هر کی سوتی داده تعریف کنه!

tur

عضو جدید
تو راه مسافرت بودیم بابا یه جا وایساد صبحانه بخوریم منم خواااب!!:eek:
پپیاده شدیم صبحونه خوردیم وقتی میخواستیم سوار شیم دیدم مامان اینا دارن بهم میخندن!!
نگو از زور خواب وقتی سوار ماشین شدم کفشامو پشت در کنده بودم!!:cry:

sh@di

عضو جدید
ترمای اول بودم یه کلاس داشتیم دقیقا سر ظهر اونم چی ، مدار .... استادی داشتیم که طرفدار سرسخت یکی از تیم های شهرش بود .... داشت با بچه در مورد باخت روز قبل تیمش بحث میکرد ... بعد از اون اقا رفت برای استراحت ، اما امان از وقتی برگشت .... گلاب بروتون رفته بود دستشویی پاچه های شلوارشو بالا زده بود .... خداییش که ما به زور جلوی خندمونو گرفتیم البته همان ثانیه های نخست ... اما بعد از لینکه استاد خودش فهمید چه سوتی داده گفت شما که نمیذارید اعصاب بمونه واسه ادم ، حالا دیگه دانشجویانی که تا اون لحظه فقط حضور معنوی داشتن سر کلاس منفجر شدن از خنده ....

sohrab sepehri

عضو جدید
ابتدا از کلیه دوستان عذر میخام .
یه روز مهمون اومده بود خونمون بعد از دست داداشش ناراحت بود رفته بود بالای منبر ...سینش گرم گرم بود...منم داشتم به حرفاش گوش میدادم و همراه بقیه اون رو تایید میکردم...من به صورت کاملا راحت روی مبل لم داده بودم در همین موقع اومدم خودمو جمع و جور کنم آخه بحث داغ شذه بود یه مرتبه صدای بزرگی تولید کردم...بعد اون مهمون ساکت شد .مادرم که میخاست بگه هیچ اتفاقی نیافتاده گفت خوب چی شد که اون مهمون گفت سهراب خیلی بهتر حرف میزنه پس من دیگه حرف نمیزنم منم از خجالت 2کیلو کم کردم.:redface:

hami_sani

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
یه بار با دوستم میخاستم برم تو یه مغازه که گوشیش زنگ خورد.وایستادیم حرفش که تموم شد رفتیم تو.من سلام کردم و دوستم گفت :الو سلام:surprised::surprised:
بیچاره فکر کرد هنوز داره با مبایل حرف میزنه:D:biggrin::biggrin:

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
چند شب پیش طبق معمول خواهرم و شوهرش اومده بودن خونه ما،من که کلا ذهنم درگیر یه مساله ای بود با یه فیگور متفکرانه رفتم تو پذیرایی و به دومادمون سلام کردم یه دفعه دیدم سرش رو انداخته پایین داره می خنده.نگاه کردم به خودم دیدم با یه زیر شلواری گلگلی و تیشرت ام .
خوب مگه ایرادش چیه؟ دومادتون که غریبه نبوده. میگی نه... از خواهرت بپرس ...!!!

piton

عضو جدید
خدای سوتی حسین دوست منه یعنی من هرجا میرم باهاشم تا کلی بخندم ما توی کافی نت دانشگاه بودیم چند تا دختر هم بودن یهو برداشت یه حرکت زد بعد گفت میدونی من این پانتومیکو چند جا زدم
یه بار رفته بودیم فوتبال اون بیرون بود به یکی بازیکنا گفت بیا بیرون بازی خودتو ببین تو زمین چه غلطی میکنی وااای من وسط زمین پخش شده بودم ایشالا سری سوتیهاشو میگم خنده بازار

Anahita.pb

عضو جدید
اول اینکه از همه عذر میخوام...:D
یکی از دوستام اومده بود پیشم
موقعه رفتن متوجه شدیم یه لوله از زیر ماشینش آویزونه.داشتم فک میکردم از کی بپرسم این لولهه خطر نداره که دوستم بره.دیدم پسره یکی از آشناها با دوستاش دمه در ایستاده و اینا رفتم بهش گفتم آقای فلانی یه نگاه به ماشینه دوستم میندازین؟ "چیزش آویزونه!!!" (به خدا میخواستم بگم یه چیزیش آویزونه) دیگه تصور کنین اونا که اونجا بودن چطوری شدن:D

oneunited

عضو جدید
کاربر ممتاز
اول اینکه از همه عذر میخوام...:D
یکی از دوستام اومده بود پیشم
موقعه رفتن متوجه شدیم یه لوله از زیر ماشینش آویزونه.داشتم فک میکردم از کی بپرسم این لولهه خطر نداره که دوستم بره.دیدم پسره یکی از آشناها با دوستاش دمه در ایستاده و اینا رفتم بهش گفتم آقای فلانی یه نگاه به ماشینه دوستم میندازین؟ "چیزش آویزونه!!!" (به خدا میخواستم بگم یه چیزیش آویزونه) دیگه تصور کنین اونا که اونجا بودن چطوری شدن:D

این شکلی نمی شه ,احیانا؟

مرسی :D

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی آشپزی من هم خیلی خوبه ها این رو هم میتونم آموزش بدم ....
از اين حرفا جلوي دختر و پسراي مردم نزن ! مي خواي اغفالشون كني ؟!
آشپزيتم كه به درد ما نمي خوره ! سالي به ١٢ ماه مياي باشگاه , كي وقت كنيم استفاده كنيم ازش !!!

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
از اين حرفا جلوي دختر و پسراي مردم نزن ! مي خواي اغفالشون كني ؟!
آشپزيتم كه به درد ما نمي خوره ! سالي به ١٢ ماه مياي باشگاه , كي وقت كنيم استفاده كنيم ازش !!!
اغفال چیه ؟؟
آآخرش باید یاد بگیرن تا از گشنگی نمیرن...

piton

عضو جدید
اقا یه سوتی دادم در حد تیم ملی من با دوستم ایستاده بودیم بعد یه دختر خانومی داشت رد میشد از اونور خیابون میومد به طرف ما ما توی پیاده رو بودیم
اقا من یهو چشمم بهش افتاد به رفیقم گفتم هی این دختره چقدر قیافش اشناست چقدر خوشگله دهن سرویس توی همین حال و هوا بودم یهو دختر سلام کرد من کپک کردم رفیقم یه چی بهش گفت من توی فضا بودم گفتم ای ناکس رفیت بود گفن نه خواهرم من و میگی اقا گیرمز شده بودم در حد گوجه خیلی ضایع بود

پترو

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا یه سوتی دادم در حد تیم ملی من با دوستم ایستاده بودیم بعد یه دختر خانومی داشت رد میشد از اونور خیابون میومد به طرف ما ما توی پیاده رو بودیم
اقا من یهو چشمم بهش افتاد به رفیقم گفتم هی این دختره چقدر قیافش اشناست چقدر خوشگله دهن سرویس توی همین حال و هوا بودم یهو دختر سلام کرد من کپک کردم رفیقم یه چی بهش گفت من توی فضا بودم گفتم ای ناکس رفیت بود گفن نه خواهرم من و میگی اقا گیرمز شده بودم در حد گوجه خیلی ضایع بود
این دیگه آخره سوتیه ها....

error.ok4u

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه حالا اونجا از مقوله ي آشپزي چيزي نگفتي !!!!