هوافضا دانشگاه مالک اشتر و امام حسین؟

arash250

عضو جدید
سلام

هوافضا دانشگاه مالک اشتر و امام حسین تا چه رتبه ای میشه قبول شد:redface::redface:

Sparrow

مدیر تالار مهندسی هوافضا
مدیر تالار
سلام

هوافضا دانشگاه مالک اشتر و امام حسین تا چه رتبه ای میشه قبول شد:redface::redface:

سلام،
مالک اشتر رو نمی دونم ولی از امام حسین رتبه خیلی بهتری می خواد. امام حسین تا 20 هزار هم یه زمانی قبول میشدن. احتمالاً الان هم با حدود همین رتبه قبول میشن. البته پیشنهاد من اینه که اگه می خواید برید امام حسین، رشته صنایع اونجا رو بزنید چون هم از لحاظ استاد وضع خوبی داره و هم از لحاظ بازار کار بعد از فارغ التحصیلی.
امیدوارم دیر نشده باشه.

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
بنده رتبه 25547 منطقه 2 رو آوردم ولی سهمیه جانباز 25 تا 49 درصد رو هم دارم
به نظرتون هوافضا رو توی کدومش میارم
اصلا این رشته رو میارم؟
علی علی

abadanastro

عضو جدید
شانس قبولی

شانس قبولی

سلام بچه ها به نظر شما من شانس قبولی توی رشته هوا فضای دانشگاه امام حسین رو دارم ؟
رتبه من در منطقه 3 شده 8700 و در کشور 56000 شدم
در ضمن پدرم نظامی (پاسدار سرهنگ ) و خودم هم بسیجی با سابقه بالا هستم !
پدرم هم جانبارز ، رزمنده و ... است
به نظر شما بیشتر براشون رتبه ملاک است یا سهمیه و ... ؟
لطفا فوری جواب بدین
خیلی ممنونم

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
همه اینایی که گفتی و ملاک و امتیاز محسوب میشه
بابا تو که بابات جانباز و رزمنده و سرهنگ سپاه و خودت هم بسیجی فعالی به نظر من اگه رتبه هم نمی آوردی باید یه جوری پذیرشت میکردن
شوخی میکنم
ولی اینا امتیازات خوبی هست برات
علی علی

seyyedi

عضو جدید
دوستان سلام
عزیز یه زمزمه هایی شنیدم که میگن آخر مرداد ماه فقط امام حسین رو اعلام میکنن که برن واسه مصاحبه
ولی اصلا مطمئن نیستم
چون هیج جا به طور رسمی ندیدم و نشنیدم
شایدم با بقیه نتیجه ها اعلام کنن
نمی دونم
علی علی

mziarp

عضو جدید
دوستان سلام
بنده رتبه 25547 منطقه 2 رو آوردم ولی سهمیه جانباز 25 تا 49 درصد رو هم دارم
به نظرتون هوافضا رو توی کدومش میارم
اصلا این رشته رو میارم؟
علی علی
با این وضعیت رتبه ای که شما دارید فکر کنم قید درس خوندن رو بزنید بهتره.(البته با توجه به سهمیه شما به نظر می رسه در هیچ درسی بالای 15 درصد نزدید)
نمی خوام ناامیدتون کنم ولی من با رتبه 2000 منطقه 2 بدون سهمیه در دوران خودم مکانیک خوندم و وسط کار قوزفیج شده بودیم.
برات آرزوی موفقیت میکنم

hamed_m313

عضو جدید
سلام من چندتا دوستام مالک اشتر هوافضا میخونند . رتبه های قببولیشون برای90 تا 6000منطقه 1 وتا5000 منطقه2 وتا1500 منطقه 3 گرفته البته اینا حدودی هستند وهرسال داره رتبه ها کمتر میشه . راستی میگفتن اکثر اساتیدشون خیلی سختگیرند طوری که یکی از دوستام که با3400 منطقه1 رفته تاحالا 3ترم مشروط شده . استاداشون بعضا استادای مکانیک دانشگاه صنعتی اصفهان هستند و اکثرشون خارج رفتند . سطح علمی مالک اشتر اصفهان واقعا بالاست اینرو میگم چون امسال رتبه های زیر100 زیادی داشته که یکی از اونا دوست خودم بود که رتبش 2 شد

بالا