هر دم از این باغ بری میرسد !!این‌بار، تعرض به پزشك مجرد در گلستان، متعرضان دستگیر شدند

Alborz Rad

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
مسئولان دادگستری گلستان از بازگشایی پرونده آزار و اذیت دو دختر كه یكی از آنها به قتل رسیده در شعبات مختلف دادگستری این استان خبر دادند.

به گزارش خبرنگار مهر، مسئولان قضایی گلستان در نشست مطبوعاتی با اهالی رسانه به مناسبت هفته قوه قضاییه، پرده از جنایاتی برداشتند كه علیه یك پزشك زن و یك دختر در یك منطقه روستایی و یكی از شهرهای استان رخ داده است.

قضیه از این قرار بوده كه پزشك جوان، مجرد و متعهدی كه به انگیزه خدمت به مردم محروم در یكی از روستای گلستان در امر پزشك خانواده خدمت می كرد از سوی چهار نفر مورد تعرض قرار می گیرد.

این افراد به بهانه دریافت خدمات درمانی به این پزشك مراجعه و وی را مورد اذیت و آزار قرار می دهند.

همچنین مسئولان قضایی گلستان از پرونده قتل دختری جوان در یكی از شهرستانهای استان خبر دادند.

این حادثه كه موجی از تاثر و اندوه را بین مردم مذهبی استان گلستان ایجاد كرده است، از این قرار بوده كه دو نفر، دختری را در یكی از شهرهای گلستان می ربایند و پس از آزار و اذیت در جنگلهای منطقه به قتل می رسانند.

دادستان مركز گلستان با اشاره به جزئیات دو حادثه فجیع گفت: پزشك خانواده و شاكی پرونده ابتدا قضیه را سرقت معرفی می كند و سپس پرده از ظلمی كه در حقش روا شده است بر می دارد.

عباس پوریانی گفت: پرونده این افراد در شعبه سوم كیفری استان در حال رسیدگی است كه پس از قطعیت اتهام و تكمیل مستندات احكام اعدام اجرا خواهد شد.

دادستان مركز استان گلستان تاكید كرد: به زودی شاهد اجرای حكم افراد خاطی و متجاوزین به عنف در استان خواهیم بود.

وی افزود: پرونده افراد خاطی مربوط به پزشك خانواده مستقر در خانه بهداشت یكی از روستاهای استان در شعبه سوم كیفری استان در حال رسیدگی است .

پوریانی تصریح كرد: متهمان پرونده تجاوز و قتل دختر دیگر نیز به سرعت و در كوتاهترین زمان ممكن شناسایی و دستگیر شدند.

وی تاكید كرد: مراحل این دو پرونده به صورت ویژه و خارج از نوبت در حال پیگیری است.

وی گفت: دادستانی نسبت به امور استان نظارت عام دارد و تاكنون موارد متعددی را راسا به عهده گرفته است كه پیش از اطلاع مردم اقدام به انجام خدمات در دستگاه قضایی كوده است.

پوریانی ادامه داد: دستگاه قضایی نسبت به جرائمی از قبیل تجاوز به عنف حساسیت ویژه ‌ای دارد و در همین بخش خواستار اقدامات اساسی در پیشگیری از آسیبهای اجتماعی در جامعه است.

وی اذعان داشت: شرایط خاصی در برخی از پرونده‌ها موجود است كه نیاز به ریشه یابی عوامل دخیل در آن و به ویژه مشكلات جوانان در این باره هستیم.

پوریانی در پایان گفت: طی سال گذشته جرائم مربوط به عفت عمومی در استان با كاهش مواجه بوده و هرچند این جرایم صورت محدود و انگشت شمار در جامعه اتفاق می افتد اما باعث ایجاد ناامنی در جامعه می‌ شود.

رئیس كل دادگستری گلستان نیز با اشاره به حوادثی كه در خمینی شهر اصفهان رخ داد گفت: در بعضی جنایات عامل اصلی خود قربانی است.

احمد فاضلیان افزود: برای جنایات برای دو دختر در استان دادگاه ویژه تشكیل و رسیدگی فوق العاده انجام شده است.

وی ادامه داد: جامعه به این دلیل به این شكل افتاده كه بعضی دستگاههای اجرایی وظایف خود را به خوبی انجام نمی دهند.

وی تاكید كرد: ما مجری قانون هستیم اما افراط و تفریط های ماموران قانون را نیز قبول نداریم.

http://www.ayandenews.com/news/31087/

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوبه که این ور دستگیرشون میکنن و انشاالله به سزای اعالشون میرسوننشون

اونور آب که متعرضین رو میبرن تو کانالهای ماهواره ایشون کلی مزایا بهشون میدن :biggrin:

esmikhani.m

عضو جدید

اونور آب که متعرضین رو میبرن تو کانالهای ماهواره ایشون کلی مزایا بهشون میدن :biggrin:

به دلیل کشانده شدن بحثهای منطقی به توهین و تهمت زنی http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/images/smilies/mad.gif
سکوتی میکنیم تلخ به منزله اتحاد در باشگاه

3D Art

عضو جدید
کاربر ممتاز

یعنی چی؟ ؟ ؟
من به شما تبریک میگم به دلیل فن بیان و تسلط شما بر مغلطه

آخرین ویرایش:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
رئیس كل دادگستری گلستان نیز با اشاره به حوادثی كه در خمینی شهر اصفهان رخ داد گفت: در بعضی جنایات عامل اصلی خود قربانی است.
باور کن می خوام ادب رو رعایت کنم وگرنه هر چیزی به این آقا بگی حقشه...
.
نمی فهمن یا خودشونو به نفهمی می زنن؟؟ تو همین استان چندسال پیش یه زن رو از تو خونه ی خودش دزدیدن...
یا یه توریست زن خارجی رو دزدیدن و بیچاره با چه وضعی از دست اون حیوونا فرار کرده بود...
آقای محترم آخه یک پزشک بدبخت تو یه روستای استان چه ربطی داره به خمینی شهر که این حرفو می زنی... چون بالا بالاییهات گفتن ترسیدی عقب بمونی؟؟؟
به خدا دلم می خواد برم ....... خدایا!!!
.
پروردگارا کشور ما را از شر جهل و نادانی و دروغ مصون بدار!

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
درضمن موندم چرا اسامی اینا رو اعلام نمی کنن... چهارنفر تو یکی از روستاها... چند جوان تو یکی از شهرستانها
باید اسم کثیفشونو اعلام کنن و وسط میدون اصلی شهر دارشون بزنن... حیوونای کثیف رذل:wallbash::wallbash:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سوال برام پیش اومد...
افشای این همه آمار تجاوز و جنایت قراره خانومها رو باحجابتر کنه آیا؟؟؟

mec1386

عضو جدید
کاربر ممتاز
اسامی این ....که زده شده!!!!!

جالبه برام چقدر یهو از این خبرا داره تو همین چندروز تیتر میشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

امنیت یک اصل اجتماعیه و هیچ توجیهی هم این مسائل نداره
اما
خود انسان میتونه از خیلی از این مسائل جلوگیری کنه
و اینکه:

اگه در جریان دقیق مسائل قرار بگیریم خیلی نکات روشن میشه
که گاهی اوقات خود افراد هم زیاد بی تقصیر نیستند

آخرین ویرایش:

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
مردمی که نادان هستن نیازی به پزشک خانواده ندارن بهتره مثل حیوون بمیرن اگه من قدرت داشتم همه مردم نادان و بی منطق و حیوان صفت رو می کشتم

بیچاره خانم دکتر می خواسته ثواب کنه که کباب شده!!!

elisa.ff

عضو جدید
کاربر ممتاز
یک سوال برام پیش اومد...
افشای این همه آمار تجاوز و جنایت قراره خانومها رو باحجابتر کنه آیا؟؟؟

شاید بشن!!!!!!!!!!!!!!! دی

این منطق نشد مگه تو جنگل زندگی میکنیم !!!چه طوری این ننگ رو تحمل کنیم خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا

esmikhani.m

عضو جدید
درضمن موندم چرا اسامی اینا رو اعلام نمی کنن... چهارنفر تو یکی از روستاها... چند جوان تو یکی از شهرستانها
باید اسم کثیفشونو اعلام کنن و وسط میدون اصلی شهر دارشون بزنن... حیوونای کثیف رذل:wallbash::wallbash:

اعدام تو ملا عام....فقط ترویج فرهنگ خشونته....
و به نظر من اعدام یه تنبیه ضعیفه.....

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
شاید بشن!!!!!!!!!!!!!!! دی

این منطق نشد مگه تو جنگل زندگی میکنیم !!!چه طوری این ننگ رو تحمل کنیم خدااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
نمی دونم... شاید زندگی می کنیم !!!
اعدام تو ملا عام....فقط ترویج فرهنگ خشونته....
و به نظر من اعدام یه تنبیه ضعیفه.....
می دونم ... حرفتو قبول دارم... می دونم اعدام تو ملا عام چقدر بده... اما تو زن نیستی ... نمی دونی... این از قتل بدتره... از هرجنایتی بدتره... می دونی چی به سر روح اون دختر میاد؟؟؟ می دونی وقتی چنین حیوونایی احساس امنیت کنن و هزینه ی عملشون پایین بیاد دیگه نمی شه جلوشونو گرفت... دلم می خواد با شمشیر ریزریزشون کنن...
اینهمه که ایرانیا دم از غیرت و ناموس می زنن پس اینجور مواقع کجا میره این ناموس پرستیشون که به دختر بیگناه مردم رحم نمی کنن... مگه خودشون خونواده ندارن؟؟؟ دوست دارن سر خونواده شون چنین بلایی بیاد....
اینا از حیوون پستترن... حیف حیوون که بخوای به اینا بگی

esmikhani.m

عضو جدید
[

می دونم ... حرفتو قبول دارم... می دونم اعدام تو ملا عام چقدر بده... اما تو زن نیستی ... نمی دونی... این از قتل بدتره... از هرجنایتی بدتره... می دونی چی به سر روح اون دختر میاد؟؟؟ می دونی وقتی چنین حیوونایی احساس امنیت کنن و هزینه ی عملشون پایین بیاد دیگه نمی شه جلوشونو گرفت... دلم می خواد با شمشیر ریزریزشون کنن...
اینهمه که ایرانیا دم از غیرت و ناموس می زنن پس اینجور مواقع کجا میره این ناموس پرستیشون که به دختر بیگناه مردم رحم نمی کنن... مگه خودشون خونواده ندارن؟؟؟ دوست دارن سر خونواده شون چنین بلایی بیاد....
اینا از حیوون پستترن... حیف حیوون که بخوای به اینا بگی[/QUOTE]

اگر به کسی برنخوره........
میخوام بگم که مینونم درک کنم چه فاجعه ای هست و اینکه حتی 1%از اون عذاب اون زن رو نمیتونیم تحمل کنیم.......حتی فکر کردن بهشم دیوانه کنندست
برای همینم میگم اعدام کمه...
اینهارو باید زنده نگه داشت و تو عذاب داغونشون کرد......

magnet

عضو جدید

سلام.
بازم متأسفم بابت این اخبار و اینکه به کجا می رویم ....

ولی من موندم چرا هر جا یه تجاوزی جنایت به عنفی .... چیزی میشه سریع یه تایپیک می زنید و بحث های قبلی .
و جالب اینکه همه هم همون نظرات قبلی شونو میگن و جالبتر اینکه در هر سه تایپیک زده شده در این مدت اخیر ، تایپیک از هدف قبلیش منحرف شده و به کل کل و جدل کشیده.
یا این اخبارو ببرین تو تالار اخبار بزنید و یا خیلی علاقه دارید یکی از همین تایپیک های قبلی رو ادامه بدید و مهم اش کنید تا همیشه بحث کنید!!!

این فرار از واقعیت اینا نیست و دوستان اشتباه فکر نکنند. منظورم اینه که نظرات تکراری شده و دیگه دیدن تایپیک های تجاوز (علیرغم اینکه باید واقعاً چاره ای اندیشیده بشه) اصلاً خوشایند نیس و با توجه به نظرات همان افراد قبلی بالتبع مفید هم نیست.

:gol:

Ice Dream

عضو جدید
کاربر ممتاز
نمی شه به صرف اینکه اتفاق x برای شخصی بنام y در مکان z رخ داده و اطلاع رسانی شده پس نباید همون اتفاق رو که برای شخص دیگه ای تو مکان دیگه افتاده رسانه ای کرد... دوست عزیز اینجا تالار گفتگوی آزاده... آزاد... مباحث می تونن تو هر زمینه ای باشن.... مشکل این سیاست زدگی ماست که همه چی رو سیاسی می بینه... وگرنه ارائه ی این اخبار که اتفاقا برخلاف نظر شما خیلی هم مهمن و نشون می دن اخلاق تو جامعه ی اخلاق محور ما چطور داره سقوط می کنه خیلی هم مفیده... نمی شه که همیشه سر رو زیر برف کرد...
اگه مشکل شما افرادی هستند که اینجا نظر می دن رک بگین نظر ندن
.
با احترام

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
باور کن می خوام ادب رو رعایت کنم وگرنه هر چیزی به این آقا بگی حقشه...
.
نمی فهمن یا خودشونو به نفهمی می زنن؟؟ تو همین استان چندسال پیش یه زن رو از تو خونه ی خودش دزدیدن...
یا یه توریست زن خارجی رو دزدیدن و بیچاره با چه وضعی از دست اون حیوونا فرار کرده بود...
آقای محترم آخه یک پزشک بدبخت تو یه روستای استان چه ربطی داره به خمینی شهر که این حرفو می زنی... چون بالا بالاییهات گفتن ترسیدی عقب بمونی؟؟؟
به خدا دلم می خواد برم ....... خدایا!!!
.
پروردگارا کشور ما را از شر جهل و نادانی و دروغ مصون بدار!

آمین...................

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز
بفرما سمیرا خانوم اینم نمونه بارزش !!

حالا داشتین با من سر استخدام خانوما تو شرکت نفت بحث میکردین!

نمونه بارز چی؟؟؟؟:mad:
یعنی اونقدر از نظر اخلاقی در سطح پایین قرار داریم دیگه ؟؟؟ آره ؟؟؟:razz:

babak 123

عضو جدید
کاربر ممتاز
فکر کنم منظور ایشون این که محیط این جور جاها برای خانم ها مناسب نیست و بهتر است وارد این گونه جاها نشوند
مشکلات فراوانی در سر راه است - اما من فکر می کنم این دلیل نمی شود به خاطر خطر تجاوز یا هر مسئله دیگر بخواهیم راه حل اشتباه پیدا کنیم
مثل کسی که چاقو در دست دارد و در یک خیابان از مردم زور گیری می کنند حال به مردم بگویم به خاطر اینکه این فرد در این خیابان است از این جا رد نشوید
به جای آن باید آن متجاوز را دستگیر کرد نه مردم را محدودتر کرد .
بفرما سمیرا خانوم اینم نمونه بارزش !!

حالا داشتین با من سر استخدام خانوما تو شرکت نفت بحث میکردین!

arash_441

متخصص انرژی های نو
فکر کنم منظور ایشون این که محیط این جور جاها برای خانم ها مناسب نیست و بهتر است وارد این گونه جاها نشوند
مشکلات فراوانی در سر راه است - اما من فکر می کنم این دلیل نمی شود به خاطر خطر تجاوز یا هر مسئله دیگر بخواهیم راه حل اشتباه پیدا کنیم
مثل کسی که چاقو در دست دارد و در یک خیابان از مردم زور گیری می کنند حال به مردم بگویم به خاطر اینکه این فرد در این خیابان است از این جا رد نشوید
به جای آن باید آن متجاوز را دستگیر کرد نه مردم را محدودتر کرد .

حرفتو قبول دارم اما قبلش باید فرهنگ سازی کرد هر کاری یک مقتضیات زمانی می طلبه اونم فعلاً شرایطش جور نیست.

arash_441

متخصص انرژی های نو
چه شرایطی باید مهیا باشد ؟

فقط زمان مشکل گشاست حداقل یه 20 سال کار فرهنگی لازمه!!

اگه ما بتونیم این اموزش های لازم و به فرزندانمون بیاموزیم شاید در نسل بعدی شاهد این مشکلات نباشیم.

esmikhani.m

عضو جدید
حرفتو قبول دارم اما قبلش باید فرهنگ سازی کرد هر کاری یک مقتضیات زمانی می طلبه اونم فعلاً شرایطش جور نیست.

شرایطش بود
کی از بین بردش...............
یه عده بلا نسبت احمق عین اون نماینده که میخوان دانشگاهارو تفکیک کنن که البته شما هم بدت نیومد.....
توضیحاتشم نمیگم که تکرار مکرراته....
تو همون تاپیک یکی از دوستان خیلی قشنگ بیانش کرده بودن

samira.bas

عضو جدید
کاربر ممتاز

اگه ما بتونیم این اموزش های لازم و به فرزندانمون بیاموزیم شاید در نسل بعدی شاهد این مشکلات نباشیم.

البته با شرایط موجود اگه بتونیم ازدواج کنیم و بچه دار بشیم!!!!:confused:

ول کنید ترو خدا...............................:razz:

یعنی بعد از این همه ادعای با اخلاقی و مسلمونی تازه باید فرهنگ سازی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

esmikhani.m

عضو جدید

چجوری وقتی برای یه پسر .....دختر یه موجود ناشناختست...........
که وقتی میبینتش اون غریضش تحریک بشه و یه گند بالا بیاد.
فرهنگ رو میشه درست کرد ولی غریضرو باید هدایت و کنترل کرد....که به هر صورت با تیری تفکیک امکان پذیر نیست

arash_441

متخصص انرژی های نو
البته با شرایط موجود اگه بتونیم ازدواج کنیم و بچه دار بشیم!!!!:confused:

ول کنید ترو خدا...............................:razz:

یعنی بعد از این همه ادعای با اخلاقی و مسلمونی تازه باید فرهنگ سازی کنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:surprised:

ما هنوز به صفر نرسیدم زیر خط قرمزیم. چه برسه شروع!

خودت داری میگی ادعا و چیزی بیشتر از این نیست!

arash_441

متخصص انرژی های نو
چجوری وقتی برای یه پسر .....دختر یه موجود ناشناختست...........
که وقتی میبینتش اون غریضش تحریک بشه و یه گند بالا بیاد.
فرهنگ رو میشه درست کرد ولی غریضرو باید هدایت و کنترل کرد....که به هر صورت با تیری تفکیک امکان پذیر نیست

هدف دانشگاه مشخصه دانشگاه که جای این حرفا نیست