پیش بینی مولا علی درباره"" داعش"" 1400 سال پیش!!!!!!!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ali.metal.eng

عضو جدید
زندگی صحنه یکتای هنرمندی ماست ....
امیدوارم روزی از این دنیای پلید و زشت رهایی یابم چرا که غیر از درد و رنج و سختی چیز ی ندیدم و نشنیدم
خدایا شکرت باز به امید تو

ashkanhpb

کاربر بیش فعال

این عکس کجاست؟
عراق موتور 125 نداره !!!

چرا داره . از طریق کردستان وارد میشن

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
تفاوت و تشابه پرچم شما با پرچم در عکس پست بالا نشانه چیست؟؟
تشابهش تو ظاهرشونه
تفاوتش تو حقانیتشون و عملکردشون و حرفاشون.
این پرچم مولا علی هست که عدالتش رو دشمنانش هم بدون شک قبول میکردن و رحمت علوی که نه تنها هیچ گاه اجازه ی هیچ تعرضی به هیچ بی گناهی رو نمداد، بلکه سرشار از بخشش برای دشمنانش بود.
این پرچم مظلومیت هست هم اکنون شیعیانش از 1400 سال پیش تا کنون توسط صاحبان همان پرچم بالایی (داعش) به خاک و خون کشیده میشن.

amirhosein20

اخراجی موقت
تشابهش تو ظاهرشونه
تفاوتش تو حقانیتشون و عملکردشون و حرفاشون.
این پرچم مولا علی هست که عدالتش رو دشمنانش هم بدون شک قبول میکردن و رحمت علوی که نه تنها هیچ گاه اجازه ی هیچ تعرضی به هیچ بی گناهی رو نمداد، بلکه سرشار از بخشش برای دشمنانش بود.
این پرچم مظلومیت هست هم اکنون شیعیانش از 1400 سال پیش تا کنون توسط صاحبان همان پرچم بالایی (داعش) به خاک و خون کشیده میشن.
سلام
سه نکته هست
1- اونا فقط الله و محمد نوشتن شما الله و علی نوشتن دوتاش اشتباهه .الله محمد علی درسته
2- فقط شیعیان نیستن که به دست داعش کشته میشن همان طور که دوستمون گفتن و شما اعتراض کردین مسیحیا هم از دست داعش در امان نبودن
3- عراق یه دولت ائتلافی باید داشته باشه چون از همه ادیان و مذاهب وقومیت ها توش هستن

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام
سه نکته هست
1- اونا فقط الله و محمد نوشتن شما الله و علی نوشتن دوتاش اشتباهه .الله محمد علی درسته
2- فقط شیعیان نیستن که به دست داعش کشته میشن همان طور که دوستمون گفتن و شما اعتراض کردین مسیحیا هم از دست داعش در امان نبودن
3- عراق یه دولت ائتلافی باید داشته باشه چون از همه ادیان و مذاهب وقومیت ها توش هستن

سلام
1-کسی که بگه علی امکان نداره نگه محمد(ص). شما و همه ی کسانی هم که این پرچم رو ببینن (حتی داعش) میدونن که شیعه یعنی محمد (ص) و بعد علی (ع)
2- دشمنی اصلی داعش شیعیان هستن. اینم چیزی نیست که کسی ندونه. منتهی تمام قومیتها و مذاهب پس از شیعیان هم از دست اینها در امان نیستن. کلا داعش بوجود اومده تا شیعه رو نابود کنه.
3- در مورد عراق و غیره هم اول باید بگم هیچ ربطی به این تایپیک ندارهف ثانیا هم کاملا قبول دارم حرفتون رو.

amirhosein20

اخراجی موقت
سلام
1-کسی که بگه علی امکان نداره نگه محمد(ص). شما و همه ی کسانی هم که این پرچم رو ببینن (حتی داعش) میدونن که شیعه یعنی محمد (ص) و بعد علی (ع)
2- دشمنی اصلی داعش شیعیان هستن. اینم چیزی نیست که کسی ندونه. منتهی تمام قومیتها و مذاهب پس از شیعیان هم از دست اینها در امان نیستن. کلا داعش بوجود اومده تا شیعه رو نابود کنه.
3- در مورد عراق و غیره هم اول باید بگم هیچ ربطی به این تایپیک ندارهف ثانیا هم کاملا قبول دارم حرفتون رو.
1-دانستن نباید مانع تصحیح ظاهر باشه :cool:
2-خیلی ربط داره چون در پایین پرچم نوشتید *حکومت علوی در عراق* و صد در صد هر کسی اینو ببینه وبشنوه فکر میکنه که علوی ها میخان حکومت در عراق فقط در دست اونا باشه

ali hoseini

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
1-دانستن نباید مانع تصحیح ظاهر باشه :cool:
2-خیلی ربط داره چون در پایین پرچم نوشتید *حکومت علوی در عراق* و صد در صد هر کسی اینو ببینه وبشنوه فکر میکنه که علوی ها میخان حکومت در عراق فقط در دست اونا باشه

حکومت علوی منظور حکومت نوری مالکی نیست.
چند پیشنهاد براتون دارم.
نخیر. منظور من از این پرچم اصلا اوضاع سیاسی الان عراق نیست. نظر من که حکومت علوی در همه جای دنیاس. نه فقط عراق و شام. اما در این پرچم بخاطر مقابله به مثل با داعش این شعار روش نوشته شده.
همونطور هم که گفتم منظور حکومت سیاسی شیعه نیست. اگه پست اول من رو با دقت و آرامش میخوندید متوجه میشدید که گفتم منظور از حکومت علوی عدالت و رحمت امام علی که شامل همه ی مردمن بود هست.

جینگیلبرت

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یک زمانی میگفتند پرچمهای سیاه توی خراسان ظهور خواهد کرد الان توی عراق ظهور کرده؟ :surprised:

اون پرچمهای سیاه خراسان به کمک امام زمان میرند ولی اینها با امام زمان میجنگند؟! :surprised:

در کل من فکر میکنم این یک استراتژی بسیار زیرکانه دنیا برای سقوط سنی است

سناریوئی که من حدس میزنم این هست:

سالها پیش کشورهای غربی مانند اروپا و آمریکا فهمیدند که خطر سنی به خصوص تند روهای اهل سنت امنیت جهان را تهدید میکند،

از سوی دیگر کشورهائی مانند روسیه و ایران نیز این موضوع را درک کرده بودند.

آمدند یک برنامه ریزی دراز مدت روی نابودی مسلمانان تند رو انجام دادند،

در ظاهر ایران و آمریکا با هم درگیر هستند ولی در پشت صحنه روابط دیپلماتیک با هم دارند در سازمان ملل دفتر حفاظت منافع امریکا در ایران و ایران در آمریکا،

ابتدا آمریکا به صورت یک طرفه یک استراتژی تعریف شد که بیایند ابتداء طالبان را تقویت کنند با تقویت طالبان و بن لادن آمدند مقدار زیادی از بحرانهای مالی خود و داد و ستدهای خود را با انفجار مرکز تجارت جهانی نیویورک پوشش دادند و تقصیر ان را به گردن بن لادن انداختند. در اصل بن لادن را فریب دادند تا مرکز تجارت جهانی را نابود کند و خودشان از قبل میدانستند چه کسی در انجا باید زیر خاک دفن شود میلیاردرهای جهانی تاجران بزرگ و مدیران نهادهای مالی بین المللی و ....

سپس مشابه خوارج که در جنگ صفین فریب معاویه را خورده بودند و بر علیه علی و معاویه شورش کردند، طالبان نیز در افغانستان قدرت خود را تقویت کردند و بر علیه شیعیان و غرب و تمامی دنیا شورش کردند

لذا ایران و روسیه و آمریکا پشت صحنه یک برنامه علیه این خوارج بی عقل چیدند تا انها را برای همیشه از عرصه خلقت ریشه کن کنند.

اگر انها را میکشتند بقایای انها خطرناک میشدند و تبدیل به غده سرطانی میشدند.

لذا آمدند دامی پهن کردند با نام سوریه و عراق و لبنان، و به آنها پول و اسلحه دادند تا تمامی یاران خود را از تمامی دنیا به میدان جنگ بکشانند
مفتی های انها را تحریک کردند تا هیجان انها را بیشتر کنند فتواها همه حساب شده است.

از تمامی دنیا مسلمانان تند رو به خاورمیانه امده و در افغانستان و سوریه و عراق و غیره به جنگ مشغول شدند.

