باشگاه مهندسان ایران هشت ساله شد!

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام

بيش از هفت سال از تولد باشگاه مهندسان ايران مي گذره. فكر ايجاد چنين باشگاهي موقعي به ذهنم رسيد كه داشتم داخل تالارهاي گفتگوي علمي خارجي گشت مي زدم. محيط هايي براي تعاملات علمي و فرهنگي، كمك رسوندن به ديگران و به اشتراك گذاشتن داشته ها و دانسته ها. اول از همه بايد هدف خودم رو از تاسيس اين سايت روشن مي كردم. آيا واقعا از ايجاد اين سايت، دنبال چي بودم؟

سعي كردم هدف رو خدمت به ايران اسلامي بذارم؛ ايجاد محلي براي تبادل اطلاعات و تجربيات براي مهندسان و دانشجويان ايران. شعار باشگاه رو هم اين آموزه ديني قرار دادم: «زكات علم نشر آن است». فكر مي كنم رشد و ترقي باشگاه رو هم مديون اين شعار بوده و هستيم.

به هر حال، اين باشگاه با همه مزايا، دردسر ها و داستان هاش جزئي از زندگي بنده شده و عليرغم كمبود وقت، سعيم بر اين بوده كه بتونم اين باشگاه رو سر پا نگه دارم و خدمتي به هموطنان عزيزم كرده باشم.

در اينجا لازمه از همه مديران باشگاه، قديمي و جديد، اونايي كه رفتن و اونايي كه از خيلي وقت پيش تا الان با ما همراهن تشكر ويژه داشته باشم. اگه كمك مديران عزيز نبود باشگاه به اينجا نمي رسيد. همچنين لازمه از همه كاربران باشگاه كه سعي كردن محيط علمي باشگاه رو با دانسته هاي خودشون رونق بيشتري بدن تشكر كنيم. اميدوارم كمبود ها و كاستي ها رو ببخشيد و در جهت هر چه پربارتر شدن باشگاه به ما كمك كنيد.

ضمنا لازم به ذكره كه تاريخ رسمي تولد باشگاه روز 16 آذر 1385 مطابق با روز دانشجو هست كه امسال به عللي جشن تولد باشگاه رو در اين تاريخ برگزار مي كنيم.

به زودي امکانات ویژه ای که برای کاربران ممتاز باشگاه در نظر گرفته شده فعال خواهد شد. کاربران ممتاز کاربرانی هستند که حداقل 1000 امتیاز داشته باشند یا به خاطر فعالیت مثبت و خوبشون از طرف مدیران معرفی بشن.

ارادتمند: مدير باشگاه مهندسان ايران

zahra1386

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
سلام

بيش از هفت سال از تولد باشگاه مهندسان ايران مي گذره. فكر ايجاد چنين باشگاهي موقعي به ذهنم رسيد كه داشتم داخل تالارهاي گفتگوي علمي خارجي گشت مي زدم. محيط هايي براي تعاملات علمي و فرهنگي، كمك رسوندن به ديگران و به اشتراك گذاشتن داشته ها و دانسته ها. اول از همه بايد هدف خودم رو از تاسيس اين سايت روشن مي كردم. آيا واقعا از ايجاد اين سايت، دنبال چي بودم؟

سعي كردم هدف رو خدمت به ايران اسلامي بذارم؛ ايجاد محلي براي تبادل اطلاعات و تجربيات براي مهندسان و دانشجويان ايران. شعار باشگاه رو هم اين آموزه ديني قرار دادم: «زكات علم نشر آن است». فكر مي كنم رشد و ترقي باشگاه رو هم مديون اين شعار بوده و هستيم.

به هر حال، اين باشگاه با همه مزايا، دردسر ها و داستان هاش جزئي از زندگي بنده شده و عليرغم كمبود وقت، سعيم بر اين بوده كه بتونم اين باشگاه رو سر پا نگه دارم و خدمتي به هموطنان عزيزم كرده باشم.

در اينجا لازمه از همه مديران باشگاه، قديمي و جديد، اونايي كه رفتن و اونايي كه از خيلي وقت پيش تا الان با ما همراهن تشكر ويژه داشته باشم. اگه كمك مديران عزيز نبود باشگاه به اينجا نمي رسيد. همچنين لازمه از همه كاربران باشگاه كه سعي كردن محيط علمي باشگاه رو با دانسته هاي خودشون رونق بيشتري بدن تشكر كنيم. اميدوارم كمبود ها و كاستي ها رو ببخشيد و در جهت هر چه پربارتر شدن باشگاه به ما كمك كنيد.

ضمنا لازم به ذكره كه تاريخ رسمي تولد باشگاه روز 16 آذر 1385 مطابق با روز دانشجو هست كه امسال به عللي جشن تولد باشگاه رو در اين تاريخ برگزار مي كنيم.

به زودي امکانات ویژه ای که برای کاربران ممتاز باشگاه در نظر گرفته شده فعال خواهد شد. کاربران ممتاز کاربرانی هستند که حداقل 1000 امتیاز داشته باشند یا به خاطر فعالیت مثبت و خوبشون از طرف مدیران معرفی بشن.

تبریک میگم:gol:

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز

دختر شاه پریون

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

از من بخاطر حضور گرمم تشکر نکردید:redface:

dey68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم 5 سالگی باشگاه رو به همهی اعضا ومدیریت محترم تبریک میگم...

امیدوارم با امکانات جدیدی که برای باشگاه پیش بینی کردید حالت یکنواختی باشگاه برطرف بشه.

Takesh

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام

چه جالب ! احساس میکنم در راه 7 سال پیش شمام - به امید وفقیت همه کاربرای ایرانی ، نت ایرانی ؛ و............

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
تبریک و تشکر

تبریک و تشکر

در سالی که گذشت فراز و نشیب های بسیاری داشته ایم و گهگاه با مشکلاتی برخورد کرده ایم، اما حضور همیشگی و سرشار از شور و نشاط همه کاربران، دوستان عزیزم و کادر مدیریتی باشگاه همیشه توشه راه ما بوده است و موجب شده مصمم تر از همیشه به راه خود ادامه دهیم .

بر خود لازم دانستم که صمیمانه و از عمق وجود از تمامی عزیزانی که همواره سعی کردند که به نوعی همراهی و همکاری خود را با فرستادن مطالب، مقاله ها، اسلايدها، نقدها و پیشنهادات و یا باهر گونه کاری که سعی کردند در این حرکت علمي شرکت کرده و کادر مدیریتی و کاربران فعال را در مدیریت و اداره این باشگاه همراهی کنند تشکر کنم، اعتراف می کنم که اگر همراهی و حمایت های شما عزیزان نبود تداوم این سایت تا به امروز هیچگاه مقدور نمی شد.

پس به نوبه خود به تمامی کاربران باشگاه و مخصوصا مدیریت محترم باشگاه به عنوان عضو کوچکی از خانواده بزرگ باشگاه مهندسان ایران هفتمین تولد باشگاه را تبریک می گم و برای همه دوستان آرزوی موفقیت در همه مراحل زندگی را از خداوند متعال دارم.

موفق باشید.
پوریا

behnam.95

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
با سلام و خسته نباشید خدمت تیم محترم مدیریت و کابران فعال و همینطور کلیه کاربران این سایت محبوب

منم به نوبه خودم تولد 7 سالگی سایت رو به همه تبریک گفته و آرزوی کامیابی و موفقیت رو برای کاربران عزیز به خصوص تیم مدیریت دارم. امید که با همت و تلاش همه دوستان در جهت هرچه بهتر شدن سایت و همینطور کمک به اهداف سایت گام برداریم.
:gol:

parmehr

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
★.¸¸.★ تولد باشگاه مهندسان ايران ★.¸¸.★

★.¸¸.★ تولد باشگاه مهندسان ايران ★.¸¸.★

با عرض سلام و خسته نباشید

بنده هم تبریک و شادباش میگم خدمت همه اعضای محترم باشگاه مهندسان ایران

انشاله که روز به روز موفقتر از همیشه درکنار هم تو این باشگاه فعالیت داشته باشیم:gol:

روبرویم بنشین و غزلی تازه بگو *** غزلی مختصر و ناب و به اندازه بگو

تا مگر پر بشود خلوت تنهایی من *** کهکشان باش و به آهنگ پر آوازه بگو

من که صدپاره شدم در طپش فاصله ها *** منسجم باش و به شیوایی و شیرازه بگو

خوابمان برد در انبوه مسکن هاشان *** غزلی بی غل و غش بی خم و خمیازه بگو

بشکن این مهر سکوت سر دروازه ی شهر *** بی حصار و قفس و بی در و دروازه بگو

در پناه حق کامیاب باشید:gol:

*mohsen_24

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از عدمین گرام و مدیران عزیز :دی
بی زحمت این لیستی ک در ادامه میارم نسبت به تهیش هرچه سریع تر اقدام کنید ک دیر نشه ی وخت خدایی نکرده زبونم لال گوش شیطون چیز دیگ:D
کیف
کفش
مداد
خو وسعون کمه همینا بسه
دندونم در اورده بچم پاستیلم بخرید بخوره بفرستیمش مدرسه:D

abyss ocean

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
منم به همه ی مدیران و کاربران باشگاه تبریک میگم.
امیدورام روز به روز شاهد ارتقای کمی و کیفی سایت به کمک هم باشیم.

ahoo_fr

عضو جدید
کاربر ممتاز
با تشکر از زحمات بی دریغ شما ادمین عزیز ..
تولد 7 سال تلاش و پشت کار شما جوان ایرانی و باقی مدیران را تبریک میگم .
امیدوارم ثمره تلاش هاتون روز به روز بیشتر بشه تا باعث دل گرمی بیشتر شما خوبان بشه
.

flower-wallpaper-0717.jpg

self.f_t_m990

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز

ایشالله که100 ساله شی نه 120 ساله شی نه 120 سال کمه همیشه زنده باشی باشگاه جون
:redface::)
تفلدت موبارک :):gol:
در پناه حق باشی...

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا