کدام نشان را با توجه به تاریخ ایران، برای پرچم مناسب تر میدانید؟

کدام نشان را با توجه به تاریخ ایران، برای پرچم مناسب تر میدانید؟

• مجموع رای دهندگان
    99

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب پس مشخص شد هیچی درباره من نمیدونید و توهماتتونه که به من نسبت میدهید
چون من نه 23 یا 24 ساله ام و نه در بسیج بوده ام...
خیلی خوبه که از بسیج اومدین بیرون، چون حتی 1 نفر که منافقانه هم تو بسیج نباشه کمک میکنه به قدرت گرفتن بیشتر بسیج.

مرسی که وطن فروشیتون رو تایید کردید، عرض کرده بودم خدمتتون، امثال شما سر در بالین غرب دارید، امثال شما رو هم من خوب میشناسم:smile:

آقای نخودیان چقدر راحت هر صدای مخالف صدای خودتون رو خفتگان بالین غرب و وطن فروش و دیو صفت و ... منامید
من آقای وطن پرست رو نمیشناسم ولی جمله آخر ایشون از شما منطقی تر بود گفت برای وطنم جانم رو میدم ( حالا راست یا دروغش اهمیتی نداره ) گفت برای جمهوری اسلامی نه
حالا شما به ایشون میگید وطن فروش .... ربط وطن و جمهوری اسلامی رو برای من و دوستان شرح بدید لطفا

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بنده بین وطن و حکومت فرق قائل ام و کنایه من رو متوجهنشدی، ایران وطن محسوب میشه و جمهوری اسلامی حکومت ، هرکسی مختاره ایدئولوژی خاص خودشو داشته باشه و براون اساس حکومتی رو نقد کنه، من در جواب هات نشانی از دفاع از یک ایدئولوژی نمیبینم ، لطفا پاسخی بده که نشانی از غرض ورزی شخصی نداشته باشه،همچنین لازمه بگم اون چیزی که بنده رو مجاب کرده از ایدئولوژی سابقم دست بکشم بر اساس دنیای واقعی و تجربیات و مشاهداتی هست که چه در فعالیتم در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی هر روز باهاش درگیرم ، و همچنین خدمت 16 ماهم در یکی از نهاد های امنیتی اون هم بعد از انتخابات 88 که به چشم جنایت هارو دیدم ، بنابراین آنچه ایدوئولوژی بنده رو تغییر داده مشاهدات و تجربیات عملیه ، نه تبلیغات ، خوشحال میشم بدونم چه چیزی مبانی تفکرات شمارو تشکیل میده
چرا اتفاقا متوجه شدم، گفتم که با تفکر امثال شما مثل کف دستم آشنایی دارم.

بنده بین وطن و حکومت فرق قائل ام
تفاوتی بین وطن وحکومت نیست وقتی اکثریت هموطنان مدافع حکومت باشند.
هرکسی مختاره ایدئولوژی خاص خودشو داشته باشه و براون اساس حکومتی رو نقد کنه،
بله مطمئناً
من در جواب هات نشانی از دفاع از یک ایدئولوژی نمیبینم
پس امثال من رو هنوز نشناخته اید. آن وقت چطور داشتید راجع به من قضاوت میکردید وقتی هیچ چیز نه در مورد شخص من و نه در مورد ایدئولوژی من نمیدانید؟
همچنین لازمه بگم اون چیزی که بنده رو مجاب کرده از ایدئولوژی سابقم دست بکشم بر اساس دنیای واقعی و تجربیات و مشاهداتی هست که چه در فعالیتم در بخش دولتی و چه در بخش خصوصی هر روز باهاش درگیرم ، و همچنین خدمت 16 ماهم در یکی از نهاد های امنیتی اون هم بعد از انتخابات 88 که به چشم جنایت هارو دیدم ، بنابراین آنچه ایدوئولوژی بنده رو تغییر داده مشاهدات و تجربیات عملیه ، نه تبلیغات ،
هرکسی از هر اتفاق، انچه را که دوست دارد برداشت میکند.
مطمئنا تبلیغات هم بر شما و هم بر بنده تاثیر دارد، بنده هم مشاهدات علمی زیادی داشته ام، از فعالیت های دوران دانشجویی، تا کار کردن با یک گروه وابسته به سپاه و اطلاعات، مخصوصا به قول شما در بحبوحه انتخابات 88 و بعد از آن.
و اون چیزی که من رو مجاب به درست بودن راهم و تفکراتم کرد، مشاهده رفتار مخالفین تفکرم و پوچ بودن همه منطق ها و استدلالهایشان بود.
مشکلات و ایرادهایی هم در جناح فکری خودم دیده ام ولی آنقدر تفکر مقابل پوچ و پر اشکال و ضد وطن است که بعضی وقتها خدا رو شکر میکنم که من همرنگ اونها نیستم.
آقای نخودیان چقدر راحت هر صدای مخالف صدای خودتون رو خفتگان بالین غرب و وطن فروش و دیو صفت و ... منامید
من آقای وطن پرست رو نمیشناسم ولی جمله آخر ایشون از شما منطقی تر بود گفت برای وطنم جانم رو میدم ( حالا راست یا دروغش اهمیتی نداره ) گفت برای جمهوری اسلامی نه
حالا شما به ایشون میگید وطن فروش .... ربط وطن و جمهوری اسلامی رو برای من و دوستان شرح بدید لطفا
شما فکر میکنید راحته ، بنده مدتهاست با امثال این تفکرات دارم زندگی میکنم و کار میکنم
منطقی برای جدا بودن وطن از جمهوری اسلامی نیست. ربطش رو در بالا توضیح دادم
توضیح بیشتر اینکه، اونهایی که میخوان جمهوری اسلامی رو ساقط کنن، رو به ساقط کردن و قربانی کردن مردم و تخریب زیر ساخت ها و امکانات کشور می اورند. یعنی رو به تخریب و نابودی وطن.
برخی ها هم دراین بین حاضرند آمریکا به ایران حمله نظامی بکنه تا اگر در این جنگ حکومت شکست خورد و ساقط شد، آنها به آرزوی خودشون مبنی بر براندازی نظام برسند، ولی نمیفهمند که در این حمله کل کشور یا همون وطن نابود میشه.

آخرین ویرایش:

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
کی گفته هر کسی با ایدئولوژی جمهوری اسلامی مخالف باشه خائنه؟ اگر اینجوری بود بعد از انتخابات که مردم به جمهوری اسلامی آری گفتند!!!!! بعدش کسانی که خیر گفته بودند باید از مملکت خارج میشدند!!!! این چه نوع برخورد با منتقدین است؟ اصلا فرض کنیم که 99.99% مردم به یه اصولی رای داده باشند! مخالف آن اصول بودن کجا جرم شناخته میشوند؟ البته تلاش بر وراندازی با منتقد بودن فرق میکند که کسی نه منکر آن است و نه در پی آن!

یک موضوع دیگه برخورد دوستان حکومتی با غیره است! اون روز تابناک جواب جالبی به صدور حکم اعدام برخی از هنرمندان توسط سلحشور ( که به قول دوستان نمیدونم اسمشو آدم بگذارم یا نه) داده بود! گفته آقا جون شما در مقامی نیستید که حکم صادر کنید! بشین سرجات! اینجام وضع همینه! فکر نکنم اینجا کسی باشه که صلاحیت تشخیص وطن فروش بودن یا نبودن کسی رو که حتی میگه عاشق ایرانم داشته باشه!

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کی گفته هر کسی با ایدئولوژی جمهوری اسلامی مخالف باشه خائنه؟ اگر اینجوری بود بعد از انتخابات که مردم به جمهوری اسلامی آری گفتند!!!!! بعدش کسانی که خیر گفته بودند باید از مملکت خارج میشدند!!!! این چه نوع برخورد با منتقدین است؟ اصلا فرض کنیم که 99.99% مردم به یه اصولی رای داده باشند! مخالف آن اصول بودن کجا جرم شناخته میشوند؟ البته تلاش بر وراندازی با منتقد بودن فرق میکند که کسی نه منکر آن است و نه در پی آن!

یک موضوع دیگه برخورد دوستان حکومتی با غیره است! اون روز تابناک جواب جالبی به صدور حکم اعدام برخی از هنرمندان توسط سلحشور ( که به قول دوستان نمیدونم اسمشو آدم بگذارم یا نه) داده بود! گفته آقا جون شما در مقامی نیستید که حکم صادر کنید! بشین سرجات! اینجام وضع همینه! فکر نکنم اینجا کسی باشه که صلاحیت تشخیص وطن فروش بودن یا نبودن کسی رو که حتی میگه عاشق ایرانم داشته باشه!

