ویترین هایی که عفت عمومی را خدشه دار می کنند..!

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
این مطلب رو اتفاقی در سایتی دیدم ..
به نظر میرسه دیدن این لباس ها در نویسنده عفت اخلاقی رو دچار تزلزل کرده و خطر افتادن به دام گناه رو در ایشون ایجاد کرده
به نظر ایشون بوتیک های لباس فضای خانوادگی جامعه رو مسموم و آلوده میکنه
و وای به حال افکار مسموم و آلوده ی ما!
.

n00000461-r-b-000.jpgn00000461-r-b-001.jpg

پیوست : خواستم شما رو با درد عمیق تری اشنا کنم تا درد نان رو فراموش کنید!
درد فرهنگی که نه در جا زده باشه .. بلکه هر روز عقب تر و عقب تر پیش میره
به سمت ما قبل تاریخ .. قبل از انسانیت!

با احترام به همه ی انسان های این سرزمینhttp://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/icon_gol.gif

آخرین ویرایش:

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
میشه بگید اینا الان مشکلشون کجاست؟

شما تو این عکس مشکل می بینید؟

یعنی اینا از مشکل نان مهم تر هستند؟

میشه توصیح بدید؟

من تیتر مطلب رو با رعایت امانت گذاشتم
اما جمله ای که خودم نوشتم کنایه بود
باز هم قضاوت رو به عهده ی خودتون گذاشتم
درد نان یک دهم درد چنین افکاری هست ؟؟؟ وقتی ما انقد وحشی شدیم که چنین ویترین هایی ویترین های مستهجن نام گذاری میشن جایی برای فک کردن به موضوع دومی وجود نداره .. شاید هم از نظر من!

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
درد نان یک دهم درد چنین افکاری هست ؟؟؟ وقتی ما انقد وحشی شدیم که چنین ویترین هایی ویترین های مستهجن نام گذاری میشن جایی برای فک کردن به موضوع دومی وجود نداره .. شاید هم از نظر من!

طبق گفته ی این پستتون ...پست اول و تشکر کردم.....

behzadk2019

کاربر فعال تالار مهندسی مکانیک
کاربر ممتاز

اول با خوندن پست اولتون ی سری سوالا برام پیش اومد ولی با خوندن این پست جواب همه سوالات رو گرفتم .
ولی میشه بگید در چه انجمنی یا گروهی این تاپیک رو دیدید؟؟ اخه عکساش که مشکلی نداشت .ب خصوص عکس سومی

sahar tala

عضو جدید
عجــــــــب...

اول با خوندن پست اولتون ی سری سوالا برام پیش اومد ولی با خوندن این پست جواب همه سوالات رو گرفتم .
ولی میشه بگید در چه انجمنی یا گروهی این تاپیک رو دیدید؟؟ اخه عکساش که مشکلی نداشت .ب خصوص عکس سومی

عكس سومي رو اگه دقت كنين روسري هاي كوتاه هست كه گيس ها معلومه:D

behzadk2019

کاربر ممتاز
عجــــــــب...

عكس سومي رو اگه دقت كنين روسري هاي كوتاه هست كه گيس ها معلومه:D

پس زنگ بزنید گشت ارشاد .اخه اینطوری ارزش ها زیر سوال میره .ارزش هایی که اقایون اونا رو ارزش کردن

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
توی انجمنی ندیدم این موضوع رو ، داشتم برای پروژه م سرچ میکردم که تیتر این موضوع توی سایت سلام سربدار توجهمو جلب کرد
اینم بخشی از متن این گزارشه ..

ویترین های رنگارنگ که انواع لباس های باز زنانه، عکسها و پوستر های زننده لوازم آرایشی و LCD های بزرگی که فیلم های نابهنجار را دائما پخش میکنند، تنها گوشه ای از این بازار مکاره است که در سایه بی توجهی، سکوت، اهمال کاری و تسامح دستگاه های ذیربط و ناظر به بازار مانند اتحادیه های صنفی و اداره اماکن عمومی صورت می گیرد.
امید است این قلیل فروشندگان با تذکرات دلسوزانه مردم و هشدار های دستگاه های ذیربط روش اصلاح را در پیش گیرند.

بله سومین عکس واقعا ... چند تا کلاه گیسه!
حتی اگر یک نفر در ایران وجود داشته باشه که این متن رو تایید کنه تاسف باره

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشکل توی اون لباس ها و فیلم هاست
چه فیلمی! اگر فیلمی بود واقعا اون رو هم میذاشتن! من هرروز از مسیری رد میشم که پر از تلویزیون ها ال ای دی و اینطور مغازه هاست .. تا حالا چنین چیزی ندیدم ..
در ضمن مشکل از لباس ها نیست مشکل اذهان ماست!

sahar tala

عضو جدید
تاپیک رو تایید میکنید یارد؟؟

رد ميكنم

چه فیلمی! اگر فیلمی بود واقعا اون رو هم میذاشتن! من هرروز از مسیری رد میشم که پر از تلویزیون ها ال ای دی و اینطور مغازه هاست .. تا حالا چنین چیزی ندیدم ..
در ضمن مشکل از لباس ها نیست مشکل اذهان ماست!

من با ايشون موافقم

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
چه چیزی ندیدید؟؟
یعنی خانم ها با این لباس ها در خیابان بگردند مشکلی نیست؟؟

فیلمای مبتذل توی مغازه های ال ای دی و ال سی دی ندیدم ..

:surprised:
شما انگار کلا مفهوم رو نگرفتید!
یک بار دیگه برگردید از اول تاپیک :gol:

behzadk2019

کاربر ممتاز
لباس های زیر و مجلسی رو باید توی دید عموم مردم گذاشت؟؟

ببین پسر جان .تو فقط میخای تایپ کنی .و یکم دوستان عزیز رو سر کار گذاشتی .راحت باش .
فقط این چند دقیقه که تاپیک رو رفرش کردم خیلی خوشم اومد ی جاهایش گیر کردی ولی خوب بحث رو عوض میکردی

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
:surprised:خوسته یه تاپیک بزنه همین

نه عزیز میخواستم ببینم مریض فکری دیگه ای هم غیر از نویسنده ی اون گزارش وجود داره یا نه:smile:
خودم فکر میکنم که آدم با دیدن یه مانکن و چند تا کلاه گیس مشکلی برای عفتش ایجاد نمیشه!

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یعنی هدف این تاپیک انقد ناواضحه؟!!!!

روش کلیک کنین ! فک میکنم به اندازهکافی واضحه موضوع!

بله واقعا نا واضحه باید .....اوله پست یه مطلب از روزنامه یا چیزی که در مورد این ویترین ها گفته شده بود میاوردید طبق منبع.....
بعد نظره خودتون و می گفتید

2aawsome

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
لباس های زیر و مجلسی رو باید توی دید عموم مردم گذاشت؟؟

نکنه باید ببرن خصوصی نشونمون بدن؟؟!!
اگه با دیدن یه لباس مجلسی یا لباس زیر ایمانت به خطر می افته باید یه فکری به حال خودت بکنی....!!!

soha.soha

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله واقعا نا واضحه باید .....اوله پست یه مطلب از روزنامه یا چیزی که در مورد این ویترین ها گفته شده بود میاوردید طبق منبع.....
بعد نظره خودتون و می گفتید

فک میکردم واضح باشه
حرفتون درسته .. ویرایش کردم .. ;)

بالا