نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

alimka

عضو جدید
من میخوام در یک سایت عضو بشم و تست انلاینی را انجام بدهم و زبانم هم خوب نیست بخاطر همین احتیاج به نرم افزاری دارم که بتونم بهم به بهترین شکلی کمک کنه یا کل متن را به صورت درست ترجمه کنه برام یا تک تک کلمات را . هرکدام بهتره می تونه من را متوجه کنه چی توی ان سایت انگلیسی نوشته .
نرم افزار موثر و مفیدی می شناسید برای این کار . بهتر ه تک تک کلمات را ترجمه کنه یا متنی (اخه بعضی متن ها همینطور نا مفهموم ترجمه می کنند)

شما می تونید با استفاده از ترنسلیتور خود گوگل کل صفحرو ترجمه کنید که به بهترین شکل ممکن ترجمه می کنه.
Translate.google.com

alimka

عضو جدید
ببخشید اینجا کسی هم به درخواستها جواب میده!؟ من که هرچی میبینم درخواستهای بدون جوابه .

من یه نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ میخوام که یه فیلمی که تولید میکنه کم حجم باشه .بجز BBflash کسی نرم افزاری سراغ داره بهم معرفی کنه؟؟؟

و اینکه بعدش یه نرم افزار میخوام که باهاش بتونم یه تکه هایی از چند تا فیلم رو جدا کنم و اون تکه هارو باهم به صورت یه فیلم در بیارم.کسی اطلاعی داره یه نرم افزار خوب بهم معرفی کنه؟؟؟ ممنون.

سلام متاسفانه بنده دیر دیدم و پاسخ دادم. ابزار های زیادی برای اینکار هست که بهترینشون Camatsia Studio هست و هر کاری که بخواین می تونین بکنین باهاش. کارباهاش هم سادست. خودش یک ادیتور داره برای ویرایش فیلم ها.اگر نخواستین می تونین اون برنامه ای که به دوستمون در پست قبلی معرفی کردم رو استفاده کنید

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید اینجا کسی هم به درخواستها جواب میده!؟ من که هرچی میبینم درخواستهای بدون جوابه .

من یه نرم افزار فیلم برداری از دسکتاپ میخوام که یه فیلمی که تولید میکنه کم حجم باشه .بجز BBflash کسی نرم افزاری سراغ داره بهم معرفی کنه؟؟؟

و اینکه بعدش یه نرم افزار میخوام که باهاش بتونم یه تکه هایی از چند تا فیلم رو جدا کنم و اون تکه هارو باهم به صورت یه فیلم در بیارم.کسی اطلاعی داره یه نرم افزار خوب بهم معرفی کنه؟؟؟ ممنون.

برای مورد دوم من کورل ویدئو استدیو رو پیشنهاد میکنم ...

behnam5670

عضو جدید
کاربر ممتاز

عه من تا حالا اینجا رو ندیده بودم!
برای درخواست اولتون من خیلی نرم‌افزارا امتحان کردم ولی بهترینش CamVerce هست. بقیه‌ی نرم‌افزارها حتی نزدیک این هم نمیتونند بشن.
برای درخواست دومتون، CyberLink PowerDirector هست، Corel VideoStudio هم هست، Adobe Premiere هم هست. اولی و دومی رو پیشنهاد میکنم.

etnn

عضو جدید
کاربر ممتاز
عه من تا حالا اینجا رو ندیده بودم!
برای درخواست اولتون من خیلی نرم‌افزارا امتحان کردم ولی بهترینش CamVerce هست. بقیه‌ی نرم‌افزارها حتی نزدیک این هم نمیتونند بشن.
برای درخواست دومتون، CyberLink PowerDirector هست، Corel VideoStudio هم هست، Adobe Premiere هم هست. اولی و دومی رو پیشنهاد میکنم.

گرچه اسپم میشه ..ولی آواتاره چه آشناس :ی

atefe boj

عضو جدید
معرفی یک نرم افزار جدید و کاربردی

معرفی یک نرم افزار جدید و کاربردی

سلام دوستان کسی میتونه کمکم کنه؟
استادمون گفته 2.3تانرم افزار جدید و به روز که امروزه کاربرد داره و شاید خیلی از دانشجوها بچه های کلاس نشناسن بیارین پیداکنید راجع بهش تحقیق کنید وبیاین توکلاس ارائه بدین دوستاتونم یادبگیرن و اشنا بشن.
استاد درس مهندسی نرم افزارمون گفته
حالا چه تو زمینه رشته کامپیوتر باشه چه مبایل و چه...
فقط جدید باشه وجالب برای دانشجوها
ممنونم

mishmimi

عضو جدید
سلا م به برو بچه های کامپیوتری...خواهش میکنم کمکم کنید...ما یه فایل pdf داریم که از یکی گرفتیم یه پروژه س میخایم یه کم تغییرش بدیم واسه خودمون به استادمون تحویل بدیم ولی اصن ویرایش نمیشه وقتی هم کپی پیستش میکنم یه سری خط عجیب غریب میخی تو ورد میاد..چطوری اینو درستش کنم؟نرم افزاری هست؟لطفا کمکم کنید و اگه میشه تو صفحه خودم جواب بدید ...بچه ها داره وقت پروژه م تموم میشه ها....لازمه...ممنون

apadana34

عضو جدید
شما می تونید با استفاده از ترنسلیتور خود گوگل کل صفحرو ترجمه کنید که به بهترین شکل ممکن ترجمه می کنه.
Translate.google.com

بعضی از سایتا را ترجمه نمی تونه بکنه .
ایا نرم افزاری هست که به صورت افلاین مثل همین گوگل ترانس متن را ترجمه کنه . من می خوام به صورت افلاین باشه

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلا م به برو بچه های کامپیوتری...خواهش میکنم کمکم کنید...ما یه فایل pdf داریم که از یکی گرفتیم یه پروژه س میخایم یه کم تغییرش بدیم واسه خودمون به استادمون تحویل بدیم ولی اصن ویرایش نمیشه وقتی هم کپی پیستش میکنم یه سری خط عجیب غریب میخی تو ورد میاد..چطوری اینو درستش کنم؟نرم افزاری هست؟لطفا کمکم کنید و اگه میشه تو صفحه خودم جواب بدید ...بچه ها داره وقت پروژه م تموم میشه ها....لازمه...ممنون

فایل مورد نظرتون برای جلوگیری از ویرایش، رمزنگاری شده. برنامه های زیر میتونن کمکتون کنن:

Adult PDF Password Recovery

AP PDF Password Recovery

alimka

عضو جدید
بعضی از سایتا را ترجمه نمی تونه بکنه .
ایا نرم افزاری هست که به صورت افلاین مثل همین گوگل ترانس متن را ترجمه کنه . من می خوام به صورت افلاین باشه
خیر نیاز به آنلاین بودنه.
اینطوری بهترین معنی موجود رو براتون میاره.

نصر395

عضو جدید
سلام به یک نرم افزار ویژوال استادیو احتیاج دارم کسی میتونه کمکم کنه؟

alimka

عضو جدید
سلام به یک نرم افزار ویژوال استادیو احتیاج دارم کسی میتونه کمکم کنه؟
نسخه ویندوزتون چیه ؟
اگر 7 به بالا هستید اینو دانلود کنید.
http://dl2.downloadha.com/Reza/Up/Microsoft Visual Studio (www.Downloadha.com).part1.rar
http://dl2.downloadha.com/Reza/Up/Microsoft Visual Studio (www.Downloadha.com).part2.rar
نرم افزار دو پارت هست.
رمز فایل ها : www.downloadha.com

ع رشیدی

کاربر فعال
سلام دوستان.
ایا نرم افزاری برای شفاف و واضح کردن عکس های تار وجود داره؟؟مثلا من چندتا عکس دارم که به علت لرزش دست و کمی نور تار افتاده،نرم افزاری برای رفع این مشکل وجود داره؟؟
لطفا راهنماییم کنید.
ممنون.

mehrdad013

عضو جدید
با سلام

در مورد ابزار نرم افزاري همكاري Co-Browsing اطلاعات ميخواستم.

با تشكر

delava

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان یه نرم افزار میخوام که متن فارسی pdfبهwordتبدیل کنه ولی نوشته ها بهم نریزه.دمتون گرم.

• Like
واکنش ها: juni

asra12

عضو جدید
سلام بچه ها من نرم افزارSREPT:را میخام ممنون میشما اگه بهم کمک کنید

alimka

عضو جدید
سلام بچه ها من نرم افزارSREPT:را میخام ممنون میشما اگه بهم کمک کنید
سلام لطفا در مورد این برنامه و کاراییش توضیح بدید.
فک کنم اینی که شما گفتید کلا یک روش و شیوه هست که مخفف این جملست. [h=1]Software Reliability Estimation and Prediction Tool[/h]

hanane1

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام لطفا در مورد این برنامه و کاراییش توضیح بدید.
فک کنم اینی که شما گفتید کلا یک روش و شیوه هست که مخفف این جملست. Software Reliability Estimation and Prediction Tool
والاو منم گشتم به همین نتیجه ای که شما رسیدی رسیدم فک کردم شاید من اشتباه میکنم :w20::w27:

mzibast

عضو جدید
راهنمایی برای دریافت نرم افزار

راهنمایی برای دریافت نرم افزار

سلام بچه ها کسی میدونه برای رسم این نمودارها باید از چه نرم افزاری استفاده کرد

1.png

2.png

باتشکر

yummy

عضو جدید
سلام خدمت دوستان

امیدوارم بتونم اینجا جوب خودمو بگیرم

من تو یه سازمان پشتیبان یک نرم افزار هستم
مجبورم طول روز مدام به تماسهای تلفنی جواب بدم و بعضی وقتها واقعاً کلافه میشم

می خواستم اگه امکان داره بهم کمک کنید و یک نرم افزار جهت پشتیبانی بهم معرفی کنید که تحت شبکه باشه نه اینترنت

بتونم روی هر سیستمی که تو سازمان هست حالا حتی اگه یه شهر دیگه هم که باشه از طریق شبکه که با هم ارتباط دارم نصبش کنم و به افراد پشتیبانی بدم

ممنون میشم کمکم کنید
نرم افزار تیکت دهی...

mohammad1368

عضو جدید
با سلام

نرم افزار اسکنر کونیکا مینولتا 450 رو می خواستم.من نرم افزار پرینترش رو دارم ولی هر کار می کنم اسکنرش نصب بشه نمیشه.

ممنون

Sepide_sari

عضو جدید
سلام دوستان وقتتون بخیر
من ویندوز 8 ، 64 بیتی روی لپ تاپم نصب کردم الان باید با نرم افزار xampp کار کنم ولی چند تا set up که دانلود کردم کامل نصب میشه ولی باید با ورد پرس کار کنه نمیشه ممنون میشم نسخه ای که با وردپرس کار کنه برام لینکش بزارید ...

smmhch

عضو جدید
سلام، من به دنبال يک برنامه ميگردم که فاصله بين دو تاريخ رو به تفکيک اينکه چند ماه و چند روز باشه محاسبه کنه

m.irajdadashi

عضو جدید
سلام.به نظر من مطلب و dxp. نرم افزارهیی هستن که میتونی ازشون استفاده کنی..اگه خواستی من pdfاموزشی اش را برات بفرستم

mdf77

عضو جدید
با سلام
دوستان گرامی
بنده نیاز به یک نرم افزار نظرسنجی دارم که درشبکه داخلی یک سازمان بتوان استفاده کرد.
مثلا میخواهیم نظر کارمندان را در مورد یکی از کارمندان بخواهیم به این شکل که در هر روز یکی از کارمندان انتخاب شده و بقیه در مورد او نظر خواهند داد.
گزینه هایی که برای این نظر سنجی مورد نظر است: 1-خوب 2-متوسط 3-کمتر از متوسط

ممنون

javadctrl

عضو جدید
سلام.در مورد opc server اطلاعات میخاستم. البته اطلاعات کامل .ممنون میشم کمک کنید.

معرفی نرم افزار

معرفی نرم افزار

چه نرم افزار هایی وجود دارد که وقتی دو یا چند کاربر به اینترنت متصل هستند میتوانند به سیستم های یکدیگر به صورت از راه دور دسترسی داشته باشند؟؟؟

neda1362

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز
نرم افزار rapid miner و weka

نرم افزار rapid miner و weka

با سلام
نرم افزار rapidminer ورژن 5.3 به بالا و weka ورژن 3.7.11 به بالا( همراه با کرک) رو نیاز دارم.
ممنون

blackhacking21

عضو جدید
بهترین نرم افزار و راحت ترین و رایج ترین نرم افزار Team Viewer هست که می تونین از لینک زیر دانلود کنین ...
کد:
http://www.yasdl.com/34254/%D8%AF%D8%A7%D9%86%D9%84%D9%88%D8%AF-teamviewer.html
موفق باشین