نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

e_s_h

عضو جدید
سلام تبریک به دوستانی که قبول شدن و آرزوی موفقیت برای همه :smile:...تراز آخرین نفرات قبولی ....مهندسي معماري / واحد رامسر 5459.....دماوند 5725...رودهن 5910...اسلامشهر 5801...فیروزکوه 5651...صفادشت 5672....شهر ری 5884...چالوس 5460..زنجان 5520...کاشان 5586..ابهر 5550...آبادان 5147..لارستان 5188...اهر 5067..بافق 5082...سراب 5120

monire3000

عضو جدید

کارشناسی ارشد

رشته های فنی و مهندسی
(کلیه گرایش ها)

000 /000 /17
برای شهر ری
زیاد نیست؟

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
بچه ها بقیه کجان پس..؟:surprised:
holoooooooo
metalika777
......

من اینجام...
ابهرو زده بودم قبول نشدم :-(
پنجوشیشصدو خورده ای بود...
من ترازم 5352
آبادااان آوردم...
قبولیه قبلیم پردیس زنجان...
مثل اینکه من یا باید برا تکمیل بهمن وایسم یا برا سال دیگه :cry:

mohandesmemari

عضو جدید
سلام دوستان و خسته نباشید
من قبل از تکمیل ظرفیت پردیس علوم تحقیقات زنجان قبول شده بودم حالا تو نتایج تکمیل ظرفیت که خود واحد زنجان تازه اومده قبول شدم خیلییی خوشحال شدم حالا فرا پس فردا میخوام برم پرونده ام رو از پردیس زنجان انتقال بدم به خود واحد زنجان یووووهووووووووو من میخواستم بیام تهران و قزوین چون راحت قبول میشم بخاطر شرایط شغلی و هم چنین مادرم گفته تهران یا جای دیگه نرو واسه همون زنجان موندم
;):):):):biggrin::thumbsup2::thumbsup2::w21::w33::w33::w31::w42::w42::w14::w14:

آخرین ویرایش:

bx5a

عضو جدید

کارشناسی ارشد
رشته های فنی و مهندسی
(کلیه گرایش ها)
000 /000 /17
برای شهر ری
زیاد نیست؟

تبریک میگم

ولی سعی کن با استاد خسروی چیزی برنداری که پوست سر ادمو میکنه :D

ولی عوضش استاد غیایی و پور حجار استادای خوبین

monire3000

عضو جدید
فکر کنم کلا ترم اولش همینه
توضیحشم اینه
احتراماً بدین وسیله مبالغ علی الحساب شهریه نیمسال اول94-93 (بر مبنای شهریه ثابت بعلاوه قسمتی از شهریه متغیر) به شرح جدول زیر اعلام می گردد.
شهریه های دریافتی به صورت علی الحساب می باشد و دانشجویان بعد از واحدگیری و دریافت برگه انتخاب واحد در صورت داشتن بدهی لازم است نسبت به تسویه الباقی شهریه اقدام نمایند.

آخرین ویرایش:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
من اینجام...
ابهرو زده بودم قبول نشدم :-(
پنجوشیشصدو خورده ای بود...
من ترازم 5352
آبادااان آوردم...
قبولیه قبلیم پردیس زنجان...
مثل اینکه من یا باید برا تکمیل بهمن وایسم یا برا سال دیگه :cry:

فدای سرت گلم
زنجان و نمیری دوستم ؟؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان کسی اطلاعاتی درباره این واحد امارات نداره؟
الان من واسه ثبت نام به کجا باید مراجعه کنم دقیقا...؟؟؟:w20:

bahar-spring

کاربر بیش فعال
فکر کنم کلا ترم اولش همینه
توضیحشم اینه
احتراماً بدین وسیله مبالغ علی الحساب شهریه نیمسال اول94-93 (بر مبنای شهریه ثابت بعلاوه قسمتی از شهریه متغیر) به شرح جدول زیر اعلام می گردد.
شهریه های دریافتی به صورت علی الحساب می باشد و دانشجویان بعد از واحدگیری و دریافت برگه انتخاب واحد در صورت داشتن بدهی لازم است نسبت به تسویه الباقی شهریه اقدام نمایند.
مهلت تسویه این الباقی تا کی هست؟! تا آخر ترم میشه؟ برای همه دانشگاهها قانونش یکسان هست؟

مهديه مقدم

عضو جدید
دوستان مرکز آرمون اعلام کرده فردا به واحد مورد نظر جهت ثبت نام مراجعه کنن ینی همین فردا رو مهلت داریم؟بعد ثبت نام حضوریه؟اینترنتی نمیشه؟آخه میرم تو سایت دانشگاه قبولی ام فرم اینترنتی و پرداهت اینترنتی هست...

TARANE-ARCH

عضو جدید
دوستان مرکز آرمون اعلام کرده فردا به واحد مورد نظر جهت ثبت نام مراجعه کنن ینی همین فردا رو مهلت داریم؟بعد ثبت نام حضوریه؟اینترنتی نمیشه؟آخه میرم تو سایت دانشگاه قبولی ام فرم اینترنتی و پرداهت اینترنتی هست...
مهدیه کجامیری

.مهسا.

عضو جدید
کیست مرا یاری کند.....؟؟؟

من يكي از دوستام پارسال واحد امارات قبول شد،كرمانشاه درس خوند. واسه مدركش ميگفت كه اسم علوم تحقيقات تهران ميخوره (الان ترم 3) بعدم هرجا بخواي ميتوني به صورت مهمان واحداشو بگذروني.
شهريه ش تقريبا 2برابر آزاده ( بر اساس درهم امارات حدود 4-4.5 ميليون هر ترم) پايان نامه هم حدود 8 ميليون.

b_arch_5

کاربر بیش فعال
من يكي از دوستام پارسال واحد امارات قبول شد،كرمانشاه درس خوند. واسه مدركش ميگفت كه اسم علوم تحقيقات تهران ميخوره (الان ترم 3) بعدم هرجا بخواي ميتوني به صورت مهمان واحداشو بگذروني.
شهريه ش تقريبا 2برابر آزاده ( بر اساس درهم امارات حدود 4-4.5 ميليون هر ترم) پايان نامه هم حدود 8 ميليون.

خوب ای که میشه هرجا به عنوان مهمان بگذرونی خیلی خوبه
ممنون از راهنمایی ت دوست عزیز
من فقط نمیدونم واسه ثبت نام به کجا باید مراجعه کنم...؟؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا