نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

metalika777_h_g

عضو جدید

حالت خوشااا دیگه تو ترم مهر وقتی که کلاسا آبان ماه شروع شد این ترم هم اسفند ماه شروع میشه 15 اسفند هم تعطیلات عید نوروز در واقع می مونه هفته سوم فروردین که اونم دانشجو خسته هست از هفته 4چهارم فروردین کلاسا به صورت رسمی برگزار میشه :D
خخخخ خوب باشه؛ حالا فعلا ما که قبول نشدیم :D

aaary

عضو جدید
آدرس : تهران- جاده خاوران(بزرگراه امام رضا (ع))- شهرك قيامدشت، انتهاي خيابان شهيد باهنر، دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران شرق

مثلا از صادقیه چطوری می شه تا دانشگاه رفت ؟؟ منظورم بدون ماشین شخصیه یعنی از جایی ایستگاه تاکسی یا .... داره؟؟؟
چند ساعت طول می کشه !!!!؟؟؟؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
مثلا از صادقیه چطوری می شه تا دانشگاه رفت ؟؟ منظورم بدون ماشین شخصیه یعنی از جایی ایستگاه تاکسی یا .... داره؟؟؟

من تو پایانه ی آزادی، خیلی شده بی آری تی دیدم نوشته خاوران!ولی دقیق نمیدونم،بچه های تهران باید بگن

setare.blue

عضو جدید
کاربر ممتاز

ماشین خورش خوبه ، خوبیه دانشگاهش اینکه از نظر رفت وآمد ساپورت میشه.. هم مینی بوس داره، هم اتوبوس داره ، هم تاکسی نزدیک دانشگاه

اینو قبلا در این تاپیکم گفتم:

فقط بهتون بگم، احتمالا
تهران شرق همون قیامدشته
،​
دانشگاه خودم اونجا بوده، نمیگم بده،اما همه بچه ها وقتی میخوان تهران شرق رو بزنن فکر میکنن نزدیکه افسریه هستش، درصورتی که خاوران رو رد میکنه و نزدیک پاکدشته، میشه گفت آخر تهران، در ضمن اینکه جادش از دماوند و رودهن بسیار خطرناکتره و پر از ماشین های سنگینه

البته اگر اون دانشگاه باشه،که من احتمال 80درصد میگم دانشگاه تهران شرق همون قیامدشته.. دانشگاه قیامدشت درحد اینکه یه مدرکی بگیری و درستو تموم کنی، نمیگم خیلی راحت میگیرن، استاد خوب داشتیم و استاد بد هم زیاد داشتیم، نمونش استاد طرح نهایی خودم، دکتر نسیم خانلو بسیار استاد توانمند و پر اطلاعات ولی سختگیر .

احتمالا هم باید سال اولی باشه که این واحد کارشناسی ارشد معماری گرفته، سال اولیا همیشه فنا میشن ، و در واقع از نظر من ریسکه، اما مهم تفکر شماست

از صادقیه بهتره برین آزادی ، از آزادی بی ارتی داره مستقیم میره خاوران، از خاوران هم اتوبوس داره هم مینی بوس برای قیامدشت، تاکسی هاشم یکم اونورتر هست، یه جا هم هست ، ایستگاه مامازند هست،که تاکسیا توش هستند، نزدیک خاورانه،از اونجا هم سوار میشین .

البته جور دیگه هم میشه رفتش .ولی اینجوری سر راست تره. این دانشگاه ته شهرک قیامدشته.

تا یک ماه پیش هم مطمئن نبودم دانشگاه خودمه ،اما بعدش آدرسو دیدم مطمئن شدم.

شما چون غرب هستین احتمال زیاد 2ساعت کامل طول میکشه ، من چون شمال شرق هستم 1ساعت ونیم هم میرسیدم ، این مقدار زمان درحالتی بود که خیلی زود میرسیدم دانشگاه.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
پایان ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت رشته های گروه علوم پزشکی آزمون سراسری و کارشناسی ارشد ناپیوسته
زمان دریافت خبر : سه شنبه 30ام دی 1393
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام دومین مرحله تکمیل ظرفیت گروه علوم پزشکی آزمون سراسری و کارشناسی ناپیوسته ۹۳ و کارشناسی ارشدناپیوسته ساعت ۲۴: ۰۰ امشب مورخ ۳۰/۱۰/۹۳ به پایان می رسد. علوی فاضل در ادامه به داوطلبان توصیه کرد: با توجه به اینکه فرصت برای تکمیل ظرفیت این مرحله دوباره تمدید نخواهد شد، از داوطلبان خواست هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و آن را به ساعات پایان شب موکول نکنند. معاون سنجش و پذیرش گفت: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www. azmoon. org مراجعه و ۲۰ رشته/محل را در سایت ثبت کنند. وی درخصوص زمان اعلام نتایج این مرحله گفت: نتایج این مرحله از تکمیل ظرفیت در بهمن ماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان در همین نیمسال دوم می توانند مشغول به تحصیل شوند

metalika777_h_g

عضو جدید

پایان ثبت نام مرحله تکمیل ظرفیت رشته های گروه علوم پزشکی آزمون سراسری و کارشناسی ارشد ناپیوسته
زمان دریافت خبر : سه شنبه 30ام دی 1393
دکتر علوی فاضل با اعلام این خبر به روابط عمومی معاونت سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام دومین مرحله تکمیل ظرفیت گروه علوم پزشکی آزمون سراسری و کارشناسی ناپیوسته ۹۳ و کارشناسی ارشدناپیوسته ساعت ۲۴: ۰۰ امشب مورخ ۳۰/۱۰/۹۳ به پایان می رسد. علوی فاضل در ادامه به داوطلبان توصیه کرد: با توجه به اینکه فرصت برای تکمیل ظرفیت این مرحله دوباره تمدید نخواهد شد، از داوطلبان خواست هرچه سریعتر نسبت به ثبت نام خود اقدام کنند و آن را به ساعات پایان شب موکول نکنند. معاون سنجش و پذیرش گفت: داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت www. azmoon. org مراجعه و ۲۰ رشته/محل را در سایت ثبت کنند. وی درخصوص زمان اعلام نتایج این مرحله گفت: نتایج این مرحله از تکمیل ظرفیت در بهمن ماه اعلام خواهد شد و پذیرفته شدگان در همین نیمسال دوم می توانند مشغول به تحصیل شوند
در عین ناباوری سر وقت مهلتش تموم شد؛ ایشالا که جوابشم زود بیاد بریم....

holooooooo

کاربر ممتاز
علوي فاضل گفت: نتايج تكميل ظرفيت نيمسال دوم آزمون كارشناسي ارشد سال 93 فردا دوشنبه مورخ 06/11/93 اعلام خواهد شد. داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از نتايج خود مطلع شوند. زمان ثبت نام اين دسته از پذيرفته شدگان روز چهارشنبه مورخ 8/11/93 خواهد بود.
ارسال شده در تاریخ :1393/11/05 760
http://www.pubr-azmoon.com/546_اعلام_نتايج_تكميل_ظرفيت_آزمون_كارشناسي_ارشد

عاطی خانم

عضو جدید
علوي فاضل گفت: نتايج تكميل ظرفيت نيمسال دوم آزمون كارشناسي ارشد سال 93 فردا دوشنبه مورخ 06/11/93 اعلام خواهد شد. داوطلبان مي توانند با مراجعه به سايت www.azmoon.com از نتايج خود مطلع شوند. زمان ثبت نام اين دسته از پذيرفته شدگان روز چهارشنبه مورخ 8/11/93 خواهد بود.
ارسال شده در تاریخ :1393/11/05 760
http://www.pubr-azmoon.com/546_اعلام_نتايج_تكميل_ظرفيت_آزمون_كارشناسي_ارشد

این دیگه چیه؟
مگه موقع ثبت نام اصلی اینارو ثبت نام نکردیم؟

erfan4877

عضو جدید
خدا کنه ترازها اومده باشه پایین. من هیچ جا قبول نمیشم با این ترازی که دارم. خدایا خودت کمک کن که از این بدشانسی کنکور امسال نجات پیدا کنیم.

holooooooo

کاربر ممتاز
ابهر همینجوریشم بدون کنکور برمیداره ها!!!!!
فک کنم معماری داخلی بود من دیدم

بدون کنکور مگه برا فارغ التحصیلای آزاد نیست؟!!
من آزاد نبودم کارشناسی
ترجیحمم اینه ارشدم معماری باشه..

metalika777_h_g

عضو جدید

من آزاد نبودم کارشناسی
اون بدون کنکور جریانش چیه؟؟؟ شرط معدل داره؟

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
اونشو نمیدونم اما من تو دانشگاهش دیدم یه بنر بزرگ زده بودن که معماری داخلی (فک کنم ) توش داشت و کلی رشته دیگه
من آزاد نبودم کارشناسی

puyan khan

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
الان هرچی گشتم تو سایت دانشگاهش پیدا نکردم ولی یادمه با داداشم یه قایل دانلود کردیم هم رشته ها بود توش هم شماره مسئولش خلاصه زنگ زدیم گفت بیا ثبت نام اما من نرفتم یعنی نمیخاستم برم یعنی باورم نمیشد که میشه با مسئولش حرف زدیم دیدم که میشه
کسی اطلاع داره بگه ببینیم جریان این بدون کنکور چیه...

holooooooo

کاربر ممتاز
کسی اطلاع داره بگه ببینیم جریان این بدون کنکور چیه...

بدون کنکور ثبت نام داشت که چند وقت پیش تو خود سایت آزمون هم بود ..فکر کنم هزینش 20 تومن بود برا فارغ التحصیلای آزاده

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا