چطور بگم دوسش دارم؟

محمودپور

عضو جدید
کاربر ممتاز
اولا از روی هوس نیست...
از روی ظاهرش هم نیست اگه دقت کرده باشین کلی درباره رفتارش گفتم...
بعدش تازه وارد دانشگاه نشدم سال آخر کارشناسیم...
هدف من هم دوستی نیست خیلی جدی تر از ایناست ...
اما می ترسم ناراحت شه از اینکه بهش بگم...

من بودم از یکی از دوستانش در مرحله اول به عنوان واسط استفاده می کردم.

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هر کی به من بگه دوست دارم ازش متنفر میشم!!

XBoy69

عضو جدید
دوست داشتن گفتنی نیست که باید با عمل و رفتارت بهش حالی کنی ! بعد عکس العمل طرف مقابلت رو بسنج! اگه اوکی بود برو جلو و حرف دلت رو بزن!
همیشه با دخترا تنها صحبت کن که جلوی دوست یا دوستاشون جو گیر میشن! :D

کاش منم اینقدر به همه چیز رمانتیک و ساده نگاه میکردم :D

starlet.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
فک کنم بعد گذشته تقریبا 4 سال و خورده ای بش گفتی دیگه:huh:

saghar*20*

عضو جدید
شماچیکارب اینکارادارین اصن چراتاپیک 10سال پیشومیارین بالاععع؟:mad::surprised:

behnam_nurse86

عضو جدید
تنها کاری که میکنی برو سلام کن بعدش دیگه ترست میریزه اولش سخته و اینکه خودتو مدت زیادی درگیر کسی نکن برو باهاش حرف بزن دو حالتت داره یا قبول میکنه و عالی میشه یا قبول نمیکنه و دیگه از فکرش میای بیرون. چون فکر زیادی ادمو از پا در میاره و میری تو فاز توهم!!!

arsalan.ZN

عضو جدید
سلام به همه دوستان...
من تازه عضو این باشگاه شدم ویکی از دلایلش هم همین جو صمیمی کاربراش بود...
دوستان من یه مشکلی دارم که امیدوارم کمکم کنید مخصوصا خانومای باشگاه...
من تو دانشگاهمون از یه دختری خوشم اومده حدودا 2 ترمه اما هنوز جرات نکردم برم جلو و چیزی بهش بگم...
از خوصوصیات اون دختر هم بگم که خیلی نجیب و آروم و فوق العاده کم حرفه و به غیر از سه چهارتا دوستای صمیمیش که همگی دخترن با کسی ارتباط چندانی نداره...
خیلی سر به زیره...
حالا من نمیدونم باید چیکار کنم چون هنوز اعتماد به نفسشو ندارم که برم جلو و چیزی بگم
دوستان راهنماییم میکنید که چطور علاقمو نشون بدم...

داداش من چرا داری خودتو زجر میدی دو حالت داره یا حرفتو میزنی و اونم قبول میکنه که در اینصورت دیگه خیالت راحت میشه و با ارامش به زندگیت میرسی یا هم جوابش منفی که در اینصورتم دنیا به پایان نرسیده شما هنوز ترم 2 هستی تا درست تموم شه خیلی تو دانشگاه عاشق میشی پس ریلکس باش و اعتماد به نفستو ببر بالا و راحت حرفتو بزن .
موفق باشی خبرشو به مام بده :smile:

MARIA RED

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
اول از احساس خودتون مطمئن بشین ک از چ نوعیه
دوم از اون خانم مطمئن بشید ک کسی تو زندگیش نداشته باشه

بعد ب نظرم اگه خودتون نمیتونین یکی از دوستانتون برن صحبت کنن

roteil2001

عضو جدید
دوست عزیز اقا اردلان یه قانونی هست که میگه برای رسیدن به لیلی باید با دوستان لیلی دوست بشی یعنی اینکه یا با همون خانومایی که با دختر مورد علاقت دوستن دوس شی البته دوست اجتماعی و یا درسی (البته هواست باشه که با 2تا نکته توجه کنی یکی اینکه مواظب دلت بشی که به این یکی دل ندی و دوم اینکه صمیمیتت با این یکی باعث نشی اون خانم مورد علاقت فکر بد کنه.) و یا اینکه اگه یکی از همون خانموا دوس پسر داره با دوس پسره دوس شی . و بخوای که از اون خانم یه فرصت بگیرن تا باهاش صحبت کنی . البته یادت باشه قبل از اینکه بری صحبت کنی و اصلا اون خانم در جریان قرار بگیره این دوستان لیلی باید غیر مستقیم ازت تعریف کرده باشن تا دیدگاه این خانم مثبت باشه.
و خیلی معطل نکن چون میگن مال خوب رو زمین نمی مونه

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دوست عزیز اقا اردلان یه قانونی هست که میگه برای رسیدن به لیلی باید با دوستان لیلی دوست بشی یعنی اینکه یا با همون خانومایی که با دختر مورد علاقت دوستن دوس شی البته دوست اجتماعی و یا درسی (البته هواست باشه که با 2تا نکته توجه کنی یکی اینکه مواظب دلت بشی که به این یکی دل ندی و دوم اینکه صمیمیتت با این یکی باعث نشی اون خانم مورد علاقت فکر بد کنه.) و یا اینکه اگه یکی از همون خانموا دوس پسر داره با دوس پسره دوس شی . و بخوای که از اون خانم یه فرصت بگیرن تا باهاش صحبت کنی . البته یادت باشه قبل از اینکه بری صحبت کنی و اصلا اون خانم در جریان قرار بگیره این دوستان لیلی باید غیر مستقیم ازت تعریف کرده باشن تا دیدگاه این خانم مثبت باشه.
و خیلی معطل نکن چون میگن مال خوب رو زمین نمی مونه

من این روش رو رفتم ی دفه دیدم طرف زنگ زده انقدر عصبی شده بود گوشی رو انداختم اونور ... گفتم هر چقدر می خوای دادو بیداد کن :biggrin::biggrin::biggrin:

XBoy69

عضو جدید
چطوری بهش بگم دوستش دارم؟
- ابتدا موقعیت طرف را بسنجید از لحاظ اینکه کسی تو زندگیش نباشه.
- کمی برخوردتان را با طرف بیشتر کنید. اگر دانشگاهید سعی کنید به هرشکلی حالا از طریق دوستان یا کلاس یا هرروشی با او بیشتر در ارتباط باشید تا فرصت صحبت کردن با او داشته باشید.
- رفتار طرف مقابل رو زیر نظر داشته باشید.
- آهسته و طی روابط اجتماعی و کاری و درسی به او بفهمانید به او علاقه مند هستید و در آخر به سادگی در حرف زدن یا اینکه در موقعیت مناسبی تنها تنها در یک مکان مناسب احساستون رو نسبت به او بیان کنید.

اعتماد به نفس داشته باشید در کل مشکلی پیش نمیاد فوقش اوکی نمیشه دیگه یکی دیگه :D

roteil2001

عضو جدید
اگه از این روش دوستان لیلی جواب نگرفتی یه راه دیگه رو باید امتحان کنی اونم اینه که ( البته این روش خیلی دمده شده ) بری یه کتابی یا یه جزوه ازش بگیری و توش حرفایی که می خوای بگی بنویسی یا بهتره که یه نامه بنویسی و تو پاکت بذاری و البته نخوای که بهت زنگ بزنه و دعوتش کن که بیاد به یه رستوران یا کافی شاپ. اگه اومد حتی اگه دادو بیداد کرد نترس چون شاعر میگه اگر بامن نبودش هیچ میلی .... فقط اصل مهم نترسیدنه باقی چیزا حله

mohandese.motefakker

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان...
من تازه عضو این باشگاه شدم ویکی از دلایلش هم همین جو صمیمی کاربراش بود...
دوستان من یه مشکلی دارم که امیدوارم کمکم کنید مخصوصا خانومای باشگاه...
من تو دانشگاهمون از یه دختری خوشم اومده حدودا 2 ترمه اما هنوز جرات نکردم برم جلو و چیزی بهش بگم...
از خوصوصیات اون دختر هم بگم که خیلی نجیب و آروم و فوق العاده کم حرفه و به غیر از سه چهارتا دوستای صمیمیش که همگی دخترن با کسی ارتباط چندانی نداره...
خیلی سر به زیره...
حالا من نمیدونم باید چیکار کنم چون هنوز اعتماد به نفسشو ندارم که برم جلو و چیزی بگم
دوستان راهنماییم میکنید که چطور علاقمو نشون بدم...

تاپیک واسه 5 سال پیشه, امیدوارم بهش نگفته باشی که دوستت دارم, چون وقتی بگی ولت میکنه.