نرم افزار های مورد نیاز خود را اینجا مطرح کنید

suraty

عضو جدید
سلام.
کسی نرم افزار شبیه سازی
AnyLogic
سراغ داره؟
هر جا میرم ناموفق،ناقص، نامعتبر
چرا این جوریه

شجره طوبی

عضو جدید
سلام میشه دو نرم افزار معرفی گنید که کود هایش قابل استفاده باشد؟ و البته خیلی هم کودهایش زیاد نباشه .. لطفا خیلی ضرور لازم دارم !!

areeyan

عضو جدید
سلام دوستان یه نرم افزار فیلم گرفتن از دسکتاپ معرفی کنید که سی پی یو کمی بکشه چون میخوام یه نرم افزار گرافیکی رو اموزشی بسازم فیلمشو
و نرم افزارایی که میشناسم در این زمینه خیلی فیلم با کیفیت و سرعت اجرای نرم افزار رو برای اموزش میاره پایین کیفیت مهم نیست واسم فقط میخوام فضای کمتری از سی پی یو رو اشغال کنه ممنون میشم جواب بدید سریعتر

"فاطمه"

عضو جدید
یه نرم افزار برای ترمیم ویندوز؟؟؟؟؟
(تو اینترنت هیچ کدوم کرک نشده!)
اگه کسی میتونه راهنمایی کنه؟
ممنون

m.rahimi0756

عضو جدید
سلام - یه نرم افزار ارسال لیست حق بیمه تامین اجتماعی می خوام که رو ویندوز 8 جواب بده

yummy

عضو جدید
سلام
اگه امکان داره یک نرم افزار قدرتمند در زمینه تبدیل فایل PDF به Word معرفی کنید .البته پشتیبان فارسی هم باشه

ممنون

yummy

عضو جدید
سلام - یه نرم افزار ارسال لیست حق بیمه تامین اجتماعی می خوام که رو ویندوز 8 جواب بده
دوست من این نرم افزار توسط خود سازمان تامین اجتماعیی تهیه شده که فکر می کنم با دلفی نوشته شده باشه به همین دلیل تا اونجایی که می دونم فقط روی ویندوز XP جواب میده
اطلاعات بیشتر رو از خود سازمان تامین اجتماعی جویا شوید

silverman24

عضو جدید
بچه های کامپیوتر دست به دامانتان! آقا یه مشکل نرم افزاری دارم هر کی حل کنه 100میلیون دلار جایزه داره. شوخی کردم، 100 میلیون بار دعاش میکنم. یه نرم افزار میخوام نصب کنم (نرم افزار تانک، مال مکانیکه) نصبش 57 تا مرحله داره. تا مرحله 56 رو کاملا درست و مطابق آموزش جلو رفتم، مرحله آخر ارور میده. بیچاره کرده منو. من سر در نمیارم، گفتم احتمالا بچه های کامپیوتر بدونن. کسی میدونه یعنی چه؟ ارورش اینه:
tank.png

b_e_shamlu413

عضو جدید
ببخشیدا
اما من وقتی پرینت اسکرین رو میزنم فقط صفحه فول اسکرین میشه:surprised:نمیدونم چرا

میبخشید دکمه ctrl + prtscr (دکمه پرینتر اسکیرین را + کنترل )با باید باهم فشاردهید
در برنامه پینت دکمه کنترل همراه حرف وی (crtl+V) با هم بزنید به نتجه خود خواهید رسید

Soils

عضو جدید
سلام:smile:

برای تهیه ی فیلم آموزشی احتیاج به یه نرم افزاره باکیفیت دارم.اگه میشه بهم کمک کنید

چندتا نرم افزار از اینترنت دانلود کردم ولی فیلمه با کیفیت درنمیومد،مخصوصا کیفیت صدا خیلی پایین بود:(

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام:smile:

برای تهیه ی فیلم آموزشی احتیاج به یه نرم افزاره باکیفیت دارم.اگه میشه بهم کمک کنید

چندتا نرم افزار از اینترنت دانلود کردم ولی فیلمه با کیفیت درنمیومد،مخصوصا کیفیت صدا خیلی پایین بود:(
منظورتون نرم افزاری مثل BB FlashBack هست!

nafis...

مدیر بازنشسته
بله
یعنی FlashBack بهترین نرم افزار هست برای اینکار؟
من خودم با همین نرم افزار کار کردم. برای صدا هم با میکروفن صحبت کنید واضح هست!
این نرم افزار هم هست:
SnagIt "من از این استفاده نکردم ولی میگن این هم به نسبت خوب هست!"
و همچنین iSpring Presenter​

alimka

عضو جدید
اسنگ ایت ( شرمنده فارسی نوشتم ) جز بهترین ها در این دسته هست. از قابلیت هاش خرجوی های مختلف و از همه مهمتر ویرایش فیلم توسط شماست. ادیتورم داره.
تا باهاش کار نکنید متوجه نمیشید. ابزار های دیگه ای هم هستن اما به پای این نمیرسن.
یکم فقط حجمش بالاست که می ارزه

Soils

عضو جدید
سلام بچه ها مرسی از کمکتون ;)

من از نرم افزار adobe cattivate استفاده کردم خیلی خوبه.

ولی یه مشکلی دارم وقتی خروجی exe میگیرم روی هر سیستمی باز نمیشه

ورژن جدیدشم که خروجی exe نداره، فایل flash هم فقد با مرورگر باز میشه.

چکار کنم؟ :cry:

Ghadron

عضو جدید
درخواست نرم افزار ریکاوری هادر

درخواست نرم افزار ریکاوری هادر

سلام
من هارد 500 گیگی رو ، اشتباهاً تمامی پارتیشن هاشو Delet کرده سپس مجدداً پارتیشن بندی کردم یه نرم افزار خیلی قوی برای ریکاوری اطلاعات قبلیم میخواستم کسی میتونه کمکم کنه.... خیلی ضروریه بخدا

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام
من هارد 500 گیگی رو ، اشتباهاً تمامی پارتیشن هاشو Delet کرده سپس مجدداً پارتیشن بندی کردم یه نرم افزار خیلی قوی برای ریکاوری اطلاعات قبلیم میخواستم کسی میتونه کمکم کنه.... خیلی ضروریه بخدا
این پست رو بخونید

محمد070

عضو جدید
سلام
من این ترم آز مدار منطقی دارم
استاد آزمایشگاه گفته که باید آزمایشات رو با نرم افزار شبیه سازی کنید و بیارید.
نرم افزار خاصی رو هم معرفی نکرده، به نظرتون چه نرم افزاری بگیرم بهتره که هم یادگیریش سریع باشه و هم بتونم باهاش شبیه سازی انجام بدم؟

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام
من این ترم آز مدار منطقی دارم
استاد آزمایشگاه گفته که باید آزمایشات رو با نرم افزار شبیه سازی کنید و بیارید.
نرم افزار خاصی رو هم معرفی نکرده، به نظرتون چه نرم افزاری بگیرم بهتره که هم یادگیریش سریع باشه و هم بتونم باهاش شبیه سازی انجام بدم؟
سلام. بنده از این نرم افزار استفاده کردم.
WEWB32

محمد070

عضو جدید
سلام. بنده از این نرم افزار استفاده کردم.
WEWB32
متشکر از راهنماییتون
اسمی که گفتید رو تو گوگل سرچ کردم، ولی نرم افزار خاصی رو پیدا نکرد!

دست آخر پروتئوس رو دانلود کردم، نرم افزار ساده و خوبیه، فایل آموزش فارسیش هم تو نت هست.

majidsaba

عضو جدید
بهترین راه کار اینکه
وقتی اطلاعات رو پاک کردی
کل هارد رو با آهنگ ها و فیلم و هرچی که فایل به درد نخوره و حجم زیادی داره پر کن (با درست کردن فولدر های جدید و ریختن اطلاعات کپی شده و تکراری داخل اون فولدر ها)
این طوری دیگه فایل های قبلی قابل بازیابی نیست
هیچ رقمه!

محمد070

عضو جدید
دوستان این نرم افزار رو میخوام
کسی میتونه لینکشو برام گیر بیاره؟

simulador de circuitos digitales 0.9.5

nafis...

مدیر بازنشسته
سلام دوستان عزیز.
یه نرم افزار میخواستم که بتونم فایل pdf زیر به word تبدیل کنم.

مشاهده پیوست 233091
سلام.
معمولا زیاد خوب انجام نمیدن و بهم ریخته هستن!
به هر حال خودم از این نرم افزار استفاده کردم!
e-PDF to text converter

hamid kor

عضو
باسلام،

بی زحمت یه نرم افزار قوی برای ریکاوری اطلاعات فرمت و پاک شده معرفی بفرمائید؟ لازم بذکر استک برخی از نرم افزارها مثل recover my fiels و recuva و getdata تست شده اند و نتوانسته اند فایل ها را بخوبی بازیابی نمایند. گویا نرم افزارهایی هستند که با اسم و ریشه فایل ها را رو می کنند!

daiana

عضو جدید
با سلام فروان...

من به نرم افزار JMP (SAS نیاز دارم ولی نمیدونستم تو کدوم تاپیک باید مطرح میکردم.....یه بار دانلود کردم ولی ویندوز سیستمم 8...به فایل کرکش اجازه نصب نمیده موقع اکسترکت کردن پاکش میکنه بعد ارور زیر رو میده:
operation did not complete successfully because the file contains a virus or potentially unwanted software

کرک جدا هم که دانلود میکنم باز هم اجازه نصب نمیده...آنتی ویروسم ندارم...اگه میشه راهنماییم کنید یا در صورت امکان لینک دانلود رایگانشو برام بزارید....اگر کسی هم برنامه Statgraphics رو بلده من با کارکردن باهاش مشکل پیدا کردم ...ممنون میشم کمکم کنید یا یه راهنمای فارسی از این نرم افزار بزارید....خیلی خیلی ممنون میشم.... :gol::gol::gol:

nafis...

مدیر بازنشسته
باسلام،

بی زحمت یه نرم افزار قوی برای ریکاوری اطلاعات فرمت و پاک شده معرفی بفرمائید؟ لازم بذکر استک برخی از نرم افزارها مثل recover my fiels و recuva و getdata تست شده اند و نتوانسته اند فایل ها را بخوبی بازیابی نمایند. گویا نرم افزارهایی هستند که با اسم و ریشه فایل ها را رو می کنند!
سلام.
این پست رو مطالعه کنید

با سلام فروان...
من به نرم افزار JMP (SAS نیاز دارم ولی نمیدونستم تو کدوم تاپیک باید مطرح میکردم.....یه بار دانلود کردم ولی ویندوز سیستمم 8...به فایل کرکش اجازه نصب نمیده موقع اکسترکت کردن پاکش میکنه بعد ارور زیر رو میده:
operation did not complete successfully because the file contains a virus or potentially unwanted software

کرک جدا هم که دانلود میکنم باز هم اجازه نصب نمیده...آنتی ویروسم ندارم...اگه میشه راهنماییم کنید یا در صورت امکان لینک دانلود رایگانشو برام بزارید....اگر کسی هم برنامه Statgraphics رو بلده من با کارکردن باهاش مشکل پیدا کردم ...ممنون میشم کمکم کنید یا یه راهنمای فارسی از این نرم افزار بزارید....خیلی خیلی ممنون میشم.... :gol::gol::gol:

سلام.
فکر میکنم اگر مشکل نصب رو در این تاپیک مطرح کنی شاید دوستان کمکتون کنن.

سوالات و مشکلات کامپیوتری خود را در اینجا مطرح کنید!