چند ساله مدرک کارشناسی گرفتید یا اینکه میتونید بگیرید

hamid_diablo

عضو جدید
سلام دوستان

چند ساله مدرک کارشناسی گرفتید یا اینکه میتونید بگیرید:warn:

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
سلام دوستان

چند ساله مدرک کارشناسی گرفتید یا اینکه میتونید بگیرید:warn:

این از اون دسته سوالاتی که خودتون هم باید جواب بدید
اما من می تونستم 7 ترمه تمومش کنم اما ترجیح دادم معدلم را بالا ببرم و 8 ترمه

در ضمن مهم نیست چند ترمه تموم کنی

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
من 9ترمه.خلی از دوستام تو بقیه دانشگاهها 10 ترمه تموم میکنند تا بتونند 2سال کنکور ارشد بدن.به قوله خیلی از دوستان زیاد مهم نیست چند ترمه میای بیرون

irani boy

عضو جدید
کاربر ممتاز
:D بنده در حال حاضر دانشجو میباشم و ترم 3
اگه خدا بخواد و بنده هاش بذارن 7 ترمه تموم میکنم :)

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
والا ما که سه ساله داشتیم تموم میکردیم که ارشد اونطوری که خواستیم نشد و گذاشتیم سال چهارم تمومش کردیم که یه سره رفتیم ارشد

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
یعنی چی:que:
چه فرقی بین 10 ترمه و 9 ترمه تمو کردن داره:warn:

فرقی نداره.اونایی که 10 ترمه تموم میکنند برا ترم اخرشون چند واحد بیشتر نمیزارن تا راحتر بتونند درس بخونند مثلا 5 واحد اونم عمومی تا فشاری روشون نیاد.
برنامه رشته ما(مهندسی مدیریت پروژه)یه برنامه 9 ترمه است که منم با همون روال برنامه جلو میرم و 9 ترمه انشالله تموم میکنم

100af

مدیر تالار مهندسی صنایع
مدیر تالار
کاربر ممتاز
من 9ترمه.خلی از دوستام تو بقیه دانشگاهها 10 ترمه تموم میکنند تا بتونند 2سال کنکور ارشد بدن.به قوله خیلی از دوستان زیاد مهم نیست چند ترمه میای بیرون

تا اونجایی که من می دونم واسه آقایونی که مشکل سربازی دارن ترم های فرد تموم کردن یه جور بدبختیه چون نه فرصت کنکور سال فارغ التحصیلی شون را دارن و نه کنکور سال بعد

به هر حال خوشحالم که حمید یه ترم بیشتر اینجا میمونه .حداقل اگر یه روز به سرم زد بیام اینجا بازم دوست همیشگی ام اینجا باشه

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
تا اونجایی که من می دونم واسه آقایونی که مشکل سربازی دارن ترم های فرد تموم کردن یه جور بدبختیه چون نه فرصت کنکور سال فارغ التحصیلی شون را دارن و نه کنکور سال بعد

به هر حال خوشحالم که حمید یه ترم بیشتر اینجا میمونه .حداقل اگر یه روز به سرم زد بیام اینجا بازم دوست همیشگی ام اینجا باشه

صدف خانوم محضه اطلاع میگم:
مطمئن باشید من بعده فارغ التحصیلی هم به این سایت و این تالار سر میزنم.
من مشکل سربازی ندارم :D:D:Dشاید معاف شم

tifoid

عضو جدید
من 9 ترمه تموم میکنم. البته خدا وکیلی می تونستم 7 ترمه تموم کنم. اما ترجیح دادم روی معدلم کار کنم و خودمو واسه کنکور ارشد آماده کنم تا سال اول یعنی سال دیگه حتما قبول بشم.

Faeze Ardeshiry

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من9ترمه هم تموم ميكردم اما به دليل اينكه درسا پيش نياز داره و پايان نامه دارم گفتن كمتر از 10 تا فارغ التحصيلتون نميكنيم

bahadorann

عضو جدید
:w08:منم 8 ترمه تموم کردم:w10: تازه کار هم می کردم:twisted:
انصافا میشه 7 ترمه هم تمام کرد:w31:

بالا