کسانی که در یکی از زمینه های صنعتی یا وابسته به اون در حال فعالیت دارند

M.ARIABOY

عضو جدید
تاپیک خوبی میشه
دوستان من برای پروزه پایانیم به مپ خودرو نیاز دارم یکی.از خودروهای شرکت ایران خودرو
چطور میتونم بهش دست پیدا کنم؟

سلام من کارگاه قطعه سازی دارم و برای شرکتی بزرگ قطعات ماشین کاری شده و مونتاژی وجوشکاری میسازم

saeed offshor

عضو جدید
سلام من کارمند شرکت نفت فلات قاره هستم مسئول کارگاه مکانیک تخصصم طراحی پایپینگ هست البته در زمینه تعمیر پمپ و کمپرسور و همچنین ولوهای صنعتی هم تجربه دارم. :smile:

88masuod

عضو جدید
سلام به همگی ، من تو کارخونه سیمان کارشناس تعمیر دستگاههای خط تولیدم .

CNCUNITED.COM

عضو جدید
با سلام و عرض ادب و احترام خدمت تمامی دوستان عزیز

من یه کارگاه ساخت و تولید قطعات صنعتی با روش ماشینکاری و جوشکاری و آهنگری دارم ماشین آلاتم شامل چند تا دستگاه cnc میشه نمونه قطعه ساخته شده ام را در عکس آواتارم میبینید آدرس سایتم هم در امضا آمده است .

موفق باشید
ارادتمند
بابک

ahmadikazaj

عضو جدید
با سلام
من هم در زمینه پایپینگ و پایپلاین در یک شرکت دولتی در عسلویه ناظر هستم

r0bin

عضو جدید
سلام دوستان
من توی یک شرکت تخصص سیستم های هیدرولیک ، در زمینه ی طراحی جک ها ، پاورپک های هیدرولیکی کار می کنم . همچنین کارهای برقی مرتبط با این جور سیستم ها مثل طراحی مدار برق و مونتاژ تابلو و برنامه نویسی PLC هم انجام می دهم.
سوالی بود در خدمتم

Hooladi

عضو جدید
سلام
اگه در زمینه روتور توربین گاز یا بخار ( RI یا تعمیراتش) سوالی داشتید یا خدماتی خواستید در خدمتم;):w18:

mehran_mo

کاربر فعال
سلام
مدتی ظراحی سه بعدی (3D Design) برای قالب های تزریق پلاستیک انجام دادم و الان هم روی خودرو های ریس شهری و ریس داخل ترک کار میکنم.
سوال یا کمکی بود PM یا ...

موفق باشین

Uchiha Itachi

عضو جدید
سلام. من دکترای مکانیک گرایش طراحی کاربردی دارم، الان در یک واحد تولید ماشین آلات صنعتی (مثل پرس پلت، اکسترودر، اسپری درایر و .. ) کار می کنم. اگر کسی راهنمایی علمی و فنی خواست در خدمتم. اینم آدرس سایت شرکتی که کار می کنم، هست:
www.isfahan-pellet.com
www.isfahan-extruder.ir

بالا