مسلما نابودی تند روهای مسلمانان مانند بن لادن و داعش برای دنیا هزینه های زیادی داشته و دارد بنابر این همه دنیا هزینه اش را داده و میدهند

ایران به نوعی که وسز درگیری ها است امریکا به دلیل حمایت های مالی و سیاسی و غیره ....

اینها به صورت فرسایشی در حال نابودی هستند اگر امروز ایران یا آمریکا یا غرب اینها را نابود کند ریشه شان از بین نمیرود.

اینها باید از تمامی دنیا جمع بشوند تا به یک باره همه را یکجا آتش بزنند تا ریشه شان از بین برود

این که امام علی گفته تکان نخورید یعنی باید منتظر به قدرت رسیدن اینها بود.

کمی که اینها دور برداشتند و به قدرت رسیدند آن وقت قدرتهای بزرگ که ایران نیز در بین انها است وارد شده و با یک کبریت همه شان را نابود خواهند کرد.

آمریکا و اروپا به دلیل منافع اقتصادی مالی با ایران و روسیه در ظاهر درگیر هستند ولی در پشت صحنه کاملا تفاهم با ایران را به تفاهم با تند روهای عربستان و وهابیها و غیره میدانند.

روسیه و آمریکا هرگز سر مباحث سیاسی و دینی با هم درگیر نیستند انها فقط روی مسائل اقتصادی باهم درگیرند. و جنگ اقتصادی باعث ایجاد انگیزه جنگ سیاسی و یا نظامی میشود.

انها میدانند که شیعه اهل جنگ نیست و تند رو نیست هیچ شیعه ای با سر بریده دشمنانش فوتبال بازی نمیکند هیچچ شیعه ای به خاطر نام عمر سر یک انسانی را نمیبرد
ولی وهابیها به خاطر اینکه نام یک کودک 3 ساله ای رقیه بنت الحسین است سرش را از بدنش جدا میکنند!

و لذا باید صبر کرد باید تحمل کرد تا یک جا جمع بشوند بعد با یک کبریت همه شان را روانه جهنم کرد.

لطفا اگر مخالفید توی سرم نزنید حوصله دعوا و درگیری ندارم فقط یک نظر شخصی گفتم خوشتون نمیاد صفحه را ببندید و از نظر من رد بشوید.

رجایی اشکان

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
ممنون دوست عزیز اطلاعات جالبی بود

داعش چیست و این کلمه چه معنی میدهد و هدف این گروه چیست؟؟؟؟؟

و سرانجام این گروه چه می شود؟؟؟

سخن و پیشبینی امام علی (ع) در 1400 سال پیش در این مورد

____________________________________________________________________________________________________________

مقاله ای در پایگاه اینترنتی العالم با عنوان داعش کیست و چه اهدافی دارد منتشر شده که در آن به جزئیاتی درباره گروهک دولت اسلامی عراق و شام موسوم به داعش اشاره شده است.
بنا به این گزارش: داعش در ماه آوریل سال 2013 میلادی تشکیل شد.

داعش ابتدا این گونه معرفی شد که از ادغام بین "دولت اسلامی" وابسته به شبکه القاعده که اکتبر سال 2006 میلادی به وجود آمد
و گروه تکفیری مسلح در سوریه معروف به "جبهه النصره" تشکیل شده است
اما این ادغام را که ابوبکر بغدادی یکی از رهبران "دولت اسلامی عراق" اعلام کرد به سرعت از سوی جبهه النصره تکذیب شد.

پس از گذشت دو ماه از این قضیه ایمن الظواهری رهبر شبکه القاعده دستور داد این ادغام ملغی شود اما بغدادی این روند را ادامه داد
تا اینکه دولت اسلامی عراق و شام (داعش) به یکی از گروههای تروریستی اصلی تبدیل شد که در سوریه و عراق آدمکشی و ویرانگری می کند.
داعش حروف اختصاری "دولت اسلامی عراق و شام" است اما در مناطق تحت کنترل داعش در سوریه از نام "دولت" برای داعش استفاده می شود
و اینطور اعلام شده که هرکس از کلمه داعش استفاده کند هفتاد و پنج ضربه شلاق مجازات اوست.

داعش یک گروه مسلح تروریستی است که اندیشه سلفی جهادی (تکفیری) را پیشه خود کرده است
و هدف سازمان دهندگان داعش نیز بازگرداندن چیزی است که آنان آن را "خلافت اسلامی و اجرای شریعت" می نامند
و عراق و سوریه نیز جولانگاه عملیات داعش است.

داعش از زمانی که در سوریه ظاهر شده درباره خاستگاه، اقدامات، اهداف و ارتباطاتش جنجالهای طولانی را به وجود آورده
و باعث شده است به محوری از محورهای مطالب مطبوعات و رسانه ها و تحلیلها و گزارشها تبدیل شود.
هویت و اهداف این گروه بنیادگرا و ارتباطات آن به علت اطلاعات متناقض در خصوص آن گم شده است. گروهی معتقدند داعش یکی از شاخه‌های القاعده در سوریه است.
گروه دیگری آن را یک سازمان مستقل می دانند که برای تشکیل دولت اسلامی در تلاش است
و یک گروه سوم نیز معتقد است داعش ساخته و پرداخته نظام سوریه است تا مخالفان و گروه هایش را نابود کند.

گروه تروریستی داعش یکی از ثروتمندترین سازمان های پیکارجو در جهان است که کنترل سرزمین های عظیمی،
از الباب در شرق حلب در سوریه تا سلیمان بیک در ۶۷۰ کیلومتری استان صلاح الدین عراق را در دست دارد و صریحا می گوید
که هدفش تشکیل یک دولت اسلامی است. این گروه همواره در تلاش است نفوذ و دامنه تصرفات خود را حتی فراتر از مرزهای سوریه و عراق گسترش دهد.
پیشروی‌های داعش را رهبر آن، ابوبکر بغدادی فرماندهی می‌کند؛ مردی پر رمز و راز که نام اصلی‌اش را ابو دعا ذکر می‌کنند.

امروزه داعش خود را یک گروه جهادی پیشتاز در جهان معرفی می کند و با پیشرفت های نظامی چشمگیر،
ثروت فراوان و شبکه رسانه ای موثر راه دستیابی به اهداف درازمدت خود را هموار می بیند.
هر روزه پیکارجویان تازه ای به این گروه تروریستی می پیوندند که بسیاری از آنها از کشورهای غربی هستند.
داعش که القاعده را به چالش طلبیده است، حال در یک مرحله حساس می خواهد که برتری خود را تثبیت کند.
در چنین شرایطی است که گسترش عملیات داعش به سایر نقاط بیش از پیش محتمل به نظر می رسد.

خبرها حاکی از آنست که در حال حاضر داعش می خواهد به هر شکل ممکن به تحرکات نظامی خود برای تصرف مناطق بیشتر و دستیابی به سرمایه های مالی کشورها ادامه دهد،
اما آنچه موجودیت این گروه تروریستی را زیر سوال می برد، پیش بینی است که 1400 سال پیش از سوی حضرت علی(ع) بیان شده است.

اخبار حاکی از آن است که از ابتدای حمله تمام عیار گروه تروریستی - تکفیری "داعش" به نقاط مختلف عراق تاکنون ارتش عراق موفق شده 3156 تروریست را به قتل برساند.
به گزارش سخن آنلاین، بر اساس بیانیه ای که توسط وزارت دفاع عراق منتشر شده، نام سرشناس ترین تروریست های کشته شده توسط ارتش عراق، عبارتند از:

ابو ايوب الصومالي؛ ابو يمامه الدوسري؛ ابو زينة الليبي؛ حامد اسمعيل الصبيحي؛ ابو حفصة الانباري؛ ابو انس الشامي؛ ابو بکر الشيشاني.

لازم به ذکر است، حضرت امیر المومنین علی علیه السلام 1400 سال پیش فرمودند:

"إذا رأيتم الرايات الاسود فالزموا الأرض ولا تحرکوا أيديکم
ولا أرجلکم ثم يظهر قوم ضعفاء لا يُوبه لهم قلوبهم کزُبَر الحديد هم أصحاب الدولة لا يفون بعهد
ولا ميثاق يدعون إلى الحق وليسوا من أهله "أسماؤهم الکنى ونسبتهم القرى" حتى يختلفوا فيما بينهم ثم يؤتي الله الحق من يشاء..."
(1)( نقل از کتاب "احقاق الحق و ازهاق الباطل)

ترجمه: زمانی که پرچم های سیاه را دیدید از جای خود حرکت نکنید.
سپس قومی ضعیف ظاهر می شوند که قلب هایشان مانند براده های آهن سخت است،
آنها وفادار به هیچ عهدی نیستند، به حق فرا می خوانند در حالیکه از حق نیستند،
اسامی شان، کنیه و نسبت هایشان از نام شهرها گرفته شده؛
تا اینکه در بین خود اختلاف نظر پیدا می کنند و خداوند حق را به کسی که بخواهد عطا می کند"

گفته می شود این سخن و مفهوم آن تماما با تروریست های "داعش" منطبق است:

1. کسانی که پرچم های سیاه دارند.
2. اسامی شان، کنیه است مانند "ابو مصعب، ابوالبراء و..."
3. و نسبت هایشان به شهرها می رسد مانند "البغدادی، الحرانی و...".

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
این چه کاربریه؟
مگه من کسی رو قضاوت کردم؟ مگه گفتم علی (ع) خوب نبودن !!!!!
گفتم گردن زدن تو زمان اعراب مرسوم بوده، چیزی مثل طناب دار نداشتن، میخواستن کسی رو بکشن با شمشیر گردنش رو قطع میکردن.

شما شیعه ی ایرانی هستی اینقدر فحش میدی؟
آقای علمی کاربردی که قضاوت میکنی، تازه میگی بیخیال داداش !!!
یک نگاه بنداز و بفهم من چی گفتم، بعدا بگو.
شما هم تو این فحش ها شریکی.
این کاربر صد بار هم اخراج بشه کمه، ولی میدونم که این اتفاق متاسفانه رخ نخواهد داد.

توی یک باشگاه علمی و در یک نوشته نزدیک 100 تا فحش بهم داد اونم برای یک مطلب ساده بدون قضاوت و توهین و صرف اینکه بگیم در گذشته اعراب با گردن زدن مجازات میکردن.
آقای علمی کاربردی برای ما توضیح بده عرب ها کفار رو چطوری میکشتن، شیوه ای غیر از شمشیر و گردن زدن بوده که میگی ایشون کارش اینه.
اینا کین دیگه !!!
عربهاکفاروگردن میزدن دقیقادرسته .خودت میگی کفار
کجاشنیدی امیرالمومنین بچه 6ساله روشلاق بزنه؟
کجاشنیدی امیرالمومنین دستورختنه زنهاروبده؟
کجاشنیدی امیرالمومنین یهودی ومسیحی روازشهرش بیرون کنه؟
گردن زدن رسم بوده برای منحرفان ازدین وکفارومشرکان
میشه بگی الآن شیعه دست به جنایت میزنه یااین سلفیهای کج فهم؟
لطفابارعایت انصاف جواب بده

Karamazov

عضو جدید
عربهاکفاروگردن میزدن دقیقادرسته .خودت میگی کفار
کجاشنیدی امیرالمومنین بچه 6ساله روشلاق بزنه؟
کجاشنیدی امیرالمومنین دستورختنه زنهاروبده؟
کجاشنیدی امیرالمومنین یهودی ومسیحی روازشهرش بیرون کنه؟
گردن زدن رسم بوده برای منحرفان ازدین وکفارومشرکان
میشه بگی الآن شیعه دست به جنایت میزنه یااین سلفیهای کج فهم؟
لطفابارعایت انصاف جواب بده

شما لطف کن نوشته من رو دوباره بخون، من صرفا در مورد گردن زدن نظر دادم.
شلاق و ختنه و بیرون کردن از شهر و... رو پشتش نیستم و نبودم.

گفتم گردن زدن که خیلی وحشیانه به نظر میاد تو عرب ها مرسوم بوده، علی (ع) هم مخالف کافرش رو گردن میزده و سر میبریده.
ایشون من رو به فحش کشیده که علی (ع) کجا حتی یک نفر رو گردن زده، حتی جنگ اوری ایشون رو هم زیر سئوال برده.
شما هم میای ایشون رو به صبوری دعوت میکنی به جای اینکه محکومش کنی.

هیچ آدم عاقلی امروز سلفی هارو تایید نکرده و نمیکنه ولی زمان حافظ اسد شیعیان سوری سر بسیاری از سنی های سوریه رو میبریدن.
سر بریدن تو عربا رسمه، به شیعه و سنی ربطی نداره.
تو ایران این چیزا نبوده شما به حساب کل شیعه عرب هم میذارین و منم حرفم همین بود.

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما لطف کن نوشته من رو دوباره بخون، من صرفا در مورد گردن زدن نظر دادم.
شلاق و ختنه و بیرون کردن از شهر و... رو پشتش نیستم و نبودم.

گفتم گردن زدن که خیلی وحشیانه به نظر میاد تو عرب ها مرسوم بوده، علی (ع) هم مخالف کافرش رو گردن میزده و سر میبریده.
ایشون من رو به فحش کشیده که علی (ع) کجا حتی یک نفر رو گردن زده، حتی جنگ اوری ایشون رو هم زیر سئوال برده.
شما هم میای ایشون رو به صبوری دعوت میکنی به جای اینکه محکومش کنی.

هیچ آدم عاقلی امروز سلفی هارو تایید نکرده و نمیکنه ولی زمان حافظ اسد شیعیان سوری سر بسیاری از سنی های سوریه رو میبریدن.
سر بریدن تو عربا رسمه، به شیعه و سنی ربطی نداره.
تو ایران این چیزا نبوده شما به حساب کل شیعه عرب هم میذارین و منم حرفم همین بود.
این که میگی ایرانی گردن نمیزده حقیقتا من نشنیدم جای تحقیق داره.
ولی شمامراقب صحبت کردن نیستی ازیک طرف نوشتی علی ع ازطرف دیگه رفتارشو وحشیانه توصیف میکنی
واقعاخنده داره!!!
گردن زدن روشی برای اعدام بوده توزمان خودش ولی نه برای آدمای بیگناه .ای کاش علی ع همه ی خوارجو گردن زده
بودکه حالاکاربه اینجانمیکشید.

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه یادمون باشه امام خمینی چندین سال پیش هم فرمودند :
حکومتی که با ظلم به جان ملت بیگناه دیگری بیفته ... سر انجام خودش درگیر یه گروه ضالم میشه ....
همین عراق که با زور و ظلم به ایران حمله کرد و خرمشهر و دزفول و .... به خاک و خون کشید ..حالا پس از 30 سال خودش تحت ظلم یه عده دیگه ای شده....

دنیا دار مکافاته ....

m.abedi1986

عضو جدید
کاربر ممتاز
حکومتی که با ظلم به جان ملت بیگناه دیگری بیفته ... سر انجام خودش درگیر یه گروه ضالم میشه ....
همین عراق که با زور و ظلم به ایران حمله کرد و خرمشهر و دزفول و .... به خاک و خون کشید ..حالا پس از 30 سال خودش تحت ظلم یه عده دیگه ای شده....

دنیا دار مکافاته ....
دنیادارمکافاته درسته ولی برای جنایتکارنه بیگناه.
کیه که بدش بیادفرماندهان نظامی عراق محاکمه بشن.ولی گناه بچه های کوچک چیه این وسط؟

Hosse!N_206

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دنیادارمکافاته درسته ولی برای جنایتکارنه بیگناه.
کیه که بدش بیادفرماندهان نظامی عراق محاکمه بشن.ولی گناه بچه های کوچک چیه این وسط؟

متاسفانه وقتی جنگل آتش بگیره تر و خشک باهم میسوزه ....

تو جنگ عراق زن و بچه های ماهم اون زمان بیگناه بودن ...
خرمشهر ..بستان ، چزابه ... فاو ..مینو ... دزفول آبادان چه میدونستند جنگ چیه ؟ سیاست چیه ؟

mavadd

اخراجی موقت
کاربر ممتاز

دنیا دار مکافاته ....

یعنی ماها نباید کاری بکنیم.......سواله برام:redface:
این که امام علی (ع) گفتن حرکت نکنین........یعنی باهاشون همراه نشیم;).....یعنی نباس حرکتیم بکنیم؟؟ بزاریم کار خودشونو بکنن!!

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام

خواهش میکنم ادامه ندید

توهین از طرف هر کسی باشه ، چه شیعه و چه سنی و چه بی دین ! اخطار داره و باهاش برخورد میشه ...

ارسالها رو بخونم ببینم چه خبره

فعلا گفتگو بسته میمونه

آخرین ویرایش:
وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا