کلوپ طرفداران پرسپولیس

magsod

كاربر فعال مهندسی كامپیوتر
کاربر ممتاز
اینهم یک عکس

پیوست ها

• team.jpg
    team.jpg
    55.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

sajad_gohari

عضو جدید
خوب از سپاهان هم خیلی تابلو امتیاز کم شد

راستی حواستونو جمع کنید که امتیاز ازتون کم نشه تازه فیفا ازتون امتیاز کم کرد نه فدارسیون اینم تابلوتره :biggrin::biggrin::biggrin:

حالا جشن بگیرین ولی انقدر تابلو بازی نکنین که قهرمان شدین قهرمانتون کردن :biggrin::biggrin: حالا ما فکر می کنیم شما قهرمان شدین به روی خودمون نمیاریم

اینم عروسی

بزارين يه كم موشكافانه به قضيه نگاه كنيم:
1- بازي سپاهان پرسپوليس در فولادشهر
وقتي كه هر 1 متر يه باند 2-3 هزار وات ميزارن و غير قانوني ميرن رو اعصاب بازيكنان پرسپوليس خوب معلومه نتيجه بازي بهتر از برد 2-1 سپاهان نميشه، بدبختها نتونستن بيشتر از اين گل بزنن و از موقعيت ضد فوتبالي خود سوء استفاده كنن.
2- بعد از بازي در فولاد شهر
زدن بچه مردم رو كور كردن، دو قرط ونيمشون هم باقيه.
3- انتخاب منصور ابراهيمي(مربي سپاهان) به عنوان مربي تيم ملي:
خوب معلومه برنامه ريزي شده بود، 9 تا بازيكن پرسپوليس رو دعوت كردن به تيم ملي از دو تاشون بيشتر استفاده نكردن( در حالي كه حق همشون بود كه تو تركيب اصلي باشند)، اينو من نميگم بازيهاي پرسپوليس در بازيهاي نيم فصل اول ميگه.
بعد از اون طرف از بازيكنهاي تيم خودشون دوتا بيشتر دعوت نشدن، در صورتيكه تاريخ نشان داده كه هر كسي كه مربي تيم ملي ايران شده، بيشتر بازيكنهاي تيم خودش رو دعوت كرده(دو مثال بارزش قلعه نوعي و دايي و ....).
خوب معلومه وقتي از تيم جدا ميشن و خوب تمرين نميكنند، بدن از رو فرم ميوفته و مدتها طول ميكشه تا بياد رو فرم.
4- داوري بازيها:
هر كي ادعاش ميشه بره بازيها رو يه بار ديگه قشنگ و دقيق نگاه كنه، بعد بياد اظهار نظر كنه.
اگه به داوري بود، همين 18 تا برد هم نداشتيم و در ضمن بازيهاي رفت وبرگشت استقلال-پرسپوليس رو يادتون بياد كه بازي رفت رو داور بهتون هديه كرد و در بازي برگشت هم دوتا پنالتي نگرفت تا قهرماني پرسپوليس به تعويق بيفته، و يه مشت آدم بي منطق بيان و اينجا اراجيف ببافن.
اين بازي سپاهان هم يه پنالتي به نفع پرسپوليس نگرفت.در ضمن سپاهان دو تا اخراجي هم داشت.
بازي با صبا هم كه معلوم بود داور با بازيكناي پرسپوليس پدركشتگي داشت.
5- بازي برگشت در تهران:
97 دقيقه دفاع كردند(12 نفره)، خوب بايد به طرفداراي استقلال هم حق داد، اين فصل بازي خوب از تيمشون نديدن كه بدونن بازي و تاكتيك يعني چي!
6-در هر حال پرسپوليس هم به حقش رسيد و اون بازيكناني هم كه گفتم به شرايط آرمانيشون رسيدن و ديدين كه تو سه بازي آخر چجوري گلزني كرد و آقاي گل هم شد. نيكبخت(بازيكن طلايي) هم كه ماشاءالله هر وقت اومده تو زمين انقدر مؤثر بوده كه تيم بازي رو برده.

در هر حال ما قهرمان شديم و در سال بعد هم اين تيم هم اول و هم دوم(استيل آذين) خواهد شد. و در جام باشگاهها و جام حذفي هم قهرمان خواهيم شد.
به اميد قهرمانيهاي بيشتر

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
نصیرزاده: خطای عقیلی روی کعبی پنالتی بود
باز هم پنالتی پرسپولیس گم شد!
نصیرزاده کارشناس داوری طی تماسی در مورد خطای عقیلی مدافع سپاهان روی کعبی را که در دقیقه 20 اتفاق افتاد، پنالتی اعلام کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هوشنگ نصیرزاده کارشناس داوری در خصوص خطای هادی عقیلی بر روی حسین کعبی در محوطه جریمه گفت: داور می‎بایست یک ضربه پنالتی به سود پرسپولیس اعلام می‎کرد که البته به خاطر عدم دید کافی این خطا را ندید.
http://www.perspolis-club.net/news.aspx?id=3527

moongirl

عضو جدید
تبریک میگم
فقط یه سوال :
این قهرمانی بعد چند دهه بود ؟
محض اطلاع شما پرسپولیس در کل ادوار لیگ 9بار به قهرمانی رسیده و از این حیث پر افتخارترین تیم است. و پس از اون استقلال است که 6عنوان قهرمانی داره. یعنی باید حالا حالاها بدون که به پرسپولیس برسن

moongirl

عضو جدید
گل دقایق پایان پس پس من یاد بازی استقلال -پس پس انداخت میدونید کدوم باز ی باز ی که دقیقه 94 قربانی با یک پرواز بلند حال قرمزیها را گرفت.:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
آره شما هم یادت می یاد؟؟؟ توی اون بازی داور 3دقیقه وقت تلف شده گرفته بود، ما که نفهمیدیم چی شد که استقلال دقیقه 94 گل زد ولی خوب به هر حال....
به قول بچه ها شماها تو خیال همون گل باشین....
این بار ما با گل دقیقه 90واندیمون قهرمان لیگ شدیم;)

moongirl

عضو جدید
قهرمانی تیم بین المللی پرسپولیس رو به همه تبریک می گم
ما نشون دادیم قوی ترین ها شایسته ترین برای قهرمانی هستند.
نشون دادیم مربی اگر فهم فوتبال داشته باشه تیمش حتما قهرمانه
بازم تبریک می گم
خیلی چسبید

moongirl

عضو جدید
پرسپوليس اگه همون پرسپوليس دور رفت بود شايستگي قهرماني رو داشت هرچند الان هم داره به دوران اوجش برميگرده. اما يادتون نره نوار پيروزي هاي پرسپوليس رو سپاهان تو اصفهان راحت و بدون 7 دقيقه وقت اضافه و صد هزار نفر تماشاچي پاره كرد. تو تهران هم داور هر چي تلاش كرد يه نفر از سپاهان رو اخراج كنه نتونس! سپاهان تحت تاثير جو ورزشگاه ناخواسته عقب كشيد و باخت. اون بازي با سايپا هم كه ديگه خيلي تابلو بود كه پنالتي و اخراج مسلم بازيكن پرسپوليس گرفته نشد و گرنه همون جا كار براي پرسپوليس تموم شده بود.

در هر صورت از يه لحاظ خوشحالم كه پرسپوليس برد، حداقلش اين بود كه چند ميليون نفر خوشحال شدند و سرحال ميرن سركارشون. و اوباش پرسپوليس هم بهانه اي براي ضرر زدن به اموال عمومي نداشتن. اگه هم قهرمان نميشد حالا حالاها داشتيم بهانه 6 امتياز رو بشنويم. اگه 6 امتياز كم نشده بود شرايط كاملا فرق ميكرد و سپاهان هم تو بازي هاي قبلي و اين بازي براي برد به بازي ميرفت.

در مورد تبريك گفتن هم به همه طرفداراي متين پرسپوليس تبريك ميگم. اميدوارم خيلي آماده تر از ايني كه هست بشه.
اولا که این افتخاره تیمه که صدهزار نفر تماشاگر داره البته خیلی خیلی بیشتر از اینها. اگر موقع بازی یه سر به این سمت تهران می زدی می دید چه خبر بود... بیش از 40هزار نفر پشت در بودن.
داور تلاش کرد؟؟؟؟ داور با پنالتی ای که برای پرسپولیس نگرفت قاطعانه اعلام کرد که نیومده که پرسپولیس رو قهرمان کنه. اگر نقدهای داوری رو دیده باشی همه کارت های داور بازی رو تایید کردن. دیگه بهاون بیچاره چه ربطی داره که اونجوری همدیگرو می زدن؟
در مورد بازی سایپا هم که اون خطا پنالتی نبود هرچند در مورد اخراج حق با شماست. اما بزی با سایپا اگر پرسپولیس نبرده بود به خاطر اشتباهی که کردن و سه تا بازیکن خارجی توی زمین داشتن از لحاظ قانونی پرسپولیس 3-0 برنده می شد.
ولی اگه اونجوری بخواین حساب کنین خیلی از بازی ها هم پنالتی رو واسه ما نگرفتن. نمونش بازی صباباطری که یه پنالتی تابلو به ضررمون گرفت و 2امتیاز رو از چنگمون بیخودی در آورد
باید قبول کرد پرسپولیس امسال شایستگی هیچ مقامی جز قهرمانی رو نداشت. چون همه چیزش بین المللی بود. بازیکناش، مربیش، هواداراش....

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
پرسپوليس ثابت كرد شير فوتبال ايران است

قهرماني پرسپوليس را به همه استقلالي ها تبريك عرض نمي كنم
امضات خیلی باحالههههههههههههههه

خیلی حال کردم

جیگر هرچی پرسپولیسیـــــــــــــــــــه

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
امضات خیلی باحالههههههههههههههه

خیلی حال کردم

جیگر هرچی پرسپولیسیـــــــــــــــــــه[/quo

مرسي نظر لطف شماست

پرسپوليس سرور

(با با پرسپوليسي ها همه با رنگ قرمز بنويسين حال وهواي تايپك عوض بشه )
(مرسي )

ali hamraeiiyan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
موضوع : اخبار ليگ برترزمان انتشار : 29/2/1387 ساعت 11:14

سپهر هم مثل اسدی تاریخی شد
سپهر حیدری مدافع بلند بالای پرسپولیس با به ثمر رساندن گل برتری مقابل سپاهان حکم قهرمانی سرخپوشان تهرانی را امضاء کرد.
به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، نام سپهر حیدری به عنوان یکی از مردان ماندگار در تاریخ پرسپولیس ثبت شد.
گفتنی است؛ در اولین دوره لیگ برتر ابراهیم اسدی بازیکن سابق پرسپولیس با به ثمر رساندن گل پرسپولیس برابر مقامت سپاسی شیراز موجب قهرمانی این تیم محبوب در اولین دوره لیگ برتر شد.

کلروفیل

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها تبریکککککککککککککککککککککککککککککککککککککک

:gol:

پرسپولیس همیشه قهرمانه نه فقط وقتی که جام قهرمانی روبدست میگیره:gol::gol::gol::gol::gol:

magsod

کاربر ممتاز
آره شما هم یادت می یاد؟؟؟ توی اون بازی داور 3دقیقه وقت تلف شده گرفته بود، ما که نفهمیدیم چی شد که استقلال دقیقه 94 گل زد ولی خوب به هر حال....
به قول بچه ها شماها تو خیال همون گل باشین....
این بار ما با گل دقیقه 90واندیمون قهرمان لیگ شدیم;)
سوختی .لطفا از شعارهای ما استفاده نکنید

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود به همه سروران ابي سوراخ ، سيزدهمي هاي ليگ حالشون چطوره ؟

من كه نمي دونم چي بگن خيلي حال داد من و اتي بازي رو با هم نگاه كرديم فقط خدا مي دونه وقتي گل دقيقه 96 زديم چيكارها كرديم ولي خيلي دوست داشتم استاديوم بودم اخه داداشم مي گه خيلي خوش گذشته استاديوم

بازم تبريك مي گم اميدوارم قهرماني جام باشگاههاي آسيا رو با هم جشن بگيريم

پرسپوليس قهرمان:w40:

magsod

کاربر ممتاز
درود به همه سروران ابي سوراخ ، سيزدهمي هاي ليگ حالشون چطوره ؟

من كه نمي دونم چي بگن خيلي حال داد من و اتي بازي رو با هم نگاه كرديم فقط خدا مي دونه وقتي گل دقيقه 96 زديم چيكارها كرديم ولي خيلي دوست داشتم استاديوم بودم اخه داداشم مي گه خيلي خوش گذشته استاديوم

بازم تبريك مي گم اميدوارم قهرماني جام باشگاههاي آسيا رو با هم جشن بگيريم

پرسپوليس قهرمان:w40:
او.لا مقام سیزدهم خودش یک افتخار وتجربه جدید هرکی میتونه اول بشه ولی سیزدهم شدن کار هرتیمی نیست.

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستت داريم

دوستت داريم

پرسپوليس

قهرماني دقيقه 96 خيلي مزه داد اخه حسابي حال تيم سوراخ گرفته شد همه( سوراخ ها ) مي گفتن شما دقيقه 96 گل زديد داور وقت اضافه زياد گرفت نمي دونيد چه حرصي مي خوردن كه ما دقيقه 96 گل زديم اينطوري حالش بيشتر بود

asiabadboy

عضو فعال
کاربر ممتاز
من توی تاپیکهای دیگه بعد بازی به همه تبریک گفتم :smile:
جا داره که اینجام بگم:

:gol: پرسپولیس و پرسپولیسیها .....قهرمانان جاودان:gol:

اینم تصاویری از جشن قهرمانی

آخرین ویرایش:

bahareh85

عضو جدید
اطلاعيه(انشا الله)
فصل بعد استقلال به دسته 1 سقوط ميكنه
كور شه هر كسي كه نتونه قهرمانيمونو ببينه سوسك بشه انشا الله:biggrin:

شايد حامد

عضو جدید
:redcard:
افشين خان مايه‌ها رو به جيب زده الانم توي خوابه نازه . شما دارين توي سرو كله هم مي‌زنيد .
تمام دوران دبيرستانم رو صرف اين چيزا كردم . يه عالمه استاديوم رفتيم . آخرش كه چي ؟
خوشحالي داره ولي نه ديگه اينقذه . خودتونو بكشيد .:w00:

:mad::mad::mad::mad:

شايد حامد

عضو جدید

پرسپوليس

قهرماني دقيقه 96 خيلي مزه داد اخه حسابي حال تيم سوراخ گرفته شد همه( سوراخ ها ) مي گفتن شما دقيقه 96 گل زديد داور وقت اضافه زياد گرفت نمي دونيد چه حرصي مي خوردن كه ما دقيقه 96 گل زديم اينطوري حالش بيشتر بود

اينو خيلي پايم ....اصلا حال ميده بگي قهرمانمون كردن تا بيشتر بسوزن.....(ما كه مي دونيم حقمون بود)

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
چرا اخم كردي داداش حامد ديدي بالاخره قهرمان شديم خوشحال باش بيخيال بعضي ها فكر مي كنن فوتبال ديدن و هيجان داشتن بچه بازي ، متاسفم براي كساي كه هيجان رو دوست ندارن و هميشه سعي مي كنن عادي زندگي كنن :child:

نازي_مو

عضو جدید
کاربر ممتاز
درود دوست عزيز فقط اميدوارم سال ديگه هم مربي باشه اخه بايد قول بده تيم قهرمان اسيا كنه تنها افتخاري كه كم داريم