کلوپ آبیدلان.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
میبینم ک داریم ب قهرمانی نزدیک میشیــــــــــــم.....

بردو به همه تبریک میگم ..قهرمانی استقلال نزدیکه هاااااا
انشالله اگه همینطوری حواسمون جمع باشه صددرصد قهرمانیم.
5 تا بازی مونده، که مهمترینش بازی با سپاهانه که انشالله هم اون بازی هم باقییه بازیارو ببریم و قهرمان شیم.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ، برد خوبی بود ، تا وقتی که 11 به 11 بودیم تراکتور حرفی برای گفتن نداشت و توپ و میدون دست خودمون بود ، خیلی بهتر بودیم ، حتی وقتی خسرو مصدوم شد ، اما اخراج برهانی کار رو خراب کرد
فکر کنم اگه برهانی اخراج نمیشد ، با اون روند بازی بازم به گل میرسیدیم و نیمه دوم سخت نمیشد
به هر حال تو اون شرایط مهم سه امتیاز بود که گرفتیم

Photo0322.jpg

Photo0309.jpg

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 65 هزار تماشاگر به مصاف تيم تراکتورسازي تبريز رفت که بازي با نتيجه يک بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.

همین تعداد واسه بازی پرسپولیس بیاد میگن 85 هزار نفر اما واسه استقلال ...
با فرض 100 هزار نفری بودن ورزشگاه واقعا چیزی حدود 75 تا 80 هزار نفر بودن
حدود 18هزار تا تراکتوری و مابقی استقلالی

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام ، برد خوبی بود ، تا وقتی که 11 به 11 بودیم تراکتور حرفی برای گفتن نداشت و توپ و میدون دست خودمون بود ، خیلی بهتر بودیم ، حتی وقتی خسرو مصدوم شد ، اما اخراج برهانی کار رو خراب کرد
فکر کنم اگه برهانی اخراج نمیشد ، با اون روند بازی بازم به گل میرسیدیم و نیمه دوم سخت نمیشد

مشاهده پیوست 140284

مشاهده پیوست 140286

همین تعداد واسه بازی پرسپولیس بیاد میگن 85 هزار نفر اما واسه استقلال ...
با فرض 100 هزار نفری بودن ورزشگاه واقعا چیزی حدود 75 تا 80 هزار نفر بودن
حدود 18هزار تا تراکتوری و مابقی استقلالی

داداش دم توئو همه اون آبیدلا گرم که رفتین ورزشگاه و از تیم حمایت کردین.و رو این ترختوریارو کم کردین.
در مورد صحنه اخراج نظرت چیه؟ بنظر من قبل اینکه آرش بزنه بازیکن اونا شیطنتی کرد تازه زمان درگیری هم با دست به صورت بازیکن مازدن که داور ندید.

Y..or..Z

همکار مدیر مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

مشاهده پیوست 140284

مشاهده پیوست 140286
ما به تو افتخار میکنیم:D

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
داداش دم توئو همه اون آبیدلا گرم که رفتین ورزشگاه و از تیم حمایت کردین.و رو این ترختوریارو کم کردین.
در مورد صحنه اخراج نظرت چیه؟ بنظر من قبل اینکه آرش بزنه بازیکن اونا شیطنتی کرد تازه زمان درگیری هم با دست به صورت بازیکن مازدن که داور ندید.

قربانت وظیفمون بود ، اما انتظار داشتم استقلالیا بیشتر بیان و اون 20-25 هزار تا سکو رو هم پر کنن

ما به تو افتخار میکنیم:D

چاکرتم

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز

ببخش متوجه سوالت نشدم
چون دیر رسیدم تو طبقه دوم نشسته بودم و صحنه دور بود و منم دقیقا اونجا رو نگاه نمیکردم
اما الان که صحنه ها رو تو اینترنت دیدم ، انصافا تصمیم داور سختگیرانه بود ، اون دو تا تراکتوری با کارشون برهانی رو اخراج کردن
راستی اون صحنه ای که مجیدی پشت 18 قدم مصدوم شد خطا نبود ؟؟ یا اونجایی که آخر بازی پا به توپ فرار کرد رو خطا گرفت یا آفساید ؟
تو این بازی تو دو صحنه که تراکتوریها افتاده بودن و استقلال موقعیت خوبی داشت بچه ها توپ رو زدن بیرون اما نیمه دوم دو بار تراکتوریها این کار رو نکردن ، این جالب بود

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخش متوجه سوالت نشدم
چون دیر رسیدم تو طبقه دوم نشسته بودم و صحنه دور بود و منم دقیقا اونجا رو نگاه نمیکردم
اما الان که صحنه ها رو تو اینترنت دیدم ، انصافا تصمیم داور سختگیرانه بود ، اون دو تا تراکتوری با کارشون برهانی رو اخراج کردن
راستی اون صحنه ای که مجیدی پشت 18 قدم مصدوم شد خطا نبود ؟؟ یا اونجایی که آخر بازی پا به توپ فرار کرد رو خطا گرفت یا آفساید ؟
تو این بازی تو دو صحنه که تراکتوریها افتاده بودن و استقلال موقعیت خوبی داشت بچه ها توپ رو زدن بیرون اما نیمه دوم دو بار تراکتوریها این کار رو نکردن ، این جالب بود

آره منظورم همین بود که تراکتوریها باعث اخراج آرش شدن و اون بازیکنی رو که آرش زد اون هم جریمش قرمز بود،چون همون شروع کرد.یا نباید به آرش قرمز میداد.
و نیمه دوومو کاری پیش اومد رفتم بیرون نتونستم ببینم ولی از ویدئو ورزش 3 دیدم،که اینایی رو که میگی توش نبود.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
در بازي با صبا به خودم فشار آوردم
[h=1]حيدري: اگر 11نفره بوديم بيش از يک گل مي‌زديم[/h]
[h=2] بازيکن تيم استقلال پس از برتري تيمش مقابل تراکتورسازي گفت: اگر 10نفره نمي‌شديم بازي را با بيش از يک گل مي‌برديم.[/h]

خسرو حيدري پس از برتري تيمش مقابل تراکتورسازي گفت: بازي‌هاي ما خيلي فشرده است و فکر مي‌کنم علت مصدوميتم همين مسئله باشد.

به گزارش فارس، وي ادامه داد: در بازي با صبا چون يک بر صفر عقب بوديم، فشار زيادي به خودم آوردم. مصدوميت امروز من از ناحيه جديدي است که تاکنون به خاطر آن مصدوم نشده‌ام. فردا از آن آزمايش MRI مي‌گيرم تا موضوع مشخص شود. ان‌شاءالله که چيزي نباشد.

بازيکن تيم استقلال راجع به شرايط بازي گفت: بچه‌هاي ما واقعا جانانه بازي کردند و توانستيم 10 نفره به پيروزي برسيم، اگر 11 نفره بوديم حتما با تعداد گل‌هاي بيشتري به پيروزي مي‌رسيديم. بايد بازي‌هاي باقيمانده خود را نيز با قدرت انجام دهيم چون 2 تيم تراکتورسازي و سپاهان نيز هنوز رقباي ما هستند.

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
قلعه نوعی:ما راهمان را درست می رویم/ امروز که بازی 10 نفره را بردیم چه مافیایی بود؟

قلعه نوعی:ما راهمان را درست می رویم/ امروز که بازی 10 نفره را بردیم چه مافیایی بود؟

سرمربی استقلال گفت:ما از الان باید به فکر بازی با العین باشیم. به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی یک برصفر تیمش در هفته بیست و نهم لیگ برتر فوتبال مقابل تراکتورسازی در نشست خبری بیان کرد: من ابتدا به مسئولان برگزاری مسابقه، سازمان لیگ، یگان ویژه و هیات فوتبال تبریک می‌گویم. یک تبریک هم به مظفری‌زاده به خاطر داوری خوبش می‌گویم. تبریک بعدی هم به هواداران دو تیم است. هم هواداران استقلال و هم آذری‌ها آمدند و حمایت کردند. دو تیم هم فوتبال خوب و درگیرشونده‌ای ارائه دادند و تغییرات تاکتیکی زیادی در جریان بازی داشتند. سطح بازی امروز از لیگ بالاتر بود به هر حال این همه به خاطر شرایط خوب زمین و هوا به وجود آمد. من همچنین می‌خواهم درگذشت خدایاری استاد تکنیک ایران را تسلیت بگویم او در همه ادوار فوتبال ایران استاد تکنیک بود. سرمربی استقلال در ادامه در پاسخ به پرسش خبرنگاری درباره عملکرد خوب هاشم بیک‌زاده تصریح کرد: بیک‌زاده از آن بازیکنانی است که تمام استانداردهای بین‌المللی را دارد اما متاسفانه شرایطی را در ابتدای فصل برای او درست کردند که از لحاظ کیفی و همچنین روحی به هم ریخت. به خاطر همین ما مجبور شدیم در چند بازی از او چشم‌پوشی کنیم اما در دو سه بازی اخیر همان هاشمی شده که مد نظر ما بود . او جزو چند بازیکن پرافتخار لیگ ایران است. بیک‌زاده بازیکن دوپایی بوده اما یک مقدار احساسی است. اول فصل برخورد بدی با او شد و کمی به هم ریخت اما خوشحالیم که در پایان فصل به وضعیت خوبش بازگشته است. وی همچنین درباره مصدومیت خسرو حیدری توضیح داد: او نزدیک به 24 ساعت نیاز به یخ‌درمانی دارد و بعد از آن هم باید تیم پزشکی که واقعا باید از آن‌ها تشکر کنم درمان اولیه را شروع کنند. امیدوارم حیدری به بازی العین برسد. البته اینجا من فراموش کردم از طرفداران استقلال تشکر داشته باشم. همیشه تشکر اصلی‌ام را از بازیکنانم می‌کنم که مردانه بازی کردند ما 55 دقیقه 10 نفره مقابل تراکتور آماده بازی کردیم. حریف بسیار روان و خوب بازی کرد اما اگر ما 10 نفره نمی‌شدیم به گل‌های بیشتری دست می‌یافتیم. در کل بازی خوبی بود و هر دو تیم برنامه‌های تاکتیکی‌شان را پیاده کردند. قلعه‌نویی همچنین در ادامه نشست خبری نسبت به حرکت آرش برهانی که منجر به اخراجش شد انتقاد کرد و افزود: اشتباه بچگانه آرش برهانی باعث شد پس از اخراجش بقیه بازی را با استرس دنبال کنیم. ما سیستم را 4 – 4 – 1 کرده و لایه‌های دفاعی درست کردیم. همچنین نگرانی‌ام این است که خدا نکند ما به خاطر این حرکت بچگانه برهانی در بازی العین افت بدنی داشته باشیم. سرمربی استقلال در ادامه نیز در پاسخ به پرسش خبرنگاری که درباره شعارهای برخی هواداران به حریف و گروه داوری می‌پرسید گفت: من چیزی نشنیدم. در مجموع اگر چنین اتفاقی افتاده باشد آن را محکوم می‌کنم و این کارها نه با فلسفه فوتبال و نه فرهنگ استقلال همخوانی دارد اما به هر حال در بازی‌های سنگین شرایط احساسی می‌شود و اگر هم چنین اتفاقی افتاده باشد من معذرت‌خواهی می‌کنم. قلعه‌نویی همچنین در پاسخ به این پرسش که چرا برخی بازیکنان مقابل تراکتورسازی عصبی بودند عنوان کرد: ما باید این موضوع را آسیب‌شناسی و علت‌یابی کنیم و ببینیم که چرا این اتفاقات در اواخر لیگ می‌افتد. عوامل مختلفی می‌تواند داشته باشد که یکی از آن‌ها بحث‌های مالی و فشار بازی است. ما امروز 10 نفره شدیم و اگر خدایی نکرده نمی‌بردیم نمی‌دانم کجای جدول بودیم. من واقعا از آرش برهانی دلگیرم. وی همچنین در ادامه در پاسخ به این پرسش که آیا استقلال در این فصل قهرمان می‌شود اظهار کرد: ما از الان باید به فکر بازی با العین باشیم در وضعیت فعلی باید برای هر بازی یک برنامه در نظر بگیریم و اگر بحث قهرمانی را مطرح کنیم روی تیم استرس و فشار می‌آوریم. ما می‌توانیم به خاطر برد امروز تا فردا خوشحال باشیم اما از فردا که تمرین شروع شد باید تمام فکرمان را به بازی با العین معطوف کنیم. ما 5 بازی دیگر تا انتهای فصل داریم و برای هر کدامش باید یک برنامه داشته باشیم. روزی هم که جام را بالای سر ببریم معلوم می‌شود که به هدف‌مان رسیده‌ایم. در ادامه نشست خبری نیز یکی از خبرنگاران با تمجید از شیوه مربی‌گری قلعه‌نویی از او درباره حرف و حدیث‌هایی که پیرامون او درباره مافیایی بودنش مطرح می‌شود سوال کرد. سرمربی استقلال نیز در این باره گفت: سال اولی که من در استقلال مربی‌گری کردم فصل قبلش سرمربی استقلال اهواز بودم و ما در یک هفته مانده به پایان لیگ قهرمانی را از دست دادیم. آن موقع لقب فوتبال پاک را به قلعه‌نویی دادند. من بعد از آن کریم بوستانی را در کنار خودم به تیم ملی بردم و حرف و حدیث‌ها به وجو د آمد. اگر ما قهرمان هم می‌شدیم این حرف‌ها بود. چطور آنجایی که این کارها را می‌کنیم خوب هستیم. به هر حال من هم همه چیز را می‌دانم شاید به خط قرمزها نزدیک شده‌ام و به همین دلیل علیه من چهره‌سازی می‌شود. وقتی آدم‌ها این مدلی حرف می‌زنند نشان می‌دهد که ما راه ‌مان را درست می‌رویم. وی افزود: تاریخ معلم زنده است و نشان می‌دهد که ما درست کار کرده‌ایم. امروز که بازی 10 نفره را بردیم چه مافیایی بود؟ همچنین تیمی از این حرف‌ها علیه ما می‌زند که هر دویشان سردار سپاه هستند و سایتی هم که آن‌ها را منتشر می‌کنند وابسته به آن‌هاست. اگر آن‌ها چنین حرف‌هایی بزنند من مطمئن می‌شوم که راهم را درست می‌روم. الان واقعا نمی‌دانم صالح، بوستانی و بازیکنان چقدر از باشگاه گرفته‌اند. در مملکت ما سالم کار کردن هزینه دارد و من هم این هزینه را می‌دهم اما خوشحالم که آخرتم را برای فوتبال فدا نکرده‌ام. اگر از من چنین حرف‌هایی بگویند من سبک می‌شوم. تراکتورسازی سال قبل به گفته جعفری 6 میلیارد هزینه کرد و اگر طلبم را می‌داد هزینه‌اش 8 میلیاردی می‌شد اما همین تیم به آسیا رفت این در حالی است که تیم دیگری 17 میلیارد هزینه کرده بود اما در حال سقوط بود. همچنین ما سال قبل در پادگان تمرین می‌کردیم اما تراکتورسازی امسال در زمین خودش تمرین می‌کند ما 5 ماه یک ریال نگرفتیم. قلعه‌نویی در پایان نیز گفت: من خوشحالم که اگر مافیا هستم مافیای خوبی‌ام. یک زمان مربی تیم ملی من را دید و به من گفت چقدر شبیه گادفادر هستی .

apadana13

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]آرای کمیته انضباطی برای دیدار استقلال- تراکتورسازی اعلام شد/ هواداران استقلال یک جلسه محروم شدند[/h]
www.ojnews.ir

رای کمیته انضباطی در خصوص تخلفات تیم استقلال و تراکتورسازی تبریز که روز هجدهم اسفندماه از سری رقابتهای لیگ برتر از هفته بیست و هشتم برگزار شد، اعلام شد.

به گزارش اوج نیوز و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، بنا به گزارش داور، نماینده فدراسیون ،نماینده سازمان لیگ برتر و رئیس کمیته انضباطی که به عنوان ناظر ویژه این دیدار انتخاب شده بود، تخلفاتی از سوی بازیکنان و هواداران دو تیم پیش از آغاز بازی، در جریان بازی، بین دو نیمه و در پایان بازی اتفاق افتاد که کمیته انضباطی در7 بند رای خود را درخصوص تخلفات اعلام می کند.

1-کمیته انضباطی رعایت ضوابط و مقررات قبل از بازی را به باشگاه تراکتورسازی به صورت موکد توصیه می کند.

2-به دلیل رفتار تماشاگران تیم تراکتورسازی تبریز این باشگاه به مبلغ 80میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

3- آرش برهانی ،علاوه بر محرومیت ناشی از کارت قرمز داور، به مدت دو جلسه از همراهی تیم مربوطه و حضور در مسابقات لیگ برتر محروم و به پرداخت 30 میلیون ریال محکوم شد.

4-مصطفی اکرامی بازیکن تیم تراکتورسازی به توبیخ کتبی و پرداخت مبلغ 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.

5-حنیف عمران زاده به مدت یک جلسه از همراهی تیمش و حضور در مسابقات رسمی لیگ برتر محروم و به پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

6-جواد کاظمیان به مدت یک جلسه از همراهی تیمش و حضور در مسابقات رسمی محروم و به پرداخت 10 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

7-هواداران تیم استقلال تهران به دلیل پرتاب مواد منفرجه، اهانت به عوامل و تماشاگران تیم میهمان و اهانت به داور مسابقه که باعث شد داوران در آغاز نیمه دوم تصمیم به عدم برگزاری بازی بگیرند و با وساطت از تصمیم خود منصرف و حاضر به ادامه بازی شدند، با توجه به سوابق قبلی تیم میزبان و عدم تنبه و بروز تخلفات گذشته، باشگاه استقلال به برگزاری یک مسابقه به عنوان میزبان در لیگ برتر بدون حضور تماشاگر و به پرداخت مبلغ 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.

با توجه به تاخیر دو دقیقه ای تیم استقلال در ورود به زمین، این تیم به پرداخت 6 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم می شود.

همچنین کمیته انضباطی از اقدامات پسندیده امیر قلعه نوعی و میرشاد ماجدی سرمربی و سرپرست تیم میزبان که ضمن اقدام لازم در جهت پرهیز تماشاگران از بروز تخلف از تیم داوری نیز عذرخواهی کردند، قدردانی می کند. به استثنا جریمه نقدی تیم تراکتورسازی تبریز که قابل تجدید نظر است در بقیه موارد رای صادره، به استناد مقررات ماده 15 آئین نامه انضباطی قطعی است.

واقعا که ...

به کوری چشم خیلیییااااا تاجیم و قهرمان

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
ای بابااااا...
چرا اینجا باز تعطیل شوووووووووود؟!!!!
رفقا کجایین ؟؟؟؟؟ بیاین جمع شیم انشالله قهرمانی در راهه.
با اینکه نامردا تواین گیرودار بازیهای لیگ و آسیا و حذفی دارن جلو پامون سنگ میندازن ولی انشالله قهرمانی مال خودماست،انشالله قهرمانیه هر سه جام.

sara20012

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابااااا...
با اینکه نامردا تواین گیرودار بازیهای لیگ و آسیا و حذفی دارن جلو پامون سنگ میندازن ولی انشالله قهرمانی مال خودماست،انشالله قهرمانیه هر سه جام.

به امید خدا جام های خوشگل تو راهن

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقايان هر شانتاژي کردند تا استقلال ضربه بخورد
[h=1]ماجدي:مقابل گهر محروم هستيم نه سپاهان[/h]
[h=2] سرپرست تيم فوتبال استقلال گفت: آقايان قبل و بعد از بازي با تراکتورسازي هر کاري کردند تا استقلال ضربه بخورد.[/h]

ميرشاد ماجدي در مورد راي کميته انضباطي مبني بر محروميت استقلال از يک بازي بدون تماشاگر در ليگ برتر و محروميت عمران زاده و برهاني اظهار داشت: دوستان هر کاري قبل و بعد از بازي با تراکتورسازي انجام دادند تا استقلال ضربه بخورد. کارهايي که آقاي جعفري مديرعامل تراکتورسازي قبل از مسابقه انجام داد تا بازي را درآورد و نتوانست بعد از بازي هم انجام داد.

به گزارش فارس ، وي افزود: با تنش هايي که در جريان مسابقه پيش آوردند براي استقلال دردسر درست کردند. ما امروز ظهر با معاون حقوقي باشگاه که آيين نامه ها را خوب بلد است، جلسه اي داريم و موضع خود را نسبت به اين راي اعلام مي کنيم. جالب است که حق اعتراض هم نداريم و فقط آقاي جعفري مي تواند به عنوان مديرعامل باشگاه تراکتورسازي به جريمه 8 ميليون توماني خود معترض شود.

وي در مورد اينکه گفته مي شود استقلال در بازي با سپاهان در ليگ از حضور تماشاگر محروم است، گفت: اين هم از آن مطالبي است که برخي براي خود مي نويسند. ما در بازي هفته سي‌ام ميهمان تيم نفت تهران هستيم و در بازي سي‌ويکم با گهر در تهران بازي داريم و در اين مسابقه نمي توانيم تماشاگر داشته باشيم. شما بايد ببينيد عقل سليم چه مي گويد.

ماجدي با انتقاد از مديرعامل تراکتورسازي تصريح کرد: آقاي جعفري شب گذشته در تلويزيون طوري صحبت يم کرد که انگار پرچمدار اخلاق است. او که صحبت هاي خوب انجام مي دهد چرا قبل از بازي اين طور صحبت نمي کرد و با مطرح کردن بحث 50 - 50 در ورزشگاه جو را خراب کرد. ما اکنون آرش برهاني را به دليل اخراجي که شد در واقع 3 جلسه در اختيار نداريم. هفته هاست که به قلعه نويي فحاشي مي کنند اما انگار کسي اين چيزها را نمي بيند.آقاي جعفري خود را پشت هواداران تراکتورسازي قايم کرده است.

ماجدي در مورد بازي با العين و مصدوميت خسرو حيدري و مهدي رحمتي گفت: ما اميدوار هستيم که مشکلي براي بازي نداشته باشند. اين هم بابت خستگي است که اين بازيکنان دارند. با اين برنامه ريزي عده اي مي گويند ليگ را 20 تيمي کنيم. اميدواريم که هواداران استقلال روز چهارشنبه تيم را تنها نگذارند و همان طور که در بازي با تراکتورسازي با تشويق هاي خود جاي خالي آرش برهاني را پر کردند مقابل اين تيم اماراتي هم همينطور کنار تيم باشند.

امالیا

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ای بابااااا...

سلااااااااااااااااام ....انشالله قهرماني هر سه جام .......:D

محمد ساوه

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ای بابااااا...

غصه نخور دوست من،همه هستن،تعطیل چرا؟محکم هستیم تا 3 تا جام رو از داورا و فدراسیون و رقبا بگیریم.