کلوپ آبیدلان.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]استقلال همچنان قهرمان قهرمانان جام‌حذفی[/h]
[h=2] استقلال، هنوز بهترین تیم جام‌حذفی است. از 16 تیم لیگ‌برتر، 8 تیم عنوان قهرمانی جام‌حذفی شده اند. [/h]

استقلال: 6 قهرمان جام‌حذفی در سال های 1356/1374/1378/1380/1386/1390

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
برای بازی بار راه آهن
[h=1]معمای ترکیب استقلال پیچیده‌تر می‌شود[/h]
[h=2] استقلالی ها برای بازی با راه آهن می توانند از جاسم کرار و یعقوب کریمی استفاده کنند و این موضوع باعث می شود معمای ترکیب استقلال برای بازی با راه آهن پیچیده تر از گذشته بشود. [/h]

به گزارش "ورزش سه"، کرار به پشت سرگذاشتن محرومیتش می تواند در بازی با راه آهن برای استقلال بازی کند. در صورتی که مظلومی بخواهد از این بازیکن در ترکیب ثابت خود استفاده کند احتمالا جابر انصاری باید بازی را از روی نیمکت ذخیره ها دنبال کند. همچنین با حضور یعقوب کریمی باید دید که آیا مظلومی ترجیح می دهد این بازیکن را وارد بازی کند یا همچنان از محسن کریمی در ترکیب ثابت خود بازی می گیرد.
استقلال در فصل نقل و انتقالات بازیکنان با کیفیتی را جذب کرده است و با آماده شدن تعدادی از آنها کار او برای انتخاب ترکیب اصلی سخت تر از گذشته شده است.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

ورزش سه: پدیده این فصل استقلال به خاطر مصدومیتی که در بازی با نفت تهران نصیبش شد، احتمالا تا یک ماه باید دور از میادین باشد.

طبق اعلام پزشکان استقلال محسن کریمی به خاطر مصدومیتی که نصیبش شده باید عمل کند ولی تصمیم با خود کریمی است که بخواهد با وجود مصدومیتش بازی کند یا عمل جراحی انجام بدهد. البته با توجه به تعطیلات لیگ و البته فشردگی بازی ها در نیم فصل دوم کادرفنی استقلال پیشنهاد داده اند او عمل جراحی بشود تا مشکلی برای کمک به استقلال در نیم فصل دوم نداشته باشد.

محسن کریمی یکی از بهترین بازیکنان این فصل استقلال بوده است و مصدویمتش می تواند خبر بدی برای کادرفنی استقلال باشد. او در صورتی که بخواهد عمل کند، به احتمال فراوان با شروع لیگ بازی تیمش برابر پدیده و استقلال خوزستان را از دست داد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

خبرگزاری فارس: درحالی که از ابتدا عنوان شده بود وزارت ورزش و جوانان قرار است 3 میلیارد تومان به استقلال کمک کند اما مبلغ مورد نظر دو میلیارد تومان است.

دو هفته قبل اعلام شده بود که وزارت ورزش و جوانان قصد دارد مبلغ سه میلیارد تومان به باشگاه استقلال کمک کند اما مبلغی که هفته گذشته به استقلال پرداخت شد یک میلیارد و دویست میلیون تومان بود.

این درحالیست که در خبرها آمده بود که به باشگاه پرسپولیس 5 میلیارد تومان کمک شده است.

در این خصوص بهرام افشارزاده سرپرست باشگاه استقلال به خبرنگار ورزشی فارس اظهار داشت: من نمی دانم وزارت ورزش به پرسپولیس چه میزان کمک کرده است اما در ابتدای فصل باشگاه استقلال 3 میلیارد تومان از وزارت ورزش قرض کرده است و قرار هم شده بود 2 میلیارد دیگر به ما کمک شود که تاکنون یک میلیارد و دویست میلیون تومان داده اند و مابقی را هم می دهند که می شود دو میلیارد تومان.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

خبرگزار مهر:‌ سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه رسیدن به صدر جدول برای این تیم زود بوده است، گفت: بازیکنان استقلال در دقایق اول با غرور وارد زمین شدند و بعد از دریافت گل دوم به خودشان آمدند.

منصور پورحیدری پس از تساوی سه بر سه استقلال برابر راه‌آهن در هفته هفتم لیگ برتر، گفت: به اعتقاد من بازیکنان ما با غرور وارد میدان شدند و همین فکر باعث شد تا خیلی زود دو گل بخورند.

وی افزود: البته بازیکنان راه‌آهن نیز تلاش زیادی کردند و من بابت این عملکرد به آنها تبریک می‌گویم. اما بازیکنان استقلال با غرور وارد زمین شدند و پس از دو گلی که دریافت کردند، به خودشان آمدند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال اظهار داشت: فکر می‌کنم صدر جدول برای ما خیلی زود بود. ما به کسب تجربه نیاز داشتیم تا با تلاش بیشتر به مقام اول برسیم، اما خیلی زود به صدر جدول رسیدیم. ما از غرور بازیکنانمان راضی نیستیم.

وی در پاسخ به این پرسش که آیا بازیکنان، راه‌آهن را دستکم گرفته بودند؟ گفت: تیم ضعیف وجود ندارد و همه رقبای ما خوب هستند؛ راه‌آهن هم تیم خوبی بود و بازیکنانشان عملکرد مثبتی داشتند، اما ما باید با تلاش و دقت بیشتر وارد زمین می‌شدیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اینکه آیا این تیم استقلال پتانسیل قهرمانی را دارد؟ گفت: ما می‌توانیم قهرمان شویم؛ به شرطی که باید بیشتر کار کنیم.

پورحیدری در خصوص اینکه بازیکنان خارجی استقلال پس از تعطیلات آیا سر وقت به تمرینات باز خواهند گشت یا خیر؟ اظهار داشت: برنامه کاری و بلیت این بازیکنان تهیه شده و آنها سر وقت به تمرینات باز خواهند گشت. پروپئیچ با وجود اینکه پدر شده، اما از وقتی که به ایران آمده، به کشورش بازنگشته است. او و کرار به مرخصی‌های چهار روزه خواهند رفت.

وی درباره تعطیلات لیگ اظهار داشت: ما هفته اول از سه‌شنبه بعدازظهر دور جدید تمریناتمان را شروع خواهیم کرد و در تلاش هستیم تا در هفته دوم اردویی را برگزار کنیم.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که آیا مشخص شده که استقلال در کجا اردو برگزار خواهد کرد یا خیر؟ گفت: باید با مدیریت تیم صحبت شود زیرا هزینه‌ها سنگین است و باید با برنامه از این زمان استقلال کنیم.

پورحیدری ضمن اشاره به برنامه‌ریزی فشرده لیگ اظهار داشت: جا دارد که من بابت این برنامه‌ریزی از سازمان لیگ گله کنم، زیرا من درخواست کردم تا مسابقه امروز، فردا یعنی (شنبه) برگزار شود زیرا ما تنها چهار روز پیش به میدان رفتیم. سازمان لیگ به من گفت که این مساله امکانپذیر نیست اما شاهد این هستیم که فردا نیز چند مسابقه برگزار خواهد شد. به نظر من در این زمینه کم لطفی صورت گرفته است زیرا ما همه جوره با سایر تیم‌های ملی همکاری کرده‌ایم. اما اینکه چرا به درخواستمان پاسخ منفی داده است را نمی‌دانم.

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
ساعت 12:42 یه روز پایــــــــــــــــــیزی
همـــــــه آبـــــــــــــــیا...
همـــــــه با حالـــا
همـــــــه خوش تیپا...
دوســـــــتون دارم...:love:

پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرچم بـــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــا

yamaha R6

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ساعت 12:42 یه روز پایــــــــــــــــــیزی
همـــــــه آبـــــــــــــــیا...
همـــــــه با حالـــا
همـــــــه خوش تیپا...
دوســـــــتون دارم...:love:

پــــــــــــــــــــــــــــــــــــــرچم بـــــــــــــــــــالـــــــــــــــــــا

تاج سری

همه آبیدلا

gharybeh

عضو جدید
کاربر ممتاز
دیروز خیلی بد بودیم واقعا باید میبردیم اما ...

اولین بازی و در واقع تنها بازی که این فصل دیدم جلوی نفت تهران بود که انصافا هیچ چیز خاصی نسبت به پارسال نداشتیم. بازی با راه آهن هم شنیدم که خوب نبودیم ..... این اون تیمی نبود که مظلومی وعده داده بود .... دیگه قاعدتا باید تا حالا به لحاظ تاکتیکی به بهترین حالت خودمون میرسیدیم ...

fati24

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز
ساعت 11:37 ششمین روز دل انگیز پـــایـیــــــــــــــزی....بچـــــــــــــــــــــــــته ها کــــــــــــــجایـــــــــــــــــین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دلمون گرفت باووو:(

بیاین دیگه....

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولین بازی و در واقع تنها بازی که این فصل دیدم جلوی نفت تهران بود که انصافا هیچ چیز خاصی نسبت به پارسال نداشتیم. بازی با راه آهن هم شنیدم که خوب نبودیم ..... این اون تیمی نبود که مظلومی وعده داده بود .... دیگه قاعدتا باید تا حالا به لحاظ تاکتیکی به بهترین حالت خودمون میرسیدیم ...

متاسفانه تو همین مدت کم ماجرا زیاد داشته تیم
داستان های کرار مزخرف، ریوالدو هم که فسخ کرد حالاهم که مگولیان میخواد فسخ کنه
البته بازیکنای خوبو با انگیزه ای داریم با همینم اگه حاشیه سازی نشه از بعد روانی بچه ها آسایش داشته باشن خوب نتیجه میگیریم انشالله
حالا ازینجا ببعد باید خودشو نشون بده پرویز

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز

ساعت 11:37 ششمین روز دل انگیز پـــایـیــــــــــــــزی....بچـــــــــــــــــــــــــته ها کــــــــــــــجایـــــــــــــــــین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟دلمون گرفت باووو:(

بیاین دیگه....

به به سارای عزیز و فاطمه خانم بعد از مدتها سری بما زدین
خوش اومدین
گهگاهی یادتونو میکنیم
هرجاهستین خوشو خرمو آبی باشین;)

bahar_cve

کاربر فعال تالار هنر ,
کاربر ممتاز

بیاین دیگه....

یاد ایامی که در گلشن فغانی داشتیم :D