نسخه باشگاه به روز شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sarp

مدیر بازنشسته
آق مودور واسه این تم دیفالت ، فونتهای منوی بالای فروم رو تاهوما قرار بدین !

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
هر چی پست میزارم بعد یه مدت میام میبینم نیس !!!!!!!!!!!!

Lord Kevinz

عضو جدید
کاربر ممتاز
اقا چرا فورم ریحته به هم؟سیستم امار جای خودش نیست.عکس های گالری از کادر خودشون خارج شدن.میزان فعال بودن راندمانش از کادر خارج شده و......

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
منم اولش فکر میکردم یه مدت که بگذره هم مشکلاتش برطرف میشه هم عادی میشه و عادت میکنم (اولش موافق بودم با این تغییر) ولی الان بعد از گذشت این مدت میبینم که کلا یه جوریه، عیب و ایراداش برطرف نشده، بعضی قسمتا بعضی وقتا درسته بعضی وقتا مشکل داره! الان میگم کاشکی برمیگشتیم به همون نسخه قبلی! هم بیشتر به دل مینشست هم رادست تر بود. نه فقط من بلکه بیشتر بچه های تالار کشاورزی از وقتی باشگاه این ریختی شده کم پیدا شدن! خلاصه این تغییر به قیمت سوت و کوری باشگاه تموم شد!

#MaHDi#

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس بگو مثی من هستی

منم مثل این دوستم گفتم یه کم بگذره عادت میکنم ولی هنوز این اتفاق نیفتاده
شاید به نفع خودم باشه ها
آخه اینجوری معتاد نمیشم دوباره
ولی روتین نیست این استیل

ali_vb

اخراجی موقت
کاربر ممتاز
منم مثل این دوستم گفتم یه کم بگذره عادت میکنم ولی هنوز این اتفاق نیفتاده
شاید به نفع خودم باشه ها
آخه اینجوری معتاد نمیشم دوباره
ولی روتین نیست این استیل
جانا سخن از دل ما میگویی

Ali Render

کاربر بیش فعال
اههههههههههههههههههه

اههههههههههههههههههه

سلام به همگی"فقط خواستم بگم از به روز شدن باشگاه خیلی بدم اومده و باعث شده هم صفحه سنگین بشه و خیلی خیلی کم بیام"موفق باشین.......................

ArChitect _90

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی"فقط خواستم بگم از به روز شدن باشگاه خیلی بدم اومده و باعث شده هم صفحه سنگین بشه و خیلی خیلی کم بیام"موفق باشین.......................
راست ميگه صفحه خيلي سنگين شده.ميشه برگردين به فرم قبلي؟

vergilangleos

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از وقتی اینکارو کردن دیگه با موبایل نمیشه ان شد..اه اه اه!

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
اوووووووه این تاپیک کی رسید به صفحه 26؟؟
هنوزم که هنوزه همه دارن مینالن؟؟؟
خوبه که بابا
از قبلی بهتره هرچیه

sarmashigh

عضو جدید
اوووووووه این تاپیک کی رسید به صفحه 26؟؟
هنوزم که هنوزه همه دارن مینالن؟؟؟
خوبه که بابا
از قبلی بهتره هرچیه

سرعت این نسخه خیلی بالا رفته....عالیه...

واقعا خیلی معرکه شده
اصلا فانتوم هم به اش نمی رسه
میشه یه نگاهی به تعداد تاپیکهایی که زده شده (بعد از بروزشدن فرم) بندازید یا تعداد تشکرهایی که رد و بدل میشه
اصولا فکر کنم این بروزرسانی فقط در راستای هدفمندسازی رایانه ها ببخشید یارانه ها بوده
مگه نه بچه ها

negin jo0on

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلااااااااااااام...
آقا از وقتي به روز شدين..من هيچ عكس يا متني رو نميتونم pasteكنم...
كممممممممممممممممممممممممممممممممممك

Phyto

مدیر تالار
منم هنوز خیلی مشکل دارم با این نسخه جدید. اصل و اساس کار فدای یه سری دنگ و فنگای غیر ضروری شده.
خیلی وقتا نمیتونم تاپیک جدید بزنم بخصوص اگه عکس گذاشته باشم. حتی پاسخ به پیامهای خصوصی بگیر نگیر داره...

Phyto

مدیر تالار
راستی چرا رشته تحصیلی رو دوباره برداشتین؟ مطلب به این مهمی باید تو مشخصات باشه حتما...

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید من خیلی سریع از باشگاه لوگ آوت میشم! آخه چه خبره؟ تا دارم یه چیزی رو میخونم میبینم دوباره باید رمز ورود رو وارد کنم

vahid321

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن نسخه جدید اگرچه ظاهر بهتری دارد ولی از نظر کارایی و سهولت کاربرد بدتر شده است. تازه ترافیک مصرفی کاربران هم بالا میرود. در کل به نظر من استایل قبلی بهتر بود چون هر چقدر کاربرد ساده تر باشد بهتر است

sarmashigh

عضو جدید
از اینکه مدیران محترم سایت به نظرات کاربران و اعضای باشگاه توجه خاص داشتن کمال تشکر را داریم

mehdipesse

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
از اینکه مدیران محترم سایت به نظرات کاربران و اعضای باشگاه توجه خاص داشتن کمال تشکر را داریم
در نبود مديران بنده زحمت پاسخگويي رو ميكشم

خواهش ميكنم جانم
به فعاليتتون در تالار عمران ادامه بديد

دختر شرقی

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سیلام علیکم
این نسخه هه ظاهرا به روز تر تر شده !
ادمین جان ، عزیز دلم باز که چیشامون در اومد ( والو به این شخصی سازی پروفایل راضی نیستیم ) !
با نفرت به صفحه ها نیگا می کنم !!

سیّد

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اتفاقاً این نسخه نسخه خوبیه ! از پینگ مطالب بالائی تو موتور های جستجو برخورداره و به زودی همتون مشهور میشید:biggrin: کمیم صبر کنید تا افزونه های جدیدش بیاد ، بعد مدیر عزیز چند براتون آب خورده چون به ما گرون میگفتن !

وضعیت
موضوع بسته شده است.