نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

simson

عضو جدید
شما برق خوندنین؟؟؟ برای چی اینجا راجع به ارشدتون نوشتین... من با تراز 6611 تهران مرکز قبول شدم و دقیقا مرز علوم تحقیقات بودم و البه خود تهران مرکز. فکر کنم اصلا اینطوری نبوده برای ما ترم مهر و بهمن رو خودشون انتخاب کنن... و منظور ایشون از اون سوال هم ترجیح شما نیست اینه که مرکز ازمون چه طور به این نتیجه رسیده که شما براتون بودن توی دانشگاه a اونقدر ارزش داره که 5 ماه دیرتر برید دانشگاه؟؟!!
آره ترجیح میدم چون سطحش بالاتره و از طرفی اینا که جدید زدن چون تازه آوردن مشکل زیاد داره و ضمنا اجازه میده برای کنکور سراسری بخونم بعد بهمن تصمیم بگیرم چه کنم
شما برق رو می گین؟؟؟؟ با 6300 تو معماری در بهترین حالت همون تهران جنوب می شه قبول شد، احتمالا تراز آخرین نفر علوم تحقیقات تو برق پایین تر از معماریه. یعنی اول مهر رو برمیداره بعد بهمنو بعد می ره سراغ تهران مرکز.
با راهنماییتونو ارائه ی ترازتون ما رو گمراه کردین!

آخرین ویرایش:

alirtah

عضو جدید
يه سوال فوندامنتال ، تهران مركز يا علوم تحقيقات قوي تره يا فرقي نداره؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال
ارائه تو اسکیس ازاد خیلی مهمه
به نظرت چند ثانیه به اسکیس نگاه میکنن تا اونو دسته بندی کنن
اگه مدارک کامل باشه و خوب کنار هم قرار بگیرن نتیجش خوب میشه
من یه پرس دید پرنده و یه ناظر با پلان مقطع زدم 60 شدم

من هم ارایه خوبی داشتم
هنوز ملاک نمره دادن تو اسکیس مشخص نیست
هر کسی یه چیزی میگه..
استاد خودم میگفت اینو بزنی میشی بالای 50 درد شک نکن
ولی شدم 25 درصد...:(

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دوستان کسی نمونه ای از اسکیس آزاد امسال و نداره بزاره....:)

arefeh

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
من ایده و پلان و حجم توپ با راندوی کامل و کلی فلسفه نویسی شدم 25:biggrin:

تا جایی که میدونم نمیدونم جایی کسی گفتی یا جز فوانین بوده نمیدونم دقیق ولی گفته بودن دیگه راندو تاثیری نداره...
بعد فلسفه نویسی یعنی چی؟؟نوشته رو نمیخونند...دیتیل و ...باید زیاد میذاشتید..
من سراسری رو هم 44 زده بودم....اونم راندو نداشت و البته پرسپکتیوم هم اونجا اصلا خوب نبود....حس میکنم مهمترین شیتها شیتهای ایده و کانسپت و پلان و مقطع و دیتیل مهم....و از همه مهمتره کانسپته...
چون پارسال اسکیس سراسری رو هم راندو کرده بودمهم پرس عالی زدم و کلی کار کردم اما ایده نداشت خیلی.....و نتیجه اش شد 20%

b_arch_5

کاربر بیش فعال
تا جایی که میدونم نمیدونم جایی کسی گفتی یا جز فوانین بوده نمیدونم دقیق ولی گفته بودن دیگه راندو تاثیری نداره...
بعد فلسفه نویسی یعنی چی؟؟نوشته رو نمیخونند...دیتیل و ...باید زیاد میذاشتید..
من سراسری رو هم 44 زده بودم....اونم راندو نداشت و البته پرسپکتیوم هم اونجا اصلا خوب نبود....حس میکنم مهمترین شیتها شیتهای ایده و کانسپت و پلان و مقطع و دیتیل مهم....و از همه مهمتره کانسپته...
چون پارسال اسکیس سراسری رو هم راندو کرده بودمهم پرس عالی زدم و کلی کار کردم اما ایده نداشت خیلی.....و نتیجه اش شد 20%

آره راندو تاثیری نداره زیاد فقط یه راندوی ساده و معمولی میخوان
فلسفه نویسی یعنی نمایش ایده با جزییات و اشکال هندسی و فلسفی و ایده پردازی کامل
که نوشتاری نیست و تصویری نشون دادم
منم ایده و کانسپت و یلان داشتم با حجم کامل
استاد خودم تو دانشگاه مدرس اسکیس بود و یه نمونه اسکیسمو که
بهش نشون دادم گفت این بالای 50 درصد میاره حالا نمیدونم
دیگه بقیه ی داستان چی هست...

Kaka_s

عضو جدید
شما برق خوندنین؟؟؟ برای چی اینجا راجع به ارشدتون نوشتین... من با تراز 6611 تهران مرکز قبول شدم و دقیقا مرز علوم تحقیقات بودم و البه خود تهران مرکز. فکر کنم اصلا اینطوری نبوده برای ما ترم مهر و بهمن رو خودشون انتخاب کنن... و منظور ایشون از اون سوال هم ترجیح شما نیست اینه که مرکز ازمون چه طور به این نتیجه رسیده که شما براتون بودن توی دانشگاه a اونقدر ارزش داره که 5 ماه دیرتر برید دانشگاه؟؟!!

مرکز آزمون تشخیص نداده. تا یه ترازیو ورودی مهر گرفتن بقیه رو گفتن ورودی بهمن از قضا این مورد به نفع من شده همین. بعدم چون اون موقع تو انجمن برق تاپیک دانشگاه آزاد نبود گفتم اینجا پست بدم.

s.sahba

عضو جدید
Picture2.jpg
بچه ها یکی لطف کنه به من بگه الان چرا بنده باید 5000000تومان چک یا سفته بدم دقیقا دلیلش چیه؟؟؟!!!!!!!! جدیه یا نه شوخی کردن با ما؟؟؟؟؟!!!

s.sahba

عضو جدید
مشاهده پیوست 220931
بچه ها یکی لطف کنه به من بگه الان چرا بنده باید 5000000تومان چک یا سفته بدم دقیقا دلیلش چیه؟؟؟!!!!!!!! جدیه یا نه شوخی کردن با ما؟؟؟؟؟!!!

دوستان خواهشا یکی جواب بده،این موضوع فقط ماله علوم و تحقیقاته یا همه واحدا اینجورین؟؟بابته چی آخه؟؟!!!!!!!!

s.sahba

عضو جدید
یه سفته واسه سربازی برادران هم میخوان !

جدی اینارو باید بدیم؟!!!! بابا بیخیال حالا اگه 5000000 سفته نگیرن ما مثلا مدارک لیسانس بشون تحویل نمیدیم؟؟!!!!!!!!!این چه مسخره بازیه!!!اگه بانک میزدیم با یه سفته 3000000 آزادمون میکردن حالا واسه ارائه مدرک کارشناسی 5000000تومن سفته؟!!!!!!!!!!!!!!:surprised::confused:

• paydar

عضو جدید
دوستان کسی میدونه دانشگاه ازاد املی بهتره یا ازاد بابل؟ هم از نظر سخت گیری هم از نظر اموزشی ...

مهديه مقدم

عضو جدید
حتما بنا رو از سطح زمین بالاتر آوردید...
خیلیا این اشتباهو کردن...
نه اتفاقا اونو رعایت کرده بودم اما چون مقطع نداشتم و پلانم در حد خطوط اصلی بیرونی بود و ناقص احتمالا به خاطر اون بوده فقط نمره حجمو گرفتم دیگه...دستم کنده یه کم

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
جدی اینارو باید بدیم؟!!!! بابا بیخیال حالا اگه 5000000 سفته نگیرن ما مثلا مدارک لیسانس بشون تحویل نمیدیم؟؟!!!!!!!!!این چه مسخره بازیه!!!اگه بانک میزدیم با یه سفته 3000000 آزادمون میکردن حالا واسه ارائه مدرک کارشناسی 5000000تومن سفته؟!!!!!!!!!!!!!!:surprised::confused:

ببین دانشگاه ازاد تنبله نمیاد مدرک رو هر وقت ببری چک کنه میذاره اخرای کار میاد تاریخ مدرک رو چک میکنه-این پوله را میگیره که مطمئن باشه تارخ مدرکت قبل ورودت به ارشده که اگه نباشه اونو جای غرامت بگیره -بعضی ها هم مدرکشون اماده نیست اینا میگن چک یا سفته بدین که به همه بگن ما کارمون درسته ومحکم کاریم...نگران نباش بده دیگه به هر حال نمیتونی فرار کنی .اخرش فارق التحصیل که شدی همه چیز اوکی بود بهت برمیگردونن.خخخخخخخ فک کنم اگه سارق مصلح بودی بابت مجازاتت اینقدر ازت نمیگرفتن!

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ببخشید بدون ربطه اما.... :دوستان شما نمیدونین شهریه ارشد غیر انتفاعی چقدر میشه؟لطفا اگه میدونید راهنماییم کنید.پیشاپیش تشکر:gol:

s.sahba

عضو جدید
ببین دانشگاه ازاد تنبله نمیاد مدرک رو هر وقت ببری چک کنه میذاره اخرای کار میاد تاریخ مدرک رو چک میکنه-این پوله را میگیره که مطمئن باشه تارخ مدرکت قبل ورودت به ارشده که اگه نباشه اونو جای غرامت بگیره -بعضی ها هم مدرکشون اماده نیست اینا میگن چک یا سفته بدین که به همه بگن ما کارمون درسته ومحکم کاریم...نگران نباش بده دیگه به هر حال نمیتونی فرار کنی .اخرش فارق التحصیل که شدی همه چیز اوکی بود بهت برمیگردونن.خخخخخخخ فک کنم اگه سارق مصلح بودی بابت مجازاتت اینقدر ازت نمیگرفتن!

پس چاره ای نیست هااا؟!!!خدایی اینجوریشو دیگه ندیده بودیم!!حالا همه واحدا اینجوریه؟؟؟؟!!!
در مورد شهریه غیرانتفاعیم 10 واحدش حدود 2000000تومن!!!

karanka

عضو جدید
پس چاره ای نیست هااا؟!!!خدایی اینجوریشو دیگه ندیده بودیم!!حالا همه واحدا اینجوریه؟؟؟؟!!!

این علوم تحقیقات شهریه ثابت رو تمام و کمال میخواد واسه ثبت نام...!؟ یا یه سفته هم واسه اون میگیرن که هت تریک کرده باشیم...:D

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز

همه ی واحدها همینطورن .این قانون کل دانشگاههای ازاده.نگران نباش اگه مشکلی برای تاریخ مدرکت نداری بده دستشون امانت میمونه موقع فارق التحصیلی، مدرک را بدی بهت برمیگردونن . راستی غیر انتفاعی اینقدره اونوقت ازاد ترمی چنده؟جدول شهریه غیر انتفاعی رو ندارین بهم بدین؟نمیدونی از کجا میتونم پیدا کنم؟

s.sahba

عضو جدید
همه ی واحدها همینطورن .این قانون کل دانشگاههای ازاده.نگران نباش اگه مشکلی برای تاریخ مدرکت نداری بده دستشون امانت میمونه موقع فارق التحصیلی، مدرک را بدی بهت برمیگردونن . راستی غیر انتفاعی اینقدره اونوقت ازاد ترمی چنده؟جدول شهریه غیر انتفاعی رو ندارین بهم بدین؟نمیدونی از کجا میتونم پیدا کنم؟

آزاد یه 300تایی حدودا بیشتره شایدم یخورده بیشتر،یه سرچ کنی شهریه سراسریا همش میاد واحدای عملی،نظری برای همه نوع دانشگاه...

mohandesmemari

عضو جدید
سلام دوستان
من امروز ثبت نام کردم در علوم تحقیقات زنجان شایدم بعدا انتقال بدم برم خود واحد زنجان شهریه کامل ترم اول 10 واحدی شد 2304100 تومان

شهریه واحد های نظری 83000 تومان اونم به غیر از طرح معماری یک شش واحد نظری دارم کلا شد 498000 تومان
شهریه طرح معماری یک 4 واحده یک واحد نظری و سه واحد عملی شهریه اش شد 421100 تومان
خدمات اموزشی به همراه بیمه 92000 تومان
شهریه ثابت هم شد 1293000 تومان

آخرین ویرایش:

mohandesmemari

عضو جدید
فقط ثابت رو دادی؟ سفته :D چنتا؟

سلام دوستان
من امروز ثبت نام کردم در علوم تحقیقات زنجان شایدم بعدا انتقال بدم برم خود واحد زنجان شهریه کامل ترم اول 10 واحدی شد 2304100 تومان

شهریه واحد های نظری 83000 تومان اونم به غیر از طرح معماری یک شش واحد نظری دارم کلا شد 498000 تومان
شهریه طرح معماری یک 4 واحده یک واحد نظری و سه واحد عملی شهریه اش شد 421100 تومان

شهریه ثابت که باید بریزید ولی برای شهریه متغییر میتونید دو سه تا چک بدید در مورد سفته هم که هیچی ندادم چون مدرک اصلی کارشناسی دارم هم کارت خدمت سربازی واسه همین ازم سفته نگرفتند

holooooooo

کاربر فعال تالار مهندسی معماری ,
کاربر ممتاز
:wallbash::w04:
سلام دوستان

شههههههههریه وااااااحد عملی چچچچچچچچچچهااااارصد؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!! وای وایییییی

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا