کلوپ آبیدلان.

S R Engineer

عضو جدید
حسن اشجاري : تراکتوری‌ها ادعا می‌کنند بهترین تیم فوتبال ایران هستند. اشکالی هم ندارد.
آرزو که بر جوانان عیب نیست!

اینکه تراکتور نتایج خوبی می‌گیرد خوشحال‌کننده است ولی آن‌ها نباید تیم‌ بزرگی مثل استقلال
را زیر سوال ببرند. استقلال بیشتر از ۲۰ هفته است که صدرنشین مانده
آن وقت تراکتور بهترین تیم ایران است؟!!!

394749_506039282793665_502644407_n.jpg

mahdi26465

عضو جدید
کاربر ممتاز

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
حسن اشجاري : تراکتوری‌ها ادعا می‌کنند بهترین تیم فوتبال ایران هستند. اشکالی هم ندارد.
آرزو که بر جوانان عیب نیست!

اینکه تراکتور نتایج خوبی می‌گیرد خوشحال‌کننده است ولی آن‌ها نباید تیم‌ بزرگی مثل استقلال
را زیر سوال ببرند. استقلال بیشتر از ۲۰ هفته است که صدرنشین مانده
آن وقت تراکتور بهترین تیم ایران است؟!!!

ایول ایول

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
صحبت‌های اختصاصی آرزه با قلعه‌نویی/ آبی‌ها در تب و تاب بازی با تراکتورسازی

خبرگزاری فارس: هافبک اهل بولیوی استقلال برای دقایقی با سرمربی تیم به طور اختصاصی صحبت کرد.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، تمرین امروز استقلال ساعت 15:30 در کمپ مرحوم ناصر حجازی آغاز شد.
* امیر قلعه‌نویی قبل از شروع تمرین به مدت 10 دقیقه برای بازیکنان صحبت کرد.
*ویسنته آرزه قبل از اینکه در تمرین گروهی شرکت کند به طور اختصاصی با قلعه‌نویی صحبت کرد.
* خسرو حیدری با 5 دقیقه تاخیر در تمرین حاضر شد.
* حدود 150 تماشاگر امروز در تمرین استقلال حاضر شده بودند. اکثر صحبت هواداران استقلال در مورد بازی روز جمعه مقابل تراکتورسازی بود و هواداران در تب و تاب این بازی نشان دادند.
* مرور کارهای تاکتیکی از جمله آیتم‌های تمرینی آبی‌پوشان بود. همچنین در اواخر تمرین سانتر از جناحین انجام شد.
* تمرین فردای استقلال بدون حضور خبرنگار و تماشاگر برگزار می‌شود. دیدار تیم‌های استقلال و تراکتورسازی جمعه ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
ماجدی: هواداران تراکتورسازی راه دور را به جان نخرند/بیش از ۱۰ درصد جا ندارند

خبرگزاری فارس: سرپرست تیم فوتبال استقلال گفت: هواداران تراکتورسازی بدانند که بیش از ۱۰درصد جا ندارند.

• Tweet

به گزارش خبرگزاری فارس، میرشاد ماجدی در حاشیه تمرین امروز استقلال ابتدا به زبان آذری عنوان کرد: استقلال برنده‌دی، تراختور هوادارلری، افتخاریمیزیدی یاشاسین وطنمیز ایران.
وی سپس گفت: امیدوارم هواداران تراکتورسازی به گونه ای وارد ورزشگاه شوند که شرمنده آنها نشویم. خود مسئولان تراکتورسازی بهتر از ما قوانین را می دانند و می دانند که بیش از 10 درصد جا ندارند. امیدوارم به هواداران خود هم تفهیم کنند که به اندازه جایی که دارند به ورزشگاه بیایند. چون اگر بیشتر بیایند نمی توانند به ورزشگاه راه پیدا کنند و ما در این صورت شرمنده آنها می شویم.
سرپرست تیم استقلال ادامه داد: امیدوار هستیم که جمعه بازی زیبایی شود. باز هم تاکید می کنم که بیشتر از 10 درصد به ورزشگاه نیایند. مسئولان تراکتورسازی بهتر از ما قوانین را می دانند. بهتر است این هواداران پرشور راه دور را به جان نخرند و در خانه های خود بازی را ببینند.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]قلعه‌نويي: نهم فروردين با سپاهان بازي نمي‌کنيم[/h]
[h=2]سرمربي استقلال با اعتقاد به زيبا شدن بازي استقلال و تراکتورسازي مي‌گويد اين فوتبال نيست که کسي بگويد اگر قلعه‌نويي به تبريز بيايد جانش را تامين نمي‌کنيم.[/h]

به گزارش ايسنا، امير قلعه‌نويي در نشست خبري پيش از ديدار تيمش برابر تراکتورسازي درباره اين ديدار گفت: بازي با تراکتورسازي با توجه به شرايط جدول خاص شده است. به علت اختلاف پايين و يک امتيازي ما با تراکتورسازي حساسيت‌ها بيشتر شده است. ما نسبت به نيم فصل اول بهتر شده ايم و روز به روز از نظر تاکتيکي وضعيت بهتري پيدا خواهيم کرد. در آسيا برابر الريان بسيار عالي بازي کرديم و در برابر صبا در نيمه دوم هم اين مساله را تکرار کرديم و بسيار عالي بوديم. روي سيستم‌ و نفرات تيم تراکتورسازي شناخت کافي داريم و اين تيم از فورواردها و خط هافبک خوبي برخوردار است و بسيار تيم کاملي است. البته اين به اين معنا نيست که اين تيم از خط دفاعي ضعيفي برخوردار است.

وي ادامه داد: تراکتور حتي در دفاع هم وضعيت بسيار خوبي دارد. ما هم هفته‌ به هفته‌ بهتر مي شويم و وضعيت مان نسبت به بازي رفت بهتر شده است. متاسفانه نشد در بين فاصله بازي صبا تا امروز کار تاکتيکي انجام دهيم و صرفا به ريکاوري مشغول بوديم عملا در تمريناتي به صورت تفريحي خودمان را براي اين ديدار آماده کرديم. براي تيم تراکتورسازي هم خوشحالم . فرهنگ والاي مردم تبريز و آذربايجان اين لياقت را دارد که تيمشان خوب بازي کند و در آسيا هم خدا را شکر خوب نتيجه‌ گرفته است.

وي در پاسخ به اين سوال که تاثيرش در نتايج سال گذشته تراکتور چقدر بوده است و اين که چقدر اين تيم ادامه تيم او است؟ اظهار کرد: طبيعتا تيمي که در سال اول خوب باشد از نظر روحي نيز خوب مي‌شود. ما مي‌توانستيم سال گذشته قهرمان شويم و در دو بازي قهرماني را از دست داديم. من بعد از فصل با آقاي آذرنيا و باغ‌آبادي بر اساس نيازها و افکارمان صحبت کرده‌ام تا يارگيري کنيم. من رفتم، ولي بر اساس همان افکار تراکتورسازي يارگيري کرده و تيمشان از نظر فني بسيار خوب شده است. من در سال گذشته در نيم فصل اول مشکلاتي در تيم تراکتورسازي داشتم که در نيم فصل دوم با يارگيري که کرديم وضعيت بهتر شد و دوم شديم. تيمي که دوم شود روحيه بالايي پيدا مي‌کند و اين ادامه مي يابد. البته درباره تاثير من در نتايج تراکتورسازي بايد بگويم که فوتبال کار تيمي است و ابتدا لطف خدا و اهل بيت در نتايج تراکتورسازي نقش داشتند و من 10 درصد در نايب قهرماني اين تيم موثر بودم. من ناراحتي‌ام از اين است که چرا اين رفتارها انجام مي‌شود. اين حرکات مال مردم آذربايجان نيست. نه مال مردم اين استان است نه فرهنگ آنها، اين مساله‌اي از پيش تعريف شده است. با اين حال ناراحت نيستم. حضور در آسيا هم بنا بر همان کار جمعي است.

وي در ادامه افزود: در آسيايي شدن تراکتورسازي حتي اگر اندکي قلعه‌نويي تاثير داشته باشد، اين درست نيست پولي که خودم به صاحبخانه داده‌ام را بگيرم و به من ندهند و يا 30 درصد از قرارداد من را به من نداده باشند. اين فوتبال نيست. شما ببينيد بارسلونا در پنج روز دو بار به رئال مادريد باخت. کافي است اين مساله اينجا اتفاق بيفتد تا حاشيه ايجاد شود. من از رحيمي تشکر مي‌کنم، ايشان خاک خورده فوتبال ايران است. او کل ماليات بنده را در زماني که در سپاهان بودم را پرداخت کرده است. پولي که به علت مشغله کاري‌اش مي توانست پرداخت نکند. ايشان چون ديد فوتبالي دارد، نگاهش به فوتبال پاک و زيبا است. ولي آن طرف يکي مي‌گويد جان قلعه‌نويي را در تبريز تامين نمي‌کنم. به روح مادرم اگر پايم سالم بود و دکتر اجازه مي‌داد من حتي زودتر به تبريز مي‌رفتم. مردم آذربايجان با معرفت هستند و آنها مي دانند که چه کسي زحمت کشيده و چه کسي زحمت نکشيده است.

سرمربي استقلال در پاسخ به اين سوال که چقدر با اين مساله موافق است که برد در ديدار تاييد قهرماني است؟ گفت: شرايط جدول اين را مي‌گويد که برنده مي‌تواند قهرمان شود، ولي سپاهان و فولاد هم هستند و يک مربع براي شانس قهرماني وجود دارد. با اين حال قبول دارم که گرفتن سه امتياز اين ديدار حائز اهميت است و از نظر روحي و جدولي بر هر دو تيم موثر خواهد بود.

وي همچنين درباره وضعيت محروم و مصدومان استقلال نيز گفت: خوشبختانه مشکلي نداريم و با تمام قوا به مصاف تراکتورسازي مي رويم. برابر صبا دو مصدوم داشتيم که من نگران بودم دو هفته‌اي نباشند، ولي خدا را شکر بعد از 24 ساعت هم مجيدي و هم موسوي خوب شدند و در اختيارشان داريم. مثل اين که خدا من را دوست دارد.

قلعه‌نويي در ادامه باز هم درباره اين ديدار صحبت کرد و افزود: من فکر مي‌کنم بازي زيبايي شود اگر جو هوا و کيفيت چمن خوب باشد بازي زيبايي را مي‌بينيم و تقابل فکر دو مربي به زيبايي اين ديدار کمک مي‌کند.

سرمربي استقلال در ادامه در مورد فشردگي ليگ و برنامه تيمش گفت: ما قانونمنديم هر چه را که قانون بگويد انجام دهيم. من فکر نمي‌کنم که در نهم فروردين بازي داشته باشيم، اگر هم داشته باشيم ما در آن ديدار حاضر نخواهيم شد. عقل مي‌گويد اين تاريخ خوبي نيست و چرا که حداقل چهار بازيکن ما بايد در تيم ملي بازي کنند. نمي‌دانم بازي با راه‌آهن بود يا پيکان که مجبور شديم به ملي‌پوشان استراحت بدهيم. ما به سازمان ليگ گفته ايم که در يکي از چهار تاريخي که گفته ايم بازي کنيم. از سويي براي اعلام قهرمان جام حذفي به AFC زمان داريم. بر خلاف ليگ برتر که بايد 22 آن را اعلام کنيم. به نظرم بهتر است با توجه به حضور سه تيم در آسيا کمي تجديد نظر شود. وقتي يک بازي در الريان انجام مي‌دهيد و کافيست بازي بعدي‌تان را در جايي جز آزادي در ايران برگزار کنيد تا از نظر بدني تيم‌تان آسيب ببيند. بقيه زمين‌ها جز آزادي کيفيت ندارند و من اعتقاد دارم اگر سازمان ليگ به فکر سه نماينده ايران در آسيا است بهتر است ادامه جام حذفي را به پيش از فصل آينده موکول کند.

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز باید ببریم ، باید ، حالا میخواد تراکتور باشه یا کمباین باشه یا کامیون
باید همه بجنگیم تا قهرمان بشیم
من دارم میرم استادیوم

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
امروز باید ببریم ، باید ، حالا میخواد تراکتور باشه یا کمباین باشه یا کامیون
باید همه بجنگیم تا قهرمان بشیم
من دارم میرم استادیوم

برو داداش که این تراکتوریا پرروشدن .باید این بازیای آخرو محکم بگیریم و از تجربه ی پارسال عبرت بگیریم و همه هوادارا باید حواسشون باشه ،با تمام قدرت حمایت تا قهرمانی انشالله.

yafa 7

عضو جدید
کاربر ممتاز
مرســــــــــــــــــــــ ـــی...........

مرســــــــــــــــــــــ ـــی...........

استقلال 10 نفره هم تراکتورسازي را شکست داد

تيم فوتبال استقلال 10 نفره تراکتورسازي را شکست داد و با اقتدار صدرنشين ماند.

به گزارش خبرگزاري فارس، تيم فوتبال استقلال از ساعت 17:30 در ورزشگاه آزادي و در حضور حدود 65 هزار تماشاگر به مصاف تيم تراکتورسازي تبريز رفت که بازي با نتيجه يک بر صفر به سود استقلال به پايان رسيد.

خسرو حيدري در دقيقه 17 دچار مصدوميت شد و نتوانست به بازي ادامه بدهد و جواد نکونام که در اين بازي نيمکت نشين بود به جاي او وارد ميدان شد.

نکونام در دقيقه 31 با ضربه اي زميني از داخل محوطه جريمه براي استقلال گلزني کرد.

استقلال که در نيمه دوم 10 نفره بود سعي کرد بازي را اداره کند و توانست مقابل حملات گسترده تراکتورسازي مقاومت کند.

سعيد مظفري‌زاده داور مسابقه به آرش برهاني بازيکن استقلال در دقيقه 39 به دليل ضربه‌اي که با سر به بازيکن تراکتورسازي زد با نشان دادن کارت قرمز از زمين اخراج کرد.

قاسم دهنوي هم از تراکتورسازي و سياوش اکبرپور از استقلال کارت زرد گرفتند.

با اين پيروزي استقلال 59 امتيازي شد و به صدر جدول برگشت. استقلال در بازي فينال‌گونه ليگ تراکتورسازي نزديک‌ترين رقيب خود را شکست داد تا به تنهايي در صدر قرار بگيرد. تراکتورسازي نيز با اين شکست 55 امتيازي باقي ماند و به رده سوم سقوط کرد. سپاهان هم با 56 امتياز دوم است.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
انشالله قهرمانیم.

انشالله قهرمانیم.

خدارو شکر که بازیو بردیم و به این تراکتوریها نشون دادیم که 10 نفره هم زورمون بهشون میچربه،کما اینکه تو همون دقایقی که 11 نفره بودیم داشتیم مچالشون میکردیم.حیف شد خسرو زود از بازی بیرون رفت و آرش هم اخراج شد وگرنه تراکتور بلایی بسرش میومد که تا آخر لیگ نتونه بازی بکنه.
به همه ی آبیدلا تبریک میگم.

عشق است استقلال،عشقن آبیدلان

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام بچه ها
خووووووووووووووو
اینم از بخترین تیم ایران!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حاج جواد
مش جواد
اوس جواد
آق جواد
دمت گرم

دیگه اگه ترکتوریا همشون هم با شکم سبک بخوابن،نمیتونن خواب صدر جدولو ببینن