نسخه باشگاه به روز شد

وضعیت
موضوع بسته شده است.

Sarp

مدیر بازنشسته
یعنی اولش فهمیدی ؟؟؟

اقا یه مشکل خفن

الان رفتم توی تنظیمات اکانتم بعد دیدم یه تاپیک پست جدید داره اما موقعی که وارد اون تاپیک میشم میبینم که هیچ خبری نیست.یعنی توی هر صفحه که باید 10 تا پست باشه که بعد پست 11 بره صفحه ی 2 هیچ خبری نیست.از صفحه ی 2 خبری نیست.تا حالا 2 تا کاربر توی اون تاپیک پست گذاشتم اما من نمیتونم پستاشونو ببینم یعنی رفتن صفحه ی 2 که صفحه ی 2 وجود نداره به وجود نیومده.

این عکس اولی از توی تنظیماته که نشون میده یه پست جدید داره این تاپیک.

اما توی تاپیک هیچ خبری از پست جدید نیست اخرین پست مال این کاربره:

این هم لینک اون تاپیک:
احتمالا چون چن تا از پستهای اون تایپیک پاک شده !

Sarp

مدیر بازنشسته
با زدن دکمه "پاسخ به تایپیک" و "پاسخ" ، هر دو میره به پاسخ سریع !

ناسلامتی گفتیم پاسخ سریع رو یه کم پیشرفته ترش کنین هااا
ورداشتین پاسخ پیشرفته رو ، سریع کردین ؟!!

sarmashigh

عضو جدید
اقا یه مشکل خفن

الان رفتم توی تنظیمات اکانتم بعد دیدم یه تاپیک پست جدید داره اما موقعی که وارد اون تاپیک میشم میبینم که هیچ خبری نیست.یعنی توی هر صفحه که باید 10 تا پست باشه که بعد پست 11 بره صفحه ی 2 هیچ خبری نیست.از صفحه ی 2 خبری نیست.تا حالا 2 تا کاربر توی اون تاپیک پست گذاشتم اما من نمیتونم پستاشونو ببینم یعنی رفتن صفحه ی 2 که صفحه ی 2 وجود نداره به وجود نیومده.

این عکس اولی از توی تنظیماته که نشون میده یه پست جدید داره این تاپیک.

اما توی تاپیک هیچ خبری از پست جدید نیست اخرین پست مال این کاربره:

این هم لینک اون تاپیک:

این مشکل برای من هم پیش اومد هرچی پست زدم انگار آب تو هاون کوبیدن بود یعنی میخواستم پست یازدهم رو بزنم که نشد

sarmashigh

عضو جدید
الان که میرم تاپیک رو نگاه کنم میبینم چند بار پستم رو تکرار کرده
خیلی شرمنده شدم

Phyto

مدیر تالار مهندسی كشاورزی
مدیر تالار
یه کم بهتر شده ولی هنوز خیلی اشکال داره.
راستی چرا بعضی وقتا پستا قاطی میشه؟ نصفه نیمه نشون داده میشه، الکی بینشون فاصله خالی میفته!
این شماره صفحه ها هم که تو تاپیکایی که تعداد صفحش 4 رقمیه تو آفسایده!
...

Phyto

مدیر تالار
یه مشکل دیگه. من هر کاری میکنم دکمه ویرایش پست کار نمیکنه، هی الکی رفرش میشه! من میخوام پستمو ویرایش کنم، به کی بگم؟!!
راستی چرا تو قسمت مشخصات کاربر کنار پستها همه نوشته ها راست چینه ولی تشکر شده چپ چینه؟!
یه چیز دیگه: قبلا عکسهایی که بزرگتر از صفحه بود خودت کوچیک میشد ولی الان دیگه نمیشه، میزنه بیرون!

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
راستی چرا بعضی وقتا پستا قاطی میشه؟ نصفه نیمه نشون داده میشه، الکی بینشون فاصله خالی میفته!
...

یه مشکل دیگه. من هر کاری میکنم دکمه ویرایش پست کار نمیکنه، هی الکی رفرش میشه! من میخوام پستمو ویرایش کنم، به کی بگم؟!!
راستی چرا تو قسمت مشخصات کاربر کنار پستها همه نوشته ها راست چینه ولی تشکر شده چپ چینه؟!
یه چیز دیگه: قبلا عکسهایی که بزرگتر از صفحه بود خودت کوچیک میشد ولی الان دیگه نمیشه، میزنه بیرون!

:surprised::surprised::surprised:
یکی یکی بگو عزیزم
من با فقط با اون عکس که گفتی موافقم و مشکل دارم

negin1313

عضو جدید
من قبلی رو بیشتر دوست دارم اصلا نمیفهمم باید چی کار کنم خوش نمیگذره

neda.5522

عضو جدید
آره همه اینایی که گفتی رو قبول دارم
سرعتم خیلی پایینه

sarmashigh

عضو جدید
بچه ها خبرتون هست که داریم به این فرم باشگاه عادت می کنیم گذشته از قرمز شدن چشمامون؟

Sarp

مدیر بازنشسته
...
اینترنت اکسپلورر رو بنداز دور تا درست بشه
آره همه اینایی که گفتی رو قبول دارم
سرعتم خیلی پایینه
سرعتش پائین نیومده

blue bee

عضو جدید
کاربر ممتاز
ظاهرا برای انتقال مطلب و کپی اون در یک پست در باشگاه مشکلاتی هست و عمل کپی پست انجام نمیشه و باید از اول شروع به تایپ مطلب کرد...

Sarp

مدیر بازنشسته
ظاهرا برای انتقال مطلب و کپی اون در یک پست در باشگاه مشکلاتی هست و عمل کپی پست انجام نمیشه و باید از اول شروع به تایپ مطلب کرد...
من الان میرم بخش نجوم رو کپی پیست بارون کنم

بیا ببین یاد بگیر

Hamid jafari

عضو جدید
ای دوست عزیز بر شما آفرین و سپاس ایزد منان را که ایرانی هستیم و افتخار می کنیم

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که با اکسپلورر اومدم و مشکلی نداره اصلا!

اتفاقا خیلی هم سرعتش از قبلی بهتر شده.

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
من که با اکسپلورر اومدم و مشکلی نداره اصلا!

اتفاقا خیلی هم سرعتش از قبلی بهتر شده.
من با firefox میام
مشکلی هم ندارم
اصلا هیچ کدوم از این چیزایی که بچه ها میگن رو که نمیدونم صفحه به هم میریزه و سرعتش بده و کپی پیست نمیشه و... ندارم
فک کنم شما اولین کسی هستی که میگید با اکسپلورر مشکل ندارید

آیتای_AYTAY

عضو جدید
کاربر ممتاز
فقط یه مشکل عکس بود که اونم به باشگاه مربوط بود فک میکنم که مدیرای عزیز حلش کردن

Alireza_2003

عضو جدید
کاربر ممتاز
من با firefox میام
مشکلی هم ندارم
اصلا هیچ کدوم از این چیزایی که بچه ها میگن رو که نمیدونم صفحه به هم میریزه و سرعتش بده و کپی پیست نمیشه و... ندارم

آهان. اتفاقا اصلا با فایرفاکس کار نمیکنم.

من هم هیچ کدوم از این مشکلارو ندارم. همه چیزش عالیه.

فکر کنم باشم!

Ali Talash

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
من با firefox میام
مشکلی هم ندارم

منم هستم! منم مشکلی ندارم!

Phyto

مدیر تالار
من اصلا با فایرفاکس حال نمیکنم. همین اکسپلوررو عشق است! یه کاری کنید تو این مرورگر هم مشکلاتش حل بشه. همونایی که قبلا گفته شده ... البته ویرایش الان درست شده ولی تیکه پارینگی پستا و عدد رقمای صفحه های سه چار رقمی و آفسایدینگ بعضی قسمتا هنوز همونجوریه!

وضعیت
موضوع بسته شده است.