همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

aRMaGHaNN

عضو جدید
سلام دوستان
کسی میدونه آزمون دکترا امسال تئوری و اسکیس با هم بوده یا جدا برگزار می شه؟ چون اگه جدا باشه ارشد هم جداست مثل پارسال دیگه دکترا که جدا شد و مجاز و غیر مجاز کردن واسه ارشد هم همین کارو کردن

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
کسی میدونه آزمون دکترا امسال تئوری و اسکیس با هم بوده یا جدا برگزار می شه؟ چون اگه جدا باشه ارشد هم جداست مثل پارسال دیگه دکترا که جدا شد و مجاز و غیر مجاز کردن واسه ارشد هم همین کارو کردن

فک کنم دوموس بدونه..دیروز کنکور دکترا داشته

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ولی من از هرکی که داره میره پرسیدم میگه 2.5 3 تومن ... یه جوری میگی وام میدن انگار پولشو واریز میکنن حسابت :biggrin: . عزیزم وام دانشگاه پولی رد و بدل نمیشه فقط شهریه شما تو دانشگاه صفر میشه و بصورت اقساط پرداخت میکنی که همه دانشگاه ها اینکارو میکنن پس وام دانشگاه چیز عجیبی نیست . یا یه بابای مایه دار میخواد یا یه شغلی که حداقل ماهی 800 چوق ازش بشه دربیاری :(

نه مهیار جان..الان تمام دوستانمون که این ترم ثبت نام کردن وانتخاب واحد نهایتش شد یک و هشصد...
رفقا شهریه هاشونو گذاشتن تو این صفحه.ببین:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/484474-نتایج-اولیه-و-تکمیل-ظرفیت-ارشد-آزاد-92/page236

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان من دانشجوی کارشناسی نا‍‍ بیوسته بودم تا حالا می شه گفت چندین بار منابع معماری رو خوندم ولی این ازاد یه چیزه دیگه اس من قبلا کتاب های فنی حرفه ای رو مرور کردم و بارسال سر جلسه ازاد دیدم اکثرا از اونا دادن و تست های نظام .منابعی که می خوام بخونم اینان ۱-تستای کنکاش سراسری و ازاد ۲- تست های نظام ۴-کتاب های فنی حرفه ای ۵-کتاب های مقررات ملی ۶-لغات IELTS
البته اینم بگم اطلاعات تاریخ من خوبه به این خاطر فعلا تو برنامم نیس نگه داشتم آخر سر مرور کنم.دوستان می تونن همراه اینا تاریخ هم بخونن.

میشه درصد های پارسالتو بگی؟
کتاب های فنی حرفه ای واسه کدوم درسا؟؟

eng.anita

عضو جدید
ولی من از هرکی که داره میره پرسیدم میگه 2.5 3 تومن ... یه جوری میگی وام میدن انگار پولشو واریز میکنن حسابت :biggrin: . عزیزم وام دانشگاه پولی رد و بدل نمیشه فقط شهریه شما تو دانشگاه صفر میشه و بصورت اقساط پرداخت میکنی که همه دانشگاه ها اینکارو میکنن پس وام دانشگاه چیز عجیبی نیست . یا یه بابای مایه دار میخواد یا یه شغلی که حداقل ماهی 800 چوق ازش بشه دربیاری :(
مطمینا منظور منم از وام وامه ازدواج نیس از اون وامایی که تو دانشگاه شما می دن دانشگاه ما هم می دن.اینجا بحث شهریه هس.باز بسه واما راحته زیاد فشار نمی یارن.در جریانم که می گم.

eng.anita

عضو جدید
میشه درصد های پارسالتو بگی؟
کتاب های فنی حرفه ای واسه کدوم درسا؟؟
حتی می تونم بگم از کتاب آزمونی که سازمان فنی حرفه ای می گیره و بهمون مدرک نقشه کشی عمومی ساختمان می ده حتی از اون سوال بود.چون من امسال از فنی حرفه ای مدرک گرفتم واسه تاسیس آموزشگاه وقتی می خوندم دیدم جند نمونه از سوالارو.

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
خب ما هم همه اینا رو خوندیم.تو کنکور ارشد دانشگاه آزاد هیچی قطعی نیست!!!
یعنی اینکه همه اینا رو باید بخونی تا ببینی از کدوم میاد.من به این نتیجه رسیدم که دانشگاه آزاد هر سال سوالاتشو از یه کتاب میده.اما حالا فهمیدن اینکه از کدوم کتاب میده فقط همون وقت که سوالات رو بینتون توزیع میکنن مشخص میشه.حتی بعضی وقتا سوالات رو از کتابی میدن که اصلا تو منابع اعلام نکردن.
به عنوان مثال دیروز تو کنکور دکتری اکثر سوالات شناخت معماری ایران از کتاب باغ ایرانی بود.
بخاطر همین میگم باید همه رو بخونی که شانست بالاتر از بقیه باشه.چون اگه به یه کتاب اکتفا کنی و سوالات از یه کتاب دیگه باشه اونوقت سر کنکور میفهمی که انگار هیچی نخوندی

درود دوست عزیز...یه سوال کنکور با اسکیس همزمان بود یا جدا؟ من فعلا آروم اروم میخونم میرم جلو...اما واقعا تو یه درس منبع با منبع تفاوت میکنه عجیب!دوستان از هر درسی چند تا منبع حتی شده روزنامه وار بخونن

domous

عضو جدید
سلام دوستان
باهم برگزار شد.موضوع اسکیس باغ موزه پرندگان تهران

domous

عضو جدید
درود دوست عزیز...یه سوال کنکور با اسکیس همزمان بود یا جدا؟ من فعلا آروم اروم میخونم میرم جلو...اما واقعا تو یه درس منبع با منبع تفاوت میکنه عجیب!دوستان از هر درسی چند تا منبع حتی شده روزنامه وار بخونن
سلامم.واقعا دیروز روز تاقت فرسایی بود.هردو امتحان پشت سر هم برگزار شد.از 8 صبح تا 2 بعد از ظهر.من که 6 ساعت از روی صندلی حرکت نکردم.اما برای بچه های ارشد یا در دو روز مختلف هست و یا با فاصله.ما سال 90 کنکور تئوری رو 8صبح دادیم و عملی رو 4 بعد از ظهر

domous

عضو جدید
یعنی همین کتابایی ک گفتین کفایت میکنه؟واس درک معماری ازاد چه پیشنهادی دارین؟
بله.همین کتابها کافیه.نمیخام استرس داشته باشید اما اینو بدونید که دانشجوهای موفق کسایی هستند که روزانه بین 8 تا 10 ساعت در روز مطالعه داشته باشن برای کنکور.

domous

عضو جدید
البته باید این نکته رو بدونید که ترم اول شهریه بصورت نقد دریافت میشه.
و ترم آخر پایان نامه بدون تمدید برای ما 2.5 بود.برای بچه های جدید بالای 3.البته بدون تمدید.اگه تمدید بشه 600 دیگه باید بپردازید

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بله.همین کتابها کافیه.نمیخام استرس داشته باشید اما اینو بدونید که دانشجوهای موفق کسایی هستند که روزانه بین 8 تا 10 ساعت در روز مطالعه داشته باشن برای کنکور.

موافقم.ولی برنامه ریزی سخته که برسیم به 8 ساعت...
به نظرت تو یه روز چندین منبع رو تقسیم کنیم بخونیم...یا اینکه یه منبع رو کامل تموم کنیم بعد بریم سراغ بعدی؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامم.واقعا دیروز روز تاقت فرسایی بود.هردو امتحان پشت سر هم برگزار شد.از 8 صبح تا 2 بعد از ظهر.من که 6 ساعت از روی صندلی حرکت نکردم.اما برای بچه های ارشد یا در دو روز مختلف هست و یا با فاصله.ما سال 90 کنکور تئوری رو 8صبح دادیم و عملی رو 4 بعد از ظهر

خب این نوید اینه که کنکور امسال همزمانه.اسکیس.
خب داداش کنکورت چطور بود؟؟خوب دادی؟ امیدی هست؟

domous

عضو جدید
موافقم.ولی برنامه ریزی سخته که برسیم به 8 ساعت...
به نظرت تو یه روز چندین منبع رو تقسیم کنیم بخونیم...یا اینکه یه منبع رو کامل تموم کنیم بعد بریم سراغ بعدی؟
من همیشه یه کتاب رو تا آخر مطالعه میکنم تا رشته کلام کتاب از دستم رها نشه.

domous

عضو جدید
خب این نوید اینه که کنکور امسال همزمانه.اسکیس.
خب داداش کنکورت چطور بود؟؟خوب دادی؟ امیدی هست؟
فکر میکنم زبان بین 40 تا 50 درصد زدم و دروس تخصصی بین 50 تا 60.
امید به خدا.
اگه قبول هم نشم در خارج از کشورکارای پذیرشم انجام شده

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر میکنم زبان بین 40 تا 50 درصد زدم و دروس تخصصی بین 50 تا 60.
امید به خدا.
اگه قبول هم نشم در خارج از کشورکارای پذیرشم انجام شده

خارج پذیرش گرفتن راحت از اینه که تو کنکور و مصاحبه دکترای ایران قبول شد...
اونجا چیزی به عنوان کنکور وجود نداره..پروپزال رو که دادی بررسی میکنن..
امیدوارم موفق باشی..برو خارج کلی تجربه کسب کن و انتقال بده..البته جایی برو که از تمدن و معماری غنی برخوردار باشه

domous

عضو جدید
خارج پذیرش گرفتن راحت از اینه که تو کنکور و مصاحبه دکترای ایران قبول شد...
اونجا چیزی به عنوان کنکور وجود نداره..پروپزال رو که دادی بررسی میکنن..
امیدوارم موفق باشی..برو خارج کلی تجربه کسب کن و انتقال بده..البته جایی برو که از تمدن و معماری غنی برخوردار باشه
شما لطف دارید.پلی تکنیک برلین بین دانشگاه های عالی رتبه زیر 100 داره. پروپوزال به انضمام رزومه و مقالاتم 6ماه پیش ارسال شده و مورد تایید قرار گرفته.حتی بایکی از اساتید اونجا در زمینه پروژه های تحقیقاتی فعالیت دارم.منتظر سربازی هستم که انشاالله 4روز دیگه میرم و مکالمه زبان آلمانی.بگذریم...
به هرحال تو این3روز باقی مونده هروقت دوستان راهنمایی خواستن در حد توان میتونم بهشون کمک کنم.
انشاالله همه دوستان قبول میشن.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
شما لطف دارید.پلی تکنیک برلین بین دانشگاه های عالی رتبه زیر 100 داره. پروپوزال به انضمام رزومه و مقالاتم 6ماه پیش ارسال شده و مورد تایید قرار گرفته.حتی بایکی از اساتید اونجا در زمینه پروژه های تحقیقاتی فعالیت دارم.منتظر سربازی هستم که انشاالله 4روز دیگه میرم و مکالمه زبان آلمانی.بگذریم...
به هرحال تو این3روز باقی مونده هروقت دوستان راهنمایی خواستن در حد توان میتونم بهشون کمک کنم.
به شخصه واست ارزوی موفقیت میکنم. بری خارج ادامه بدی عالیه..ایران دکترا بگیری یا میگن دانشگاه پولیه(پردیس) یا...
پس بهتره همون خارج گرفت که بعد روت حسابی حساب باز میکنن.
دکترا چه گرایشی پذیرش گرفتی؟ میگم از الان یه استاد راهنما واسه پروپزال باهات هست اونجا..یا مثل ایران بعد ازمون جامع تازه شروع میکنی پروپزال و پایان نامه؟؟

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
گل پسر نیومده داری میری؟؟کجااا؟سربازی کجا افتادی؟خیلی خوبه...اگه منم ارشد بخوام راه تورو ادامه بدم چه پیشنهادی برام داری؟مدرک آزاد رو اونجا قبول دارند؟انگیزه میدی به آدم...ایشالله هرجا هستی موفق باشی:smile:;)

faeze dey

عضو جدید

واس درک معماری ازاد چه منابعی پیشنهادی دارین؟

maasa

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظرتون من اسکیس و کل پکیج کلاسای اموزشگا ها رو برای ازاد بنویسم یا خودم بخونم اخرش برم نکته تست و ورکشاپ؟؟
بعد به نظرتون کدوم اموزشگاه؟؟

domous

عضو جدید
به شخصه واست ارزوی موفقیت میکنم. بری خارج ادامه بدی عالیه..ایران دکترا بگیری یا میگن دانشگاه پولیه(پردیس) یا...
پس بهتره همون خارج گرفت که بعد روت حسابی حساب باز میکنن.
دکترا چه گرایشی پذیرش گرفتی؟ میگم از الان یه استاد راهنما واسه پروپزال باهات هست اونجا..یا مثل ایران بعد ازمون جامع تازه شروع میکنی پروپزال و پایان نامه؟؟
یکی از اساتید در ایران منو ساپرت میکنه که خود ایشون هم از همون دانشگاه فارغ التحصیل شدن و هم یه استاد اونطرف.
رشته دکترای مدیریت معماری بیمارستانی
healthcare architecture

آخرین ویرایش:

domous

عضو جدید
گل پسر نیومده داری میری؟؟کجااا؟سربازی کجا افتادی؟خیلی خوبه...اگه منم ارشد بخوام راه تورو ادامه بدم چه پیشنهادی برام داری؟مدرک آزاد رو اونجا قبول دارند؟انگیزه میدی به آدم...ایشالله هرجا هستی موفق باشی:smile:;)
یکی از شهرستانهای شیراز.
دوستانی که دولتی درس خوندن ناراحت نشن از حرف من.مدرک دانشگاه آزاد واقعا آزاد هست.اما دوستانی که مدرک دولتی دارن به این راحتی هم مدرکشون برای ترجمه آزاد نمیشه.و هزینه ای که باید به دانشگاهشون پرداخت کنن عملا از دانشگاه آزاد بیشتره..
این رو من از یی از دوستام که دانشگاه شریف فارغ التحصیل شده شنیدم.شما لطف دارید.راه من؟؟؟!؟!؟!من راهی ندارم.دارم یه جاده خاکی میسازم :smile:

domous

عضو جدید
سلام بچه ها
به نظرتون من اسکیس و کل پکیج کلاسای اموزشگا ها رو برای ازاد بنویسم یا خودم بخونم اخرش برم نکته تست و ورکشاپ؟؟
بعد به نظرتون کدوم اموزشگاه؟؟
کلاس آمادگی برای آزمون فقط یه هزینه اضافی هست

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
یکی از اساتید در ایران منو ساپرت میکنه که خود ایشون هم از همون دانشگاه فارغ التحصیل شدن و هم یه استاد اونطرف.
رشته دکترای مدیریت معماری بیمارستانی
healthcare architecture

اینجوری پس با اسایش تمام و اطلاعات کافی میری...این خوبه که اونجا یکی رو داشتی که کارای پذیرشت رو انجام بده.
اکثرا با استفاده از این موسسه ها اقدام میکنن که قابل اعتماد نیستن.و پول زیادی میگیرن..
الان واسه ایران هم علوم پزشکی داره واسه کارشناسی ارشد معماری بیمارستان پذیرش میکنه.
میگم خارج هم ازمون جامع داره؟ترم ها چجوریه ؟باید یه سری واحد خاص پاس کرد؟
بعد شما که رشته مدیریت معماری بیمارستان پذیرش گرفتی.قاعدتا باید پروپزالی که ارائه کردی ومورد تایید دانشگاه برلین قرار گرفته مرتبط با معماری بیمارستان باشه.درسته؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها کتاب مجموعه تست عصر کنکاش چجوره؟؟تشریحی توضیح داده؟(اگه کسی داره یه تصویری از یکی از صفحاتش بزاره)
پیشنهاد میکنید مجموعه تست سراسری و ازاد با هم بگیرم یا اینکه سراسری نیاز نیست و همون مجموعه تست ازاد بگیرم کفایت میکنه؟؟

ممنون میشم اونایی که کتاب رو دارن بگن.فکر کنم هلوووو با بابا لنگ دراز داشته باشه

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا