نظرتون در مورد کاربرهایی که برای تاپیک هاشون تبلیغ میکنند چیه؟

پرنسس دیانا

عضو جدید
هدفشو ك كاربر خودش تعيين ميكنه ك چرا اينكارو كرده....من مسلما اينو ميدونم ك شما حق نداري به اين نحو به كسي اعتراض كنيد؟ و متهم كنيد كاربرو به مواردي ك در پست هاي قبليتون ذكر كرديد

وسلام

خیلی جالبه، کاربرای این سایت که تفکرای مذهبی دارن میریزن سر یه عده کاربر غیرمذهبی و اینقدر فحشش میدن و مسخرش میکنن تا طرف اخراج بشه، اونوقت کسی به خودشون چیزی میگه، میگن حق نداری به این نحو به کسی اعتراض کنی !!!
چیزی که تو این سایت زیاده تهمته، همین الان چندتا خصوصی گرفتم و یه حرفای عجیب غریبی بهم زدن که تو اینی، تو اونی، مگه این باشگاه صاحاب نداره؟

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چندتا کاربر رو نگاه کردم که امتیازاتشون توی تالار آزاد بالاس.
وقتی به تاپیک هاشون نگاه کردم حتی یه دونه از خودشون نیست و همش کپی شده از اینور اونوره و از طرفی کلی تشکر پاش داره.

تعجب کردم و رفتم تو پروفایل هاشون دیدم اینا واسه هر مطلبی که کپی میکنن کل ملت رو دعوت میکنن تا اونیکه اومده یه تشکری بده تا بنده خدا ناراحت نشه. :biggrin:

نظرتون در مورد چنین کارهایی چیه؟
شما چنین اقداماتی رو تا چه حد مجاز میدونین؟

....

شما اینکارو میکنین؟

شما مشکلت با این قضیه چیه؟؟ هرکس مسئول کار خودشه...شما هم به فکر تایپیک خودت باش..

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی جالبه، کاربرای این سایت که تفکرای مذهبی دارن میریزن سر یه عده کاربر غیرمذهبی و اینقدر فحشش میدن و مسخرش میکنن تا طرف اخراج بشه، اونوقت کسی به خودشون چیزی میگه، میگن حق نداری به این نحو به کسی اعتراض کنی !!!
چیزی که تو این سایت زیاده تهمته، همین الان چندتا خصوصی گرفتم و یه حرفای عجیب غریبی بهم زدن که تو اینی، تو اونی، مگه این باشگاه صاحاب نداره؟

خیلی مشکل داری نیا تو باشگاه..اگه دنبال اختلاف انداختنی جاش اینجا نیست...

Tik TAAk

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
دختر خاله انگولک اینا..... چیزی که عوض داره ...... گله نداره .......نیس شما با اون یکی ایدی هات......به ملت توهین نکردی؟؟؟ تحویل بگیر

من سه سال تو این باشگاه کسی جرات نکرده بهم یگه

بالا چشمت ابرو.چرا بنظرت؟...

جون واسه خودم سبک بازی نمیکنم و اگرم کسی بخواد خرابم کنه

من خودم چیزی نگم بچه ها میزنن تو دهنش.......

بحث مذهبی بودن یا نبودن نیس......بحث متانته....هه

آخرین ویرایش:

AMMARIYA

عضو جدید
کاربر ممتاز
دختر خاله انگولک اینا..... چیزی که عوض داره ...... گله نداره .......نیس شما با اون یکی ایدی هات......به ملت توهین نکردی؟؟؟ تحویل بگیر

من سه سال تو این باشگاه کسی جرات نکرده بهم یگه

بالا چشمت ابرو.چرا بنظرت؟...

جون واسه خودم سبک بازی نمیکنم و اگرم کسی بخواد خرابم کنه

من خودم چیزی نگم بچه ها میزنن تو دهنش.......

بحث مذهبی بودن یا نبودن نیس......بحث متانته....هه

;)...

shahruzs

عضو جدید
کاربر ممتاز
من چندتا کاربر رو نگاه کردم که امتیازاتشون توی تالار آزاد بالاس.
وقتی به تاپیک هاشون نگاه کردم حتی یه دونه از خودشون نیست و همش کپی شده از اینور اونوره و از طرفی کلی تشکر پاش داره.

تعجب کردم و رفتم تو پروفایل هاشون دیدم اینا واسه هر مطلبی که کپی میکنن کل ملت رو دعوت میکنن تا اونیکه اومده یه تشکری بده تا بنده خدا ناراحت نشه. :biggrin:

نظرتون در مورد چنین کارهایی چیه؟
شما چنین اقداماتی رو تا چه حد مجاز میدونین؟

....

شما اینکارو میکنین؟

خب مگه اینجا به امتیاز قندی شکری چیزی میدن بالا باشه خب که چی؟

paisa

کاربر بیش فعال
مهم کپی بودن یا نبودن نیست؛مهم اینه چیز جدید و مفید تحویلمون بدن.حسودی عیبه زشته:razz: