نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

kittleboy_87

عضو جدید
سلام کسی در مورد برنامه Low Level Fromat چیزی می دونه؟
من توی هاردم عکسهای خصوصی دارم،میخوام هاردم رو عوض کنم،با چه برنامه ای می تونم بطور کامل هاردم رو پاک کنم؟
دیگه اینکه هم میگن برنامه ای هست که بطور هاردو پاک می کنه و از طرف دیگه می گن برنامه ای هست که حتی اگه هارد صدمه فیزیکی دیده باشه میشه اطلاعات رو برگردوند!! تکلیف ما چیه آخر؟
میشه یا نمیشه،اگه میشه بطور کامل پاک کرد با چه برنامه ای و
اگه میشه بطور کامل برگردوند با چه برنامه ای؟!

Sharif_

مدیر بازنشسته
من توی هاردم عکسهای خصوصی دارم،میخوام هاردم رو عوض کنم،با چه برنامه ای می تونم بطور کامل هاردم رو پاک کنم؟
دیگه اینکه هم میگن برنامه ای هست که بطور هاردو پاک می کنه و از طرف دیگه می گن برنامه ای هست که حتی اگه هارد صدمه فیزیکی دیده باشه میشه اطلاعات رو برگردوند!! تکلیف ما چیه آخر؟

دوست عزیز نرم افزار Low Level Fromat تا اونجایی که من میدونم برای ترمیم Bad sectorها استفاده میشه!!!!!!!1
یه نرم افزاری هست تو سایت ارشاد که دانشجوهای امیر کبیر نوشتن واسه همین منظور
اگه برنامه رو پیدا کنم برات link میزنم
من چند جا خوندم که اگه Disk Defragment کنی بازیابی اطلاعات سخت میشه!!!!!111
باز اطلاعات زیادی ندارم ، اگه کسی اطلاعات خوبی داره من هم خوشحال میشم !!

آخرین ویرایش توسط مدیر:

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز

بهتره هاردتونو برای خودتون نگه دارید ;)

آخرین ویرایش توسط مدیر:

mehrzadmo

عضو جدید
نگاه كنيد دستور فرمت در حالت عادي مخصوصا در حالت سريع (q/) فقط اقدام به پاك كردن FAT يا همان File Alocation Table مي كنه و بس . يعني اطللاعات شما همچنان روي سيستم موجوده . اما low level format مي آد به ترتيب سكتور هاي شما رو از اول (تمام انها رو )‌بازنشاني و چك مي كنه . اين يه توضيح مختصر ، اگه توضيحات بيشتر خواستيد بگيد تا خدمتتون عرض كنم ...
دوست عزیز نرم افزار Low Level Fromat تا اونجایی که من میدونم برای ترمیم Bad sectorها استفاده میشه!!!!!!!1
بد سكتور ها ترميم نمي شند ! مخصوصا بد سكتو رهاي سخت افزاري كه آسيب فيزيكي ديدند . دستور فرمت فقط اونها رو علامت گذاري مي كنه كه استفاده نشند .
من چند جا خوندم که اگه Disk Defragment کنی بازیابی اطلاعات سخت میشه!!!!!
اينو متوجه نشدم ؟ اين نرم افزار كاري به اطلاعات حذف شده شما نداره . فقط براي از بين بردن پراكندگي استفاده ميشه و بس !
بهتره هاردتونو برای خودتون نگه دارید
ميشه گفت با توجه به قيمت هارد امروزه اين يكي از بهترين پيشنهاد هاست اما در صورتي كه نخواهيد اين كار رو انجام بديد چه بايد كرد ‌؟
در مجموعه نورتون يوتيليتي نرم افزاري هست به نام رپ اينفو (اگر اشتباه نكنم ) اين نرم افزار هر چيزي رو كه پاك كنه غير قابل بازيابيه . ايكنش هم شكل يه كاغذ خورد كن هستش .
و راه بهتر . شما بياييد روي هاردتون اطلاعات كپي كنيد ! در صورتي اطلاعات حذف شده قابل بازيابي هست كه شما بعد از اون هر كاري كه كرده باشيد حداقل اطلاعاتي رو سر جاي قبلي ها كپي نزده باشيد ! خوب حالا اگه شما كل هارد رو مثلا با يه شو پر كنيد چه اتفاقي مي افته ؟ ديگه دسترسي به اطلاعات قبلي امكان پذير نيست ! پس بهترين راه اينه . بياييد كل هاردتون رو تا بايت آخر با يه فايل غير مهم پر كنيد ! اين راه به اندازه كافي مطمئن هست . اما اگه دوست داريد زنگ بزنيد به يكي از مراكز بازيابي اطلاعات (باز من مهران رايانه رو پيشنهاد مي كنم ) بگيد من يه سري اطلاعات داشتم كه فرمت كردم و ويندوز زدم روش . آيا قابل بازيابيه يا نه ؟

