کلوپ طرفداران پرسپولیس

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميثاقيان: پرسپوليس در ليگ ما را مي برد، مثل آب خوردن!

ارتش سرخ دات كام: در بازي دستگرمي پرسپوليس و آلومینیوم هرمزگان كه روز دوشنبه با شكست پرسپوليس به انجام رسيد، اكبر ميثاقيان سوژه اول بود. سرمربي آلومينيوم كه يك سال از ليگ برتر دور بوده در بازگشت دوباره به سطح اول باز هم با حركات عجيب و غريبش همه توجهات را به سمت خود جلب كرده است. شبکه ایران گفت و گویی با اين سرمربي انجام داده که خلاصه اي از آن را مي بينيد.

آقای میثاقیان! اعتراض شما به داور از بازی های تدارکاتی شروع شد؟!

اسم من بد در رفته است. اتفاقا با داور پس از اتمام بازی عکس گرفتیم و مشکلی نبود. فقط یک بار به او گفتم وزنت بالاست و بیا با هم بدویم. در اواخر بازی هم فهمیدم که می خواهد 10 دقیقه وقت اضافه بگیرد. به او گفتم چرا می خواهی این کار را انجام دهی که گفت می خواهم بازی مساوی شود! البته همه اینها شوخی بود.

این بازی تدارکاتی برای تیم شما مفید بود؟

این برد برای ما از لحاظ روحی خیلی خوب بود. البته پرسپولیس در لیگ مثل آب خوردن ما را می برد. اما به هر حال 50،60 درصد عیار تیم ما مشخص شد. چند روز پیش اولین بازی تدارکاتی مان با فجر سپاسی بود که سه بر یک باختیم. من تا صبح نخوابیدم. بچه ها وقتی ناراحتی مرا دیدند مقابل نفت بازی بهتری انجام دادند و آنها را بردیم.

در بازی تدارکاتی آخر هم که پرسپولیس را شکست دادید!

پرسپولیس ی ها در بدنسازی بودند و من واقعا باید از محسن عاشوری تشکر کنم که مقدمات این بازی دوستانه را فراهم کرد. به خصوص که سرمربی پرتغالی شان تازه چند روز بود که کار را دست گرفته بود.

با شهاب گردان که از شاگردان سابق شما محسوب می شود، خوش و بش جالب و گرمی داشتید.

نمی دانم چرا شهاب اول برای احوالپرسی نیامد و بعدا این کار را کرد. به هر حال جوان ها خیلی زود گذشته را فراموش می کنند با این حال روبوسی کردیم و من برایش در پرسپولیس آرزوی موفقیت می کنم.

با زیاد شدن تعداد تیم هایی که به لیگ دسته اول سقوط خواهند کرد قطعا لیگ سختی در انتظار تیم هایی مثل آلومینیوم است.

به نظر من تقریبا تکلیف چهار تیم بالای جدول مشخص است با این حال اینطور نیست تیم هایی که خیلی خرج کرده اند تضمینی برای موفقیت داشته باشد و مثلا آلومینیوم از راه رسیده مدعی سقوط باشد. من به تیم خودمان خیلی امیدوارم . من تمام فکرو ذکرم معطوف آلومینیوم است و حتی به خانواده ام گفته ام اگر خبر خیلی مهمی مثل فوت کسی بود به من اطلاع دهید وگرنه حتی برای دادن خبر مریضی کسی با من تماس نگیرید.

صحبت از احوالپرسی شهاب گردان با شما شد. احتمالا امسال در هر بازی تعدادی از بازیکنان تیم حریف برای احوالپرسی به سراغ شما بیایند؟

در هر تیم لیگ برتر که نگاه کنید 4،5 بازیکن هستند که قبلا شاگرد من بوده اند. فکر می کنم در فوتبال ایران منشاء خیر بوده ام.

به نظر شما چه تیم هایی امسال مدعی اصلی قهرمانی هستند؟

استقلال و پرسپولیس همیشه جزو مدعیان اصلی هستند به خصوص امسال که به نظر می رسد حسابی تقویت شده اند و تیم های خوبی دارند. استقلال و پرسپولیس برای من که مربی هستم جذابیت دارند و اگر آنها مدعی نباشند لیگ برایم جذاب نیست چه برسد به هواداران فوتبال. البته ****ان هم جزو مدعیان است.

بازی اول شما با استقلال است. در هر حال حاضر وضعیت جباری که او هم زمانی شاگرد شما بوده در این تیم مشخص نیست. چه نظری در این باره دارید؟

بازی با تیم های استقلال و پرسپولیس هم خیلی خوب است و هم خیلی بد. اگر مقابل آنها بازی خوبی انجام دهی و موفق باشی، تیمت شخصیت می گیرد و اگر بد ببازی اوضاع خراب می شود. استقلال امسال با حضور قلعه نویی قطعا یکی از مدعیان درجه یک خواهد بود و ما در گام اول کار سختی برابر آنها داریم. درباره جباری هم باید بگویم یکسری بازیکنان هستند که در بعضی تیم ها نمود بیشتری دارند و مجتبی در استقلال چنین شرایطی دارد. من امیدوارم حضورش در استقلال قطعی شود اما برای بازی اول قهر کند و مقابل تیم ما غایب باشد!

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز 5 شنبه

امروز 5 شنبه

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخرین تمرین
پرسپولیس
قبل از بازی با فولاد، عصر دیروز برگزار شد

مرجع خبری پرسپولیس :

در ادامه تمرینات تیم فوتبال پرسپولیس، سرخپوشان چهارشنبه بعدازظهر زیر نظر کادر فنی تمرینات خود را پیگیری کردند.
به گزارش مرجع خبری پرسپولیس؛ تمرینات روز چهارشنبه با حضور احمد ناجی مربی دروازه بانان تیم فوتبال پرسپولیس برگزار شد. بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس پس از گرم کردن به انجام حرکات تاکتیکی تیم پرداخته و برنامه های کادر فنی را با دقت انجام دادند.

گفتنی است؛ تیم فوتبال پرسپولیس عصر روز پنجشنبه در سومین دیدار تدارکاتی خود به مصاف تیم فولاد اهواز می رود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
ب علت کمبود حوصله اخبار 2 روز گذشته را نگذاشتم!!!
فقط زائد 1 ساله بست باهامون.کلی مهم ه واسه خودش.
قائم مقام مون هم ک متاسفانه استعفا داد و رویانیان قبول کرد.
دیگه بقیه ی اخبار اینکه بازیکنان راجع ب ژوزه صحبت کردن و ی سریش هم ک توی روزنامه هایی ک گذاشتم هست

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
ب علت کمبود حوصله اخبار 2 روز گذشته را نگذاشتم!!!
فقط زائد 1 ساله بست باهامون.کلی مهم ه واسه خودش.
قائم مقام مون هم ک متاسفانه استعفا داد و رویانیان قبول کرد.
دیگه بقیه ی اخبار اینکه بازیکنان راجع ب ژوزه صحبت کردن و ی سریش هم ک توی روزنامه هایی ک گذاشتم هست

:D...... مرسی;)

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
پس از جذب جانواریو/ یکی از خریدهای جدید استقلال باید از فهرست خارج شود

یعنی اون شخص خوشبخت چه کسی میتونه باشه جدایی فتل با...............در سراسر سینما های ایران

حالا باید یه بازیکنو خر کنند یا اینکه کار به
میخوان محممدی رو بزارن کنار ...ولی چقد زشت و نامردیه این حرکت ....واقعا هر چیزی از این استقلالیا برمیاد ......چقد برای محممدی آبروریزیه واقعا ضایع س ...اول بازیکن بگیری رسما ثبت کنه بعد بگی برو که یکی دیگه جات بیاد اونم روز آخر نقل و انتقالات .....اونوقت خودشون چقدر پشت سر دهنوی حرف زدن که رفت تازه اون قرارداد داخلی داشت ....اینم یه لکه ننگ دیگه تو کارنامه ننگین استقلال ...

sahar.adidas

عضو جدید
کاربر ممتاز
میخوان محممدی رو بزارن کنار ...ولی چقد زشت و نامردیه این حرکت ....واقعا هر چیزی از این استقلالیا برمیاد ......چقد برای محممدی آبروریزیه واقعا ضایع س ...اول بازیکن بگیری رسما ثبت کنه بعد بگی برو که یکی دیگه جات بیاد اونم روز آخر نقل و انتقالات .....اونوقت خودشون چقدر پشت سر دهنوی حرف زدن که رفت تازه اون قرارداد داخلی داشت ....اینم یه لکه ننگ دیگه تو کارنامه ننگین استقلال ...
اره بابا....گذاشتنش کنار.... جانورو گرفتن:D

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
معاون اجرایی باشگاه استقلال گفت: در صورتی که باشگاه اوساسونا با شرایط باشگاه ما کنار بیاید، جواد نکونام آبیپوش
می شود
به گزارش اوج نیوز، علی امیری درباره آخرین وضعیت پیوستن جواد نکونام به استقلال اظهار داشت: "با نکونام به توافقات نهایی رسیده ایم و او قد دارد در استقلال به فوتبالش ادامه بدهد اما مسئله این است که باشگاه اوساسونا مبلغ رضایتنامه این بازیکن را در دو قسط از باشگاه استقلال طلب کرده و ما خواهان این موضوع هستیم که این پول در سه قسط به حساب باشگاه اوساسونا واریز شود."
وی افزود:"تلاش باشگاه استقلال برای رسیدن به تفاهم با مسئولان اوساسونا ادامه دارد و امیدواریم نکونام تا پایان مهلت نقل و انتقالات به عضویت استقلال دربیاید. در صورتی که وی آبیپوش شود قرارداد دوساله ای با استقلال به امضا خواهد رساند."

ای بابا اینا مردن از بی اسطوره ای یکی به این نکونام بگه بیا با اینا قرارداد ببند بزار اینا ذوق مرگ شن اینقدر هی ما اسطوره هامونو و بازیکردن تو لیگای معتبر جهان و شناخته شدن تو کل دنیا به رخشون کشیدیم عقده ای شدن بابا فتل دچار خود کم بینی شده یه کاری دست خودش میده ها

حالا به اوساسونا یه 100 میلیون میدن خوب برا رضایت نامه قبول میکنند دیگه

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
فتح الله زاده:نکونام به خاطر مادرش استقلالي مي شود/قلعه نوعي و ژوزه با هم فرقي ندارند

ازین به بعد بازیکنا از مامان جونشون اجازه میگیرن برن تیمی!!!

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزارش تصویری : آخرین تمرین
پرسپولیس
پیش از بازی فولاد

مرجع خبری پرسپولیس :

آخرین تمرین پرسپولیس پیش از بازی دوستانه با فولاد با حضور احمد ناجی مربی جدید این تیم برگزار شد. گزارش این تمرین به روایت عکس:

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
گزينه هدايت سرخپوشان جانشين مارادونا در الوصل مي شود

مرجع خبری پرسپولیس :

مسوولان الوصل سه*شنبه جلسه ويژه*اي تشكيل دادند و در پايان به اين جمع*بندي رسيدند كه ديگو مارادونا را از سمت سرمربيگري اين تيم كنار بگذارند. مسوولان الوصل اعلام كردند با توجه به اين تصميم، مارادونا ديگر سرمربي اين تيم نيست و به همين دليل در فصل 2013-2012 يك مربي جديد زردپوشان دبي را هدايت خواهد كرد.

در حال حاضر برونو متسو مربي فرانسوي گزينه اصلي باشگاه الوصل براي جانشيني مارادونا است و مسوولان اين تيم مذاكراتي با او انجام داده*اند.

متسو سابقه مربيگري در تيم*هاي ملي امارات، قطر و الغرافه را در كارنامه دارد. اين مربي فرانسوي چندي پيش براي مذاكره با مسوولان پرسپوليس راهي تهران شده بود.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
كريم انصاري فرد
: مانوئل بزرگترين تهديد براي ساير تيم هاست

با این حرکت به آتش کشیدی بعضی ها رو

مرجع خبری پرسپولیس :

مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس گفت: كارنامه خوب مانوئل ژوزه به عنوان سرمربي پرسپوليس باعث شده است كه از حالا شخصيت قهرماني پيدا كنيم.

كريم انصاري فرد مهاجم تيم فوتبال پرسپوليس افزود: اين قوت قلب در تيم فوتبال پرسپوليس زياد شده است كه با سرمربي جديد فصل را آغاز كنيم مانوئل ژوزه كارنامه خيلي خوبي در فوتبال دنيا دارد و از همين حالا با اين سرمربي بزرگ ترين تهديد براي ساير تيم ها ليگي خواهيم بود.

وي ادامه داد: مانوئل ژوزه مي تواند پرسپوليس را براي قهرماني هدايت كند و حالا با ژوزه شخصيت قهرماني پيدا كرده ايم.انصاريفرد در مورد تمرينات پرسپوليس و شرايط بدني اش تاكي كرد: در بهترين شرايط تمريني قرار داريم و تمرينات با نظم و انسجام خوبي انجام مي شود و تيم فوتبال پرسپوليس با تدابير مانوئل ژوزه و كادر فني به ساختار مناسبي براي آغاز ليگ دست پيدا كرده است و هم اكنون در شرايط بدني خوبي به سر مي برم و تمرينات را به بهترين نحو انجام مي دهم تا از آمادگي بالايي بر آغاز ليگ برخوردار شوم.وي درمورد ناكامي فصل قبل پرسپوليس گفت: با يك تيم خوب و سرمربي كار بلد قرار نيست كه ناكامي فصل قبل براي اين تيم خوب تكرار شود.انصاريفرد خاطرنشان كرد: اين فصل باشگاه پرسپوليس توانسته است بازيكنان بزرگي را براي مسابقات ليگ برتر جذب كند و همه آمده اند تا اين فصل پس از مدت ها پرسپوليس قهرماني را تجربه كند.وي در مورد آغاز ليگ برتر تصريح كرد: به آغاز ليگ برتر مدت زيادي باقي نمانده است و بايد هواداران تيم پرسپوليس را به بهترين شكل حمايت كنند تا اين فصل را با قهرماني پشت سر بگذاريم.انصاريفرد در پايان تاكيد كرد: به هواداران پرسپوليس اطمينان مي دهم كه اين فصل قهرماني و موفقيت دور از دسترس نيست و شك نكنيد تمام بازيكنان براي موفقيت تيم تمام تلاش خود را خواهند كرد.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو رو خدا این سایتتون رو وقت کردید یه چیز جدید توش بذارید وگرنه پرسپولیسی ها مجبور میشن این کارو بکنن!!

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
انتصاب مسئولين جديد پرسپوليس

انتصاب مسئولين جديد پرسپوليس

زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/22 19:45

[h=1]انتصاب مسئولين جديد پرسپوليس[/h]
[h=2]مديرعامل باشگاه پرسپوليس، در احکامي مشاور عالي مديرعامل، سرپرست معاونت فرهنگي، مشاور مديرعامل و رئيس دفتر و سرپرست اداري و پشتيباني باشگاه را منصوب کرد.[/h]

به نقل از سايت رسمي باشگاه پرسپوليس، محمد رويانيان در احکام جداگانه جمشيد زارع را به عنوان مشاور مدير عامل، سعيد شيريني را به عنوان معاون اجرايي، امير جيرودي را به عنوان مشاور مدير عامل و رئيس دفتر، اميد علي پور حسن را به عنوان سرپرست معاونت فرهنگي و محسن سهرابي را به عنوان سرپرست اداري و پشتيباني باشگاه پرسپوليس منصوب کرد.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
علي پروين: ژوزه بايد هنرش را نشان دهد

علي پروين: ژوزه بايد هنرش را نشان دهد

زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/22 21:20

[h=1]علي پروين: ژوزه بايد هنرش را نشان دهد[/h]
[h=2]علي پروين مي گويد ژوزه بايد در فصل جديد هنر خود را نشان داده و نتايج خوبي با پرسپوليس بگيرد.[/h]

علي پروين پس از پيروزي دو بر يک پرسپوليس مقابل فولاد در يک بازي دوستانه در جمع خبرنگاران اظهار کرد: پرسپوليس امسال تيم خوبي دارد و بازيکنان خوبي دور هم جمع شده اند؛ حالا اين هنر مربي است که بايد خودش را نشان دهد و بتواند اين تيم را با اين بازيکنان جمع کند.

وي درباره ي حضور پرتعداد هواداران پرسپوليس و حاشيه هايي که در بازي امروز بوجود آمد اظهار کرد: در صحبتي که خودم با رويانيان داشتم گفتم که حق مردم است که به ورزشگاه بيايند چرا که اين تيم مال مردم است اما هواداران اگر به ورزشگاه مي آيند بايد حواسشان باشد که فقط تيم را تشويق کنند تا حاشيه اي درست نشود. به هر حال اگر تيم بازي را ببرد هواداران شنگولند و به خانه مي روند و اگر ببازند هم ناراحت مي شوند!

اسماعيل شريفات بازيکن فصل گذشته استقلال و کنوني فولاد خوزستان در هنگام تعويضش در واکنش به سوالهاي هواداران پرسپوليس عدد چهار را به آنها نشان داد.پروين در اين باره گفت: او کار اشتباهي کرد و هواداران هم نبايد اينطور پاسخ او را مي دادند ما در کشورمان هميشه مي گوييم که مهمان نواز هستيم و حتي اگر دشمنمان هم در اينجا کاري کند نبايد عليه او شعار دهيم. شريفات بازيکنان حرفه اي اين فوتبال است. ما بايد تشويقش کنيم و دوستش داشته باشيم.

وي ادامه داد: شما در بازي هاي اروپا ديديد که وقتي تيمي مي باخت هوادارانش چطور به استقبال آن تيم مي رفتند و به بازيکنانش احترام مي گذاشتند. البته در ايران هم تماشاگران خوبي داريم و فقط بعضي تماشاگرنماها هستند که بعضي مواقع کار را خراب مي کنند.

عضو هيئت مديره باشگاه پرسپوليس در پايان درباره صحبتهاي اکبر ميثاقيان که گفته بود پروين از ژوزه خوش تيپ تر است با خنده گفت: اکبر از اين شوخي ها زياد مي کند، در اين مملکت ديگر همه خوش تيپند مخصوصا با اين لباسهاي جديدي که آمده است.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/22 21:24

[h=1]ايمون‌زايد: به خاطر هواداران در پرسپوليس ماندم[/h]
[h=2]ايمون زايد مي گويد هواداران پرسپوليس اصلي ترين دليل او براي حضور در اين تيم براي يک فصل ديگر است.[/h]

مهاجم ليبيايي الاصل تيم فوتبال پرسپوليس که براي تماشاي ديدار تدارکاتي پرسپوليس مقابل فولاد به ورزشگاه درفشي فر آمده بود در جمع خبرنگاران اظهار کرد: خيلي خوشحالم که مي توانم يک سال ديگر کنار پرسپوليس باشم. الان هم از نظر بدني شرايط خوبي دارم.

وي ادامه داد: در ابتداي مذاکراتم با پرسپوليس مشکلات کوچکي وجود داشت که نتوانستيم برسر آنها توافق کنيم. پيش از اينکه از ايران بروم توافق نامه اي امضا کرديم که باشگاه پرسپوليس پس از مدتي برخي شرايط آن را تغيير داد.

زايد در پاسخ به اين سوال که آيا به خاطر مراسم عروسي خواهرش ديرتر از موعد مقرر به ايران بازگشته است؟ گفت: تاخير من به خاطر اين موضوع نبود در توافقي که در باشگاه انجام داده بودم قرار ما اين بود که بعد از مراسم عروسي خواهرم و پايان ماه ژوئن به ايران بازگردم. اما بخاطر اختلافات کوچکي که پيش آمد باشگاه توافق نامه را زيرپا گذاشت و من به همين خاطر کمي ديرتر به ايران آمدم.

مهاجم پرسپوليس درباره اين صحبت رويانيان که گفته بود "من با زايد تلفني صحبت کردم و به او گفتم Good night، اما زايد تلفن را قطع کرد" بيان کرد: اصلا به اين صورت نبود و تنها يک سوء تفاهم شده بود و من متوجه نشدم که چه کسي آن طرف خط است. خيلي خوشحالم که بار ديگر در پرسپوليس هستم اگر بخواهم صادق باشم بايد بگويم حضور من در اينجا دو دليل اصلي دارد که نخستين دليل هواداران خوب پرسپوليس است و دليل دوم هم شخص رويانيان که به من کمک زيادي کرد.

ايمون زايد در پايان عنوان کرد: تابحال در عمر فوتبالي ام نديده بودم که در يک بازي تمريني اين همه تماشاگر به ورزشگاه بيايند. مي توانم بگويم که هواداران پرسپوليس بهترين در دنيا هستم.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/22 21:26

بنگر:
[h=1]ديدار دشواري مقابل صنعت نفت در پيش داريم[/h]
[h=2]مدافع ملي پوش تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت: در نخستين ديدار دوازدهمين دوره ليگ برتر باشگاه هاي ايران بازي دشواري مقابل صنعت نفت آبادان خواهيم داشت.[/h]

محسن بنگر پس از پيروزي تيم پرسپوليس مقابل فولاد خوزستان در ديداري تدارکاتي در جمع خبرنگاران افزود: تيم پرسپوليس روز به روز بهتر مي شود و هواداران نبايد نگران اين تيم باشند.

وي با اشاره به هواي گرم آبادان و دشوار بدون بازي مقابل صنعت نفت، اظهار داشت: تيمي که مي خواهد قهرمان ليگ برتر شود نبايد به اين مسايل توجه کند.

بنگر خاطر نشان کرد: ''مانوئل ژوزه'' مربي فهيم و کاربلدي است و در ديدار امروز مقابل فولاد خوزستان خواسته هاي او را در زمين اجرا کرديم.

مدافع تيم پرسپوليس در خصوص محروميت اين تيم از دو ديدار خانگي گفت: اميدواريم کميته انضباطي فدراسيون فوتبال اين محروميت را ببخشد تا هواداران بتوانند ديدارهاي خانگي سرخ پوشان را مقابل حريفان تماشا کنند.

تيم فوتبال پرسپوليس تهران عصر امروز (پنجشنبه) در ديداري تدارکاتي تيم فولاد خوزستان را با نتيجه دو بر يک شکست داد.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/22 21:36

مهدوي کيا:
[h=1]پيروزي برابر فولاد در بهترين زمان به دست آمد[/h]
[h=2]بازيکن باتجربه تيم فوتبال پرسپوليس تهران پيروزي اين تيم برابر فولاد را مثبت ارزيابي کرد و گفت: اين پيروزي در بهترين زمان ممکن به دست آمد.[/h]

مهدي مهدوکيا در پايان ديدار تيم هاي پرسپوليس و فولاد خوزستان که به برتري 2 بر يک سرخپوشان انجاميد در جمع خبرنگاران خاطرنشان کرد: بازي خوبي را شاهد بوديم و بازيکنان پرسپوليس نسبت به دو ديدار دوستانه گذشته خود عملکرد بهتري داشتند.

وي ادامه داد: پس از اينکه در ديدارهاي دوستانه گذشته شکست خورديم برتري مقابل فولاد خوزستان به سود ما بود و با توجه به اينکه هفته آينده رقابت هاي ليگ برتر آغاز مي شود در بهترين زمان ممکن به برتري دست يافتيم.

مهدوي کيا در تمجيد از حضور گسترده هواداران پرسپوليس اظهار داشت: بايد از آنان تشکر کنم که در اين ديدار دوستانه حمايت خوبي از ما داشتند و اميدوارم در ديدارهاي ليگ نيز شاهد حمايت همه جانبه آنان باشيم.

وي در پاسخ به اين سوال که به چه دليل به عنوان هافبک وسط به ميدان مي رود، گفت: ''مانوئل ژوزه'' از زمان حضورش در پرسپوليس از من به عنوان بازيکن ميانه ميدان استفاده مي کند. هيچ مشکلي با اين مساله ندارم و هر پستي که سرمربي بخواهد بازي خواهم کرد.

