پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند..

وضعیت
موضوع بسته شده است.

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه هر کی که چادری نیس بی حیا نیس،کی این حرفو زده ؟چادریا بدنام نیستن بعضی از چادر نماها که ارزش لباس مقدس فاطمه زهرا رو نمیدونن اسمشو بد در کردن که این تو هر قشری وجود دارد بلاخره تو هر قشری که باشی بعضیا با بعضی از کاراشون وجههشو خراب میکنن،
ببینین از کوزه همون برون تراود که در اوست ،برای همه نمیتوان به کارش برد ولی اکثریت اوجور لباس میپوشن که بهش اعتقاد دارن ،اشتباه میگم؟
ولی بازم میگم چارد و حجاب نشان پاکی صد در صد نیست ،خانومای مانتویی متشخصی رو دیدم که از صد تا از چادریا بهترن
ولی دختر جلف بحثش جداس، خودتم میدونی به اکثریتشون ولی نه بازم به همشون نمیشه اعتماد کرد،اکثریتم با n تا پسر بودن ،اشتباه میگم ؟
سلام...البته تا ببینیم تعریف شما از جلف چی باشه..شاید جلف شما با جلف من یه تفاوتهایی داشته باشه.الان نمیتونم بگم شما درست میگین یا نه.:redface:
ولی درکل,فکر کنم نظراتمون{همه ی بچه ها}مثه همه.یعنی موافقن که راجع به همه نمیشه نظر داد.بعضیا مجبورن چادر بپوشن درحالیکه دوس ندارن ولی بقول دوستان حیا هم دارن.و بعضیا هم برعکس.بعضیا هم هم چادر دارن هم حیا دارن.....
ولی من با این نظر سنجی مخالفم...

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام...البته تا ببینیم تعریف شما از جلف چی باشه..شاید جلف شما با جلف من یه تفاوتهایی داشته باشه.الان نمیتونم بگم شما درست میگین یا نه.:redface:
ولی درکل,فکر کنم نظراتمون{همه ی بچه ها}مثه همه.یعنی موافقن که راجع به همه نمیشه نظر داد.بعضیا مجبورن چادر بپوشن درحالیکه دوس ندارن ولی بقول دوستان حیا هم دارن.و بعضیا هم برعکس.بعضیا هم هم چادر دارن هم حیا دارن.....
ولی من با این نظر سنجی مخالفم...

آره منم دیدم کسایی که ازسراجبارخونوادشون چادرمیپوشن وهیچ اعتقادی به پوششون ندارن بنظرم مهم اینکه خودتونگه داری نه اینکه بایدچادری باشی تامصون باشی

shahab.

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام....
در مورد درستیه این پژوهش باید عرض کنم:اینكه نظری را همه می پذیرند، نمی تواند دلیلی بر درست بودن آن نظر باشد. در حقیقت، با توجه به نادانی اكثریت نوع بشر، امكان نادرست بودن نظری كه همگان آن را می پذیرند بیشتر است تا عكس آن

ممنون جالب بود با این وجود کلا نظر سنجی هیچ کاربردی ندارد چون اکثریت نوع بشر نادانن(فتوای جدید خودم صادر کردم:D) دوست عزیز نمیدونم منظور شما از نادانی چیه ولی اگر از لحاظ علم و دانش میگی این تحقیق تو دانشگاه تهران انجام شده...

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون جالب بود با این وجود کلا نظر سنجی هیچ کاربردی ندارد چون اکثریت نوع بشر نادانن(فتوای جدید خودم صادر کردم:D) دوست عزیز نمیدونم منظور شما از نادانی چیه ولی اگر از لحاظ علم و دانش میگی این تحقیق تو دانشگاه تهران انجام شده...
چون تو دانشگاه بوده هم دلیل نمیشه درست باشه..
اینجور نظرسنجیها که رابطه مستقیم داره با زندگیه خصوصیه مردم,و میخوان با این ترفندها و دروغها کارهای خودشونو توجیه کنن که همانا تفکیک دانشگاهها و اسلامی کردن دانشگاههاست و کلا اسلامی کردن جامعه هست.و بگن هرکی چادر نداره همه اورا به چشم فاحشه میبینند بیشتر از اینکه سودی داشته باشه مخرب هست....هرچند تجربه نشون داده اینجور نظرسنجیها و آمارها در جامعه ای که آزادی بیان معنایی ندارد فقط نظر خوده شخص نویسنده میتواند باشد..{فکر کنم الان یک اخطار از طرف مدیران نوشه جان کنم}

mona-70

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من بار اوله میام تواین تاپیک..نمیدونم بحث تا کجا پیش رفته وآی نتیجه ای داده یانه....ولی من خودم چادریم وروز اول دانشگاهم بایه دختر چادری آشنا شدم وخیلی خوشحال بودم...باهم خوابگاه گرفتیم ولی به یه ماه نکشید که فهمیدم چه جور آدمیه واقعن اون سال واسم خوابگاه عذاب آور بود...بعد با یکی دیگه از بچه ها دوست شدم مانتویی ویه کم هم حجابش مناسب نیس ولی الان بعد از 4 سال حاضرم رو اسمش قسم بخورم ....بعد از 4 سال و هو خوابگاه بودن با خیلی آدمای جورواجوربه این نتیجه رسیدم واقعن حجاب کامل نشوندهنده پاکی نیس....چادری بودن یا نبودن اصلا نشون دهنده حیا نیس

آنه...

عضو جدید
چادری بودن یا نبودن اصلا نشون دهنده حیا نیس

شما اینو صدباردیگه هم بگو...ولی کو گوش شنــــــــــــــــــوا بازم میان بحث میکنن

sahel70

عضو جدید
من بار اوله میام تواین تاپیک..نمیدونم بحث تا کجا پیش رفته وآی نتیجه ای داده یانه....ولی من خودم چادریم وروز اول دانشگاهم بایه دختر چادری آشنا شدم وخیلی خوشحال بودم...باهم خوابگاه گرفتیم ولی به یه ماه نکشید که فهمیدم چه جور آدمیه واقعن اون سال واسم خوابگاه عذاب آور بود...بعد با یکی دیگه از بچه ها دوست شدم مانتویی ویه کم هم حجابش مناسب نیس ولی الان بعد از 4 سال حاضرم رو اسمش قسم بخورم ....بعد از 4 سال و هو خوابگاه بودن با خیلی آدمای جورواجوربه این نتیجه رسیدم واقعن حجاب کامل نشوندهنده پاکی نیس....چادری بودن یا نبودن اصلا نشون دهنده حیا نیس
ببینید استارتر حرفی از چادر نزده ،فقط گفته طبق تحقیقه اونایی که پوششون مناسب تره برا ازدواج قابل اعتماد ترن
این مراجع به اکثریت گفته نه همه چون بلاخره آدمایی هستن که محجبن و قابل اعتماد نیستن
اصلا بحثی راجع به چادر و لزوم اون نشده ،گفته پوشش مناسب ،پوشش مناسب مانتوییم که متناسب با شخصیتت باشه میشه
من قبول دارم این مطلبو
خودمم دوس دارم شوهرم شخصی باشه که لباس مناسب می پوشه ،نه از اینا که تحصیلات حوضوی دارن نا از اونا که سرشون با سر خروس میشه اشتباهی گرفت
حد وسط
:cool:

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببینید استارتر حرفی از چادر نزده ،فقط گفته طبق تحقیقه اونایی که پوششون مناسب تره برا ازدواج قابل اعتماد ترن
این مراجع به اکثریت گفته نه همه چون بلاخره آدمایی هستن که محجبن و قابل اعتماد نیستن
اصلا بحثی راجع به چادر و لزوم اون نشده ،گفته پوشش مناسب ،پوشش مناسب مانتوییم که متناسب با شخصیتت باشه میشه
من قبول دارم این مطلبو
خودمم دوس دارم شوهرم شخصی باشه که لباس مناسب می پوشه ،نه از اینا که تحصیلات حوضوی دارن نا از اونا که سرشون با سر خروس میشه اشتباهی گرفت
حد وسط
:cool:

