هر كه در اين بزم مقرب تر است.....

minerva

عضو جدید
بچه ها كسي مي تونه به من كمك كنه تا بتونم كاري كنم افراد بيش تري براي الهه دعا كنند؟كسي مي تونه تاپيك هايخواندن قرآن برای شفای الهه وفرستادن صلوات برای شفای الهه وهر كه در اين بزم مقرب تر است..... رو دستش بگيره؟و اين تاپيك ها رو اطلاع رساني كنه؟
اميدوارم خدا توي ماه خودش نظري به اين خانواده بكنه.....

okanava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوست عزیز برایش دعا می کنم و شاید این راحت ترین کار باشه برامون ... انقدر راحت که شما با شرح جزییات کمی از زندگی شون قصد نداری راحتی ما رو به ناراحتی تبدیل کنی ... آره به قول معروف : روز کاریمون خراب میشه ... چرا باید بگی . ای وای من ... یا خدا.. خدایا الهه و همه ی جوون ها را در پناه خودت نگه دار و هر چه که تقدیرش است ...

minerva

عضو جدید
بچه ها حال الهه جان از ديشب خيلي خيلي بده...تو رو خدا دعا كنيد:cry:

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
بچه ها حال الهه جان از ديشب خيلي خيلي بده...تو رو خدا دعا كنيد:cry:
اگه یه تاپیک نزنی و مدام با تاپیکهای همسان اونم تو صفحه اول حق دیگران را ضایع کنی من یکی دعا نمیکنم.
عزیز من , شما خیال میکنی کاربران این تالار با یک تاپیک نمیتونن شرکت کنند که 4 تا تاپیک میزنی؟
اگه میتونی لطفآ به شعور مخاطبین توهین نکن و همون یه تاپیک رو مدیریت کن. تا باعث نشی اعصاب همه خرد بشه. هر چند میدونم که توجه نمیکنی و بازم به مزاحمتت ادامه خواهی داد.
شما یک موضوع بسیار خوب را با رفتارت به دردسر تبدیل میکنی. تو دانشگاه هم همین کار رو میکردی . گیر دادی ول کن هم نیستی. عجب مکافاتی داریم. بابا جون یه تاپیک کافیه. همه دارن میبینند. دعا هم میکنند و انشاالله نتیجه هم خواهد داد. اذیت میکنی خودت هم متوجه نیستی.

minerva

عضو جدید
اگه یه تاپیک نزنی و مدام با تاپیکهای همسان اونم تو صفحه اول حق دیگران را ضایع کنی من یکی دعا نمیکنم.
عزیز من , شما خیال میکنی کاربران این تالار با یک تاپیک نمیتونن شرکت کنند که 4 تا تاپیک میزنی؟
اگه میتونی لطفآ به شعور مخاطبین توهین نکن و همون یه تاپیک رو مدیریت کن. تا باعث نشی اعصاب همه خرد بشه. هر چند میدونم که توجه نمیکنی و بازم به مزاحمتت ادامه خواهی داد.
شما یک موضوع بسیار خوب را با رفتارت به دردسر تبدیل میکنی. تو دانشگاه هم همین کار رو میکردی . گیر دادی ول کن هم نیستی. عجب مکافاتی داریم. بابا جون یه تاپیک کافیه. همه دارن میبینند. دعا هم میکنند و انشاالله نتیجه هم خواهد داد. اذیت میکنی خودت هم متوجه نیستی.
اگه دفعه ي پيش باهاتون خوب برخورد كردم به خاطر احترامي بود كه براي اين تاپيك ها قائلم.بهتون گفتم اگه باز سر به سرم بگذاريد....لازم نكرده شمايي كه با چندتا نام كاربري وارد اين باشگاه و باشگاه هاي مختلف مي شي از حقوق ديگران براي من صحبت كني.جناب ayja نه نه نه جناب فكور نه نه نه....دانشگاهي كه من درس مي خونم دانشجوياني داره كه بدون اين كه بهشون بگم براي الهه دعا مي كنند.تا كي مي خواي به دروغ هات ادامه بدي؟باعث افتخاره كه شما علاقمند به دانشگاه من هستيد اما اگه روزي 20 ساعت هم درس بخونيد نميتونيد بيايد دانشگاه من!رشته شما رو دانشگاه من نداره.
خوشحال مي شم ديگه نبينمتون.

ayja

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اگه دفعه ي پيش باهاتون خوب برخورد كردم به خاطر احترامي بود كه براي اين تاپيك ها قائلم.بهتون گفتم اگه باز سر به سرم بگذاريد....لازم نكرده شمايي كه با چندتا نام كاربري وارد اين باشگاه و باشگاه هاي مختلف مي شي از حقوق ديگران براي من صحبت كني.جناب ayja نه نه نه جناب فكور نه نه نه....دانشگاهي كه من درس مي خونم دانشجوياني داره كه بدون اين كه بهشون بگم براي الهه دعا مي كنند.تا كي مي خواي به دروغ هات ادامه بدي؟باعث افتخاره كه شما علاقمند به دانشگاه من هستيد اما اگه روزي 20 ساعت هم درس بخونيد نميتونيد بيايد دانشگاه من!رشته شما رو دانشگاه من نداره.
خوشحال مي شم ديگه نبينمتون.
من فقط یه یوزر دارم و اونم همینه. بقیه فعال نیستند. اینکه بد نیست. در ضمن من در حال حاضر تو ایران نیستم و تو ترکیه ادامه تحصیل میدم. برای الهه هم دعا کردم و میکنم. شما لطفآ با یه تاپیک در این مورد فعالیت کن تا حق دیگران ضایع نشه. اگه این کار رو بکنی قول میدم نتیجه میده. منم که هیچ وقت نمیبینی . چون امکانش نیست.
در ضمن سعی کن آروم باشی و مهربون. خدا انسانهای مهربون رو دوست داره.
یکی از دوستان من هم دانشگاهی شماست و ایشون همه چی رو بهم گفته. اینه که میگم رعایت کنیم. در هر حال رو این قضیه یکم فکر کن.
داشتن یوزر جدید در صورت خراب بودن یوزر قبلی دروغگویی حساب نمیشه. میخوای تهمت بزنی لااقل یه چیز مناسب تر پیدا کن و بهش توسل کن. مسلمان که تهمت نمیزنه. تو هم نزن تا مقبول درگاه حق تعالی بشی. مرسی و خدا نگهدار

minerva

عضو جدید
من فقط یه یوزر دارم و اونم همینه. بقیه فعال نیستند. اینکه بد نیست. در ضمن من در حال حاضر تو ایران نیستم و تو ترکیه ادامه تحصیل میدم. برای الهه هم دعا کردم و میکنم. شما لطفآ با یه تاپیک در این مورد فعالیت کن تا حق دیگران ضایع نشه. اگه این کار رو بکنی قول میدم نتیجه میده. منم که هیچ وقت نمیبینی . چون امکانش نیست.
در ضمن سعی کن آروم باشی و مهربون. خدا انسانهای مهربون رو دوست داره.
یکی از دوستان من هم دانشگاهی شماست و ایشون همه چی رو بهم گفته. اینه که میگم رعایت کنیم. در هر حال رو این قضیه یکم فکر کن.
داشتن یوزر جدید در صورت خراب بودن یوزر قبلی دروغگویی حساب نمیشه. میخوای تهمت بزنی لااقل یه چیز مناسب تر پیدا کن و بهش توسل کن. مسلمان که تهمت نمیزنه. تو هم نزن تا مقبول درگاه حق تعالی بشی. مرسی و خدا نگهدار
:biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin::biggrin:
موافقم.خدا نگهدار

• Like
واکنش ها: ayja

minerva

عضو جدید
سلام...
بچه ها الهه رو بيمارستان بستري كردند....تبش خيلي بالاست....و بدن دردش خيلي شديد شده...دعا كنيد:cry:تو رو خدا دعا كنيد انقدر درد نكشه...................

***asal***

عضو جدید
الهه

الهه

سلام عزيزم من الان تايپيكتو ديدم واقعا ناراحت شدم
ان شاالله هر چه سريعتر خدا الهه رو شفا ميده و هممون رو خوشحال ميكنه
به يادش هستم

minerva

عضو جدید
سلام عزيزم من الان تايپيكتو ديدم واقعا ناراحت شدم
ان شاالله هر چه سريعتر خدا الهه رو شفا ميده و هممون رو خوشحال ميكنه
به يادش هستم
سلام...ممنونم عزيزم:heart:...نمي خواستم ناراحتت كنم....شرمنده:gol::gol:

minerva

عضو جدید
بچه ها حال الهه بد شده...بايد آپانديسش رو عمل كنه و كار خيلي خطرناكيه:cry:تو رو خدا دعا كنيد...

minerva

عضو جدید
خدايا الهه رو از ما نگير....................................................................................................

minerva

عضو جدید
حال الهه جان بهتر از ديشبه اما نظر دكتر ها هنوز به عمل كردنه و اين كار كار خطرناكيه!من دلم روشنه....دعا كنيد موضوع موضوع آپانديس نباشه.من هنوز اميد دارم:heart:

s_samaneh

عضو جدید
خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم از ته قلبم دعا میکنم تو این شب عزیز خدا شفا بده البته همه مریضا رو

minerva

عضو جدید
سلام....ممنون....بچه ها هنوز اين دكترها نتونستند مشخص كنند آپانديسه يا نه!!!!!!!!!!!!!!سي تي اسكن هم كرد اما مشكوك به آپانديسه....به خاطر همين دودلند كه عمل بكنند يا نه.الهه ي بيچاره ي من بدجوري داره درد مي كشه....تو رو خدا توي اين شب هاي عزيز براش دعا كنيد.به دلم افتاده الهه شفا پيدا مي كنه و خوب مي شه....خوب خوب خووووووووب:heart::heart:

chalipa123

عضو جدید
سلام....ممنون....بچه ها هنوز اين دكترها نتونستند مشخص كنند آپانديسه يا نه!!!!!!!!!!!!!!سي تي اسكن هم كرد اما مشكوك به آپانديسه....به خاطر همين دودلند كه عمل بكنند يا نه.الهه ي بيچاره ي من بدجوري داره درد مي كشه....تو رو خدا توي اين شب هاي عزيز براش دعا كنيد.به دلم افتاده الهه شفا پيدا مي كنه و خوب مي شه....خوب خوب خووووووووب:heart::heart:

بله چرا که نه عزیزم؟واسه خدا کاری نداره فقط یه اشاره از طرفش کافیه همین و بس.
دکترام که از طرف خدا نیومدن..انشالا که امیدتون نا امید نشه به حق این شب قدر:gol::gol::gol:

roukh

عضو جدید
من شب احیا خیلی براش دعا کردم.
امیدوارم که خدا هر چه زودتر شفاشو بده.

saeed10373

عضو جدید
من رو سیاه هم دعا میکنم انشاالله به حق همه خوبهای عالم حالش خوب بشه
خدایا ما که بندتیم از شنیدنش ناراحتیم
به خودش وخونوادش به خوبی خودت رحم کن
خدایا به اقامون
به حضرت زهرا و همه سختی های زندگیشون به این عزیز کمک کن
خدایا ناامیدمون نکن که تنها امیدی

saeed10373

عضو جدید
دوست عزیز از تو هم ممنونیم که اینقدر به فکرش هستی
اگه میتونی و باهاش صمیمی هستی براش وقت بیشتری بذار و ارومش کن
به خونوادش هم دلداری بده اونها هم درد میکشن
من یه دوستم تو کما بود به لطف خدا و دعای دوستان به هوش اومد و چند ماه فلج موضعی بود ولی خدارو شکر الان کاملا خوبه
دکترها در مرد اون هم نا امید بودن
به امام رضا متوسل شید آخه امام رئوف امام رضاست
یا امام رضا