بازيکن باتجريه پرسپوليس در پايان ابراز اميدواري کرد که اين تيم در فصل پيش روي بتواند ناکامي هاي سال گذشته را جبران کند.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/22 22:19

[h=1]زايد قراردادش را با پرسپوليس ثبت کرد[/h]
[h=2]مهاجم تيم پرسپوليس با حضور در هيئت فوتبال قراردادش را به ثبت رساند.[/h]

ايمون زايد پس از توافق با مسئولان پرسپوليس قرارداد خود را براي يک فصل ديگر تمديد کرد. اين بازيکن با حضور در هيئت فوتبال قراردادش را به ثبت رساند.

همچنين سيف اللهي بايکن جوان پرسپوليس نيز قرارداد خود را به مدت سه سال با سرخپوشان تمديد کرد.

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : پنج شنبه 1391/04/22 22:32

[h=1]زايد: براي نيمکت‌نشيني نيامده‌ام[/h]
[h=2]مهاجم پرسپوليس تأکيد کرد که هدفش از حضور دوباره در اين تيم قرار گرفتن در ترکيب اصلي است.[/h]

ايمون زايد پس از ثبت قراردادش در هيئت فوتبال با ابراز خوشحالي از حضور دوباره در پرسپوليس درباره به طول کشيدن تمديد قراردادش و مشکلات با باشگاه گفت: از ابتدا انتخابم پرسپوليس بود و زماني که ايران را ترک کردم دوست داشتم دوباره براي پيوستن به پرسپوليس برگردم. مشکلات جزيي وجود داشت که با تلاش مديرعامل باشگاه حل شد و موضوع خاصي نبود.

وي درباره اينکه آيا به او هم قول بنز و BMW داده شده تأکيد کرد: اينگونه نيست و خبري از اين مسائل نبود و من اصلا در ايران نمي‌توانم رانندگي کنم.

زايد درباره حضور پرشمار مهاجمان در پرسپوليس گفت: هرگز براي نيمکت‌نشيني به پرسپوليس نيامده‌ام. من در دوران بدنسازي حضور نداشتم و تلاش مي‌کنم به سرعت به آمادگي لازم برسم. پرسپوليس مهاجمان خوبي دارد و من در يک فضاي سالم براي حضور در ترکيب با آنها رقابت خواهم کرد.

مهاجم پرسپوليس درباره استقبال هواداران اين تيم از او اظهار داشت: يکي از مهمترين دلايل بازگشتم هواداران بودند و به عشق آنها و به خاطر آنها قراردادم را تمديد کردم. پيشنهادهاي ديگري هم داشتم اما به خاطر هواداران در پرسپوليس ماندم.

زايد درباره حضور مانوئل ژوزه در پرسپوليس عنوان کرد: او مدت زيادي نيست به ايران آمده اما مربي توانمندي است و افتخارات زيادي به دست آورده است. اميدوارم در پرسپوليس هم همانند گذشته موفق باشد.

GAME_OVER

کاربر فعال باشگاه ورزشی ,
کاربر ممتاز
آخه اخبار ورزشی 1 ساله اعلام کرد

منم تا اونجایی ک شنیدم قرارداد 2ساله بود!..........:smile:

فرقی نداره چون بهرحال بدترین خبر نقل و انتقالات برای تیم FC Kise بود ....
به نظر من باید قرارداد 20 دقیقه ایی باهاش میبستن 10 دقیقه دربی رفت 10 دقیقه دربی برگشت ...:biggrin:

*K*A*Z*E*M*

عضو جدید
زمان ارسال : جمعه 1391/04/23 18:20

[h=1]اخبار کوتاه از پرسپوليس[/h]
[h=2]دروازه بان 36 ساله برزيلي تيم فوتبال گي‌مارش پرتغال امشب براي قرمز پوش شدن به ايران مي‌آيد.[/h]

تيم فوتبال پرسپوليس براي انتخاب دروازه بان دوم خود با چند گزينه خارجي وارد مذاکره شد که بالاخره با يک دروازه بان برزيلي که در تيم فوتبال گي‌مارش پرتغال عضويت داشته و 36 سال سن دارد به توافق رسيد.

اين دروازه بان امشب به ايران مي‌آيد و فردا بعد از ظهر قرار داد خود را در هيئت فوتبال استان تهران ثبت خواهد کرد.

همچنين مهرزاد معدنچي که مذاکراتي را با باشگاه پرسپوليس داشته است قرار است 3 جلسه در تمرينات اين تيم شرکت کند و در صورتي که مورد تاييد کادر فني قرار گرفت با تيم فوتبال پرسپوليس قرار داد ببندد.

معدنچي امروز نيز در ورزشگاه درفشي فر به تمرينات اختصاصي پرداخت.

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
کعبی: مطمئن باشید پرسپولیس با مانوئل ژوزه نتیجه می گیرد

مرجع خبری پرسپولیس : یک سال دیگر با راه آهن قرارداد دارد و باید در این تیم زرد پوش تهرانی بازی کند.
حسین کعبی خوشحال است. خوشحال از اینکه علی دایی یک بار دیگر سرمربی راه آهن است و آنها می توانند فصلی دیگر را در لیگ برتر و در کنار هم تجربه کنند. او می گوید:
«خیلی از بازیکنان و از جمله خود من منتظر بازگشت علی دایی بودیم.من از چند تیم شهرستانی پیشنهاد داشتم اما به خاطر دایی صبر کردم و حالا خوشحالم که او برگشته و سر مربی راه آهن شده است.»
او با اشاره به اینکه راه آهن امسال هم مثل سال گذشته تمریناتش را دیر شروع کرده است ادامه می دهد: «مثل سال گذشته دیر استارت زده ایم. البته امسال شرایط کمی فرق می کند و اسکلت اصلی تیم حفظ شده است. امسال قرار است اتفاقات خوبی برای راه آهن بیفتد. تمام تلاش مان را می کنیم تا تیم ما در بالای جدول رده بندی قرار بگیرد.»

از کعبی در مورد پرسپولیس پرسیدیم و اینکه آیا این تیم می تواند با تغییراتی که انجام داده است در این فصل نتیجه بگیرد؟ کعبی در این مورد گفت: «پرسپولیس دوران بدنسازی را با عاشوری گذراند و حالا هم مربی خوبی را در اختیار دارد. شاید مانوئل بازیکنان پرسپولیس را نشناسد اما در کنار پرسپولیس آدم های باتجربه زیادی هستند که می توانند به او مشاوره بدهند. مطمئن باشید پرسپولیس امسال نتیجه می گیرد و با بردهای خوبی که به دست می آورد هواداران را خوشحال می کند.»

dr.che

عضو جدید
کاربر ممتاز
عزيزيان: پرسپوليس يک دروازه بان ديگر کم دارد

ارتش سرخ دات كام: سعيد عزيزيان در گفتگویی ، درباره وضعيت شهاب گردان در پرسپوليس گفت: گردان از تيم ديگري آمده و هنوز با جو پرسپوليس آشنا نيست. شنيده ام که 2 گل بد خورده اما در واقع گردان گلر خوبي است و مي تواند بهتر باشد. تيم در شرايط بدنسازي است و بدن بازيکنان آماده نيست. گردان در ليگ مي تواند دروازه بان مطمئني براي پرسپوليس باشد.

عزيزيان ادامه داد: گردان نبايد به حرفهاي اطرافيانش توجه کند بلکه بايد ببيند مربي از او چه مي خواهد و روي نقطه ضعفهايش بيشتر کار کند. نبايد تمرکز گردان روي حاشيه ها باشد بلکه بايد روي تمرينش تمرکز کند البته پرسپوليس بايد يک گلر مطمئن ديگر را هم بياورد که تقريبا هم سطح گردان باشد.

وي افزود: پرسپوليس مي تواند مدعي اصلي قهرماني باشد اما مشکلات زيادي پيش رو دارد. بازيکنان پرسپوليس از تيمهاي ديگر آمده اند و اکثر آنها ملي پوش هستند و اگر بازي به آنها نرسد مشکل ساز مي شوند. اين وظيفه مربي و مديريت باشگاه است تا با آنها حرف بزنند. شايد پرسپوليس در هفته هاي اول نتيجه نگيرد اما تماشاگران بايد صبور باشند چون اين تيم پتانسيل بالايي دارد.