oxision

عضو جدید
کاربر ممتاز
ميشه گفت با توجه به قيمت هارد امروزه اين يكي از بهترين پيشنهاد هاست اما در صورتي كه نخواهيد اين كار رو انجام بديد چه بايد كرد ‌؟
در مجموعه نورتون يوتيليتي نرم افزاري هست به نام رپ اينفو (اگر اشتباه نكنم ) اين نرم افزار هر چيزي رو كه پاك كنه غير قابل بازيابيه . ايكنش هم شكل يه كاغذ خورد كن هستش .
و راه بهتر . شما بياييد روي هاردتون اطلاعات كپي كنيد ! در صورتي اطلاعات حذف شده قابل بازيابي هست كه شما بعد از اون هر كاري كه كرده باشيد حداقل اطلاعاتي رو سر جاي قبلي ها كپي نزده باشيد ! خوب حالا اگه شما كل هارد رو مثلا با يه شو پر كنيد چه اتفاقي مي افته ؟ ديگه دسترسي به اطلاعات قبلي امكان پذير نيست ! پس بهترين راه اينه . بياييد كل هاردتون رو تا بايت آخر با يه فايل غير مهم پر كنيد ! اين راه به اندازه كافي مطمئن هست . اما اگه دوست داريد زنگ بزنيد به يكي از مراكز بازيابي اطلاعات (باز من مهران رايانه رو پيشنهاد مي كنم ) بگيد من يه سري اطلاعات داشتم كه فرمت كردم و ويندوز زدم روش . آيا قابل بازيابيه يا نه ؟
والا امروزه هر چی هارد داشته باشی بازم کمه.:w16:
میشه گفت file shereder (فکر کنم اشتباه نوشتم) از مجموعه dap همین کار رو انجام میده.
در کل من هر فایلی رو بازیابی کردم سالم برنگشت. :crying2: آخه پروژه پایان نامم رو یکجا حذف کردم بدون shift+delete و به بدبختی با recovery برگردوندمش که فایلها کاملا به هم ریخته بود.
اما در مورد پیشنهاد شما که اگه شو بریزی، خریدار از اون به بعد مدام با شما در تماس خواهد بود که ببینه شما هارد فروشی نداری :biggrin:

mehrzadmo

عضو جدید
داشتم پست هاي جديد رو مي ديدم ديدم كه گويا دوست عزيز saeedgoodboy هم به اين موضوع اشاره كردند . ببينيد بد نيست .
http://www.www.iran-eng.ir/showthread.php?t=53028
آخه پروژه پایان نامم رو یکجا حذف کردم بدون shift+delete و به بدبختی با recovery برگردوندمش که فایلها کاملا به هم ریخته بود.
اگه هنوز مشكل داري بگو تا كمكت كنم . مساله شيفت و دلت نيست . شما حتي هارد رو فرمت كنيد هم قابل برگشته ! بدون اينكه يك بايت از اطلاعات رو از دست بديد . فقط و فقط نبايد روش اطلاعات كپي بشه همين !
اما در مورد پیشنهاد شما که اگه شو بریزی، خریدار از اون به بعد مدام با شما در تماس خواهد بود که ببینه شما هارد فروشی نداری
بعد مي تونين شو ها يا فايلها رو پاك كنيد . مهم نيست . اين بار ديگه اگه كسي بخواد اونو بازيابي كنه فقط شوها بازيابي ميشه نه چيز ديگه ...

kittleboy_87

عضو جدید
اول اینکه LapTop هست نه PC.می خوام بفروشمش
خب پس میگین روش کلی اطلاعات جدید بریزم؟ یه نفری می خواست بهم نرم افزاری واسه پاک کردن کامل اطلاعات بده،بجاش یه نرم افزاری داد به اسم LOLO (اگه اشتباه نکنم-لولوء) که هرچی عکس از اولین عکسهایی که روی این لپتاپ ریختمه بودم رو واسم دوباره آورد.حالا چی میگین؟
مثلا باید یه سری عکسهای عروسی رو پاک کنم،لطفا یه نرم افزاری که مطمئن هستین رو پیشنهاد بدین

kittleboy_87

عضو جدید
بعدشم توضیح بیشتر بدین،چون از این من چیزی نفهمیدم "اما low level format مي آد به ترتيب سكتور هاي شما رو از اول (تمام انها رو )‌بازنشاني و چك مي كنه . اين يه توضيح مختصر ، اگه توضيحات بيشتر خواستيد بگيد تا خدمتتون عرض كنم ..."

دیگه اینکه،من چون داشتم یه نرم افزار برقی رو ترجمه می کردم،60 صفحه از ترجمه رو ریختم روی موبایلم،بعد ویندوزم رو از اونجایی که اول نصبه(صفحه آبی میاد) درایوهارو پاک کردم دوباره درست کردم(تا پاک نکنم دیگه،چون طول میکشه) حالا، اون ترجمه هم از توی موبایلم حذف شده و هم از توی کامپیوتر چطور برشگردونم؟ لطفا یک راه عملی بدین نه چندتا حدس و گمانی،وگرنه آبروم میره اگه نتونم برشگردونم(این یکی توی PC بود)

mehrzadmo

عضو جدید
عد ویندوزم رو از اونجایی که اول نصبه(صفحه آبی میاد) درایوهارو پاک کردم
بعد اطلاعات ريختين روي هاردتون ؟ مقاله شما توي چه درايوي بود ؟
هم از توی کامپیوتر چطور برشگردونم؟
اگر اطلاعات اون درايوي كه فايلتون توش بوده رونويسي نكرده باشين امكان پذيره .
لطفا یک راه عملی بدین نه چندتا حدس و گمانی،وگرنه آبروم میره اگه نتونم برشگردونم(این یکی توی PC بود)
اينايي كه من اون بالا نوشتم مطمئنا جك نيست ! و تمامش عملي و علميه !
بعدشم توضیح بیشتر بدین،چون از این من چیزی نفهمیدم
http://forum.jafarnet.com/showthread.php?t=602
+گوگل !

M.Reza2008

عضو جدید
من شنیدم اگه به هارد دوتا ولتاژ مختلف(در همون حدی که می تونه تحمل کنه) بدی هرچی اطلاعات پاک شده هست رو می کنه و این برنامه های ریکاوری پیش این روش خیلی پیش پا افتادس
کسی نظری در این مورد نداره؟

Sharif_

مدیر بازنشسته
من شنیدم اگه به هارد دوتا ولتاژ مختلف(در همون حدی که می تونه تحمل کنه) بدی هرچی اطلاعات پاک شده هست رو می کنه و این برنامه های ریکاوری پیش این روش خیلی پیش پا افتادس
کسی نظری در این مورد نداره؟
به اون میگن شوک که مخصوص باتری مثلا باتری نوت بوک یا موبایل . روی هر کدوم از باتریا نگا کنید میبینید یه HighShock دارند که همون ولتاژ مورد نظره
در کل به هارد به جز صدمه زدن کار دیگه ای نمی کنه .

mehrzadmo

عضو جدید
سلام من اخرین ورژن prog dvb رو از کجا می تونم دانلود کنم؟

از توي سايت خودش ! اين برنامه مجانيه و مي توني به صورت مستقيم از سايت خودش دانلودش كني .
progdvb.com
دوستان دقت كنند گاهي بهتره يه كمي هم خودمون تلاش كنيم ! مثلا جواب اين سوال با گوگل ضرف سه ثانيه به دست مي آد ...

آخرین ویرایش توسط مدیر:

eleanor

عضو جدید
درخواست نرم افزار هک ایمیل

درخواست نرم افزار هک ایمیل

سلام من یه نرم افزار واسه هک ایمیل می خوام کسی می تونه کمکم کنه ؟ :w05:

zalzalak_amir

عضو جدید
سلام من یه نرم افزار واسه هک ایمیل می خوام کسی می تونه کمکم کنه ؟ http://www.www.www.iran-eng.ir/images/smilies/funny/w05.gif

دوست من تو می تونی از تروجان یا کی لوگر های موجود در این سایت البته بعد از عضویت دانلود کنی معرفتم zalzalak_amirاست:

www.irchatan.com

آخرین ویرایش توسط مدیر:

Farasystem

عضو جدید
کاربر ممتاز
Answare

Answare

به نظر من راحت ترین راه برای مدیریت پارتیشن سی دی بوت ویندوزه. برای برگردوندن اطلاعات هم نرم افزار Recovery may files .

k_kami

عضو جدید
نرم افزار چاپ باركد پرسنلي

نرم افزار چاپ باركد پرسنلي

سلام ، من به نرم افزار چاپ باركد پرسنلي براي ساعت كارت زني DP6000 دارم هر جا گشتم نتونستم پيدا كنم و يا اگر بود قابل استفاده نبوده. لطفا كسي هست كه بتونه در اين مورد كمكم بكنه و نرم افزار رو برام بذاره؟ ممنونم

maryam.a

عضو جدید
درخواست نرم افزار براي استفاده ازفايل AMR Narrow-Band Content

درخواست نرم افزار براي استفاده ازفايل AMR Narrow-Band Content

من با موبايلم صدا ضبط كردم و وقتي تو كامپيوتر ريختم،نوع فايلش AMR Narrow-Band Content بود،با هيچ نرم افزاري نتونستم بهش گوش بدم يا حتي به MP3 يا چيز ديگري تبدلش كنم.اگه كسي كمكم كنه خيلي ممنون ميشم.:smile:

Sharif_

مدیر بازنشسته
آخرین ویرایش توسط مدیر:

PCMBrokers

عضو جدید
متاتریدر اصلا چیست؟

متاتریدر اصلا چیست؟

سلام دوستان

متا تریدر آنطور که سالها به دروغ و یا اشتباه گفته شده بود اصلا نرم افزار معامله در بازار های مالی نیست. این یک سیمولاتوره که برای شبیه سازی بازار مالی طراحی شده و ضررهای مالی نجومی به تعداد باورنکردنی افراد در دنیا و به عنوان یکی از اهداف اصلیش به ایرانی ها وارد کرده.

در اینجا مقاله ای را که روی سایت ما منتشر شده برای اطلاع همه کپی می کنم.

موفق باشید.

مهدی دریس زاده
کارگزاری تخت جمشید

PCMBrokers

عضو جدید
حقیقت فارکس متاتریدری (قسمت اول)

حقیقت فارکس متاتریدری (قسمت اول)

حقایقی درباره فارکس
هرچند آنچه اینجا به شما ميگویيم اصلا ارتباطی به بازارهاي مالي ندارد اما صحبت با هموطنان ایرانی در باره نجارت در بازار های مالی را نمي توان بدون اشاره به این مطلب به نتیجه رساند.

ولی قبل از هر چیز باید یک موضوع را روشن کنیم. سرمایه گذاری در بازار مالی مثل هر تجارت دیگر مستلزم یک حداقل مبلغ سرمایه گذاری است که در این مورد بیش از میلیون تومان است.

ما کاملا اطلاع داریم که حدود 80 در صد سرمایه گذارانی که در آنچه به اصطلاح "فارکس" در ایران معرفی شده با سر مایه های کمتر از این مبلغ در گیر شده اند و طبیعتا جذب این افراد برای شرکت مدیریت سرمایه تخت جمشید غیر ممکن است و تبلیغ علیه آن فاقد ارزش تجاری برای ما میباشد.

از این رو آنچه در زیر میخوانید صرفا یک اطلاع رسانی است که برای شرکت ما ایجاد هیچ درامدی نمیکند ولی در هر صورت ما ایرانی هستیم و از مشاهده اینکه هموطنان ما به علت خیانتی که در اطلاع رسانی به آنها شده پول و وقت خود را صرف ضرر زدن به خود و خانواده خودشان میکنند لذتی نمیبریم.

از سوی دیگر آن اشخاص و شرکت ها و گروه هائی که از این پدیده بسیار فراگیر (فارکس) سودهای کلان میبرند و پس انداز های کوچک ولی پر تعداد شما را به جیب خود و صاحبان متا تریدر و برنامه های مشابه سرازیر میکنند طی سه هفته گذشته که ما آغاز به تماس با سرمایه گذاران ایرانی کرده ایم از این حد هم فراتر رفته و به تهدیدهای خنده دار و توهین و نشر اکاذ یب رسیده اند. ما به این گروه ها پیشنهاد دادیم تا متا تریدر خود را در سایر کشور هائی که از آن بی اطلاع هستند تبلیغ کرده و در ایران تجارت بازار مالی واقعی را رواج دهند ولی متاسفانه طمع سودهای کلان گوش آنان را کر کرده است و به نظر میرسد دیگر مستحق روبرو شدن با یک جواب مردانه هستند که باید از طرف شما و به سادگی با متوقف کردن جریان پس اندازهایتان به جیبهای کسانی که شما را به تحلیل های فنی چارت مشغول کرده و حقیقت اصل مطلب را وارونه معرفی کرده اند داده شود و در صورتی که مدت زیادی است که با آن دمخور هستید مستلزم کنترل یک عادت بد میباشد. به هر حال جلوی ضرر را از هر جاکه بگیرید نفع است.

ما اعتقاد داریم مردانگی در بین ایرانیان زنده است و همیشه حتی در بدترین شرائط زنده خواهد ماند. حقایقی که در باره فارکس در زیر ارائه شده توسط یکی از دوستان جدیدمان محمود ترجمه و جهت مطالعه ایرانیان تدوین شده (از متن اصلی انگلیسی نوشته شده توسط آقای مهدی دریس زاده ) که امیدواریم از آن استفاده کوچکی نصیب هموطنان شود.

مرد بودن هنری است که رستم یکی از بزرگترین درسهایش را از منیژه آموخت.

---------------------------------------------------

هنر و دانش تجارت در بازارهاي مالي ميان مردم اين گوشه دنيا نوپاست. متاسفانه اشخاص و شرکتهايي هستند که از اين موضوع سو استفاده نموده و با وعده سود زياد هزاران نفر را به سمت ضررهای بزرگ کشانده اند.

اين اشخاص وشرکتها خود را جاي ما(بروکرهاي بازارهاي مالي) جا زده و چیزی کاملا متفاوت با ما ارائه ميدهند.

"فارکس" نامي عمومي و آشنا برای اين عارضه ميباشد.

در اصل کلمه فارکس اختصاري است از دو کلمه
Foreign Exchange که همان تبديل ارزهاي خارجيست.

دلیل اینکه این قضیه به (فارکس) معروف شده آنست که تجارت ارز های خارجی در برابر یکدیگر قسمت عمده این مطلب است اگرچه طلا ونفت هم بسیار محبوب هستند. اين نيرنگ قربانيان خود را به کاربرد يک برنامه کامپيوتري که سکوي معامله يا پلتفورم معامله ناميده ميشود و به ادعاي آنان معامله گران را به بازارهاي مالي متصل ميکند ، هدايت مينمايد.

اگر چه بیش از یک برنامه کامپیوتری برای این کار نوشته شده ولی معروف ترین و آلوده کننده ترین آنها در ایران متا تریدر نام دارد واز این رو در این متن کوتاه بیشتر به آن میپردازیم.

درواقع هيچ بازار ماليي پشت اين پلتفورم وجود ندارد. قيمتهاي خريد و فروش توسط اپراتورهاي اين برنامه کامپيوتري ارائه ميشود و آنها بر تغييرات اين قيمتها و سفارشات شمااحاطه کامل دارند. اپراتور اين برنامه عملاً طرف مقابل تمامي معاملات است و اين بدين معناست که سود معامله گران ضرر او و ضرر معامله گران سود اوست.
طبيعتاً سود بردن معامله گران هيچ جذابيتي براي آنان ندارد. چنين برنامه هاي کامپيوتري هرروز درحال گسترشند و به اپراتور اجازه بهره برداري های پیشرفته تری از قربانيانشان را ميدهد مثل نشان دادن قيمتهاي متفاوت به معامله گران متفاوت، مشاهده سفارشات و نپذيرفتن سفارشات سودده (قیمت عوض شد دوباره سفارش وارد کنید و تا اون موقع چندین پیپ قیمت به نفع خودش حرکت کرده) و ...

کار با خرید چیزی که به آن دیتا فید میگویند شروع میشود. یک نمونه آنرا میتوانید روی سایت ما در این قسمت مشاهده کنید. شرکتهائی وجود دارند که میشود قیمت های لحظه ای آخرین معامله انجام شده روی پیشخوان یک بازار را از آنها با 200 - 300 دلار در ماه بصورت آنلاین اجاره کرد. این به صورت یک کدفعال به ماجول سرور برنامه متا تریدر خورانده میشود. ماجول سرور چیست؟ آن قسمت از متا تریدر که شما ندیده اید. شما متا تریدر را به عنوان یک سکو یا به اصطلاح پلتفرم معاملاتی میشناید ولی این تمام متا تریدر نیست. قسمت اصلی آن روی یک سرور هاست شده و امکانات زیادی به اپراتور های آن میدهد. سپس اپراتور های متا تریدر با استفاده از آن قسمت از برنامه که از آن با شما حرفی نزده اند برای هر اکانت یک اسپرد روی این قیمت میسازند این به ظاهر قیمتهای پیشنهادی خرید و فروش را می توانند به بالا و پائین هم حرکت دهند. سفارشات خروج از بازار یعنی استاپ لاس و تیک پرافیت را هم که خود شما وارد برنامه میکنید. یک کارگذار واقعی بازار مالی نمیتواند مصرف کننده دیتا فید باشد زیرا در یک بازار واقعی اعداد پیشنهادی برای خرید و فروش به سادگی توسط خریداران و فروشندگان تولید میشود و پلتفرم بازار مالی فقط به نشان دادن آن مشغول است ونه تولید و دستکاری.

اين سیستم قرباني خود را با استفاده از تاکتيکهاي مختلفي مثل دوره هاي آموزشي، ارائه بحث های طولانی راجع به فنون معامله، مطالب هوس انگیز براي جذب افراد حريص، پيشنهادات رايگان يا حتي گاهي درخواست پولهاي خيلي زياد براي ارائه خدمات يا اطلاعات خود با پوششي لوکس در تله مي اندازد. این سیستم بیش از 7 سال است که در ایران به شدت فعال است و دارای چند سایت پر بیننده اینترنتی هم شده که به ظاهر محل بحث و گفتگو در باره تجارت مالی به نظر میرسد ولی در واقع نوشته های آن دستچین میشوند. این سیستم اخیرا حتی در نظام دانشگاهی کشور هم رخنه کرده و مدعی صدور مدرک هم میباشد. البته تحلیل فنی و تجارت مالی در حقیقت یک مطلب بسیار حرفه ای است به شرط آنکه در ضمن یا انتهای دوره متا تریدر به دستتان ندهند.

اینجا لازم بود این مطلب اضافه شود که همه کسانی که مشغول تدریس این به اصطلاح فارکس هستند لزوما از همه مسائل پشت پرده آن خبر ندارند. کما اینکه در طول3 هفته گذشته 6 موردشان با ما تماس گرفته و اعلام کرده اند که با آگاه شدن از این مطلب از این کار دست کشیده (یا خواهند کشید) و مایل به تدریس بازار مالی واقعی هستند. خبر خوب اینست که 90 در صد مطالب مروط به تحلیل فنی و فاندامنتال که در دوره های فارکس تدریس می شود درست است و فقط 10 درصد مطالب نیاز به تصحیح دارد که قرار شد ما اینکار را برایشان انجام دهیم.​

مواردي که ميتوان از آنها براي تشخيص اینگونه پلتفرمهای نوع متاتریدر میتوان استفاده کرد يکي spread روي پلاتفورم آنهاست که قطعاً نمیتواند در يک بازار واقعي ثابت باشد. این یکی از بهترین مثال های خیانت به شما در اطلاع رسانی است. تعاریف ابتدائی تجارت در بازار های مالی توسط (فارکس) بعضا وارونه ارائه شده اند تا بشود از آن سو استفاده کرد. قویا توصیه میکنیم قسمت تعاریف را روی سایت مطالعه کنید اما برای تسریع در مطالعه این قسمت یاد آوری میشود که اسپرد اختلاف بین بهترین قیمت پیشنهادی برای خرید (نازلترین قیمت پیشنهاد شده از طرف فروشندگان) با بهترین قیمت پیشنهادی برای فروش (بالاترین قیمت قبول شده از طرف خریداران) است. چون در مورد کالا هائی مثل طلا یا جفت ارزهائی مثل یورو /دلار همیشه تعداد بیشماری خریدار و فروشنده در بازارها هستند و این افراد میتوانند هر لحظه پیشنهادات خود را تغییر دهند طبیعتا اسپرد ممکن است در هر ثانیه چند بار تغییر کند و اسپرد ثابت روی پلتفرم باید دلیلی داشته باشد. در مورد متا تریدر این دلیل واضح است. طرف معامله شما حاظرین در یک بازار نیستند. یک نفر است. اپراتور متا تریدری که پول خود را توی آن گذشته اید. البته این معمولا یک شخص نیست بلکه یک تیم است.

چیز دیگری که خوب است به آن توجه کنید مدارک شرکت کارگذار از قبيل مجوز کارگذاری است. سوالات زیادی وجود دارد که شما میتوانید و باید بپرسید به عنوان مثال چرا شرکتي که در جزيره بلیز به ثبت رسيده آدرس آن در قبرس ميباشد؟ يا اينکه چگونه شرکتي که در زمينه معاملات بورس سهام قبرس به ثبت رسيده معاملات ارز ارائه ميدهد؟ مگر در بورس سهام قبرس ارز معامله میشود؟ یا آیا سازمان نظارت بر کارگذاران بورس سهام قبرس بر چنین فعالیتی هم نظارت کرده و درست بودن آنرا ضمانت میکند؟ آیا این شرکتی که در آمریکا یا انگلستان یاسویس ثبت شده دارای مجوز ارائه این کار هست؟ کدام مرجع این مجوز را صادر کرده؟ آیا میشود این مجوز را دید؟ صاحبان این شرکت کی هستند و کجا زندگی میکنند؟ چرا هرگز اسم یا عکسی از صاحبان این شرکت ها ارائه نمیشود؟ ثبت یک شرکت در خارجاز ایران با چند میلیون تومان امکان پذیر است و داشتن یک شماره تلفن یا آدرس پستی به مراتب از این ارزانتر.

مکانيزم پشت پلاتفورم معامله چيست که همواره ميزان اسپرد معامله را در 2 يا 3 پيپ حفظ ميکند؟ به وضوح اين يک بازار واقعي با خريداران و فروشندگان واقعي نيست.

http://www.persepoliscapital.com/fa/%D8%AA%D9%85%D8%A7%D8%B3-%D8%A8%D8%A7-%D9%85%D8%A7/

PCMBrokers

عضو جدید
متا تریدر اصلا چیست؟ حقیقت فارکس متا تریدری (قسمت دوم)

متا تریدر اصلا چیست؟ حقیقت فارکس متا تریدری (قسمت دوم)

چگونگي شناخت بروکر جعلي و واقعي

هميشه اگر آنچه را که شما معامله ميکنيد مشخص نشده در کدام بازار معامله میشود احتياط کنيد. نام آن بازار و جايي را که معامله شما در آن انجام ميشود را سوال کنيد. مخصوصاً به کلمه "بازارهاي بين المللي" حساس باشيد چون چنين چيزي وجود ندارد و معني نميدهد. هر چيزي در يک بازار معامله میشود. کدام بازار؟ بايستي نام اين بازار را بدانيد. کدام سازمان بر معاملات انجام شده توسط شما نظارت دارد و صحت آنرا ضمانت میکند؟ در برنامه های شبیه ساز بازار مثل متا تریدر عموما این موارد ذکر نشده است اما درپلاتفرم DMA نام بازار قسمتی از نام قرار دادیست که شما تصمیم به معامله آن دارید .

مثلا قرارداد معامله آتی طلا
DGCX تحویل پنجم دسامبر.

مکانيزم اکتشاف قيمت- در يک بازار مالي ، هميشه مطمئنيد که بيشترين قيمت منصفانه را براي آنچه معامله ميکنيد بدست مي آوريد به طوريکه هميشه اينجا صفي از خريداران و فروشندگان وجود دارد و شما همواره قادر به خريد با پايين ترين قيمت و فروش در بالاترين قيمت هستيد. هنگاميکه چيزي را مي خريد طبيعتاً فروشنده نيز وجود دارد.

فروشندگان و خريداران در يک بازار بورس محيطي رقابتي براي معاملات ما فراهم ميکنند. هميشه از دانستن روش کشف قيمت به روي پلاتفورمي که معامله ميکنيد مطمئن باشيد.

عمق بازار - زمانيکه (صف خریداران و فروشندگان)
DOM روي پلاتفورم نيست و شما فقط یک قيمت قیمت پیشنهادی برای خريد و فروش را مي بينيد، مراقب باشيد. با چه کسي معامله ميکنيد؟ به احتمال زياد فقط یک طرف مقابل براي تمام معاملات شما وجود دارد که سود شما زيان او و زيان شما سود اوست و طبيعتاً هيچ رقيبي به نفع شما عمل نخواهد کرد. آیا این عاقلانه است که سفارشات خود (تیک پرافیت و استاپ لاس) را به کسی که رقیب شماست نشان بدهید؟

مکانيزم تطابق سفارشات - همواره از چگونگي تطابق سفارشات به روي پلاتفورم آگاه باشيد. در نوعي از پلاتفورمها که شما را به بازار حقيقي متصل ميکنند زمانيکه يک فروشنده يا خريدار با قيمتي که ساير فروشندگان يا خريداران اعلام ميدارند موافق است معامله صورت ميگيرد و به اين علت سفارشات بازار (به بخش انواع سفارشات مراجعه کنيد) همواره ضمانت اجرايي داشته و هرگز به علت تغيير در قيمتها رد نميشود.

بروکر- همیشه از داشتن مدرک معتبر بروکری که با آن کار میکنید از یک بورس اطمینان داشته باشید. طبیعتا معملاتی که با این بروکر انجام میشود همانا آن چیزیست که در آن بورس صورت میگیرد .در مورد شرکتی که پول خود را در اختیارش میگذارید تحقیق نمایید . در مورد شرکتی که در یک جزیره کوچک به ثبت رسیده اما آدرسی متفاوت در مکانی متفاوت دارد مراقب باشید.بروکرهای بازار بورس قبرس مدرک معتبر و صلاحیت ارایه پلاتفرم معامله ارز را ندارند.

حد اقل مبلغ قابل قبول برای افتتاح حساب- برای تجارت در بازار مالی همه ملزم به سپرده گذاری میزان مشخصی پول نزد بروکر برای تضمین سود همه معامله گران میباشند. این مبلغ بر اساس محاسبات ریاضی و آماری مشخصی که متخصصان کنترل ریسک بازارهای مالی مرد استفاده قرار میدهند بدست میاید.این پول یک سپرده است و به شما تعلق دارد و بروکر اجازه مسدود کردن آن را ندارد و ما سرمایه ای کمتر از آنچه برای ضمانت شما لازم است قبول نمیکنیم. به عنوان مثال در حالی که 32 اونس طلا با توجه به قرار دادها و نوسانات حال حاضر بازار با ودیعه ای در حدود دو میلیون تومان معامله میگردد اگر شما به باز کردن یک حساب 200 دلاری دعوت شده اید حتما دوباره در این مورد بیندیشید. چرا کسی که به عنوان بروکر میشناسیم هر رقمی از 100 تا 2000 دلار را برای سرمایه گذاری از ما میپذیرد در حالی که این رقم برای سپرده معامله کافی نیست؟ پس آنها به این مبلغ به عنوان سپرده نمینگرند. این همان رقمیست که شما بایستی متضرر شوید.

ما وظیفه اخلاقی خود میدانیم و همچنین به عنوان بخشی از سیاست بازاریابی شرکت خود که به شما در مورد این پدیده که باعث ایجاد ضرر بسیار زیادی با سو استفاده از نام بازارهای مالی شده هشدار دهیم . تشخیص اینکه به واقع نرم افزاری که یک بازار مالی را شبیه سازی مینماید به شما دسترسی به یک بازار مالی واقعی میدهد یا خیر همیشه خیلی آسان نیست. اما درمورد متا تریدراین مطلب اثبات شده است و مهم نیست آنرا به چه نامی ارائه میکنند چون تمام برنامه های کامپیوتری به راحتی می توانند اسم و آرم عوض کنند. شرکت ما هم برنامه هائی را که به سرمایه گذاران خود برای دسترسی مستقیم به بازار ارائه می دهد با نام و آرم شرکت خودمان ارائه میدهد که از این بابت پولی به شرکت نویسنده پلتفرم پرداخت کرده و منظور از این کار تبلیغ بهتر برای شرکت میباشد. اما آنچه از همه چیز مهمتر است اینست که این پلتفرم ما شما را به بازار مالی وصل میکند.

جائی که شما میتوانید از تبحر خود در تحلیل فنی استفاده کرده و درآمد داشته باشید نه آنکه استاپ لاس و تیک پرافیت خود را با دست خودتان به اپراتور متا تریدر تحویل دهید تا وقتی درخواب هستید با یک حرکت کوچک چند پیپی که در قیمت نشان داده شده روی آی دی شما ایجاد میکند تیک پرافیتی را که مستحق آن هتید از دست شما بگیرند و استاپ لاس خورده بعد از آن را که به شما اصلا ارتباطی پیدا نمیکرد به شما نشان بدهند. مگر سود و زیان در این کار به چند پیپ بسته است؟ مگر به همین دلیل نیست که شما به اسپرد حساسید؟

در یک بازار مالی واقعی اسپرد شناور است (به دلیل تغییر عرضه و تقاضا) ولی قیمتی که شما میتوانید خرید یا فروش کنید به حرکت ماوس کامپیوتر شما به طرف دگمه خرید یا فروش بستگی ندارد!!!

خدا را شکر که در ایران مهندس نرم افزار کم نداریم. از دوستانتان بپرسید ایا چنین چیزی جادو گری است یا بسادکی ممکن.

ما کاملا آگاهیم که مطالعه این متن برای افرادی که مدت طولانی وقت خود را صرف معامله در متا تریدر یا برنامه های مشابه کرده اند ایجاد حسی ناخوشایند میکند ولی همانطور که در ابتدای این متن ذکر شده ما هیچگونه سودی برای خود از این مطلب متوقع نبودیم. مطمئنیم خوانندگان محترمی که خواندن این مطلب چنین حسی در آنان ایجاد کرده پس از مدت خیلی کوتاهی به نیت پاک ما اطمینان پیدا می کنند و تنها چیزی که ما از ایشان تقاضا داریم اینست که این مطلب را به دیگران نیز نشان دهند.

اگر شما با سیستمی مشابه آنچه ذکر شد روبرو شدید که برای شما شک برانگیز بود و نتوانستید به آن اطمینان کنید خوشحال خواهیم شد که با تجربه خویش شرایط معامله بهتر ارزها را برای شما فراهم آوریم. اگر این همان چیزیست که تصمیم به انجام آن دارید، ما امکان دسترسی شما به بازار واقعی forex را فراهم مینماییم.

برای کسب اطلاعات بیشتر در باره پلتفرمهای واقعی بازار اینجا را کلیک کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در باره انواع حسابها و مدارک لازم برای افتتاح حساب و جزئیات حساب بانکی اینجا را کلیک کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در باره شرکت و رویت مدارک و مجوزها اینجا را کلیک کنید.

لطفا برای کسب اطلاعت بیشتر و یا دریافت خبرنامه ما از طریق ئی میل با ما تماس بگیرید.

amator-2

عضو جدید
درخواست نرم افزار

درخواست نرم افزار

سلام به همه دوستان
من می خوام بدونم نرم افزاری هست که بشه چند برنامه رو بصورت یه پکیج دراره و بعد با کلیک روی اون همه ی برنامه های داخلش همزمان اجرا شه؟اگر کسی سراغ داره ممنون میشم کمکم کنه.اگه نه که برنامشو بنویسم

http://forum.majidonline.com/report.php?p=790833

SHRP

همکار مدیر تالار مهندسی کامپیوتر متخصص برنامه نوی
کاربر ممتاز
برنامه هاي زيادي هست
ساده ترين اونا برنامه هايي مثل winrar است كه هم فشرده مي كنه و هم قابليت اجراي هر كدوم از اونها رو داره
برنامه هاي هم نرم افزارهايي مثل install sheild است.

amator-2

عضو جدید
فکر می کنم سوالمو درست مطرح نکردم.میخوام مثل برنامه هایی که تو استارت آپ قرار گرفتن و با روشن شدن کامپیوتر همشون اجرا میشن اینکارو بکنم اما هر وقت که یه دابل کلیک کردم همشون فعالشن و پنجره هاشون بازشه اگر امکانش هست بگید لطفا

amator-2

عضو جدید
مهندسین گرامی،آخه چرا جواب سوالای منو نمیدید!یعنی یه همچین برنامه ای تا حالا نوشته نشده؟یا کسی اطلاع نداره؟

PCMBrokers

عضو جدید
حقیقت فارکس در ایران

حقیقت فارکس در ایران

قسمت دوم مقاله حقیقت فارکس در ایران با نام "مقایسه دو سیستم" منتشر شد.

بهعلت طولانی بودن اینجا کپی نمی کنم. لطفا به سایت مراجعه فرمائید.

r_rezaei

عضو جدید
با سلام به همه

لطفا بروکر هایی که به نظر شما درست و واقعی هستند را معرفی کنید.

با تشکر

PCMBrokers

عضو جدید
سئوال

سئوال

1) لطفا کلمات "درست" و "واقعی" را معنی کنید.

اگر معنای آن با "مجوز دار" یکی است سر دراز دارد و باید قوانین آن مجوز را خواند. ده ها وجود دارند.

اگر به وبسایت و دفتر است خیلی آسان است. صدها وجود دارند و به ریش همه دارند می خندند.

2) اگر چیزی غیر از این منظور شماست. به سایت افشا کلاهبرداری ها یعنی www.kolahbarday.com مراجعه کنید تا کمی بیشتر در این باره بخوانید.

آخرین ویرایش: