نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

فاطیما8

عضو جدید
سلام
این تکمیل ظرفیتی ک زده فقط شهرهایی مثل لار و ابهر واینا داره ...فقط همیناس ؟تکمیل ظرفیت اخه باید همه شهر ها رو داشته باشه...

مهديه مقدم

عضو جدید
خواهش کنه یکی کمکم کنه میترسم جا بمونم
دوست عزیز چرا میترسید؟ثبت نام با تاخیر است اصلا نترسید،من خودم پردیس ارومیه قبول شدم فک کنم دوشنبه سه شنبه ثبت نامشه اون موقع نمیرم منتظر جواب انتخاب مجدد همسرم هستم،مطمئن باشید مشکلی پیش نمیاد،پردیس ها فک کنم دوشنبه سه شنبه ثبت نامشونه،غیر از تهران تا حالا دیده نشده دانشگا آزاد دست رد به سینه ی کسی بزنه راحت باشین و پیگیر از واحد قبولیتون...

Thearchi

عضو جدید
بچه ها یه نظر سنجی راجع به خودم من پ.علوم تحقیقات ارومیه قبول شدم ،تو انتخاب مجدد معماری داخلی تهران است به نظرتون انتخاب کنم و گیرم که قبول شم داخلی رو برم یا ارومیه معماری رو؟اصلا شناختی راجع به داخلی ندارم

سلام خانم مهندس.
تا اونجایی که من میدونم اعلام کردن که فقط در رشته آزمونی که شرکت کردید میتونید برا تکمیل ظرفیت شرکت کنید...
اگه معماری شرکت کردین بعید میدونم بتونین برای داخلی شرکت کنید...

مهديه مقدم

عضو جدید
سلام خانم مهندس.
تا اونجایی که من میدونم اعلام کردن که فقط در رشته آزمونی که شرکت کردید میتونید برا تکمیل ظرفیت شرکت کنید...
اگه معماری شرکت کردین بعید میدونم بتونین برای داخلی شرکت کنید...
سلام ممنون از پاسختون اتفاقا منم همین نظرو داشتم تا که تو اطلاعیه صفحه اول سامانه انتخاب مجدد نوشته انتخاب از مجموعه امتحانی متناسب(مجموعه معماری شمامل 3 تا رشته :معماری،داخلی ،منظر)امکان پذیر است گفتم حتما میشه داخلی رو هم زد:que:الان جای سوال شده برام

vahid_shah

عضو جدید
اینم نرخ شهریه امسال(93-94)

سلام دوستان..

پیوست ها

• aaaaaaaaaaa.jpg
    aaaaaaaaaaa.jpg
    48.6 کیلوبایت · بازدیدها: 0

baris25akarsu

عضو جدید
سلام
این تکمیل ظرفیتی ک زده فقط شهرهایی مثل لار و ابهر واینا داره ...فقط همیناس ؟تکمیل ظرفیت اخه باید همه شهر ها رو داشته باشه...

آخه این تکمیل ظرفیت نیست که فقط بازاریابیه مدرن دانشگاه آزاد چون این واحد ها بعد از ثبت نام ارشد معماری رو آوردن و از این طرف هم دیدن اگه این کارو نکنن یه سال با ضرر مواجه می شن به همین خاطر اسم این دانشگاه ها رو به نام تکمیل ظرفیت گذاشتن تو سایت

simson

عضو جدید
منو میگه هااا:D
آره با تراز 6300 ورودی بهمن علوم تحقیقات شدم!
چطوری فهمیده شما ورودی بهمن بودن علوم تحقیقات رو به ورودی مهر بودن تهران مرکز یا تهران جنوب ترجیح می دید؟
تو انتخابا تون چیز خاصی انتخاب کرده بودید؟ من خودم با 6200 تهران جنوب قبول شدم.

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

کجا هارو زدی ؟؟؟؟
هیچی توش نیست که کجا رو میزدم؟؟ این شهرای دورو بر تهران و .....
کلا ظلم عجیبی شد به ما امسال؛ ای کاش این شهرهای جدید نبود تکمیل ظرفیت مهر میزاشتن...

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بچه ها بالاخره مرکز آزمون جواب سوالمو داد :w40:
:w26:

سوال: ایا برای مهر به جز این کد رشته های جدیدی که اعلام شده تکمیل ظرفیت جداگانه ای هم قرار هست بیاد یا نه؟ خواهشن جواب بدید. ممنون

پاسخ: خیر :w22:

پس دل به تکمیل ظرفیت بعدی خوش نکنید
همینه فقط :w06:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
پاسخ بعدی مرکز آزمون....!!!

پاسخ: داوطلب گرامی لطفاً متن زیر را مطالعه کنید در صورت داشتن سوال خارج از موارد فوق می توانید سوال خود را مطرح نمایید: 1- انتخاب رشته مجدد ارشد واعلام نتایج ان نیز شنبه 29 شهریور اطلاع رسانی می گردد/2- نتایج بدون ازمون ممتازین نیز اول مهر اطلاع رسانی می گردد، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه ازمون ارشد 93 در صورت ارایه رشته متناسب با مجموعه امتحانی مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت می باشند. ضمناً قبل از تهیه کارت اعتباری از رشته/محلهای ارایه شده اطلاع حاصل نمایند. هرداوطلب مجاز است متناسب با مجموعه امتحانی حداکثر تا20 کد رشته/محل انتخاب نماید. گزینش علمی داوطلبان در این مرحله براساس اولویت نمره کل و از میان داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی رشته موردنظر را کسب نموده اند، از محل انتخابهای بیست گانه داوطلبان صورت می گیرد. پس از انتخاب رشته/شهر و دریافت شناسه انتخاب رشته امکان تغییر وجود ندارد لکن داوطلب می تواند نسبت به انتخاب رشته مجدد اقدام نماید(اخرین انتخاب رشته فرد ملاک عمل قرار خواهد گرفت و انتخاب های قبلی وی حذف خواهد شد)/3- چنانچه با شماره داوطلبی و کارنامه قادر به مشاهده کارنامه نمی باشید در خواستتان را باذکر اطلاعات فردی و رشته و شماره داوطلبی و ادرس و تلفن به ادرس : تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 پلاک 1 ساختمان مرکز ازمون ،با کدپستی 1945961167 ارسال کنید و روز بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید شماره ثبت درخواستتان را دریافت کنید/4- در صورتی که قبول شده باشید در کارنامه شما قید گردیده است. در غیر اینصورت در کارنامه شما درج گردیده است امکان قبولی با انتخاب رشته محل های جدید و می توانید در تکمیلب ظرفیت از میان رشته محل های جدید(رشته محل های مصوب جدید وزارت علوم که زمان ثبت نام در دفترچه راهنمای ثبت نام وجود نداشته است) براساس نمره کارنامه خود و زمان بندی اعلام شده در سایت انتخاب رشته مجدد داشته باشید. لازم به ذکر است قبولی قبلی شما محفوظ است/ 5- در صورت داشتن هر گونه اعتراضی، درخواست خود را همراه با نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه، شماره داوطلبی،واحد ، رشته، درس مورد اعتراض، ادرس و شماره تماس را همراه با کارنامه به معاونت سنجش و پذیرش دانشجو :(تهران،خیابان پاسداران ، نبش بهستان 6 ، پلاک1، کدپستی:1945961167) ارسال نمایید . چند رور بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید/6- چنانچه شما در زمان ثبت نام سهمیه را انتخاب کرده باشید و یا احیاناً در باجه رفع نقص قبل از ازمون ان را اصلاح نموده باشید و در موعد مقرر سهمیه شما توسط نهاد مربوطه به مرکز ازمون واصل و تایید گردیده باشد، در کارنامه سهمیه اعمال می گردد. در غیر اینصورت طبق ضوابط عادی محاسبه می شوید. ضمناً بعد از اعلام نتیجه امکان ویرایش و تصحیح ان وجود ندارد(اگر در کارنامه شما سهمیه درجه شده در تکمیل ظرفیت نیز با سهمیه بررسی می گردد. در غیر اینصورت امکان اضافه نمودن ان در این موعد تکمیل ظرفیت وجود ندارد)/7- امکان استرداد وجه پرداختی بابت کارت اعتباری در صورت انصراف از ثبت نام وجود ندارد./8- ویرایش ثبت نام تکمیل ظرفیت نداریم. اما می توانید با خرید کارت اعتباری مجدداً انتخاب رشته تکمیل ظرفیت انجام دهید. اخرین انتخاب رشته شما ملاک قرار می گیرد./9- جهت اطلاع از شهریه و ادرس واحدهای دانشگاهی زمانبندی ثبت نام در واحد دانشگاهی قبولی به ادرس PUBR-AZMOON.COM روابط عمومی سنجش و پذیرش دانشجو مراجعه نمایید/10- در صورت شرکت در تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی شما محفوظ است لکن برای ثبت نام با تاخیر با واحد دانشگاهی هماهنگی نمایید، بدیهی است مرکز ازمون مسیولیتی در قبال ثبت نام و یا عدم ثبت نام شما در خارج از موعد مقرر ندارد/11- رشته محل های تکمیل ظرفیت؛ همان مندرجات جدول انتخاب رشته در لینک انتخاب رشته ازمون ارشد می باشد و قابل تغییر و افزایش نیست/12-واحد علوم تحقیقات در تهران و به ادرس تهران میدان پونک انتهای اشرفی اصفهانی- حصارک قراردارد.در واحدالکترونیکی کلاسها به صورت مجازی برگزار میشود به سایت انها مراجعه نمایید. www.iauec.ac.ir

hasanpour70

کاربر فعال
مرسی
b_arch_5 عزیز

ولی واقعاً قابل باور نیست که واسه مهر تکمیل ظرفیت نزارن آخه دانشگاههایی که ظرفیتشون تکمیل نمیشه چی می شن پس؟؟؟؟؟
احتمالاً اینارو می گن که همه مجبور شیم انتخاب رشته کنیم این دانشگاههای داغونشون پر شه:razz:

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

اینهمه پول میگیرن جای خود ؛ بعدش اینجوری با بی برنامه بودن و نامردی میچزونن مارو.... :(

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها بالاخره مرکز آزمون جواب سوالمو داد :w40:
:w26:

سوال: ایا برای مهر به جز این کد رشته های جدیدی که اعلام شده تکمیل ظرفیت جداگانه ای هم قرار هست بیاد یا نه؟ خواهشن جواب بدید. ممنون

پاسخ: خیر :w22:

پس دل به تکمیل ظرفیت بعدی خوش نکنید
همینه فقط :w06:

چه عجب مثل آدم جوابتو دادن...معلووومه دوست دارن...:D

holooooooo

کاربر ممتاز
خب این به ضرر دانشگاه آزاده. خیلی ها تو بعضی واحد ها ثبت نام نمیکنن. ظرفیت خالی میشه. واقعا به این برنامه ریزی باید آفرین گفت.
!!!!!! گند زده دانشگاه آزاد...خیلیا نمیرن برای اینکه سراسری قبول شدن خیلی ها هم بخاطر هزینه نمیرن!!! من نمیدونم چرا 2 سال پیش 3 بار تکمیل ظرفیت دادن؟!!! تو همشم دانشگاه های تهران بودش!! کاش اونموقع تکمیل شرکت کرده بودما

این دروسی رو که شما گفتی من حساب کردم دقیقا میشه... 2648323 تومان.:w06:

؟!!!!!! بییخیااال؟!!! :eek:

arefeh

کاربر ممتاز
میگم میشه شهریه ثابت و واحد تئوری و عملی و جدا جدا اگه قیمت دارید بگید؟؟؟
میخوام مقایسه کنم با شرایط خودم...
و البته ابنم بگم دانشگاه ها بهتون وام میدنااااا...
الان من دارم از همین ترم 1 وام درخواست میدم که بستگی به اون ترم بین 700 تا1 تومن وام تعلق میگیره....

holooooooo

کاربر ممتاز
میگم میشه شهریه ثابت و واحد تئوری و عملی و جدا جدا اگه قیمت دارید بگید؟؟؟
میخوام مقایسه کنم با شرایط خودم...
و البته ابنم بگم دانشگاه ها بهتون وام میدنااااا...
الان من دارم از همین ترم 1 وام درخواست میدم که بستگی به اون ترم بین 700 تا1 تومن وام تعلق میگیره....

سلام عارفه
اینم جوابت... حساب کن ترم اول چقدر میشه به منم بگو

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سومین باره که این سوال و پرسیدم و بازم همون جواب تکراری
فک کنم مسول پاسخگویی حال نداره خوابش میاد:w15:

پاسخ: داوطلب گرامی لطفاً متن زیر را مطالعه کنید در صورت داشتن سوال خارج از موارد فوق می توانید سوال خود را مطرح نمایید: 1- انتخاب رشته مجدد ارشد واعلام نتایج ان نیز شنبه 29 شهریور اطلاع رسانی می گردد/2- نتایج بدون ازمون ممتازین نیز اول مهر اطلاع رسانی می گردد، کلیه داوطلبان حاضر در جلسه ازمون ارشد 93 در صورت ارایه رشته متناسب با مجموعه امتحانی مجاز به شرکت در تکمیل ظرفیت می باشند. ضمناً قبل از تهیه کارت اعتباری از رشته/محلهای ارایه شده اطلاع حاصل نمایند. هرداوطلب مجاز است متناسب با مجموعه امتحانی حداکثر تا20 کد رشته/محل انتخاب نماید. گزینش علمی داوطلبان در این مرحله براساس اولویت نمره کل و از میان داوطلبانی که حدنصاب نمره علمی رشته موردنظر را کسب نموده اند، از محل انتخابهای بیست گانه داوطلبان صورت می گیرد. پس از انتخاب رشته/شهر و دریافت شناسه انتخاب رشته امکان تغییر وجود ندارد لکن داوطلب می تواند نسبت به انتخاب رشته مجدد اقدام نماید(اخرین انتخاب رشته فرد ملاک عمل قرار خواهد گرفت و انتخاب های قبلی وی حذف خواهد شد)/3- چنانچه با شماره داوطلبی و کارنامه قادر به مشاهده کارنامه نمی باشید در خواستتان را باذکر اطلاعات فردی و رشته و شماره داوطلبی و ادرس و تلفن به ادرس : تهران خیابان پاسداران نبش بهستان 6 پلاک 1 ساختمان مرکز ازمون ،با کدپستی 1945961167 ارسال کنید و روز بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید شماره ثبت درخواستتان را دریافت کنید/4- در صورتی که قبول شده باشید در کارنامه شما قید گردیده است. در غیر اینصورت در کارنامه شما درج گردیده است امکان قبولی با انتخاب رشته محل های جدید و می توانید در تکمیلب ظرفیت از میان رشته محل های جدید(رشته محل های مصوب جدید وزارت علوم که زمان ثبت نام در دفترچه راهنمای ثبت نام وجود نداشته است) براساس نمره کارنامه خود و زمان بندی اعلام شده در سایت انتخاب رشته مجدد داشته باشید. لازم به ذکر است قبولی قبلی شما محفوظ است/ 5- در صورت داشتن هر گونه اعتراضی، درخواست خود را همراه با نام و نام خانوادگی ، شماره شناسنامه، شماره داوطلبی،واحد ، رشته، درس مورد اعتراض، ادرس و شماره تماس را همراه با کارنامه به معاونت سنجش و پذیرش دانشجو :(تهران،خیابان پاسداران ، نبش بهستان 6 ، پلاک1، کدپستی:1945961167) ارسال نمایید . چند رور بعد با شماره 22581342 دبیرخانه مرکز ازمون تماس بگیرید و شماره ثبت نامه خود را دریافت کنید/6- چنانچه شما در زمان ثبت نام سهمیه را انتخاب کرده باشید و یا احیاناً در باجه رفع نقص قبل از ازمون ان را اصلاح نموده باشید و در موعد مقرر سهمیه شما توسط نهاد مربوطه به مرکز ازمون واصل و تایید گردیده باشد، در کارنامه سهمیه اعمال می گردد. در غیر اینصورت طبق ضوابط عادی محاسبه می شوید. ضمناً بعد از اعلام نتیجه امکان ویرایش و تصحیح ان وجود ندارد(اگر در کارنامه شما سهمیه درجه شده در تکمیل ظرفیت نیز با سهمیه بررسی می گردد. در غیر اینصورت امکان اضافه نمودن ان در این موعد تکمیل ظرفیت وجود ندارد)/7- امکان استرداد وجه پرداختی بابت کارت اعتباری در صورت انصراف از ثبت نام وجود ندارد./8- ویرایش ثبت نام تکمیل ظرفیت نداریم. اما می توانید با خرید کارت اعتباری مجدداً انتخاب رشته تکمیل ظرفیت انجام دهید. اخرین انتخاب رشته شما ملاک قرار می گیرد./9- جهت اطلاع از شهریه و ادرس واحدهای دانشگاهی زمانبندی ثبت نام در واحد دانشگاهی قبولی به ادرس PUBR-AZMOON.COM روابط عمومی سنجش و پذیرش دانشجو مراجعه نمایید/10- در صورت شرکت در تکمیل ظرفیت، قبولی قبلی شما محفوظ است لکن برای ثبت نام با تاخیر با واحد دانشگاهی هماهنگی نمایید، بدیهی است مرکز ازمون مسیولیتی در قبال ثبت نام و یا عدم ثبت نام شما در خارج از موعد مقرر ندارد/11- رشته محل های تکمیل ظرفیت؛ همان مندرجات جدول انتخاب رشته در لینک انتخاب رشته ازمون ارشد می باشد و قابل تغییر و افزایش نیست/12-واحد علوم تحقیقات در تهران و به ادرس تهران میدان پونک انتهای اشرفی اصفهانی- حصارک قراردارد.در واحدالکترونیکی کلاسها به صورت مجازی برگزار میشود به سایت انها مراجعه نمایید. www.iauec.ac.ir

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا