چگونگی آمادگی برای آزمو ن آیلتس بدون شرکت تو آموزشگاهها؟؟؟؟!!!!هرکی تجربه داره بیاد و بگه

loee

عضو جدید
می خوام زبانمو قوی کنم و نمره ی خوبم بگیرم تو آیلتس....زبانم اصلا قوی نیست.وقت کلاس رفتنم ندارم....خودم می خوام بخونم...کسی هست که خودش تجربه داشته باشه یا از آشناهاش کسی خود آموز زبانشو قوی کرده باشه؟!!!این پکیج های آموزش آیلتس چطورن؟؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
کتاب هاش رو بگیر...+ فیلم های زیر نویس زبان اصلی+ مطالعه داستان های مرجع+رادیو بریتانیا

me.fatima

عضو جدید
کاربر ممتاز
می خوام زبانمو قوی کنم و نمره ی خوبم بگیرم تو آیلتس....زبانم اصلا قوی نیست.وقت کلاس رفتنم ندارم....خودم می خوام بخونم...کسی هست که خودش تجربه داشته باشه یا از آشناهاش کسی خود آموز زبانشو قوی کرده باشه؟!!!این پکیج های آموزش آیلتس چطورن؟؟

فکر میکنم اگر تو تالار زبان جستجو کنی و اونجا هم سوالتون رو مطرح کنید تا حدودی میتونی راهتو پیدا کنی..

ولی برای افزایش دامنه واژگانت : کتاب 504 رو بخون. خیلی عالیه. پر از واژه های پرکاربرد

موفق باشی

• Like
واکنش ها: loee

ghazal1991

مدیر تالار مدیریت
مدیر تالار
اگه درخواستتونو تو تالار زبان بزنی بهتر نتیجه میگیری.ولی در کل اگه فقط خودت میخوای بخونی باید حداقل روزی 3-4 ساعت وقت بزاری.

• Like
واکنش ها: loee

loee

عضو جدید
فکر میکنم اگر تو تالار زبان جستجو کنی و اونجا هم سوالتون رو مطرح کنید تا حدودی میتونی راهتو پیدا کنی..

ولی برای افزایش دامنه واژگانت : کتاب 504 رو بخون. خیلی عالیه. پر از واژه های پرکاربرد

موفق باشی
مرسی چطوری اینو منتقل کنم به تالار زبان؟

lord of darkness

عضو جدید

سلام اقا یا خانم عزیز
اول باید مشخص بشه که شما ایلتش اکادمیک میخوای بدی یا جنرال
چون دو بخش ریدینگ و رایتینگش متفاوته و فرق میکنه
بعدم اینکه باید سطحت مشخص شه تا بشه بر اون اساس گفت که با چه کتاب یا مجموعه ای شروع کنی بهتره
به طور کلی منابع ایتلس وسیعن اما کتابcambridge vocabulary for ielts و همینطورکتاب cambridge objective ielts که با توجه به سطحت,
سطح اینترمدی ایت یا ادونسده کتاب دومو استفاده کن
و در نهایت کتاب cambridge practice tests for ielts که ازمونهای ایلتس قبلی و باسخ نامشون که خیلی میتونه بهت کمک کنه
من سه سال و نیم بیش این ازمونو دادم و خدارو شکر موفق شدم امیدوارم شما هم با نمره 9 قبول شی;)