من هم معتقدم این برخوردها زشته، منتها کاش شما جانب داری نمیکردید تا انتقادتان جنبه خیرخواهی داشته باشد و نه با رنگ و بوی سیاسی و حب و بغض.
این برخورد انتقاد شما رو در پی نداشت:
چقدر این جمله برای من آشناست ، دوست که نمیشه گفت ولی ای آدم ( البته با تردید) این جمله دقیقا همون برداشتی هست که بت بزرگ به معترضین اجتماعی اطلاق میکنه ، یعنی کسانی که وجود خارجی ندارن و از آن طرف مرزها وارد کشور شدن و فریاد آزادی سر میدن ، واقعیت رو نمیشه انکار کرد امثال شما در اقلیت هستید تنها پناه شما تمسک به قدرت قداره به دست ها و جانیان بالفطره هست و دور نیست زمانی که به زباله دان تاریخ سپرده خواهید شد

چون مطابق نظر شماست و به جای آن، به واکنش من به اون رفتار زشت انتقاد میکنید.

حالا این واکنش زشت و بی ادبانه نسبت به چی بود؟ به این:
قطعا پرچم کشور عزیزم ..........جمهوری اسلامی ایران .............نیاز به توضیح نداره

یقینا بر نام الله بوسه زدن به مراتب جاودانه تر است تا بوسه بر شیر و خورشید و امثالهم !
که نه توهینی به تفکری دارد و نه به شخص خاصی برچسب چسبانده و نه هیچ نکته منفی دیگر، صرفا نظری است مخالف تفکر دوست ظاهرا وطن پرستمون که با حمله زشت ایشون روبه رو شد.

اینها هم حکم نیست، نظر است و بر پایه شناخت با تفکرات غیر، فکر کنم تفاوتش با حکم اعدام مشخص باشه:gol:

ضمن آنکه جمله آخر که پررنگ کردم از نظر من، همان براندازی است و نه انتقاد.

پ.ن: نظراتتون زیبا بود، منتها کاملا جانبدارانه و یک طرفه بود، تشکر من فقط به خاطر زیبایی و درستی "نظر" بود.

آخرین ویرایش:

vatanparast

عضو جدید
واکنش بنده دقیقا به این جمله بود

در ضمن ماشاالله چقدرررررررررر کاربر تازه وارد !

با بقیه جملات مشکلی ندارم کما اینکه این قسمت رو قرمز کردم ، این جمله مصداق بارز جمله تاریخی اون فردیه که گفت " خس و خاشاک" کاملا جملات شما مصداق غرض ورزیه ، این آقایی که به راحتی تهمت میزنن برای یک نظر سنجی ساده کسانی یوزهای جعلی درس کردن خیلی باید ساده اندیش باشه پس جوابی که به ایشون دادم درخور و شایسته شخصیت ایشونه ، وگرنه در اینکه زندگی ما وامدار خون شهداست شکی نیست

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واکنش بنده دقیقا به این جمله بود

با بقیه جملات مشکلی ندارم کما اینکه این قسمت رو قرمز کردم ، این جمله مصداق بارز جمله تاریخی اون فردیه که گفت "خس و خاشاک" کاملا جملات شما مصداق غرض ورزیه ، این آقایی که به راحتی تهمت میزنن برای یک نظر سنجی ساده کسانی یوزهای جعلی درس کردن خیلی باید ساده اندیش باشه پس جوابی که به ایشون دادم درخور و شایسته شخصیت ایشونه ، وگرنه در اینکه زندگی ما وامدار خون شهداست شکی نیست

ما قبلا زیاد اینجا بودیم، زیاد دیدیم برای همین نظرسنجی های ساده، یوزر جعلی درست میکردن.
البته در مورد این نظر سنجی شخصا نظری ندارم در این زمینه ولی حرفی که ایشون زدن مسبوق به سابقه بوده و ما زیاد دیدیم، شما ندیدید چون حدودا 16 ماه بعد از من و ایشون عضو شدید اینجا.
ضمن اینکه باز هم مجوزی برای توهین های شما نبود، بیشتر توجیه بود، چون ایشون هیچ شخص خاصی رو مصداق قرار نداده اند و این شما بودید که شخص ایشون رو خطاب قرار دادید. حالا شما از بین این همه کاربر شما به خودتون گرفتید، نمیدانم!

آن جمله خس و خاشاک هم به این شکلی نبود که شما و همفکرانتان برداشت کردید و بیشتر برای مظلوم نمایی اون قشر، بزرگ شد و البته تحریف شد.

vatanparast

عضو جدید
ما قبلا زیاد اینجا بودیم، زیاد دیدیم برای همین نظرسنجی های ساده، یوزر جعلی درست میکردن.
البته در مورد این نظر سنجی شخصا نظری ندارم در این زمینه ولی حرفی که ایشون زدن مسبوق به سابقه بوده و ما زیاد دیدیم، شما ندیدید چون حدودا 16 ماه بعد از من و ایشون عضو شدید اینجا.
ضمن اینکه باز هم مجوزی برای توهین های شما نبود، بیشتر توجیه بود، چون ایشون هیچ شخص خاصی رو مصداق قرار نداده اند و این شما بودید که شخص ایشون رو خطاب قرار دادید. حالا شما از بین این همه کاربر شما به خودتون گرفتید، نمیدانم!

آن جمله خس و خاشاک هم به این شکلی نبود که شما و همفکرانتان برداشت کردید و بیشتر برای مظلوم نمایی اون قشر، بزرگ شد و البته تحریف شد.

این موضوع اگر وجود داشته باشه یک موضوع دو طرفه است ، من ندیدم کسانی که به گزینه هایی جز 2 رای دادن همچین ادعایی کرده باشن ، که نشان از سعه صدر این دوستان هست ولی ایشون تنها کسی بود که چنین ادعایی کرده دقیقا با همون ادبیات آشنای لمپن مآبانه منتخب شماها ، فکر میکنم با پایان 7-8 ماه باقی مانده تجدید نظری کلی در ادبیات خودتون داشته باشید براتون مفید خواهد بود.

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
این موضوع اگر وجود داشته باشه یک موضوع دو طرفه است ، من ندیدم کسانی که به گزینه هایی جز 2 رای دادن همچین ادعایی کرده باشن ، که نشان از سعه صدر این دوستان هست ولی ایشون تنها کسی بود که چنین ادعایی کرده دقیقا با همون ادبیات آشنای لمپن مآبانه منتخب شماها ، فکر میکنم با پایان 7-8 ماه باقی مانده تجدید نظری کلی در ادبیات خودتون داشته باشید براتون مفید خواهد بود.
نفرمودید چرا از بین همه حاضرین فقط به شما برخورد اون جمله؟

ادبیات شما رو که اگه بخوایم با هفکرانتون بسنجیم (مثل منطق خودتان)، هیچ چیزی ازتون باقی نمیمونه، پس بهتره شما که در پاسخ به "چقدر کاربر تازه وارد"، به "آدم" بودن طرف مقابل شک میکنید، و در ادامه من من کرده و خواستار سکوت من هستیدو در پایان هم منتخب مردم ایران را "لمپن" میخوانید، حرفی از ادبیات نزنید که سابقه شما و امثال شما در این زمینه بس سیاه است. فکر نکنم لازم به یادآوری فحش های رکیک و مستهجن همفکران شما در فضای مجازی نسبت به مخالفینشان باشد:gol:

البته عقیده شخص من بر اینه که ادبیات هر فرد مختص به خودشه و نمیشه ادبیات منتخب یک گروه رو، ادبیات همه اعضای اون گروه تلقی کرد. ولی چون شما منطقتان این بود، با منطق خودتان پاسخ دادم تا بهتر درک کنید.

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
نفرمودید چرا از بین همه حاضرین فقط به شما برخورد اون جمله؟

ادبیات شما رو که اگه بخوایم با هفکرانتون بسنجیم (مثل منطق خودتان)، هیچ چیزی ازتون باقی نمیمونه، پس بهتره شما که در پاسخ به "چقدر کاربر تازه وارد"، به "آدم" بودن طرف مقابل شک میکنید، و در ادامه من من کرده و خواستار سکوت من هستیدو در پایان هم منتخب مردم ایران را "لمپن" میخوانید، حرفی از ادبیات نزنید که سابقه شما و امثال شما در این زمینه بس سیاه است. فکر نکنم لازم به یادآوری فحش های رکیک و مستهجن همفکران شما در فضای مجازی نسبت به مخالفینشان باشد:gol:

البته عقیده شخص من بر اینه که ادبیات هر فرد مختص به خودشه و نمیشه ادبیات منتخب یک گروه رو، ادبیات همه اعضای اون گروه تلقی کرد. ولی چون شما منطقتان این بود، با منطق خودتان پاسخ دادم تا بهتر درک کنید.
یک سوال کلی
فکر میکنید من نوعی چرا با ج.ا موافق نیستم ؟
شرایطی که من طلب میکنم ج.ا هر روز هزار مرتبه بهترش رو برای کشور های اروپایی طلب میکنه
من از فساد دولتی و اداری که هر سال تو کشورم شدید تر میشه مینالم
من از تبعیض های مذهبی و ... تو کشورم مینالم
از اقتصاد نابسامان کشورم که حتی نمیشه با سومالی مقایسه کردش می نالم در عرض چند ماه همه یارانه دلار رو برداشتن یعنی خود کشی اقتصادی
از حرف هایی که از زبان بعضی سیاست مدارها میاد بیرون و فقط به مردم ایران صدمه میزنه مینالم
از برخورد های سلیقه ای پلیس با مردم به جای کار فرهنگی که از دبستان باید شروع بشه و همیشه ساده ترین راه برای خودشون و مضر ترین راه برای جامعه رو انتخاب میکنن
من بیمار روانی نیستم از دسیسه های روباه پیر استعمار غرب و شرق هم آگاهم از حکومتی که از من حمایت کنه حمایت میکنم حکومتی که کوچکترین اعتراضی رو نتونه تحمل کنه مشکلش من نیستم خودشه ...

mostafanokhodian

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک سوال کلی
فکر میکنید من نوعی چرا با ج.ا موافق نیستم ؟
شرایطی که من طلب میکنم ج.ا هر روز هزار مرتبه بهترش رو برای کشور های اروپایی طلب میکنه
من از فساد دولتی و اداری که هر سال تو کشورم شدید تر میشه مینالم
من از تبعیض های مذهبی و ... تو کشورم مینالم
از اقتصاد نابسامان کشورم که حتی نمیشه با سومالی مقایسه کردش می نالم در عرض چند ماه همه یارانه دلار رو برداشتن یعنی خود کشی اقتصادی
از حرف هایی که از زبان بعضی سیاست مدارها میاد بیرون و فقط به مردم ایران صدمه میزنه مینالم
از برخورد های سلیقه ای پلیس با مردم به جای کار فرهنگی که از دبستان باید شروع بشه و همیشه ساده ترین راه برای خودشون و مضر ترین راه برای جامعه رو انتخاب میکنن
من بیمار روانی نیستم از دسیسه های روباه پیر استعمار غرب و شرق هم آگاهم از حکومتی که از من حمایت کنه حمایت میکنم حکومتی که کوچکترین اعتراضی رو نتونه تحمل کنه مشکلش من نیستم خودشه ...
فکر کنم جواب همه اینها رو خودتون توی امضاتون داده باشید:
ای آحاد ای ملت مشکل از خود مردم هست نه دولت و ...
شاید شاید منظورتون چیز دیگری باشد. برداشت من این بود...

ادبیات ما وامدار ادبیات سید عزیز خاتمیه ، اما با این تفاوت که اعتقاد داریم جواب های میشه هوی ، و نکته دیگر ، اگر اون کاربر نسبتا محترم شمارو به عنوان وکیل مدافع خودشون معرفی کردن من هم پاسخ شمارو تمام و کمال خواهم داد ، در لمپن بودن منتخب شما هم که شکی نیس که چه خوب رئیس قوه قضائیه پاسخ داد که "
به چه دلیل باید به نظریّه ای که آن را صددرصد خطا می‌دانم تمکین کنم و برای شما در امور اجرایی قوة قضاییه و یا نظارت بر آن حقی و شأنی قائل باشم؟!"

اگر این فرد شانی داشت چنین پاسخی دریافت نمیکرد ، و اگر شانی داشت 11 روز خانه نشین نمیشد و اگر شانی داشت در برابر مقتدای خودش تمکین میکرد

امثال شماها به خوبی از خبط و خطایی که مرتکب شدید خبر دارید ولی روتون نمیشه به زبان بیارید ، حتی رهبرتون با گاف بزرگی که در اون نماز جمعه کذایی داد " نظر آقای رئیس جمهور به نظر بنده نزدیکتر است" در حال حاضر کاسه چه کنم چه کنم بدست گرفته شما پیاده نظامان این گروهک که دیگه جای خود دارید و با کاسه دریوزگی دست به دامان سید محمد دارید که بلکه در دور آینده وجهه از دست رفته نظام رو برگردونه .

از شما ها انتظاری نیست که خط مشی فکریتون از امثال حسن عباسی نشات میگیره که بعد از سالها کاشف به عمل اوردن کارتن یوگی و دوستان توهین به ساحت حضرت نوحه و امثال پناهیان که پشتوانه فکری سی دی احمقانه ظهور نزدیک است بوده ، و سردسته گروهک هم که امثال حائری شیرازیه که در شبکه خبر عملا مردم رو تهدید به قتل عام میکنه ، با همه این ادله چرا نباید در آدم بودن شماها شک کرد؟؟ مگر نه اینکه ادم به کسی گفته میشه که صاحب فکر و اندیشه است ، نه صاحب اسلحه و چماق .

بدرود...
اعتبار ادعاهای شما در مورد بنده و اعتقاداتم در همون اندازه ایست که بنده رو میشناسید، و چون اصلا بنده رو نمی شناسید تموم ادعاهاتون در مورد بنده پوچه!
قصد داشتم به صورت ریز پاسخ بدم، منتها پیام زیر رو دیدم:
پ.ن: اگر پند گرفتی که چه بهتر و اگر ملال گرفتی زحمت اخطار دادن و بقیه مسائل رو به خودت نده چون این آخرین پست بنده بود .
پست های قبلیتون رو هم که بصورت دقیق پاسخ داده بودم، از ادامه بحث فرار کردید، لذا دلیلی نیست وقت خود را صرف بحث هایی کنم که سالها پیش در جامعه حل شده و رفته، سید محمد خاتمی تمام شده است، وقت خودم را صرف آن و طرفدارانش که هنوز در 8 سال پیش مانده اند نمی کنم.
توهین هایی نیز که در این پست درفشانی کردید، بیانگر ادب شما بود، وای به حال سید محمد خاتمی که چنین طرفداران بددهنی دارد!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام داداش مصطفی و سایر هموطنان عزیز

مصطفی چرا من نمیتونم راجع به موضوعی نظرم بدم؟ چرا وقتی من نظر میدم رنگ و بوی جانبدارانه پیدا میکنه؟ خودت هم میدونی من چیزی به نظرم درست نباشه تایید نمیکنم حتی اگه دوستم باشه، همانطور که تو دوستمی و من خیلی جاها نظر مخالف تو دارم!

خودت هم میدونی، بانی و باعث کدورت و بحث بین بچه ها همین دوست صمیمی شماست! براش دعای بد نمیکنم ولی بدونن که بازی با اعصاب بقیه دست کمی از خوردن حق الناس ندارد!

Shopenhaver

عضو جدید
پست های قبلیتون رو هم که بصورت دقیق پاسخ داده بودم، از ادامه بحث فرار کردید، لذا دلیلی نیست وقت خود را صرف بحث هایی کنم که سالها پیش در جامعه حل شده و رفته، سید محمد خاتمی تمام شده است، وقت خودم را صرف آن و طرفدارانش که هنوز در 8 سال پیش مانده اند نمی کنم.
توهین هایی نیز که در این پست درفشانی کردید، بیانگر ادب شما بود، وای به حال سید محمد خاتمی که چنین طرفداران بددهنی دارد!

دوست محترم، مشایی ... احمدی هست رو از زبان مداح عالی قدر شنیدین؟
یک مشت بزغاله گوساله رو چطور؟
گفتن یا علی در بدو تولد چی؟

میدونی اینا طرفدار کی هستند که؟

پس لطف کنید اول نگاهی به جماعتی که در آن هستید بیاندازید، بعدا به جماعت مخالف درس اخلاق و ادب بدهید.

بحث رو هم لطفا سیاسی نکنید تا به مقصودتون که همانا یافتن دلیلی برای بایکوت هست برسید. ;)

Hosseinrq

عضو جدید
فقط1 :smile: اقتدار و الان میبینیم نه زمان قاجاروپدر و پسر پهلوی که کاملا وابسته به غرب بودیم(پیشرفت میکردیم اما پیشرفت مال خود مردم نبود سعی کنیم

ببینیم که چرا آمریکا باما دشمنه و این همه مارو تحریم میکنه <فقط ناراحته که ما خودمون همه کارامون و میکنیم و نمی ذاریم قلدر بازی در بیاره>)

اللهم عجل لولیک الفرج

ashkanhpb

کاربر بیش فعال
فقط1 :smile: اقتدار و الان میبینیم نه زمان قاجاروپدر و پسر پهلوی که کاملا وابسته به غرب بودیم(پیشرفت میکردیم اما پیشرفت مال خود مردم نبود سعی کنیم

ببینیم که چرا آمریکا باما دشمنه و این همه مارو تحریم میکنه <فقط ناراحته که ما خودمون همه کارامون و میکنیم و نمی ذاریم قلدر بازی در بیاره>)

اللهم عجل لولیک الفرج

حسین 11111111111111111111 ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بعضی اشتباهات جبران ناپذیرند .:D

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من دلیل انتخابمو نگفتم ...

خوب کشوار ما یه کشور اسلامیه و
کلمه الله در وسط پرچم و24 الله اکبر در دور پرچم نقش بسته است و بنظرم اکثر ما مسلمان هستیم همین پرچم جایزتره و هیچ مشکلی هم نداره ...

ولی پرچم شیر و خورشید هم همون طور که دوستان گفتن نماد پادشاهی و غروره و برای برای شاهنشاهی جایزتره...;)

parmiss_archi

عضو جدید
من به 3 رای می دهم چون وقتی این نماد و سالهای پیش نیاکان ما استفاده می کردند به دور از خودخواهی و قدرت طلبی بوده و این نماد با خودش پیغام صلح و دوستی داشته . و هیچ قدرتی خودش را پشت مذهب پنهان نمی کرده که برای خودش اعتبار بخره . ولی کلمه ی الله یه جور قداست داره که نباید با سیست خرابش کرد

ALI 7135

کاربر بیش فعال
حالا خدایی اونایی که به فروهر رای دادین تو جو نبودین؟ یا احیانا نخواستین ادای با با فرهنگا و چیز بلدا رو در ارید؟ بدون هدف توهین گفتم خدایی .
من عاشق این پرچم هستم و می مونم
بدون هیچ تعصبی
چون اسم بالایی فقط موندگار می مونه.

hb25524

عضو جدید
به 2 رای میدم چون خون بهترین و پاک ترین جوونای تاریخ ایران پای اون رفته پس ارزششو داشته.

مالک اشتر

اخراجی موقت
با وجود اعتقادات مذهبی، اما گزینه 1 رو انتخاب میکنم.
پرچم بیشتر باید تاریخ یک کشور رو برسونه تا باورهای مردمش در یک زمان خاصی از تاریخ.

شیر و خورشید نماد شکوه و قدرت این سرزمین بوده و پایین کشیدنش توسط این نظام همیشه برای من سئوال بوده که اینا چه ارتباطی بین شیر و طاغوت پیدا کردن !!!
اینجوری باید تخت جمشید و نمادهای شیر و گاوش رو هم بزنن بترکونن چون نماد طاغوته !!!!!!!!!!!!

Adi666

عضو جدید
با تمام احترامی که به گزینه 1 دارم ولی فکر می کنم که نماد فروهر با توجه به تاریخ ایران و پادشاهانش که همه و همه صلح طلب بوده اند بهترین گزینه باشد... و اقتدار ایران را بیشتر به رخ جهانیان کشد... به خصوص که این نماد بر سردر سازمان ملل نیز حک شده و می تواند به سرعت فرهنگ و ریشه ما را به دیگر کشورها ثابت کند

khanommohandes

عضو جدید
کاربر ممتاز
100%دو

zeus.m

عضو جدید
من در جایگاه نظر دادن نیسم ولی پرچم همه کشورها به زبان خودشونه نه زبان دیگه ولی مال ما عربیه باید فارسی میبود ینی به جای نوشتن عربی اسم خدا خب فارسی مینوشتن همه بفهمن زبانمون فارسیه...
البته میدونن ولی شاید بعضیا ندونن

ALICHAKHERLOO

عضو جدید
4 که اصلا ربطی به تاریخ ایران نداره 2 هم که یه نماد مذهبیه و با اینکه به سومی احترام خاصی قائلم اما کمی مربوط به دین زرتشتی که الان ربطی به دین فعل ما نداره و نماد پرچم باید به عقاید مردم اون کشور مربوط باشه و یک بهترینه