کلوپ طرفداران پرسپولیس

sajad_gohari

عضو جدید
پرسپوليس

پرسپوليس

با سلام،
خدمت همه پرسپوليسي هاي داغ و دو آتيشه
انشاءالله كه همتون هميشه قرمز باشيد
قهرماني رو به همه تبريك ميگم
لذت زياد اين قهرماني، يكي گل دقيقه 5+90 بود و ديگري بدون 6 امتياز در صدر جدول قرار گرفتن.

sajad_gohari

عضو جدید
در ضمن اين سيزدهمي ها عجب پارازيتهايي هستندها.
همه با هم يكصدا:
هيس

سيزدهمي زور داره والله

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
می تونی از کلمات زیباتری هم استفاده کنی و خداوند کلمات زیبا را افرید

واقعا شما قرمزها خیلی بی ادبید.
این برد ناجوانمردانه از شما اصلا بعید نیست

خلايق هرچه لايق:w19:

مگه اسم تاپيكو نميبينيد...پس بي خود ميكنيد مياييد تو اين تاپيك :mad:

به جاي اينكه لال بشين كور شدين؟:w15:

sajad_gohari

عضو جدید
جدول ليگ برتر

جدول ليگ برتر

تيم امتياز برد تساوي باخت زده خورده تفاضل

پرسپوليس 65 18 11 5 55 34 21
سپاهان( سوراخ) 58 17 10 7 53 38 15
.
.
.
.
13-استقلال(سوراخ) 43 11 13 10 44 44 00

واقعا من موندم حيرون اينا با اين وضعيت جدول چجوري روشون ميشه با قهرمان ليگ كل كل كنند.
البته راستش ديگه چاره اي براشون نمونده، يك جوري بايد خنك كنند اون جاي سوخته را.

آخرین ویرایش:

shadmehrbaz

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس پس از اونجاش شانس آورد .
قهرمانی به جام نیست به شخصیت که اونم پس پس
نداره.

اس اس هم اين فصل دقيقا از همون جاش به همه تيمها داد:w15:

حتما شخصيتشو داشتيم كه با 6 امتياز كم شده قهرمان شديم :w12: ولي عزيزم شما شخصيت قهرماني تو ليگ دسته يكو داريدا :w19: ...واقعا حيف شد كه بازيها تموم شد اگه يه 2هفته ديگه ادامه پيدا ميكرد ميتونستين بريد اونجا خودتونو نشون بدين:w15:

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
عاژژژژژژقتممممممممممممم پرسسسسسسسسسسسسپولیسسسسسسسس........
هووووووووووووراااااااا.
تبریک به همه قرمزی های دوست داشتنیییییییییییییییییییی:)...........کلییییی حال کردیم .ایوللللل

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک

تبریک

تبریک تبریک.............................

یه پرسپولیس یه ایران،یه تیم پر از دلیران

گرچه حریفت قره،اما تو میشی قهرمان;)

دم همه پرسپولیسیا گرم.برا من که چسبید.......

بازم تبریک:gol::gol::gol::gol:

ie student

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریک میگم
فقط یه سوال :
این قهرمانی بعد چند دهه بود ؟

عزیز راه دوری نرو...همین چند سال پیش بود...دور اول لیگ برتر...یادت اومد؟
در ضمن پرسپولیس زلزله،تنها تیمیه که دوبار تو لیگ برتر قهرمان شده،محض اطلاع;)

bahareh85

عضو جدید
تبريك

تبريك

تبريك اين موفقيت به دوستداران قرمز، عالي بود 97 دقيقه تلاش خدا ميدونه كه حقشه قهرمان بشه قهرماني وقتي بيشتر حال ميده كه ميبيني استقلال 13 جدول شده
دوباره تبريك براي اين برد شيرين

bahareh85

عضو جدید
عزيزمه

عزيزمه

از افشين قطبي عكسي نزاشتم، عزيزم امروز خيلي خوشحال بود خسته نباشه توي دل همه جا داره دوست ودشمن از بس آقاس انشا الله هميشه شاد و موفق باشه

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
خلايق هرچه لايق:w19:

مگه اسم تاپيكو نميبينيد...پس بي خود ميكنيد مياييد تو اين تاپيك :mad:

به جاي اينكه لال بشين كور شدين؟:w15:

در مورد اسم تاپیک هر عملی عکس العملی دارد در تاپیک مقابل پست زده اید و انها هم امده اند پست زده اند .

خوب همیشه گفته ام بازم می گویم قهرمانی شخصیت می خواهد و این لنگ پوشها نه انرا داشته اند نه دارند و نه خواهند داشت . ولی به هر حال تبریک عرض می کنم قهرمانی لنگ پوشان را به شهروندان تهرانی چون اگر قهرمان نمی شدند معلوم نمی شد این طرفداراران دو اتیشه چه بلایی به سر شهر می اوردند . ;)

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبریــــــــــــــــــــــــک

دارم از خوشحالی بال در میارم

فعلا اینو داشته باشین با یه آواتور و امضای توپ برگردم

sajad_gohari

عضو جدید
در مورد اسم تاپیک هر عملی عکس العملی دارد در تاپیک مقابل پست زده اید و انها هم امده اند پست زده اند .

خوب همیشه گفته ام بازم می گویم قهرمانی شخصیت می خواهد و این لنگ پوشها نه انرا داشته اند نه دارند و نه خواهند داشت . ولی به هر حال تبریک عرض می کنم قهرمانی لنگ پوشان را به شهروندان تهرانی چون اگر قهرمان نمی شدند معلوم نمی شد این طرفداراران دو اتیشه چه بلایی به سر شهر می اوردند . ;)

لنگ كه 50% آبي داره داداش
آقا زورتون گرفته برين يه جا ديگه خالي كنين
نه هر دري وري مياد ببافين به هم
در ضمن پرسپوليس هم حقش قهرماني بود، اينو گاو مش حسن هم ميدونه، من موندم شما چرا تا حالا نفهميدين؟ شايد هم نميخواين قبول كنيد.
شايد هم واقعا نميفهميد.
شايد هم.......
شايد

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز

که اینطور:child::w01::w24:

VRWH

عضو جدید
کاربر ممتاز
لنگ كه 50% آبي داره داداش
آقا زورتون گرفته برين يه جا ديگه خالي كنين
نه هر دري وري مياد ببافين به هم
در ضمن پرسپوليس هم حقش قهرماني بود، اينو گاو مش حسن هم ميدونه، من موندم شما چرا تا حالا نفهميدين؟ شايد هم نميخواين قبول كنيد.
شايد هم واقعا نميفهميد.
شايد هم.......
شايد
عزیز دلم یا شما در تشخیص رنگها مشکل دارید یا در ریاضی !!

مشکل شما نیست اب که سربالا رود قورباغه ابوعطا می خواند !!

این طرز حرف زدن شما همه گفته های بنده را تایید می کند نه تیمتان شخصیت دارد و نه شما که طرفدارانشان هستید .

شما که می گویید حق لنگ پوشها بوده است گاو مش حسن هم اینطور فکر می کند و انگاه ....

sajad_gohari

عضو جدید
تبريك ميگم به همه طرفداران پرسپوليس، انشاءالله كه سال ديگه همين موقع ها هر سه تا جام آسيايي، ليگ برتر، و جام حذفي رو با هم بدست مياريم تا مشت محكمي بر دهان استقلالي ها و ضد پرسپوليسي هايي مثل اين حاجي رضايي الدنگ باشه( مرتيكه ميگفت سپاهان قهرمان ميشه، بعد از قهرماني پرسپوليس موش شده بود)

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
تبريك ميگم به همه طرفداران پرسپوليس، انشاءالله كه سال ديگه همين موقع ها هر سه تا جام آسيايي، ليگ برتر، و جام حذفي رو با هم بدست مياريم تا مشت محكمي بر دهان استقلالي ها و ضد پرسپوليسي هايي مثل اين حاجي رضايي الدنگ باشه( مرتيكه ميگفت سپاهان قهرمان ميشه، بعد از قهرماني پرسپوليس موش شده بود)
وااااااااااااااااای

خیلی باحال بود

وقتی گفت سپاهان قهرمان میشه من و نازی هرچی فحش توی دنیا بود نثارش کردیم . اما مرتیکه ی ......... بعد از بازی می گفت پرسپولیس هم شانس قهرمانی داشت . باز هم من و نازی بهش فحش دادیم

atousa_m

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزیز دلم یا شما در تشخیص رنگها مشکل دارید یا در ریاضی !!

مشکل شما نیست اب که سربالا رود قورباغه ابوعطا می خواند !!

این طرز حرف زدن شما همه گفته های بنده را تایید می کند نه تیمتان شخصیت دارد و نه شما که طرفدارانشان هستید .

شما که می گویید حق لنگ پوشها بوده است گاو مش حسن هم اینطور فکر می کند و انگاه ....
بچه ها بذارین راحت باشن .

بذارین اینجا عقده هاشون رو خالی کنن تا یه وقت به جاش نزنن شیشه های اتوبوس ها شرکت واحد رو بشکونن

حالا سیزدهم که اشکال نداره مواظب باشین نرین دسته یک:w15:

خیلی هارمونی دارن این 6 تایی ها در سیزدهمین باختشون در رتبه ی سیزدهم جدول قرار گفتن:confused:

PersiaN_PulsE

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه. این پیروزی غرور افرین را بر همه ی پرسپولیسی های جهان اعم از شرقی غربی شمالی جنوبی مرکزی غیر مرکزی کناری بغلی ................تبریییییییییکککک میگم.ایشالا همون که سجاد جان گفت بشه........

مهدي از تهران

عضو جدید

:redcard:
افشين خان مايه‌ها رو به جيب زده الانم توي خوابه نازه . شما دارين توي سرو كله هم مي‌زنيد .

تمام دوران دبيرستانم رو صرف اين چيزا كردم . يه عالمه استاديوم رفتيم . آخرش كه چي ؟
خوشحالي داره ولي نه ديگه اينقذه . خودتونو بكشيد .:w00: