باشگاه مهندسان ایران 10 ساله شد!

Admin

مدیر کل سایت
عضو کادر مدیریت
مدیر کل سایت
سلام و عرض ادب خدمت مهندسان و فرهیختگان باشگاه!

بيش از 10 سال از تولد باشگاه مهندسان ايران مي گذره. امیدواریم در این 10 سال تونسته باشیم در نشر علم و دانش در این سرزمین موثر باشیم. از همه ی شما عزیزان و همچنین مدیرانی که ما رو یاری کردند چه اون هایی که هنوز هستند و چه اون هایی که یاد و آثارشون باقی مونده متشکریم.

منتظر جشنواره ی تولد باشگاه مهندسان باشید...

با احترام
اسماعیلی
مدير باشگاه مهندسان ايران

ali199_1991

کاربر بیش فعال
سایت چندساله که کلا خوابیده و تبدیل شده به چت روم و مسخره بازی...لذا خواهشمندیم اسمش رو عوض کنید!

حميدرن

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
الحق و الانصاف به مدیر و دست اندر کاران و البته و صد البته اعضاء موثر تالار باید گفت دسستون درد نکنه.
واقعا اشتراک و نشر مطالب کاربردی و مفید علمی و همچنین تجربیات شغلی اعضاء این تالار را حلال خیلی از مشکلات کرده است.
بخشهای عمومی و مطالب آزاد و ... هم تو بهبود روحیه اعضاء خیلی موثره .واقعا تو زندگی امروز با انواع دغدغه ها و تنش های عصبی این محیط دوستانه می تواند مرهمی به زخمهای روحی افراد باشد.

**آگاهدخت**

مدیر تالار اسلام و قرآن
مدیر تالار
سلام و عرض ادب خدمت مهندسان و فرهیختگان باشگاه!

بيش از 10 سال از تولد باشگاه مهندسان ايران مي گذره. امیدواریم در این 10 سال تونسته باشیم در نشر علم و دانش در این سرزمین موثر باشیم. از همه ی شما عزیزان و همچنین مدیرانی که ما رو یاری کردند چه اون هایی که هنوز هستند و چه اون هایی که یاد و آثارشون باقی مونده متشکریم.

منتظر جشنواره ی تولد باشگاه مهندسان باشید...

با احترام
اسماعیلی
مدير باشگاه مهندسان ايران

سلام

خداقوت

تبریک میگم

برقرار باشید

:gol:

محممد آقا

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام علیکم....
همزمانی روز دانشجو با 10 یکی از معتبرترین فروم های کشورمون رو به فال نیک می گیرم .......و در کنار شادی و تبریک گفتنی که در این باره باید داشته باشیم........به نظرم بایستی تمامی دلسوزان باشگاه به ارائه پیشنهاد و انتقادات خود برای بهبود روند باشگاه بپردازند
..قبل هر چیز به ادمین محترم باشگاه .......مدیران زحمتکش باشگاه ........و همچنین کاربران باشگاه تبریک می گم.
اما مواردی که به نظرم لازم و حیاتی تر شده در این سال که مدیران بررسی کنند رو بیان می کنم:

بنده چند پیشنهاد می دهم و از سایر کاربران دلسوز و فرهیخته هم انتظار دارم پیشنهاد بدن ......چون اعتقاد قلبی دارم که حیف این باشگاه است که در راه خود خدایی نکرده نباشه یا اینکه سرعت رو به رشد اون کمتر شده باشه
اگر هم خب سرعت خوب است.......ادمین و مدیران مربوطه خب در این باره به صورت دقیق توضیح ارائه بدهند
اما پیشنهادات بنده:
چه خوب که برگه های باشگاه رو ورق بزنیم ....چه خوب که در تالار مدیران وضعیت کلی باشگاه از نظر کمی و کیفی در این یک سال اخیر بررسی شود ....مثلا چند درصد کاربران جذب شده اند .....چند درصد صرفا عضو شده اند و از این تعداد چندتا از آن ها واقعا یک یوزر بوده اند نه یک کاربر مالتی یوزر......مدیران ارجمند بگن نسبت به سال گذشته چه تغییراتی رخ داده ......مدیران ارجمند بررسی کنند وضعیت تاپیک ها چه از نظر کمی و کیفی نسبت به سال های قبل چگونه بوده ......بویژه منظور بنده در بخش های فنی و مهندسی است که با نام باشگاه عجین شده ..بخش فنی و ادمین محترم گزارش بدهند به کاربران در این یک سال چه تغییرات محتوایی و زیربنایی چه برای بهبود و ارتقا امنیت باشگاه و چه برای بهبود کمی و کیفی سرور و قالب باشگاه رخ داده .مدیران ارشد به ادمین محترم توضیح دهند میزان رضایت نسبت به وضعیت رسیدگی به گزارش تخلف ها نسبت به سالیان گذشته بویژه رسیدگی به تخلفات برخی مدیران چقدر رشد داشته.......آیا هنوز مدیرانی در باشگاه هستند که با بد خلقی با کاربران رفتار کنند و از طرفی نسبت به قوانین باشگاه بی اعتنا باشند؟...چه خوب که مدیران محترم عملکرد خود را در ترازوی قضاوت کاربران آن تالار بویژه کاربران فعال قرار دهند تا مشخص شود در این مدت چه نمره ای گرفته اند ....چه از نظر اخلاقی و چه از نظر فنی اگر تحمل و ظرفیت شنیدن نقد را دارند ......بایستی بررسی شود در این سال ها چقدر در زمینه آموزش باشگاه موفق بوده .......جایگاه کلاس های آموزشی در اشگاه کجاست و چقدر در زمینه آشنایی کاربران با بازار و صنعت موفق بوده ..چه خوب که در این جشن یک سالگی کاربرانی که در جهت بهبود یک تالار خاص در این یک سال بیشتر فعالیت داشته اند مورد تشویق مدیر مربوطه قرار گیرند لااقل با زدن تاپیک و بردن نام آن کاربر .......در تالار مدیران بررسی گردد چند مدیر در این یک سال رفته اند و عمدهعلل آن چه بوده ....چه خوب که باشگاه خانه تکانی شود .......مدیرانی که رفته اند و قرار نیست مدیری در آن بخش انتخاب شود برای آن تالار مدیر در نظر گرفته شود.........البته مدیری که همه تمرکزش بر یک تالار قرار گیرد و در زمینه آن تالار هم قوانین را بداند و هم آشنا به اصول مدیریتی باشد و در کنار آن دارای ترجبه در آن زمینه رشته ای باشد.......بایستی دید وضعیت کتابخانه باشگاه در این مدت یک سال چه تغییری نسبت به سال های قبل داشته و تمامی این موارد ریشه یابی گردد .....اگر دنبال این هستیم که صرفا یک جشن تولد برای باشگاه نگیریم و هدف همان هدف مقدس اولیه باشگاه باشد.......موارد بسیار است فعلا قلم یاری نمی کند ......امیدوارم باشگاه مهندسان روزی به مرتبه ای برسد که حقیقتا در تراز یک دانشگاه مجازی در شان و جایگاه نظام جمهوری اسلامی واقع گردد....هرچند متاسفانه خیلی از دانشگاه های کشورمان در واقعیت نیز در شان انقلاب اسلامی نیستند و خیلی از فرامین رهبری را پشت گوش انداخته اند .....

آخرین ویرایش:

hmdjml

مدیر تالار مهندسی نفت
مدیر تالار
سلام به همه عزیزان
تولد ده سالگی باشگاه رو تبریک میگم
امید هست که همه با هم بتونیم در نشر علم بهتر از روزهای قبل همکاری داشته باشیم.
سایت باشگاه ممکن هست مشکلاتی داشته باشه ولی امکان بهبود شرایط همیشه وجود داره.
باشگاه مهندسان یک سایت کاملا رایگان هست و این کاربران باشگاه هستند که میتونن کم و کیف این سایت رو با نظرات و پیشنهادات و البته انتقادات خودشون بهبود ببخشن.

Mohsen 89

مدیر تالار فیزیک
مدیر تالار
کاربر ممتاز
درودبر شما
سالگرد راه اندازی باشگاه مهندسان رو خدمت کاربران و مدیران گرانقدر شادباش میگم
به امید سالی پر از موفقیت برای مهندسین و دانشجویان این مرز و بوم
بیایید به گفته ی مولای متقیان :(( زکات علم نشر آن است))
عمل کنیم تا جامعه ای پویا داشته باشیم;)

nima-sd

عضو جدید
کاربر ممتاز
خیلی وقت بود به سایت سرنزده بودم امروز که اومدم این پیغام رو بالای صفحه باشگاه دیدم خیلی خوشحال شدم.
یاد اون روزایی که برای کنکور ارشد اینجا خیلی فعال بودم بخیر. یاد اون بچه هایی که با هم درس ها رو خوندیم کنکور دادیم و اومدیم اینجا دوباره بعد از اعلام نتیجه ها بخیر.
دوران خیلی خوبی داشتم اینجا .ممنونم از سایت خوب باشگاه مهندسان. پاینده باشید همچنان

arcnew

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممممممممممممممممم به همگی:victory::victory:
من یه مدتی درگیرم وقت نشد بیام تو سایت
تبریک قراوان..... انشالله هزار ساله بشی باشگاه مهندسان عزیز:w33::w32::w31::w31::w40::w14::w14::w14:
خیلی چیزا از این سایت یاد گرفتم:w16::w16::w17:

MOJTABA 77

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم از زیر خاک باشگاه بیرون اومدم :|

تفلدت مبارک باشگاه....

کیک و نوشابه تفلد بیارین گِلویی تازه کنم:w02:

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلاااامممم
تبریک میگم به همه هم باشگاهی ها♡♡♡
چقدر عمرمون زود میگذره ها!!!!
یادش بخیر اولین بار 2010 بود با اسم و فامیلم عضو شده بودم:D
اونموقع دانشجویی بیش نبودم که جویای علم بود:)

آخرین ویرایش:

Hamid MB

مدیر تالار زنگ تفریح
مدیر تالار
کاربر ممتاز
بالا