همخوانی کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد 93

وضعیت
موضوع بسته شده است.

ganji new

عضو جدید
سلام بچه ها حدود درصد و تراز برای قبولی در دانشگاه آزاد بیرجند چنده؟؟؟؟؟کسایی که خودشون یا دوستاشون قبول شدن بگن لطفا

chantic

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان من کتاب مجموعه سوالات معماری عصر کنکاش رو خریدم وتا الان بخشیش رو مطالعه کردم به نظرم کتاب خوبیه.

shahram226

عضو جدید
سلام دوستان من هم مدتیه شروع کردم
آکادمی تخصصی معماری میخونم
زیاد سخت نگیرید فقط شروع حرکت مهمه ..
قبولی برای آزاد سخت نیست اما "ساده" هم نیس .
به این علت که نظم مشخصی نه توی سوالات داره و نه توی تراز ها و پذیرش.
بهتره به این مسائل توجه نکنیم و این چیزها رو بعد از آزمون صحبت کنیم نه الان
ضمن اینکه امیدوارم مثل پارسال اسکیس رو جداگونه برگزار کنن عین سراسری
چون در حق همه ظلم میشه اگه عین قبل با هم باشه .

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
فقط بخونیین مهم نی چی میخونی فقط بخونین ازاده دیگه مثل خودش منابعش دانشگاش همه چیش آزاده:biggrin:واللااا

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها کسی اگه منابع آزاد رو داره ممنون میشم بذاره.

holooooooo

کاربر ممتاز
منابع کنکور ارشد معماری دانشگاه آزاد

منابع کنکور ارشد معماری دانشگاه آزاد

زبان:

زبان تخصصی پیشرفته برآی دآنشجویان معماری - مهدوی نژاد- فصل دوم

لغات کتاب ربان تخصصی معماری - رستگارپور

لغات کتاب زبان تخصصی معماری - فرهادی

تاریخ و مبانی نظری :

سیری در مبانی نظری معماری - دکتر معماریان

مبانی نظری معماری - دکتر یاران ) انتشارات دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقیقات

معماری ایرانی- دکتر معماریان

سبک شناسی معماری ایرانی- پیرنیا

معماری آسلامی- پیرنیا

کتابهای بانی مسعود

زیبای ی شناسی در معماری - یورگ گروتر

معماری جهان- زارعی

هنر در گذر زمان- قسمت های مربوط به معماری

از زمان و معماری - مزینی

معماری معاصر غرب- قبادیان

تاریخ معماری - سپهری مقدم

سیر آندیشه های معماری - مهدوی نژاد

دروس فنی:

جزوه تنظیم شرایط محیطی- دکتر مفیدی

طراحی اقلیمی- قبادیان

بررسی اقلیمی ابنیه سنتی- قبادیان

طبقه بندی سیستم ها - سلطاندوست

مباحث پنجم/ چهاردهم/ پانزدهم/ شانزدهم/ نوزدهم مقررآت ملی

مصالح شناسی- احمد حامی

استاتیک و مقاومت مصالح

عناصر و جزئیات
این واسه پارساله منابع ارائه شده ی آکادمیه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
کنکور ازاد که مثل سراسری نیست کلی منابع ریز و درشت بخونیم اخرش هم هیچ...!!!
به نظرم کتابهای جمع بندی شده و جامع رو بگیریم که از منابع مختلف و قسمت های مهم اومده و اونا رو بخونیم...
نظر شماها بسته اموزشی چه موسسه ای هست؟

مهديه مقدم

عضو جدید
کنکور ازاد که مثل سراسری نیست کلی منابع ریز و درشت بخونیم اخرش هم هیچ...!!!
به نظرم کتابهای جمع بندی شده و جامع رو بگیریم که از منابع مختلف و قسمت های مهم اومده و اونا رو بخونیم...
نظر شماها بسته اموزشی چه موسسه ای هست؟
من که با بعضی از دوستان تو تاپیک سراسری مشورت کردم نتیجه گیری کلی ام این بود که تست های سال قبل رو کار کنم با کتابای جمع بندی من برا کنکاش رو 4 روزه خریدم تست 10 ساله آخر رو با کتاب درک راضیم،به نظرم تکلیف آزاد زیاد مشخص نیست که منابع کدوما هستن برا شروع خود تست زدن و یادگیری از رو جوابای تشریحی بهترین روشه باز اینا همش نظر شخصیمه امیدوارم کسایی که تجربه کنکور آزاد رو داشتن بیشتر کمک کن

mahfo

کاربر بیش فعال
ثبت نام كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد اسلامي از روز يكشنبه 06/11/92 آغاز شد دكتر ناصر اقبالي با اعلام اين خبر به روابط عمومي مركز آزمون گفت: داوطلبان مي توانند از روز يكشنبه مورخ 06/11/92 لغايت سه شنبه مورخ 15/11/92 با مراجعه به سايت www.azmoon.org نسبت به ثبت نام اينترنتي خود اقدام كنند. ناصر اقبالي در ادامه افزود: هر داوطلب مي تواند 20 رشته/محل را انتخاب و در سايت آن را ثبت كند. اقبالي درخصوص حوزه هاي امتحاني گفت: اين آزمون در 31 حوزه امتحاني برگزار مي شود و داوطلبان مي توانند حوزه امتحاني خود را با توجه به نزديكي محل زندگي و كار خود انتخاب كنند. اقبالي تأكيد كرد: داوطلبان درنظر داشته باشند كه فقط از يك مجموعه امتحاني مي توانند انتخاب و تعيين رشته كنند. رئيس مركز آزمون درخصوص زمان برگزاري آزمون گفت: آزمون ارشد در روزهاي 8 ، 9 و 10 خرداد ماه سال 93 برگزار خواهد شد.
ماده ۵۶ - تاريخ اعلام نتايج آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته : نتيجه آزمون كارشناسي ارشد ناپيوسته سال ۹۳در نيمه دوم شهريور ماه ۱۳۹۳ از طريق سامانه اينترنتي اعلام نتايج آزمون به اطلاع عموم خواهد رسيد.

آخرین ویرایش:

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
چه تاپیک خلوتی...از اونایی که برا آزاد میخونن خبری نیس؟همه قبول شدن؟:smile:به نظرتون کار درستی میکنیم میخونیم برا ارشد آزاد ترمی 2تومن میدیم و در آخر مدرک ارشد میگیریم ووووو دوست من آزاد اراک قبول شد..میگه وضعیت وخیمه تو هر کلاس 50نفر نشستن..به نظرت کیفیتی داره اونوقت این دانشگاه؟خودمم موندم.از یه طرف دوست دارم برم از یه طرفیم راضیم نمیکنه اینجور کلاسی

mahshid m

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
کسی میدونه قبولیه دانشگاه اصفهان چطوره خیلی سخته ؟
واینکه کدوم واحدش راححتر قبولی میده ؟

holooooooo

کاربر ممتاز
تو دفترچه ارشدازاد 93 به این توجه کردین که مهندسی معماری تو کل ایران 85 واحد دانشگاهی دانشجو میگیره:eek:
بیشتر...
میگم چرا واسه معماری نگفته با توجه به کسب حد نصاب نمره میتونین تو آزمون عملی شرکت کنین؟! یعنی باز اسکیس با تستی با هم شد امتحانش؟
1.jpg

holooooooo

کاربر ممتاز
الان از گجا بفهمیم اسکیس سر جلسست یا بعد نتایجه‌؟؟

والا من نمیدونم!!!! من تقریبا دفترچرو نگاه کردم، فقط همین 2 رشته رو اینطوری گفته بود راجب معماری چیزی نگفته بود!! شاید زنگ بزنیم مرکز آزمون بگن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بیشتر...
میگم چرا واسه معماری نگفته با توجه به کسب حد نصاب نمره میتونین تو آزمون عملی شرکت کنین؟! یعنی باز اسکیس با تستی با هم شد امتحانش؟
مشاهده پیوست 191454
مگه تو دفترچه پارسال چی زده بود؟؟
یعنی پارسال معماری هم قید شده بود؟

sasname

عضو جدید
سلام بچه ها . خسته نباشید از این 5 تا دانشگاه ازاد تهران به نظرتون به ترتیب کدوما بهترن بر اساس اولویت

holooooooo

کاربر ممتاز
سلام بچه ها . خسته نباشید از این 5 تا دانشگاه ازاد تهران به نظرتون به ترتیب کدوما بهترن بر اساس اولویت

یکی میگفت:
1-تهران مرکز
2-علوم تحقیقات
3-جنوب
4-شمال
5-غرب
غربو شمالو شک دارم یکم که اول شمال بود بعد غرب یا برعکس

darkwater

عضو جدید
والا من نمیدونم!!!! من تقریبا دفترچرو نگاه کردم، فقط همین 2 رشته رو اینطوری گفته بود راجب معماری چیزی نگفته بود!! شاید زنگ بزنیم مرکز آزمون بگن!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[h=2][/h]
عجب! :surprised: پس اگه کسی از دوستان فهمید جریان چیه اینجا بنویسه ماهم با خبر شیم;) :cool: :d

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا