هر دم از این باغ بری میرسد !!این‌بار، تعرض به پزشك مجرد در گلستان، متعرضان دستگیر شدند

عیدی امین

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسئولان دادگستری گلستان از بازگشایی پرونده آزار و اذیت دو دختر كه یكی از آنها به قتل رسیده در شعبات مختلف دادگستری این استان خبر دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان قضایی گلستان در نشست مطبوعاتی با اهالی رسانه به مناسبت هفته قوه قضاییه، پرده از جنایاتی برداشتند كه علیه یك پزشك زن و یك دختر در یك منطقه روستایی و یكی از شهرهای استان رخ داده است.

قضیه از این قرار بوده كه پزشك جوان، مجرد و متعهدی كه به انگیزه خدمت به مردم محروم در یكی از روستای گلستان در امر پزشك خانواده خدمت می كرد از سوی چهار نفر مورد تعرض قرار می گیرد.

این افراد به بهانه دریافت خدمات درمانی به این پزشك مراجعه و وی را مورد اذیت و آزار قرار می دهند.

همچنین مسئولان قضایی گلستان از پرونده قتل دختری جوان در یكی از شهرستانهای استان خبر دادند.

این حادثه كه موجی از تاثر و اندوه را بین مردم مذهبی استان گلستان ایجاد كرده است، از این قرار بوده كه دو نفر، دختری را در یكی از شهرهای گلستان می ربایند و پس از آزار و اذیت در جنگلهای منطقه به قتل می رسانند.

دادستان مركز گلستان با اشاره به جزئیات دو حادثه فجیع گفت: پزشك خانواده و شاكی پرونده ابتدا قضیه را سرقت معرفی می كند و سپس پرده از ظلمی كه در حقش روا شده است بر می دارد.

عباس پوریانی گفت: پرونده این افراد در شعبه سوم كیفری استان در حال رسیدگی است كه پس از قطعیت اتهام و تكمیل مستندات احكام اعدام اجرا خواهد شد.

دادستان مركز استان گلستان تاكید كرد: به زودی شاهد اجرای حكم افراد خاطی و متجاوزین به عنف در استان خواهیم بود.

وی افزود: پرونده افراد خاطی مربوط به پزشك خانواده مستقر در خانه بهداشت یكی از روستاهای استان در شعبه سوم كیفری استان در حال رسیدگی است .

پوریانی تصریح كرد: متهمان پرونده تجاوز و قتل دختر دیگر نیز به سرعت و در كوتاهترین زمان ممكن شناسایی و دستگیر شدند.

وی تاكید كرد: مراحل این دو پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت در حال پیگیری است.

وی گفت: دادستانی نسبت به امور استان نظارت عام دارد و تاكنون موارد متعددی را راسا به عهده گرفته است كه پیش از اطلاع مردم اقدام به انجام خدمات در دستگاه قضایی كوده است.

پوریانی ادامه داد: دستگاه قضایی نسبت به جرائمی از قبیل تجاوز به عنف حساسیت ویژه ‌ای دارد و در همین بخش خواستار اقدامات اساسی در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در جامعه است.

وی اذعان داشت: شرایط خاصی در برخی از پرونده‌ها موجود است كه نیاز به ریشه یابی عوامل دخیل در آن و به ویژه مشكلات جوانان در این باره هستیم.

پوریانی در پایان گفت: طی سال گذشته جرائم مربوط به عفت عمومی در استان با كاهش مواجه بوده و هرچند این جرایم صورت محدود و انگشت شمار در جامعه اتفاق می افتد اما باعث ایجاد ناامنی در جامعه می‌ شود.

رئیس كل دادگستری گلستان نیز با اشاره به حوادثی كه در خمینی شهر اصفهان رخ داد گفت: در بعضی جنایات عامل اصلی خود قربانی است.

احمد فاضلیان افزود: برای جنایات برای دو دختر در استان دادگاه ویژه تشكیل و رسیدگی فوق العاده انجام شده است.

وی ادامه داد: جامعه به این دلیل به این شكل افتاده كه بعضی دستگاههای اجرایی وظایف خود را به خوبی انجام نمی دهند.

وی تاكید كرد: ما مجری قانون هستیم اما افراط و تفریط های ماموران قانون را نیز قبول نداریم.

http://www.ayandenews.com/news/31087/
ای کاش به این مطالبی که مشخص کردم توی گفته ای ایشون بیشتر توجه بشه "ریشه یابی- عدم انجام وظیفه بخصوص نهادهای فرهنگی و...

arash_441

متخصص انرژی های نو
چجوری وقتی برای یه پسر .....دختر یه موجود ناشناختست...........
که وقتی میبینتش اون غریضش تحریک بشه و یه گند بالا بیاد.
فرهنگ رو میشه درست کرد ولی غریضرو باید هدایت و کنترل کرد....که به هر صورت با تیری تفکیک امکان پذیر نیست

این حرفایی که میگیین تقریباً یه قرن پیش توسط اندیشه های یک روانشناس غربی به نام فروید به جامعه غربی تزریق شد نتیجش جز از دست دادن سرمایه های انسانی چندین هزار ساله بشریت و تاسف چیزی دیگری نبود

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
من فکر کنم بعد از دانشگاه ها نوبت سایت های اینترنت و محیط مجازی برسه - مثلا تو فیسبوک یا تالار چت یا حتی خود این تالار هم طرح تفکیک جنسیتی را درست کنند
بعد هم با روش های خاصی جنسیت طرف رو قبل از ورود به سایت مشخص کنند - بعد مثلا بشود اینترنت مردانه یا زنانه:biggrin:

esmikhani.m

عضو جدید
هدف دانشگاه مشخصه دانشگاه که جای این حرفا نیست
کدوم حرفا................؟
جدا اصلا دقت کردی که چی گفتی......
مگه من میگم برن دانشگاه برای کنترل غریضه....
میگم این دوری و غریب بودن و عدم ارتباط(قابل توجهتون منظورم جنسی نیست)
نتیجش همین اتفاقاته......که روزی 60 تا تاپیک براش میزنن...
من بعضی وقتا احساس میکنم وقتی اینجا چیزی مینویسم به زبانه سانسکریته

arash_441

متخصص انرژی های نو
کدوم حرفا................؟
جدا اصلا دقت کردی که چی گفتی......
مگه من میگم برن دانشگاه برای کنترل غریضه....
میگم این دوری و غریب بودن و عدم ارتباط(قابل توجهتون منظورم جنسی نیست)
نتیجش همین اتفاقاته......که روزی 60 تا تاپیک براش میزنن...
من بعضی وقتا احساس میکنم وقتی اینجا چیزی مینویسم به زبانه سانسکریته

هم سوال مشخص بود هم جواب

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
یادمه قدیما تو کتابای دینی بهمون می گفتن تفاوت انسان و حیوان قدرت عقل و اختیاره... گویا زمانه عوض شده... دیگه کسی به قدرت عقل و اختیار انسان اعتقادی نداره

sepehr2222

اخراجی موقت
خوبه که این ور دستگیرشون میکنن و انشاالله به سزای اعالشون میرسوننشون

اونور آب که متعرضین رو میبرن تو کانالهای ماهواره ایشون کلی مزایا بهشون میدن :biggrin:

اینور ابم متعرضین تو زندانها میچرخن با هرکی حال نکنن بهش تجاوز میکنن

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینور ابم متعرضین تو زندانها میچرخن با هرکی حال نکنن بهش تجاوز میکنن

درود دوست من
نکنه شما هم میخوای اخراج بشی ؟
فعلا که ایران دست اینهاست بهتره بسوزی و بسازی تا زنده بمونی .
هی خدا
اگر خواب نیستی یک نگاه به وضع ما هم بنداز. . . . .