نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

وضعیت
موضوع بسته شده است.

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس تو نتیجه ات نبینی "امکان قبولی با انتخاب محل های جدید" صلوووات
رضا جون داداش خدا سایه تو رو از سر ما کم نکنه :D
ایشالا هم من ! هم شما هم بقیه بچه های اینجا قبول شیم این لحظه از ته دلم خواستم از خدا اینو....
هر چند چاکر اوس کریم هرچه پیش آید خوش آید استرس مسترس هم بزارین کنار بچه ها..
اینشالا فردا قبولیه تک تک تون پشت کامپیوتر ببینن
چاکر همگی مخصوصا آقا رضای گل شب شیک;)
بچه ها فک کنم من تنها فردی هستم تو باشگاه که دعا میکنم قبول نشم چون احتمال 99.9 درصد عازم سربازیم (البته از نوع امریه) انتخاب اولم آزاد زنجان بوده و بعدی علوم تحقیقات :cool:
خلاصه اینکه خیلیا هستند مثل من که همینجوری شرکت کردند و خیالتون راحت باشه که تکمیل ظرفیت اونایی که قبول نشدن حتماجای امیدواری هست.
یه توصیه برادرانه هم بکنم که قدر این آقا رضا رو بدونید ماشالله سرشار از انرژی و اطلاعاته
در آخر هم آرزوی موفقیت دارم برا همتون
اره والا مگه ما اینجا چندتا اقا رضا داریم.یک دونه بیشتر نداریم.یک دونه ای اقا:gol::gol:;)
مرسی دوستای عزیزم..به من لطف دارید..امیدوارم همه قبول بشید چه امروز و یا انتخاب رشته مجدد:gol::gol:
چون هر دو در ادامه هم هستن و هرکی امروز قبول نشد یعنی تو این چند دانشگاه قبول نشده و یه سری جاهای دیگه هم باید گزینش بشه...پس هیچکس غصه نخوره...
به اعتقاد من هرکی بره واسه انتخاب رشته مجدد تازه خوب هم هست..چون تو انتخاب های اولی که داشتیم کلی علوم تحقیقات وجود داره که از سال دیگه نیستن.پس به نظرم خوبه که انتخاب مجدد داشته باشیم
اینجور که طی اطلاعیه ای اعلام کردن ظاهرا انتخاب مجدد و کد رشته های جدید پراکندگی خوبی داره و یه حالت بومی گزینی داره

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

Thearchi

عضو جدید
سلام رضا جون... در چه حالی ؟
من که از استرس دل و رودم داره میاد تو حلقم...
پس ساعت چند قراره اعلام کنن؟ :w47:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام رضا جون... در چه حالی ؟
من که از استرس دل و رودم داره میاد تو حلقم...
پس ساعت چند قراره اعلام کنن؟ :w47:

سلام..تو چرا عزیزم...کنکور خوب داده بودی که...نگران نباش انتخاب مجدد هم هست...پس امروز اگه نشدی به این نیست که مردود شدی بلکه هنوز تو یه سری انتخاب های دیگه باید گزینش بشی...
احتمالا زیاد همون 2 به بعد اعلام میشه...مرکز ازمون اطلاعیه میزنه

darkwater

عضو جدید
تو نت می چرخیدم اینو دیدیم :D
فاضل معاون مرکز آزمون دانشگاه آزاد در گفتگو با خبرنگار دانشگاهی باشگاه خبرنگاران گفت: نتایج کار‌شناسی ارشد بعدازظهر امروز اعلام می‌شود اما ساعت دقیق آن مشخص نیست.
وی افزود: در این آزمون از ۵۰۰ هزار دانشجوی ثبت نامی ۲۰۰ هزار نفر قبول شده‌اند و داوطلبان می‌توانند براساس دفترچه انتخاب رشته اگر در رشته و مکان مورد نظر قبول نشده‌اند، براساس اولویت‌هایی که دانشگاه آزاد برای آن‌ها در نظر گرفته از فردا انتخاب رشته مرحله دوم خود را دوباره انجام دهند و در هفته آینده نتایج مرحله دوم انتخاب رشته آن‌ها اعلام می‌شود.
[FONT=&quot]علوی فاضل تصریح کرد: انتخاب مرحله دوم رشته‌ها برای دانشجویان دکتری نیز محقق شده، چنانچه این دانشجویان می‌توانند از امروز برای دومین بار و براساس اولویت‌های در نظر گرفته شده دانشگاه آزاد که در پایین کارنامه آن‌ها درج شده است برای دومین بار انتخاب رشته خود را انجام دهند و در هفته آینده نتایج مرحله دوم انتخاب رشته آن‌ها نیز اعلام می‌شود[/FONT]

Thearchi

عضو جدید
سلام..تو چرا عزیزم...کنکور خوب داده بودی که...نگران نباش انتخاب مجدد هم هست...پس امروز اگه نشدی به این نیست که مردود شدی بلکه هنوز تو یه سری انتخاب های دیگه باید گزینش بشی...

ممنون رضا جون ... ولی من فقط زبان خوب زدم بقیه رو معلوم نیست چه کردم...
توکل بر خدا ببینیم چی میشه... امیدوارم که خودت همون انتخاب اول قبول شی... چون انصافا امسال خیلی زحمت کشیدی تو فروم...:gol:

eng.anita

عضو جدید
ساعت خيلي كند حركت مي كنه.مرديم از دلشوره . راستي دوستان يه سوال من كارداني به كارشناسي بودم ولي تازه از كاردانيم تسويه كردم نه مدرك كاردانيم حاضره نه كارشناسي هر چقد هم زنگ مي زنم به دانشگاهام امروز فردا مي كنن.اگه احيانا قبول شم چه خاكي بايد بر سر بريزم ؟ ثبت نامم نمي كنن؟

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو سایت دانشگاه ازد که اطلاعیه می زنه نگفته کی جواب ارشد میاد شما از کجا می دونید امروز میاد ؟

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ممنون رضا جون ... ولی من فقط زبان خوب زدم بقیه رو معلوم نیست چه کردم...
توکل بر خدا ببینیم چی میشه... امیدوارم که خودت همون انتخاب اول قبول شی... چون انصافا امسال خیلی زحمت کشیدی تو فروم...:gol:

مرسی...اره هر چی خدا بخواد..از اول هم توکل بر اون بوده
من که خیلی از انتخاب هایی که داشتم رو نمیخوام...دوست دارم انتخاب مجدد داشته باشم بتونم تصمیمم رو عوض کنم

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پیام روابط عمومی : 1393/06/19

با سلام . امروز نتایج امروز اعلام خواهد شد و ساعت اعلام آن را اطلاع رسانی خواهیم کرد / در مورد انتخاب رشته نیز بعد از اعلام نتایج اطلاع رسانی خواهیم کرد . /

• paydar

عضو جدید
دعای معراج « بسم اللهِ الرَّحمن الرَّحیم »
« یا سَیِّدُ یا سَنَدُ یا صَمَدُ یا مَن لَهُ المُستَنَدُ اجْعَلْ لی فَرَجًا و مَخْرجًا مِمّا اَنَا فیهِ وَاکْفِنی فیهِ و اَعُوذُبِکَ بِسم اللهِ التّاماتِ یا اللهُ یا اللهُ یا اللهُ یا رَحمانُ یا رحمانُ یا رَحمانُ یا رَحیمُ یا رَحیمُ یا رَحیمُ یا خالِقُ یا رازِقُ یا بارئُ یا اَوَلُ یا اخِرُ یا ظاهِرُ یا باطِنُ یا مالِکُ یا قادِرُ یا واهِبُ یا وَهّابُ یا تَوّابُ یا حَکیمُ یا سَمیعُ یا بصیرُ یا غَفورُ یا رَحیمُ یا غافِرُ یا شَکورُ یا عالِمُ یا عادِلُ یا کریمُ یا حلیمُ یا وَدودُ یا غَفورُ یا رَؤُفُ یا وترُ یا مُغیثُ یا مُجیبُ یا حَبیبُ یا مُنیبُ یا رَقیبُ یا مُعیدُ یا حافِظ یا قابِضُ یا حَیُّ یا مالِکُ یا باعثُ یا وارثُ یا رَحیمُ یا فاتِحُ یا فارجُ یا فاخِرُ یا مُعِزُّ یا مُذِّلُ یا مُعینُ یا مُبینُ یا جَلیلُ یا جَمیلُ یا کَفیلُ یا وکیلُ یا دَلیلُ یا حَیُّ یا قَیّومُ یا جَبّارُ یا غَفّارُ یا حنّانُ یا مَنّانُ یا دَیّانُ یا غُفرانُ یا بُرهانُ یا سُبحانُ یا مُستَعانُ یا سُلطانُ یا امینُ یا مؤمِنُ یا مُتَکَبِّرُیا شَکورُ یا عَزیزُ یا عَلِیُّ یا وَفیُّ یا زَکِیُّ یا قَوِیُّ یا غَنِیُّ یا مُحِقُّ یا مُعطی یا اخِرُ یا احسَنَ الخالِقینَ یا خیرَ الرّازقینَ یا خیرَ الغافِرینَ یا خیرَ المُحسِنینَ یا خیرَا لنّاصرینَ یا اَرحَمَ الرّاحِمینَ یا نورَ السماواتِ و الاَرضَ یا هادیَ المُضِّلینَ یا دَلیلَ المُتَحیِّرینَ یا خالِقَ کُلِّ شَی ءٍ یا فاطِرَ السَّماواتِ وَالاَرضِ یا هادیَ المُضِلّینَ یا مُفَتِّح الاَبوابِ یا مُسَبِّبَ الاسبابِ یا رَفیعَ الدَّرجاتِ یا مُجیبَ الدَّعواتِ یا وَلِیَّ الحَسَناتِ یا غافِرَ الخَطیئاتِ یا مُحیِیَ الاَمواتِ یا ضاعِفَ الدَّرَجاتِ یا ضاعِفَ الحسناتِ یا دافِعَ البَلِیّاتِ اللّهم احْفَظ صاحِبِ هذَا الدُّعاءِ مِنَ القَحطِ و الطّاعونِ و الزِّلزلَةِ وَ الفُجاةِ وَ الوَباءِ وَ مِن شرِِّ الاَعداءِ و مِن شَرِّ الجِنِّ و الاِ نسِ بِحَقِّ لا اِلهَ اِلّا هُوَ الحَیُّ القَیّومُ وَ بِحَقِّ کهیعص وَ بِحَقِّ حمعسق وَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ المُصطَفی وَ بِحَقِّ علیٍّ المُرتَضی وَ الائمةِ الهُدی وَ بِحَقِّ اللَّوح وَ القَلَم وَ الکرسِیِّ وَ العَرشِ وَ بِحَقِّ فَسَیَکفیکَهُمُ اللهُ وَهُوَ السَّمیعُ العَلیمُ اللّهُمَ احْفَظْ صاحِبَ هذا الدُعاءِ مِنْ شَرِّ کُلِّ ذی شَرّ وَ مِنْ شَرِّ طارقِ اللَّیل وَ النَّهارِ وَ مِنْ شَرِّ والِدٍ وَ ما وَلَدَ وَ مِنْ شَرِّ ما یَلِجُ فِی الاَرْضِ وَ ما یخْرُجُ مِنْهُما وَ هُوَ تاغَفورُ الرَّحیمُ اللّهُمَ احْفَظْ صاحِبَ هذا الدُّعاءِ مِنْ شَرِّ الاَعداءِ وَ مِنْ شَرِّ جَمیعِ المِحْنَةِ وَالدّاءِ وَمِنْ شَرِّ النَّفاثاتِ فِی العُقَدِ وَ مِنْ شَرِّ حاسِدٍ اِذا حَسَدَ یا رَبِّ بعزَّتکَ یا عَزیزُ وَ القَهرُ بِلُطفِکَ وَالرَّحمَة رَحمَتُکَ یا واهِبَ العَطایا یا دافِعَ الْبلایا یا غافِرَ الخَطایا یا ستّارُ العُیوب یا نورَالغُیوب یا نورَالقلوب یا حَبیبَ القلوب یا قاضیَ الْحاجات یا رَحمنَ الدُّنیا وَالاخِرة یا ارحَمَ الرّاحِمین بِحَقِّ الیَ الله تَصیرُ الاُمورُ اللهُمَ اِنّی اَستَودِعُکَ نَفسی وَ روحی وَ مالی وَاولادی وَ جَمیعَ ما اَنعَمتَ عَلَیَّ فی الدُّنیا وَالاخرة اِنَّهُ لا یُضیعُ صَنایِعُکَ یَصونُکَ وَ مَحفوظُکَ وَ مامولُکَ لا یُجیرُنی اَحَدٌ مِنکَ وَ لَن اَجِدُ مِن دونِهِ مُلتَحَداً اللّهمَّ رَبَّنا آتِنا فی الدُّنیا حَسَنَة وَفی الاخِرةِ حَسَنَة وَقِنا عَذابَ النّار وَ عذابَ القَبر بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمَ الرّاحِمینَ »

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
ساعت خيلي كند حركت مي كنه.مرديم از دلشوره . راستي دوستان يه سوال من كارداني به كارشناسي بودم ولي تازه از كاردانيم تسويه كردم نه مدرك كاردانيم حاضره نه كارشناسي هر چقد هم زنگ مي زنم به دانشگاهام امروز فردا مي كنن.اگه احيانا قبول شم چه خاكي بايد بر سر بريزم ؟ ثبت نامم نمي كنن؟

یه نامه دانشگاه از دانشگاه باید بگیرید که توش نوشته باشه شما دانشچو اونجا بودید و درستون با معدل ... تمام کردین بعد با این نامه قبول می کنن که ثبت نام بشین ولی یه تعهد می گیرین که تا تاریخ .... باید اصل مدارک بدستشون برسونید

darab1360

عضو جدید
سلام دوستان
ترتیب انتخاب در ارشد مثل کارشناسی مهمه؟
تو کارشناسی مثلا یه رشته انتخاب اول تراز 4500 می خواست انتخاب دوم تراز 6000
تو ارشد هم همین طوره و انتخاب اول سرنوشت سازه؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال

از استرس ترکیدیم:cry:
این ذانشگاه آزاد تا مارو جون به لب نکنه نمیخواد نتایج و رو کنه...

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
بابا دانشگاه آزاده دیگه میاد هممون سورپرایز میشیم...نگران نباش..من فعلا بیشتر نگرانم چک مشتریم پاس بشه تا دانشگاه..از 7 شهریور رو هوام...طلبکارا دنبالمند:biggrin:کانادا میبینمتون

b_arch_5

کاربر بیش فعال
دعای معراج « بسم اللهِ الرَّحمن الرَّحیم »
« یا سَیِّدُ یا سَنَدُ یا صَمَدُ یا مَن لَهُ المُستَنَدُ اجْعَلْ لی فَرَجًا و مَخْرجًا مِمّا اَنَا فیهِ وَاکْفِنی فیهِ و اَعُوذُبِکَ بِسم اللهِ التّاماتِ یا اللهُ یا اللهُ یا اللهُ یا رَحمانُ یا رحمانُ یا رَحمانُ یا رَحیمُ یا رَحیمُ یا رَحیمُ یا خالِقُ یا رازِقُ یا بارئُ یا اَوَلُ یا اخِرُ یا ظاهِرُ یا باطِنُ یا مالِکُ یا قادِرُ یا واهِبُ یا وَهّابُ یا تَوّابُ یا حَکیمُ یا سَمیعُ یا بصیرُ یا غَفورُ یا رَحیمُ یا غافِرُ یا شَکورُ یا عالِمُ یا عادِلُ یا کریمُ یا حلیمُ یا وَدودُ یا غَفورُ یا رَؤُفُ یا وترُ یا مُغیثُ یا مُجیبُ یا حَبیبُ یا مُنیبُ یا رَقیبُ یا مُعیدُ یا حافِظ یا قابِضُ یا حَیُّ یا مالِکُ یا باعثُ یا وارثُ یا رَحیمُ یا فاتِحُ یا فارجُ یا فاخِرُ یا مُعِزُّ یا مُذِّلُ یا مُعینُ یا مُبینُ یا جَلیلُ یا جَمیلُ یا کَفیلُ یا وکیلُ یا دَلیلُ یا حَیُّ یا قَیّومُ یا جَبّارُ یا غَفّارُ یا حنّانُ یا مَنّانُ یا دَیّانُ یا غُفرانُ یا بُرهانُ یا سُبحانُ یا مُستَعانُ یا سُلطانُ یا امینُ یا مؤمِنُ یا مُتَکَبِّرُیا شَکورُ یا عَزیزُ یا عَلِیُّ یا وَفیُّ یا زَکِیُّ یا قَوِیُّ یا غَنِیُّ یا مُحِقُّ یا مُعطی یا اخِرُ یا احسَنَ الخالِقینَ یا خیرَ الرّازقینَ یا خیرَ الغافِرینَ یا خیرَ المُحسِنینَ یا خیرَا لنّاصرینَ یا اَرحَمَ الرّاحِمینَ یا نورَ السماواتِ و الاَرضَ یا هادیَ المُضِّلینَ یا دَلیلَ المُتَحیِّرینَ یا خالِقَ کُلِّ شَی ءٍ یا فاطِرَ السَّماواتِ وَالاَرضِ یا هادیَ المُضِلّینَ یا مُفَتِّح الاَبوابِ یا مُسَبِّبَ الاسبابِ یا رَفیعَ الدَّرجاتِ یا مُجیبَ الدَّعواتِ یا وَلِیَّ الحَسَناتِ یا غافِرَ الخَطیئاتِ یا مُحیِیَ الاَمواتِ یا ضاعِفَ الدَّرَجاتِ یا ضاعِفَ الحسناتِ یا دافِعَ البَلِیّاتِ اللّهم احْفَظ صاحِبِ هذَا الدُّعاءِ مِنَ القَحطِ و الطّاعونِ و الزِّلزلَةِ وَ الفُجاةِ وَ الوَباءِ وَ مِن شرِِّ الاَعداءِ و مِن شَرِّ الجِنِّ و الاِ نسِ بِحَقِّ لا اِلهَ اِلّا هُوَ الحَیُّ القَیّومُ وَ بِحَقِّ کهیعص وَ بِحَقِّ حمعسق وَ بِحَقِّ مُحَمَّدٍ المُصطَفی وَ بِحَقِّ علیٍّ المُرتَضی وَ الائمةِ الهُدی وَ بِحَقِّ اللَّوح وَ القَلَم وَ الکرسِیِّ وَ العَرشِ وَ بِحَقِّ فَسَیَکفیکَهُمُ اللهُ وَهُوَ السَّمیعُ العَلیمُ اللّهُمَ احْفَظْ صاحِبَ هذا الدُعاءِ مِنْ شَرِّ کُلِّ ذی شَرّ وَ مِنْ شَرِّ طارقِ اللَّیل وَ النَّهارِ وَ مِنْ شَرِّ والِدٍ وَ ما وَلَدَ وَ مِنْ شَرِّ ما یَلِجُ فِی الاَرْضِ وَ ما یخْرُجُ مِنْهُما وَ هُوَ تاغَفورُ الرَّحیمُ اللّهُمَ احْفَظْ صاحِبَ هذا الدُّعاءِ مِنْ شَرِّ الاَعداءِ وَ مِنْ شَرِّ جَمیعِ المِحْنَةِ وَالدّاءِ وَمِنْ شَرِّ النَّفاثاتِ فِی العُقَدِ وَ مِنْ شَرِّ حاسِدٍ اِذا حَسَدَ یا رَبِّ بعزَّتکَ یا عَزیزُ وَ القَهرُ بِلُطفِکَ وَالرَّحمَة رَحمَتُکَ یا واهِبَ العَطایا یا دافِعَ الْبلایا یا غافِرَ الخَطایا یا ستّارُ العُیوب یا نورَالغُیوب یا نورَالقلوب یا حَبیبَ القلوب یا قاضیَ الْحاجات یا رَحمنَ الدُّنیا وَالاخِرة یا ارحَمَ الرّاحِمین بِحَقِّ الیَ الله تَصیرُ الاُمورُ اللهُمَ اِنّی اَستَودِعُکَ نَفسی وَ روحی وَ مالی وَاولادی وَ جَمیعَ ما اَنعَمتَ عَلَیَّ فی الدُّنیا وَالاخرة اِنَّهُ لا یُضیعُ صَنایِعُکَ یَصونُکَ وَ مَحفوظُکَ وَ مامولُکَ لا یُجیرُنی اَحَدٌ مِنکَ وَ لَن اَجِدُ مِن دونِهِ مُلتَحَداً اللّهمَّ رَبَّنا آتِنا فی الدُّنیا حَسَنَة وَفی الاخِرةِ حَسَنَة وَقِنا عَذابَ النّار وَ عذابَ القَبر بِرَحمَتِکَ یا اَرحَمَ الرّاحِمینَ »

ممنون از دوستمون که این دعا رو گذاشتن خیلی آرامش بخش و به موقع بود
مرسی ;)
توکل به خدا هر چی صلاحمون باشه همون میشه

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
اینجور که مشخصه ظرفیت انتخاب هایی که داشتیم نسبت به پارسال کمتر شده...دوستانی که دکتری کنکور دادن همه اعتراض دارن و میگن که قرار بود ظرفیت اضافه بشه چرا اینجوری شده....
البته احتمالا واسه کد رشته محل های جدید اینکارو کردن

b_arch_5

کاربر بیش فعال
بابا دانشگاه آزاده دیگه میاد هممون سورپرایز میشیم...نگران نباش..من فعلا بیشتر نگرانم چک مشتریم پاس بشه تا دانشگاه..از 7 شهریور رو هوام...طلبکارا دنبالمند:biggrin:کانادا میبینمتون

آره دانشگاه آزاد کلن رو هواس :biggrin: دوس داره مارو همیشه سورپرایز کنه...
خوب پس قرارمون کانادا دوست عزیز :D

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
ترتیب انتخاب در ارشد مثل کارشناسی مهمه؟
تو کارشناسی مثلا یه رشته انتخاب اول تراز 4500 می خواست انتخاب دوم تراز 6000
تو ارشد هم همین طوره و انتخاب اول سرنوشت سازه؟

تو ارشد شما بر اساس انتخاب هایی که داری گزینش میشی..ترازت به هر کدوم از اولویت هات خورد قبول میشی..
بین داوطلب ها هم هرکس تراز نهاییش بیشتر باشه زودتر اولویت هاش بررسی میشه
نتایج 2 به بعد میاد...قبلش هم مرکز ازمون اطلاعیه میزنه...دیروز دکترا ساعت 19 اعلام شد

bahar-spring

کاربر بیش فعال
اینجور که مشخصه ظرفیت انتخاب هایی که داشتیم نسبت به پارسال کمتر شده...دوستانی که دکتری کنکور دادن همه اعتراض دارن و میگن که قرار بود ظرفیت اضافه بشه چرا اینجوری شده....
البته احتمالا واسه کد رشته محل های جدید اینکارو کردن
پس یعنی هیچی دیگه، من فقط شهر خودم میخوام قبول شم؛ اینجوری نمیشم دیگه..:cry:

b_arch_5

کاربر بیش فعال
تو ارشد شما بر اساس انتخاب هایی که داری گزینش میشی..ترازت به هر کدوم از اولویت هات خورد قبول میشی..

نتایج 2 به بعد میاد...قبلش هم مرکز ازمون اطلاعیه میزنه...دیروز دکترا ساعت 19 اعلام شد

مرسی از اطلاع رسانی کامل و دقیقتون...
ان شالله همون 2 به بعد بیاد نیفته واسه بعدازظهر

darab1360

عضو جدید

خیلی ممنونم..
پس می شه گفت مثل سراسری گزینش انجام می گیره.. نه مثل کارشناسی ازاد..

آخرین ویرایش:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
پس یعنی هیچی دیگه، من فقط شهر خودم میخوام قبول شم؛ اینجوری نمیشم دیگه..:cry:

نگران نباش...توکل کن به خدا..ایشالا هر چی مصلحت باشه
انتخاب مجدد هم داری...اصلا شاید شهر شما یه کد رشته اضافه شده باشه یا اینکه نزدیکی شما...

بابالنگ دراز

کاربر بیش فعال
آره دانشگاه آزاد کلن رو هواس :biggrin: دوس داره مارو همیشه سورپرایز کنه...
خوب پس قرارمون کانادا دوست عزیز :D
بعلههههه حتی دیده شده:Dاز همین الان همه باهم بگیم کانادا ای لاوووو یووو:biggrin:....رضا جان مارو با دکترا مقایسه نکن کلاس ارشد بالاتره ماهمه قبولیم..میگی نه چند ساعت دیگه صبر کن...این است خودروی ملی;)

b_arch_5

کاربر بیش فعال
این افزایش ظرفیتی که میگن مربوط به همه ی شهرها و دانشگاه هاس یا دانشگاههای جدید..؟:redface:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعلههههه حتی دیده شده:Dاز همین الان همه باهم بگیم کانادا ای لاوووو یووو:biggrin:....رضا جان مارو با دکترا مقایسه نکن کلاس ارشد بالاتره ماهمه قبولیم..میگی نه چند ساعت دیگه صبر کن...این است خودروی ملی;)
سر قضیه طلبکارا کلی خندیدم:D
این افزایش ظرفیتی که میگن مربوط به همه ی شهرها و دانشگاه هاس یا دانشگاههای جدید..؟:redface:

این افزایش ظرفیت مربوط به انتخاب هایی که موقع ثبت نام کردی نمیشه... تازه امکان داره ظرفیت اونا پایین تر از پارسال هم باشه..چون واسه دکترا اینجور شد
این افزایش ظرفیتی که میگن مربوط به دانشگاههای جدیدی هست که اضافه شده و ما میتونیم اونا رو هم جز اولویت هامون قرار بدیم

b_arch_5

کاربر بیش فعال
سر قضیه طلبکارا کلی خندیدم:D

این افزایش ظرفیت مربوط به انتخاب هایی که موقع ثبت نام کردی نمیشه... تازه امکان داره ظرفیت اونا پایین تر از پارسال هم باشه..چون واسه دکترا اینجور شد
این افزایش ظرفیتی که میگن مربوط به دانشگاههای جدیدی هست که اضافه شده و ما میتونیم اونا رو هم جز اولویت هامون قرار بدیم

اوه اوه اینجوری که خیلی بده...
احتمالا دانشگاهای جدید باید همون پردیس ها باشن
چون جیب دانشگاه آزاد باز خالی وشده و واسه جیب ما دانشجوهای بیچاره کیسه دوخته....!!!:w05::w09:

metalika777_h_g

عضو جدید
Re: نتایج کنکور کارشناسی ارشد معماری دانشگاه آزاد93+تکمیل ظرفیت

چون جیب دانشگاه آزاد باز خالی وشده و واسه جیب ما دانشجوهای بیچاره کیسه دوخته....!!!:w05::w09:
اون که هیچ کلا واسه جیب ما نقشه داره دانشگاه آزاد ....ولی پردیس ها پول بیشتر که نمیگیرن !!!؟

b_arch_5

کاربر بیش فعال

پس همه با هم آییییییی لاااااو یوووووو کانادا .....:D:thumbsup2::w11:

reza_memar

عضو جدید
کاربر ممتاز

دانشگاه ازاد: پردیس با واحد با علوم تحقیقات هیچ فرقی از نظر شهریه و... با هم ندارن.توی دانشگاه ازاد فقط واحد های بی الملل شهریه اون بیشتره...اون پردیسی که شهریه گرون داره سراسریه که همه فکر میکنن پردیس ازاد هم گرونه..

واحد های جدیدی هم که اضافه شده مطمئنا پردیس و علوم تحقیقات نیست.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا