کسانی که در یکی از زمینه های صنعتی یا وابسته به اون در حال فعالیت دارند

mahan57

مدیر بازنشسته
سلام بر همه دوستان. هدف از ایجاد این تاپیک علاوه بر ایجاد رابطه دوستی به یاری خداوند رونق دادن به کسب و کار هستش . دوستانی که تو صنعت یا در جاهای وابسته به اون در حال فعالیت هستن . با ذکر زمینه فعالیت و اگر احیانا نیازی به ماشین آلات - قطعات- تجهیزات- خط تولید و... دارن اینجا مطرح کنن. مطمئن باشن که بهترین جا برای تامین نیازهاشون همین جاست. از سایر دوستان هم خواهش می کنم که اگر نیاز به کتاب - مقاله- نرم افزار و... دارن اینجا مطرح نکنن.

من قطعه ساز هستم و در زمینه ریخته گری دقیق مشغول فعالیت هستم.با شرکتهای خوب داخلی و خارجی هم رابطه خوب کاری دارم.اگر نیازی به قطعات آلیاژی مخصوصا آلیاژهای فولادی- سوپرآلیاژها و ... داشتید با هر نوع پیچیدگی من در خدمتم!

موفق باشید!

tsp.co

عضو جدید
من هم در زمینه طراحی خط تولید و طراحی ماشین آلات در حدود 5 سال سابقه کار دارم و الان در یکی از شرکتهای خصوصی کار میکنم. اینجا تاپیک بدرد بخوری خواهدشد.مطمئن هستم.

پیروز باشید.;););)

mahan57

مدیر بازنشسته
من هم در زمینه طراحی خط تولید و طراحی ماشین آلات در حدود 5 سال سابقه کار دارم و الان در یکی از شرکتهای خصوصی کار میکنم. اینجا تاپیک بدرد بخوری خواهدشد.مطمئن هستم.

پیروز باشید.;););)

البته ما قبلا با هم تو همین تالار آشنا شدیم . امیدوارم که در آینده بتونیم علاوه بر دوستی با هم همکاری هم کنیم.

mahan57

مدیر بازنشسته
سلام من هم درزمینه تولید قطعات خودرو در یک شرکت خصوصی کار می کنم

اگه امکانش هست یه خورده اطلاعات بیشتر در مورد قطعات تولیدیتون اینکه چه قطعاتی رو تولید می کنید یا امکانات شرکتتون و تواناییهایی که داره - جنس قطعاتتون و هر اطلاعاتی دیگری رو که خودتون صلاح میدونید در اختیارمون قرار بدید.

متشکرم

nano

عضو جدید
بدنه خودرو

بدنه خودرو

سلام

من رییس بخش
CAD/CAM
یک شرکت خصوصی جهت طراحی و ساخت قالبهای فلزی به روش
fould mold casting
جهت قطعات
sheet metal, form by press
خودرو هستم.

smh

عضو جدید
سلام من کارمند شرکت تامکو هستم که در زمینه آسانسور مشغول به کار است

smmoosavian

عضو جدید
خوشبختی

خوشبختی

ببخشید من که غیر از تعارف و تمجید و پیغام های خوشبتم !! توی این تاپیک چیزی ندیدم لطفا اگه میشه بحث رو تخصصی ترش کنید !!
ممنون

mahan57

مدیر بازنشسته
ببخشید من که غیر از تعارف و تمجید و پیغام های خوشبتم !! توی این تاپیک چیزی ندیدم لطفا اگه میشه بحث رو تخصصی ترش کنید !!
ممنون

دوست عزیز همون طور که در پست آغازین مطرح کردیم و مطمئنا دقت کردید هدف از ایجاد این تاپیک آشنایی و دوستی کسانی هستش که تو صنعت مشغول فعالیت هستن تا شاید بتونیم با هم ارتباط کاری هم برقرارکنیم . قرار نیست اینجا بحث فنی بشه ! این همه تاپیک در زمینه های بحثهای فنی تو این تالار هستش که همه ما برای افزایش اطلاعاتمون به اونا مراجعه می کنیم. نظر ما چیز دیگری هستش که ان شاءا... زمانی که شما هم وارد بازار کار شدید خلاءها و کمبودهای ناشی از اون براتون ملموس تر خواهد شد! البته اگر کسی خواست بحث تخصصی در رابطه با زمینه کاریش مطرح کنه هیچ مانعی نداره!

saza

عضو جدید
سلام
من شاغل نیستم فقط می خواستم ببینم nano می تونه گاهی چند تا سوال کتیا جواب بده؟

mahan57

مدیر بازنشسته
سلام
من شاغل نیستم فقط می خواستم ببینم nano می تونه گاهی چند تا سوال کتیا جواب بده؟

دوست عزیز آیا بهتر نیستش درخواستتون رو به صورت پیغام خصوصی یا در تاپیکهای مربوط به catia که کم هم نیستند مطرح کنید؟ البته ببخشید ها ولی هدف از این تاپیک یه چیز دیگه هستش.

ممون از حسن نیت و همکاری شما

saza

عضو جدید
دوست عزیز آیا بهتر نیستش درخواستتون رو به صورت پیغام خصوصی یا در تاپیکهای مربوط به catia که کم هم نیستند مطرح کنید؟ البته ببخشید ها ولی هدف از این تاپیک یه چیز دیگه هستش.

ممون از حسن نیت و همکاری شما
ما اوچیکتیم
فقط نابلدیم همونطور که میبینی تازه کارم. تو اتاقای دیگه هم گفته ام .
اگر برات مقدوره بگو این کارا رو که میگی،چطوری انجام بدم:
چطوری تاپیکای مربوط رو پیدا کنم؟
چطوری پیغام خصوصی بذارم؟
زت زیاد

mahan57

مدیر بازنشسته
پاسخ

پاسخ

برای پبدا کردن تاپیکهای مورد نظرت فقط باید صفحات رو بگردی تو همین صفحه(البته فعلا صفحه 1) برای catia دوستان یک تاپیک خیلی خوب ایجاد کردن که در حقیقت یک آموزشگاه هستش. برای گذاشتن و ارسال پیغام خصوصی هم فقط کافیه روی اسم کسی که پست رو ایجاد کرده کلیک کنی و یک منو باز میشه و اونجا می تونید از گزینه پیغام خصوصی استفاده کنید.

موفق و شاد باشی رفیق!

saza

عضو جدید
سلام بر همه دوستان. هدف از ایجاد این تاپیک علاوه بر ایجاد رابطه دوستی به یاری خداوند رونق دادن به کسب و کار هستش . دوستانی که تو صنعت یا در جاهای وابسته به اون در حال فعالیت هستن . با ذکر زمینه فعالیت و اگر احیانا نیازی به ماشین آلات - قطعات- تجهیزات- خط تولید و... دارن اینجا مطرح کنن. مطمئن باشن که بهترین جا برای تامین نیازهاشون همین جاست. از سایر دوستان هم خواهش می کنم که اگر نیاز به کتاب - مقاله- نرم افزار و... دارن اینجا مطرح نکنن.

من قطعه ساز هستم و در زمینه ریخته گری دقیق مشغول فعالیت هستم.با شرکتهای خوب داخلی و خارجی هم رابطه خوب کاری دارم.اگر نیازی به قطعات آلیاژی مخصوصا آلیاژهای فولادی- سوپرآلیاژها و ... داشتید با هر نوع پیچیدگی من در خدمتم!

موفق باشید!

ماهان جان من برا پایان نامه ام 10 تا 20 کیلو st52 که به مقادیر جزیی Mn و Si داشته باشه میخوام .
(البته اگر زیاد گرون نشه، وانادیم یا نیوبیوم هم داشته باشه خوبه)

mahan57

مدیر بازنشسته
سری به فروشگاههای آهن و فولاد بزن اونجا می تونی احتمالا پیدا کنی . فکر نکنم در صورت دسترسی از لحاظ قیمت مشکلی وجود داشته باشه! من از این آلیاژ فولاد فعلا ندارم و گرنه خودم بهت می دادم!
فقط نکته مهم: چون اکثر آهن فروشهای ما سواد کافی ندارن باید اسم تجاریش رو هم بهشون بگی! اگه فهمیدی چیه به من هم خبر بده چون من هم نمی دونم!
در ضمن پایان نامه ات در چه زمینه ایه؟:surprised:

saza

عضو جدید
سری به فروشگاههای آهن و فولاد بزن اونجا می تونی احتمالا پیدا کنی . فکر نکنم در صورت دسترسی از لحاظ قیمت مشکلی وجود داشته باشه! من از این آلیاژ فولاد فعلا ندارم و گرنه خودم بهت می دادم!
فقط نکته مهم: چون اکثر آهن فروشهای ما سواد کافی ندارن باید اسم تجاریش رو هم بهشون بگی! اگه فهمیدی چیه به من هم خبر بده چون من هم نمی دونم!
در ضمن پایان نامه ات در چه زمینه ایه؟:surprised:

قربون شکل ماهت برم شوما که اوسایی و دست تو کاره ندونی،من ازکجا بدونم ؟
این آهن فروشی هایی که میگی ،کجان؟ حداقل آدرس بده .
خب خوش تیپ منم مشکلم همون دسترسیه آخه بهم گفتن وانادیم و نیوبیوم گیر نمیاد ؛خب شوما یه راهنمایی بکن!!
حداقل آقایی کن یه پرس و جویی از اطرافیانت و... برام بکن.
خب ازاینوراونور نمیشه جوربشه؟دوستی!آشنایی!
درزمینه ی متالوگرافی

mahan57

مدیر بازنشسته
چشم رو چشم! اصلا خودتو ناراحت نکن!
اگه تو ایران از این آلیاژ وجود داشته باشه حتما برات پیدا می کنم. یه سری هم به اداره صنایع و معادن استانتون بزن. اونا حتما می دونن که از این آلیاژ وارد کشور میشه یا نه.
در ضمن بهتره که یه تاپیک هم تو مهندسی مواد بزنی و از بچه های مواد هم یه پرسو جویی بکن

saza

عضو جدید
چشم رو چشم! اصلا خودتو ناراحت نکن!
اگه تو ایران از این آلیاژ وجود داشته باشه حتما برات پیدا می کنم. یه سری هم به اداره صنایع و معادن استانتون بزن. اونا حتما می دونن که از این آلیاژ وارد کشور میشه یا نه.
در ضمن بهتره که یه تاپیک هم تو مهندسی مواد بزنی و از بچه های مواد هم یه پرسو جویی بکن

وارداتی نیست از سایت فولادمبارکه فهمیدم نیوبیوم دار و وانادیم دارمیزنه ولی عاملای فروشش همگی عمده فروشن در حد تن خرده فروش پیدا نکردم
اگر st52 طبق کلیدفولاد دین المان هم باشه،کافیه
C :max 0.22 Si :max 0.55 Mn : max 1.6

خودت اوضاع دانشجویی رو خوب میدونی ، لازم نیست بگم؛هرچی مفت تر بهتر
یعنی ترتیب اولویت اینه:

1.وانادیم یا نیوبیم داربصورت مفت
2. st52 طبق کلیدفولاد دین المان بصورت مفت
3. وانادیم یا نیوبیم دار
4.st52 طبق کلیدفولاد دین المان
با تشکر

آخرین ویرایش:

mahan57

مدیر بازنشسته
پرس و جو می کنم و ان شاءا.. در صورت پیدا کردن اون پیغام برات می ذارم

saza

عضو جدید
سلام
ماهان جان خبری نیست؟
واقعا به کمک احتیاج دارم . شده یه ورق 40در 40 هم باشه،کارمو را بنداز.

آخرین ویرایش:

s_sadegh

عضو جدید
chi mikhai

chi mikhai

salam
man chand jayi rafto umad daram
ama hich ja kar nemikonam
che etelaati mikhaid vasatun biaram/

FIRE FIGHTER

عضو جدید
سلام

سلام

سلام
من در زمینه واردات ، مهندسی تجهیزات آتش نشانی ، طراحی ، ارائه خدمات مشاوره در خصوص ایمنی و اجرای سیستم های مختلف مشغول هستم. عضو سازمان NFPA کشور آمریکا هستم ، دوره سازمان VDS آلمان رو هم دیدم و در این زمینه یک شرکت دارم.

amirfaraz

عضو جدید
سلام

من هم توي صنعت خودروسازي (بدنه سازي )كار ميكنم (ايران خودرو)
كارم در رابطه با جيگ و فيكسچر و spotwelding هست
شغل دومم هم تجهيزات و ماشين الات مكانيكي است .
يك چند وقتي هم اون ور اب با چندتا خودرو سازي كار ميكردم دوباره شوتم كردند اينور اب

amir_22424

عضو جدید
با سلام منهم مهندس مکانیک جامدات هستم تخصص من ساخت خطوط تولید وماشین آلات کشتارگاهی وماشین آلات صنعتی خردکنها دیگهای پخت وتا حدی دیگ بخار هستم

M.ARIABOY

عضو جدید
تاپیک خوبی میشه
دوستان من برای پروزه پایانیم به مپ خودرو نیاز دارم یکی.از خودروهای شرکت ایران خودرو
چطور میتونم بهش دست پیدا کنم؟

بالا