نمونه شیت بندی مربوط به:PHOTOSHOP

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
شیتبندی برای یک ارائه مناسب فقط باید ساده و در عین حال گویا باشه، دوستانی که طرح نهائی دارن سعی نکنن شیت ها رو پر از عناصر گرافیکی پر زرق و برق کنن. همیشه کار شما در یک شیت ساده خودش رو نشون میده. شیتبندی ساختمان ارگ تجریش رو که کار دوستان خوب من هست رو براتون میگذارم. حقیقتاً زیباست. از هر جهت کامل و بینقصه... کنتراست رنگ، انتخاب رنگ، تقارن، توازن، به خوبی در این کار رعایت شده.

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
نمونه هائی دیگر از شیتبندی مسابقات معماری (داخلی)- شرکت ارش بعد چهارم

نمونه هائی دیگر از شیتبندی مسابقات معماری (داخلی)- شرکت ارش بعد چهارم

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
Shariati Commercial Complex Competition / 2013 / Iran -Tehran - Shariati

Shariati Commercial Complex Competition / 2013 / Iran -Tehran - Shariati

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
بعضی از دوستان به نوع شیتبندی و الگو قراردادن این نوع کار انتقاد دارن. بشخصه اعتقاد دارم چیزی به اسم شیتبندی دانشجوئی نباید متفاوت از کاری که در بازار انجام میشه باشه. فقط میبایست در بیان کانسپت کمی قویتر عمل کنه... البته اصل خلاقیت رو هیچوقت نباید فراموش کرد... اما در نهایت، هدف تربیت نیروی کار متخصص برای بازار کار هست و این بدون دیدن شیتهای حرفه ای"یا به قول دوستان بازاری" امکان پذیر نیست...

Z40674

عضو جدید
سلام دوستان من دنبال نمونه های تحلیل سایت با فتوشاپ هستم. همینطور شیت بندی مطالعات اولیه.... ایده، تحلیل سایت، روند کارو ... ممنون میشم کمکم کنید:(

همراهی

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
[h=1]نمونه شیت بندی مسابقات معماری[/h]یکی از راههای گرفتن ایده و انجام درست شیت بندی پروژه های خود ، دیدن شیت بندی های مسابقات و نحوه ارائه آنهاست

[h=3]شیت بندی 1[/h]

[h=3]شیت بندی 2[/h]

منبع سایت ارل
http://supercolossal.ch

soroush89

متخصص Photoshop
کاربر ممتاز
در شیت های مسابقات بین المللی یک چیز بیشتر از همه خود نمائی میکنه و اون اصل مطلب رو بیان میکنه. "خوده تصویر" شامل نما، برش، تصویر سه بعدی و... هیچ عنصر زائدی دیده نمیشه. و دقیقاً همین موضوع باعث تحسین میشه.

[h=1][/h][h=1][/h]

طوبی01

عضو جدید
سلام
ممنون از همه واسه نمونه شیتا
واسه طرح نهایی برای شیت بندی میخوام از عکس ماکتم استفاده کنم و ی سری راندو دستی کار کنم بنظرتون خوب میشه؟ یا رندر کار کنم؟ یا کلا فقط عکس ماکت بزارم؟

*FARZAN*

دستیار مدیر کتابخانه الکترونیکی
کاربر ممتاز
خوب شده برای اولین کار
اما بنظر هیچکدوم از اطلاعات شیتت رو نچرخون. مثلا الان برش رو چرخوندی . کار خوبی نیس :D
فک کنم مربعه شیتت درسته؟ دلیل خاصی داشته؟
رو فونتاتم ی کم کار کن و یا فونت بهتری انتخاب کن اما خوب اینم خوبه
چرا کارت مقیاس نداره؟؟؟؟ کنار اطلاعات شیتت که مهمن مث پلان -برش -نما- سایت پلان مقیاسش رو بزن
ولی کلا برای کار اول خوبه .. آفرین... خسته نباشی : )

Sahar Gh

عضو جدید
کاربر ممتاز
مشاهده پیوست 233538اولین شیت بندی با فوتوشاپ.از مطالب دوستان تو سایت استفاده کردم.چطوره؟؟؟؟؟؟:smile:

سلام .برای اولین بار واقعا عالیه .فقط علاوه بر نکته هایی که دوستمون گفتن ، سمت چپ کارتونو خیلی محو کردید یه جایی حتی اومده پلان رو مبهم کرده. مدارک رو هم نچرخونید .شیت ناخوانا میشه. وقتی مقطع کشیده دارید پایین شیتتون بزارید جذابیتو بیشتر می کنه و باعث میشه شیتتون از لحاظ سبکی و سنگینی متعادل بشه.الان چون پلان ها و مقطع نسبت به بقیه مدارکتون از لحاظ حجم رنگ خالی اند ، شما با اون رنگ قهوه ای؟ زرشکی! عنابی! که گذاشتید متعادل تر شده .موفق باشید

Ar Mina

عضو جدید
سلام دوستان خسته نباشید.من اصلا شیت بندی بلد نیستم .میتونم خواهش کنم اکه کسی فایل فتوشاپ شیت بندی آماده داره برام بذاره.آخه فقط میتونم رندرهامو بذارم جای عکسای شما .طور دیگه بلد نیستم و چند روزه دیگه تحویل پرو ژه منه.کارم معماری پارامتریکه.

masoudfn

عضو جدید
شیت بندی با فتوشاپ برای معماران و طراحان داخلی

دوستان عزیز در این مطلب چند نمونه شیت بندی معماری داخلی و معماری قرار دادیم تا در صورت نیاز از آن ها ایده گرفته و در پروژه های خود به کار ببرید. با ما در ادامه برای مشاهده شیت بندی ها همراه باشید...
کچ

آخرین ویرایش توسط مدیر: