کلوپ آبیدلان.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اصلا به نظرم اگه پچیچ رو از ابتدای نیمه دوم میفرستاد خیلی بهتر میشد
و البته تو این موندم که تعویض سوم رو چرا زودتر نکرد :|
نیمه اول هم که جابرو کلا از بازی محو کرده بود :|
ریوالدو هم که افتضااااح

آره دیگه همه اینا هست
تعویض سوم گذاشت بعد گل که کمی وقتو بگیره
ریوالدو هنو مونده جابیوفته .
ولی خب خدارو شکر بردیم
ولی تعطیلات پیش رو فرصت مناسبیه تا همه ناهماهنگیارو برطرف کنه.

smooth criminal

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
پرچمو به اهتزاز در میارم :D

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
[h=1]شهباز دوباره اوج می گیرد (عکس)[/h]
[h=2] مهاجم استقلال که به دلیل مصدومیت از ناحیه چهار سر ران بعد از پایان هفته اول لیگ برتر 3 بازی تیمش را از دست داد، حالا کاملا آماده شروع لیگ است. [/h]

به گزارش "ورزش سه"، شهباززاده روز گذشته یک نیمه برابر توحید به میدان رفت و موفق شد گل سوم تیمش را به ثمر برساند. هرچند که پیروزی در چنین بازی چندان مهم نیست اما حداقل حسن آن این بود که هواداران استقلال خیال شان راحت شد که شهباززاده با شروع لیگ آماده تر از همیشه می تواند برای استقلال به میدان برود.

abolfaZZzl

عضو جدید
کاربر ممتاز
اکبر عبدی: استقلالی هستم و دوست دارم استقلال قهرمان شود | كاش می‌شد با «ناصر ملک‌مطيعی» در يك فيلم بازی می‌كردم

اکبر عبدی: استقلالی هستم و دوست دارم استقلال قهرمان شود | كاش می‌شد با «ناصر ملک‌مطيعی» در يك فيلم بازی می‌كردم

[h=1]اکبر عبدی: استقلالی هستم و دوست دارم استقلال قهرمان شود | كاش می‌شد با «ناصر ملک‌مطيعی» در يك فيلم بازی می‌كردم[/h]

كاش می‌شد با «ناصر ملک‌مطيعی» در يك فيلم بازی می‌كردم

اکبر عبدی، یک‌شنبه شب گذشته با حضور در بیمارستان دی از ناصر ملک‌مطیعی چهره نامدار سینما عیادت کرد.
به گزارش​
خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام
؛​
یکی از همکاران رسانه‌ای‌مان که در پایگاه خبری ناصر حجازی قلم می‌زند در آن لحظه در بیمارستان حضور داشت و گفت‌وگویی با عبدی انجام داد که می‌خوانید.
در ابتدا از عيادت اخير خود از ناصر ملك‌مطيعي بگوييد.
راستش را بخواهيد من عاشق اين مرد هستم و در ايام جواني با ولع و اشتها تمام فيلم‌هاي ملك‌مطيعي را مي‌ديدم. افتخار دارم كه ايشان را در جزو دوستان خوب خود مي‌دانم و وقتي شنيدم كه در بيمارستان بستري هستند وظيفه خود دانستم كه خدمت اين اسطوره و بزرگ مرد سينما بيايم.
وقتي ايشان را در بستر بيماري ديديد، چه احساسي داشتيد؟
باور كنيد بغض گلويم را گرفته بود اما خيلي خودم را كنترل كردم ولي از اين‌ها گذشته وقتي پزشكان معالج حال ملك‌مطيعي را مساعد قلمداد كردند خيلي خوشحال شدم و از نگراني بيرون آمدم. متأسفم كه برخي‌ها فضاي جامعه را با برخي اخبار نادرست و كذب ملتهب و نگران مي‌كنند. به هر حال از سلامتي ايشان خيلي خوشحال شدم و اميدوارم ملك‌مطيعي و امثال او سرزنده و قبراق باشند و سايه آنها بالاي سر ما باشد.
به ياد داريم سال گذشته كه با شما صحبت مي‌كرديم، تأكيد مي‌كرديد آرزويتان اين است كه با ناصر ملك‌مطيعي در يك فيلم بازي كنيد.
بله، هنوز هم چنين آرزويي دارم. كاش مي‌شد با اين مرد بزرگ در يك فيلم بازي مي‌كردم ولي حيف كه تا اين لحظه اين آرزو عملي نشده است.
شما يكي از علاقه‌مندان پروپاقرص فوتبال و هوادار استقلال هستيد، آيا اخبار فوتبال را پيگيري مي‌كنيد؟
كمابيش دنبال مي‌كنم و از اينكه استقلال نمايش خوبي داده خوشحال هستم. اميدوارم اين تيم در ليگ امسال به قهرماني برسد. يك مورد را نيز جا دارد كه تأكيد كنم، من دوستان پرسپوليسي زيادي دارم كه به آنها و ديگر هواداران اين تيم احترام مي‌گذارم. من استقلالي هستم ولي يادتان باشد كه بعد از اين تيم، برای پرسپوليس احترام خاصي قائلم چون معتقدم اين دو باشگاه پرطرفدار، برند فوتبال ما هستند و بايد هميشه قدرتمند باشند. به هر ميزان كه اين دو باشگاه قوي باشند، هم جامعه شاداب مي‌شود و هم اينكه تيم‌ملي ما قدرتمند خواهد بود.

حرف پاياني شما؟
مرسي از لطفتون. به آتيلا حجازي سلام برسانيد. خدا ناصر حجازي را رحمت كند. او مرد بزرگي بود و بايد ما قدر اين‌گونه مفاخر ورزش و همچنين بزرگان هنر را بدانيم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=2]در مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
[/h]
[h=1] استقلال میزبان فولاد شد

[/h]
» سرویس: ورزشي - فوتبال، فوتسال
کد خبر: 94062113340
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۴

سازمان لیگ فوتبال از قرعه کشی چهار دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی خبر داد.
به گزارش ایسنا به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، قرعه کشی چهار دیدار از مرحله یک هشتم نهایی جام حذفی
با حضور غلامرضا بهروان رئیس کمیته مسابقات سازمان لیگ، سعید فتاحی مسئول برگزاری رقابتهای لیگ برتر و نمایندگان تیمهای استقلال تهران، گسترش فولاد تبریز،صبای قم،راه آهن تهران،فولاد خوزستان و ذوب آهن اصفهان امروز در سازمان لیگ برگزار شد و نتایج قرعه کشی این مسابقات به شرح زیر است:
راه آهن (میزبان)-استقلال خوزستان (میهمان)
گسترش فولاد تبریز (میزبان) –ذوب آهن اصفهان (میهمان)
صبای قم (میزبان)-تراکتورسازی تبریز (میهمان)
استقلال تهران (میزبان )-فولاد خوزستان (میهمان)
قرعه کشی سایر تیمهای این مرحله ، فردا ساعت 10 صبح در روابط عمومی سازمان لیگ برگزار خواهد شد.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] احدی: بعید می‌دانم استقلال قهرمان شود/ چند سال است که حواشی مانع موفقیت می‌شوند

[/h]
کد خبر: 94062113171
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۳:۳۴

پیشکسوت استقلال می‌گوید به دلیل حواشی اطراف این تیم، رسیدن آبی‌ها به عنوان قهرمانی را بعید می‌داند.
رضا احدی در گفت‌وگو با ایسنا در پاسخ به این سوال که ارزیابی‌اش از استقلال فصل جاری چیست، عنوان کرد: استقلال در فصل جاری به لحاظ مهره وضعیت خوبی دارد و دست کادر فنی برای چینش نفرات و اعمال تاکتیک‌های مختلف باز است. با این‌ حال استقلال چند سال است که به دلیل حواشی نمی‌تواند در نهایت به موفقیت برسد و در دو سال اخیر 90 درصد این حواشی درباره جاسم کرار بوده است. وقتی یک نفر به حاشیه می‌رود، بعد از مدتی یک تیم را به حاشیه می‌برد. به همین دلیل نگران این استقلال هستم. مسئولان استقلال باید برای جایگزین کرار حتما فکری می‌کردند. او همیشه چند بازی به میدان می‌رود و به یک باره یا مصدوم می‌شود یا محروم!
او افزود: تنها نقطه ضعف استقلال را در بحث بازیساز می‌بینم. البته آنها جا دارد که بهتر شوند کما این که در ابتدای فصل در بحث بدنی کم می‌آوردند. آنها در بازی برابر شهرداری سمنان نشان دادند که به لحاظ بدنی به شرایط خوبی رسیده‌اند. همچنین در بخش دفاعی که کمی ناهماهنگ هستند و باید بیشتر روی این مسئله کار کنند.
پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که آیا چرخش دروازه‌بانی در این تیم به این شکل که طالب‌لو در بازی‌های حذفی و رحمتی در بازی‌های لیگ به میدان برود، می‌تواند به سود آبی‌های پایتخت شود، گفت: همیشه اعتقاد داشته‌ام که یک رقیب خوب در درون دروازه می‌تواند به رشد تیم کمک کند ولی با این که یک نفر فقط در حذفی و یکی در لیگ بازی کند، مخالفم. به نظرم بهتر است آن کسی که بهتر کار می‌کند بازی کند. یک بار به فرگوسن گفتند چرا دروازه‌بان تیمت را که 4 گل خورده عوض نمی‌کنی و او گفت که این دروازه‌بان با خط دفاع هماهنگ‌تر است و اگر گلر دوم را بگذارم تعداد گل‌های خورده بیشتر می‌شود. یکی از مسائل اساسی در بحث دروازه‌بانی هماهنگی با مدافعان است که استقلال در این‌ زمینه حتما برنامه‌ای دارد.
وی در پاسخ به این سوال که با توجه به نمایش‌های استقلال در فصل جاری فکر می‌کند آبی‌ها در پایان به چه مقامی برسند، گفت: من به شخصه امیدوارم که استقلال قهرمان شود؛ چرا که این تیم را دوست دارم ولی به نظر رسیدن به این هدف بعید است ولی در بحث سهمیه، باید آنها حداقل به سهمیه آسیایی برسند.
احدی در پاسخ به این سوال که چرا قهرمانی استقلال را بعید می‌داند، گفت: بعد از رفتن جباری، استقلال برای پر کردن بازیساز به سمت کرار رفت. این بازیکن به لحاظ فنی خیلی خوب است ولی همانطور که گفتم در بسیاری از بازی‌ها نیست و پارسال هم در خیلی‌ از بازی‌های مهم استقلال حضور نداشت. البته کادرفنی استقلال می‌تواند از خسرو حیدری مثل لام استفاده کند و او را به عنوان بازیساز هم به جلو بیاورد ولی در کل استقلال در بخش بازیساز مشکل دارد و من واقعا نمی‌دانم که چرا فدراسیون و باشگاه استقلال با کرار برخورد نمی‌کنند. او به ما بی احترامی کرده و اگر اسم خودمان را باشگاه فرهنگی گذاشته‌ایم، باید به این مسائل توجه بیشتری داشته باشیم.

*** s.mahdi ***

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1] اکبرپور: نمی‌شود روی کرار حساب کرد

[/h]
کد خبر: 94062113067
شنبه ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۶

پیشکوست استقلال می‌گوید این تیم برای قهرمانی نیاز به جذب یک بازیساز دیگر دارد.
علیرضا اکبرپور در گفت‌وگو با ایسنا، درباره ارزیابی‌اش از وضعیت استقلال گفت: استقلال روز گذشته برابر شهرداری سمنان یکی از زیباترین بازی‌های فصلش را نشان داد. شاید حریف این تیم چندان تیم قدرتمندی نبود اما حرکات ترکیبی و اضافه شدن بازیکنان در حمله و دفاع نشان می‌داد که آنها در تعطیلات کار کرده‌اند و با برنامه پیش می‌روند. در این استقلال نقاط مثبت زیادی وجود دارد و مشخصاً آنها به لحاظ بدنی هم شرایط بهتری پیدا کرده‌اند.
وی در پاسخ به این پرسش که به نظرش توانایی این استقلال در چه حدی است، بیان کرد: استقلال باید همیشه جزو مدعیان قهرمانی باشد. با این‌حال اگر استقلال به دنبال این هدف حرکت می‌کند، باید در میانه زمین حتماً یک بازیساز اضافه کند. در بازی دیروز چندان نیازی به یک بازیساز نبود ولی در بازی‌های سخت باید بازیکنی باشد که بتواند در میانه‌های زمین گره را باز کند.
پیشکسوت استقلال در پاسخ به این سوال که کرار نمی‌تواند این نقش را برای استقلال اجرا کند، اظهار کرد: کرار این توانایی را دارد ولی نمی‌توان روی او حساب کرد. باید استقلال یک نفر دیگر را هم بگیرد که در غیبت کرار بتواند به تیم کمک کند.
اکبرپور در پاسخ به این سوال که به نظرش چرخش دروازه‌بانی در جام حذفی برای استقلال می‌تواند مفید باشد یا نه، گفت: در اینکه رحمتی و طالب‌لو از بهترین دروازه‌بانان ایران هستند هیچ شکی نیست. با این‌حال برخی مربیان ترجیح می‌دهند که دروازه‌بان اصلی خود را در همه بازی‌ها به میدان بفرستند و عده‌ای دیگر هم به چرخشی کار کردن اعتقاد دارند و باید به تصمیم سرمربی در نهایت احترام گذاشت. با این‌حال نظر شخصی من این است که می‌توان از هر دو دروازه‌بان فعلی استقلال استفاده کرد چرا که باعث رقابتی شدن و پیشرفت هر دو می‌شود.