چه خوب گفتی حدوسط منم حدوسطودوس دارم;)

kimiaye_hasti

عضو جدید
اونجور دخترا رو همه میشناسن ما هم دخترای زیادی تو دانشگاه داشتیم کلا بی حجاب و بی حیا بودن بعد مدتی اومدن چادر سر کردن و اسم چادریا رو بد نام کردن . مگه نه دختر اگه باحجاب باشه و بی حیا دقیقا تابلو و سریع لو میده تو رفتارش. البته حتما حتما تعداد دخترای که با حجابن و بی حیا خیلی کمتر هست از دخترای که بی حجابن و بی حیا چون ظاهر نمونه باطن هست . اوناییم که با حجابن ولی عفاف و حیا ندارن صدرصد الکی حجاب دارن و واسه یه مدت حجاب دارن و بعدا مجددا حجابشونو بر میدارن .

ولی من چادری هم دیدم که.... بیخیال... نگم بهتره
هرکی هرجوردوست داره فک کنه

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من چادری هم دیدم که.... بیخیال... نگم بهتره
هرکی هرجوردوست داره فک کنه

درست میگین ولی خب میگم اینجور آدما اصا اسم چادر و حجاب واسشون معنی نداره فقط هم دارن سو استفاده میکنن . و همونطور که شما متوجه این رفتارشون شدین بقیه هم دقیقا میتونن متوجه بشن این شخص چطور آدمیه . و مطمئنن هم در اولین فرصت حجابشونو کنار میزارن . ولی نظر من این بود تعداد اینجور شخص ها در مقابل کسای که بی حجابن و رفتار صحیحی ندارن خیلی کمتر هست . شاید تو یه دانشگاه نهایتن 5 نفر اینجور پیدا کنی ولی تعداد بی حجاباش حداقل ده برابر بیشتر میشه...

sepideh rohami

عضو جدید
به نظر شما دختری که توی دانشگاه هستش و هنوز حجاب و نجابتش را داره حفظ می کنه و کاملا هم با حفظ حیا با آقایون صحبت می کنه با قابلیت تمام داره توی آب شنا می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:mad:

ولی همه مثل هم نیستن حجاب ارزش و مقام یه زن رو بالا میبره اتفاقا الان اصلا حجاب اجباری نیست وضعیت خانما رو ببینید که با چه وضی بیرون میان در ضمن یه خانم تو دانشگاه هر چه قدر هم که ادعای حجاب داری کنه باز یه جایی خودشو لو میده و من فکر میکنم حتی ادعای حجاب کردن هم ارزش داره

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی همه مثل هم نیستن حجاب ارزش و مقام یه زن رو بالا میبره اتفاقا الان اصلا حجاب اجباری نیست وضعیت خانما رو ببینید که با چه وضی بیرون میان در ضمن یه خانم تو دانشگاه هر چه قدر هم که ادعای حجاب داری کنه باز یه جایی خودشو لو میده و من فکر میکنم حتی ادعای حجاب کردن هم ارزش داره
جنابعالی یا ایران تشریف نداری یا اینکه حکومت عوض شده ما خبر نداریم...مقلته تا چه حد.......بدونه روسری برو بیرون ببینیم چی میشه اگه راس میگی:smile:

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
جنابعالی یا ایران تشریف نداری یا اینکه حکومت عوض شده ما خبر نداریم...مقلته تا چه حد.......بدونه روسری برو بیرون ببینیم چی میشه اگه راس میگی:smile:
ایشون اون قسمت رو منظورشون حتما این بوده حجاب کامل مثلا چادر و.... اجباری نیست ..

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
ایشون اون قسمت رو منظورشون حتما این بوده حجاب کامل مثلا چادر و.... اجباری نیست ..
فرق نداره..همونم منظورشون بوده باشه باز هم اجباریه.در دانشگاهها اجباریه.در اماکن زیارتی اجباریه{خودم با چشمای خودم دیدم که چندتا خانوم میخواستن برن حرم امام رضا ولی چون چادر باید میپوشیدن برگشتن داخل نرفتن}.در ادارات نظامی.در ادارات دولتی....و خیلی جاهای دیگه.بهرحال ما داریم تو این کشور زندگی میکنیم با چشممون میبینیم.چیزایی نگید بهتون بخندن.

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
فرق نداره..همونم منظورشون بوده باشه باز هم اجباریه.در دانشگاهها اجباریه.در اماکن زیارتی اجباریه{خودم با چشمای خودم دیدم که چندتا خانوم میخواستن برن حرم امام رضا ولی چون چادر باید میپوشیدن برگشتن داخل نرفتن}.در ادارات نظامی.در ادارات دولتی....و خیلی جاهای دیگه.بهرحال ما داریم تو این کشور زندگی میکنیم با چشممون میبینیم.چیزایی نگید بهتون بخندن.
اینا ک میگن با بحث ما فرق داره ما دخترای رو میگیم که کلا حجاب رو انتخاب میکنن .بنظر من الان کم کسی هست که بخواد دخترشو یا خواهرشو ... رو مجبور به حجاب کامل کنه! الان دخترا حق انتخاب دارن که بخوان چادر بپوشن یا نپوشن . ما بحثمون حرم و سرکار و ... نیست داریم در رابطه با یه انتخاب کلی تو پوشش بحث میکنیم .

حافظ CRAZY

عضو جدید
كاملا باهاتون موافقم ولي سوال اينه كه شما ترجيح ميديد همسرتون چطور پوششي داشته باشه؟
بي حجاب كامل
كم حجاب
با حجاب؟

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
كاملا باهاتون موافقم ولي سوال اينه كه شما ترجيح ميديد همسرتون چطور پوششي داشته باشه؟
بي حجاب كامل
كم حجاب
با حجاب؟
سلام..منظورتون از بی حجاب کامل چیه؟مگه تو ایران میشه؟
کم حجاب منظورتون بدونه چادره؟
منکه قصد ازدواج ندارم ولی واسه اینکه نگی نخواست جواب بده باید عرض کنم که چادری یا مانتویی بودن طرف واسم مهم نیست.

حافظ CRAZY

عضو جدید
مرسي منم همينو مي خواستم بگم حيف كه يكم دير جواب داديد در ضمن منظورمم درست فهميديد
واسه چي قصد ازدواج نداريد؟

blackviper210

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینا ک میگن با بحث ما فرق داره ما دخترای رو میگیم که کلا حجاب رو انتخاب میکنن .بنظر من الان کم کسی هست که بخواد دخترشو یا خواهرشو ... رو مجبور به حجاب کامل کنه! الان دخترا حق انتخاب دارن که بخوان چادر بپوشن یا نپوشن . ما بحثمون حرم و سرکار و ... نیست داریم در رابطه با یه انتخاب کلی تو پوشش بحث میکنیم .
شما چرا همش میخوای حرف اون خانومو توجیه کنین؟!:smile:!کسی هم نگفته خانواده ها حجاب رو اجباری کردن.بحث رو جامعه بود نه خانواده.اون که شما میگید افغانستانه نه ایران.
همین که میگید انتخاب کلی یعنی میخواید تو زندگیه خصوصیه مردم دخالت کنین.شما چکار دارید یکی موهاش بیرونه؟نکنه میترسید بخاطر اون شمارو بهشت راه ندن؟
:smile:یا اینکه به شما امر شده که همه رو زورکی وارد بهشته خودتون کنید؟

samira-71

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما چرا همش میخوای حرف اون خانومو توجیه کنین؟!:smile:!کسی هم نگفته خانواده ها حجاب رو اجباری کردن.بحث رو جامعه بود نه خانواده.اون که شما میگید افغانستانه نه ایران.
همین که میگید انتخاب کلی یعنی میخواید تو زندگیه خصوصیه مردم دخالت کنین.شما چکار دارید یکی موهاش بیرونه؟نکنه میترسید بخاطر اون شمارو بهشت راه ندن؟
:smile:یا اینکه به شما امر شده که همه رو زورکی وارد بهشته خودتون کنید؟

برین کل حرف های منو بخونین ببینین اصا هرکدوم از این حرفا رو گفتین من گفتم ؟؟!!؟؟. من فقط در رابطه با پستهای که توش نوشته شده دخترای باحجاب بد رفتار هستن و حجابشون اجباریه جواب دادم . چون این حرفها فقط واسه جو دادن و بدنام کردن حجابه !! اصا در رابطه با حجاب و بی حجابی من چیزی نگفتم و قصد هم ندارم نظر بدم چون قبلا یه ماه پیش نظرامو گفتم . الکی حرف دهن من نزارین لطفا....

babak_metalor

عضو جدید
پسران دختران باحجاب را برای ازدواج قابل اعتمادتر می دانند
دبیر دفتر هم اندیشی اساتید نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه تهران گفت: نتایج یک پژوهش نشان می دهد از نظر دانشجویان پسر، دخترانی که پوشش مناسبتری دارند برای ازدواج و زندگی قابل اعتمادترند.

هادی بهرامی در گفتگو با خبرنگار مهر ادامه داد: نتایج این پژوهش که بر روی دانشجویان دانشگاه تهران انجام شده مشخص کرد پسران دانشجو معتقدند که در دانشگاههای ایران نیز باید همانند دانشگاههای معتیر دنیا برای پوشش دانشجویان ضوابطی وجود داشته باشد.

دانشجویان معتقد به محدودیت بیشتر حجاب در دانشگاه نسبت به محیط بیرونند...

سلام
چه بحث جالبی شد،
سه تا نتیجه داشت که با دو مورد اول موافق و مورد سوم مخالفم

پسران دانشجو معتقدند که در دانشگاههای ایران نیز باید همانند دانشگاههای معتیر دنیا برای پوشش دانشجویان ضوابطی وجود داشته باشد.
از نظر دانشجویان پسر، دخترانی که پوشش مناسبتری دارند برای ازدواج و زندگی قابل اعتمادترند.

Elmira2010

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
چه بحث جالبی شد،
سه تا نتیجه داشت که با دو مورد اول موافق و مورد سوم مخالفم

پسران دانشجو معتقدند که در دانشگاههای ایران نیز باید همانند دانشگاههای معتیر دنیا برای پوشش دانشجویان ضوابطی وجود داشته باشد.
از نظر دانشجویان پسر، دخترانی که پوشش مناسبتری دارند برای ازدواج و زندگی قابل اعتمادترند.

وای ینی همه ی این صفحاتوخونده؟:surprised::confused:

Saeed.bi

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا بعضی نظرات دوستان جای تعجب که چه عرض کنم جای وحشت داره!!!
ی جوری در مورد برخی خانمای فاسد چادری صحبت میکنن،ادم شاخ و سم رو با هم درمیاره!!
خب تو هر قشری فاسد هست...کی گفته که حالا همه چادریا خوبن؟؟؟؟
جالبه واقعا...مفاسد چادریا انگلن،ولی فشنایی که میشناسیمشون چکاره ان حتما صاف و ساده و بی الایش و از مقربان درگاه الهین!!!
همین اقایی که فرمودن به دخترای باحجاب نمیتونم اعتماد کنم،واقعا معلوم نیست این حرفو طبق چه نظریه ای دادن؟؟؟ ایا چادر و حجاب رو مساوی با فحشا دونستن؟؟ایا ایشون به خانمایی که صب تا شب با چهل و هفتا پسرن راحتتر از دختر چشم پاکی که ی مردو میبینه سرشو میندازه پایین میتونن اعتماد کنن؟؟؟ باید گذری به کلمه اعتماد در فرهنگ لغت معین بزنیم به نظرم

وضعیت
موضوع بسته شده است.