نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

hasti.v

عضو جدید
سلام دوستان.رتبه مهندسی شیمی 893 و رتبه بیوتکنولوژیم 222 شد.از دوستانی که اطلاعات کافی دارن میخواستم بپرسم دانشگاه صنعتی بابل چطوره؟؟؟ و همینطور دانشگاه مازندران بابلسر؟؟احتمال اینکه روزانه بابل قبول بشم چقدره؟؟و همینطور شبانه اش؟

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز

loveontherun

عضو جدید
سلام ممنون آقای احمدی از جوابتون
اگه اولویت بعد از تحصیل اپلای واسه ادامه تحصیل باشه چه گرایش و چه دانشگاههایی رو در تهران توصیه می کنید؟ رتبم شده 140

mohammad aghaei

عضو جدید
من که خودم اول از همه پیشنهاد دادم همه بچه بیان اصفهان چون اصفهان وسط ایرانه تو زاینده رود می نشستیم شیرینی میدادیم.:biggrin:
ولی واقعیتش درصدایی که بچه ها بعد کنکور برای خودشون اعلام کردن بهتراز من بود ولی دیگه خواست خدا بود که منم رتبه تقریبا خوبی کسب کنم.
دانشگاه شیراز میزنی ؟

سلام
شیراز که حتما میزنم و احتمالا جز اولویت های اولم باشه! شما چی شیراز میزنی؟ چه گرایشی اولویت داره برات؟

623

عضو جدید
سلام دوستان
حال همگی خوبه
رتبه من شده 215 طبق قولی که دادم دو روز بعد اعلام نتایج اومدم.
درصدای من اینا هستن خواستم عکس بذارم ولی نمیدونم پیدا نکردم جایی که بشه عکس بفرستی.
انتقال حرارت35
ترمودینامیک40
مکانیک سیالات19
انتقال جرم و عملیات واحد45
طرح راکتورهای شیمیایی84
ریاضیات33

تبریییییییک میگم......آفرین

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان.رتبه مهندسی شیمی 893 و رتبه بیوتکنولوژیم 222 شد.از دوستانی که اطلاعات کافی دارن میخواستم بپرسم دانشگاه صنعتی بابل چطوره؟؟؟ و همینطور دانشگاه مازندران بابلسر؟؟احتمال اینکه روزانه بابل قبول بشم چقدره؟؟و همینطور شبانه اش؟

سلام.
راجع به دانشگاه مازندران بهتون بگم که الان سال سومیه که ارشد داره میگیره.
من خودم کارشناسی اونجا بودم.
رنج قبولیش هم از حدودای 750 تا حدود 1000، 1100 بوده پارسال.
ولی خب بابل گزینه بهتری میتونه باشه.
شما ان شاء الله با این رتبه مهندسی شیمی شبانه بابل حتما قبولی. روزانه رو نمیدونم. البته امسال ظرفیتها زیاد شده.
در مورد بیوتکنولوژی هم اطلاع چندانی ندارم.

mohammad aghaei

عضو جدید
بروبچ کسی از دوستان نمیبینم که بخوان انتقال و فرآوری گاز بزنن! میشه دلیلشو بگن دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ البته با توجه به اینکه از گرایشای مهندسی شیمی فقط شیراز و صنعتی شیراز و فردوسی مشهد داره و از کنکور گاز فقط اهواز و تهران! در واقع دوستانی که رتبشون محدوده برای دانشگاه های تهران، مثل من!:)

sakin.m

عضو جدید
سلام
میشه بگید نظر همگی در مورد رشته پلیمر چیه؟برای یک مهندسی شیمی ک بخواد ارشد پلیمر بخونه ؟ی گرایش ضعیفه یا خیر و اینکه از نظر شغل؟با تشکر از همگی:gol:

hamed392

عضو جدید
نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

سلام ممنون آقای احمدی از جوابتون
اگه اولویت بعد از تحصیل اپلای واسه ادامه تحصیل باشه چه گرایش و چه دانشگاههایی رو در تهران توصیه می کنید؟ رتبم شده 140
خواهش میکنم
قطعا برای اپلای دانشگاه تهران و شریف نسبت به بقیه مناسب ترن
با رتبه ۱۴۰ شما بجز فرایند تهران همه گرایش های دانشگاه تهران رو میارید. بعضی گرایشا روزانه بعضی شبانه
شریف هم گرایش های پایین رو روزانه میارید و اگه خوش شانس باشید شبانه گرایش های بالا هم با توجه به افزایش ظرفیتا احتمالا میارید

sami131

عضو جدید
سلاااااام به همه.

میشه بگین کدوم یکی از دانشگاهها تراز علمی بالاتری دارن.اگه به ترتیب برام مشخص کنید ممنون میشم.

دانشگاه های شیراز، صنعتی شیراز، مشهد ، تبریز ، سهند , اراک، کاشان ، بابل ، رشت و کاشان ،

به این نکته دقت کنید که:

دانشگاه شیراز بالاتر از صنعتی شیراز هست و برای اصفهان به عکس ،یعنی دانشگاه صنعتی اصفهان بالاتر از دانشگاه اصفهان هست.

shiaz

عضو جدید
سلام دوستان.با 981 مهندسی شیمی روزانه خلیج فارس بوشهر و یاسوج رو میارم؟مد نظرم همین دو تا دانشگاه هست.لطفا سریع پاسخ بدید

farhad urmia

عضو جدید
سلام. بین گرایش های زیر کدوم یکی اولویت داره؟
1- طراحی فرآیند. 2- فرآیندهای جداسازی 3- کاتالیست 4- پیشرفته 5- پلیمر 6- بیو 7- محیط زیست
دانشگاه صنعتی ارومیه رتبه بالاتری داره یا سنندج و اردبیل؟

barmak2015

عضو جدید
سلام آقا من رتبم 1200 شده روزانه جایی میارم؟؟شبانه چی؟؟
دانشگاه همدان کسی خبر داره تا چه رتبه ای میشه قبول شد؟؟
شبانه قبول شی بعد ثبت نام نکنی محرومیت داره؟؟چند سال؟؟روزانه چند سال محرومیت داره؟؟
فرم مربوط به ثبت نام من هرچی نگاه کردم تو سایت سنجش هنوز گذاشته نشده،درسته؟؟
کی این فرم در سایت گذاشته میشه؟؟

داخل صفحه اعلام نتیجه آزمونم این متن زیر نوشته شده،منظور از یک کد ضریب و چند کد ضریب چیه؟؟این هزینه چیه؟؟مگه ثبت نامم هزینه داره؟؟

(داوطلب گرامي شما علاقمندي به رشته هاي پيام نور و غير انتفاعي را در زمان ثبت نام اعلام ننموده ايد ولي داراي حداقل نمره معرفي در يک کد ضريب (يا چند کد ضريب ) مي باشيد . لذا در صورتي که مايل به انتخاب رشته در اين دوره ها هستيد لازم است در زمان انتخاب رشته نسبت به پرداخت هزينه مربوطه از طريق سايت سازمان و دريافت کارت اعتباري و ثبت آن اقدام نماييد)
خیلی ممنون میشم اگر کامل توضیح بدید برام

آخرین ویرایش:

samane a

عضو جدید
سلام.دوستان .
رتبم م.شیمی شده 1800و بیوتکنولوژی 400بنظرتون کجاها قبول میشم؟رشته اصلا واسم مهم نی فقط دوست دارم یکی از دانشگاههایه تهران بخونم

sami131

عضو جدید
شبانه قبول شی بعد ثبت نام نکنی محرومیت داره؟؟چند سال؟؟روزانه چند سال محرومیت داره؟؟

داخل صفحه اعلام نتیجه آزمونم این متن زیر نوشته شده،منظور از یک کد ضریب و چند کد ضریب چیه؟؟این هزینه چیه؟؟مگه ثبت نامم هزینه داره؟؟

(داوطلب گرامي شما علاقمندي به رشته هاي پيام نور و غير انتفاعي را در زمان ثبت نام اعلام ننموده ايد ولي داراي حداقل نمره معرفي در يک کد ضريب (يا چند کد ضريب ) مي باشيد . لذا در صورتي که مايل به انتخاب رشته در اين دوره ها هستيد لازم است در زمان انتخاب رشته نسبت به پرداخت هزينه مربوطه از طريق سايت سازمان و دريافت کارت اعتباري و ثبت آن اقدام نماييد)

قوچان 100 درصد (رتبه تا 1400)
و اردبیل 100%(تا رتبه 1200)
و زاهدان 100%(تا رتبه 1400)
و کرمان100%(تا رتبه 1100)
میارید.

طبق قبولی دوستام در سال قبل میگم.

samane a

عضو جدید
بچهها لطفا زودتر جواب بدین
خیلی ناراحتم :(
با این رتبه کجاها و چی (م.شیمی یا بیو)(روزانه یا شبانه)قبول میشم؟

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
کسی آمارا دانشگاه خلیج فارس نداره؟ شبانه و روزانه

shiaz

عضو جدید

سلام.روزانه زاهدان میاری.شاید به احتمال خیلی کم محیط زیست کرمان بیاری.سمنان هم یه گرایشی بود رتبه هزار به بالا میخواست.اینا که گفتم روزانه بود.شبانه هم حتما میارید چندین شهر.شبانه محرومیت نداره.روزانه یک سال داره.فرم انتخاب رشته نیومده هنوز.اگه میخوای بری پیام نور موقع انتخاب رشته کارت اعتباریشو بخر وگرنه هیچ.یک کد ضریب و اینا هم چیز مهمی نیست

shiaz

عضو جدید
کسی آمارا دانشگاه خلیج فارس نداره؟ شبانه و روزانه
واقعا آمار همه جا معلومه جز خلیج...منم در به در دنبالشم.از بچه ها م شیمی خلیج که میپرسی میگن 200.فک میکنن شریف میخونن.والا شیرازم تا 400به بالا میگیره...

pooya.wushu

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
واقعا آمار همه جا معلومه جز خلیج...منم در به در دنبالشم.از بچه ها م شیمی خلیج که میپرسی میگن 200.فک میکنن شریف میخونن.والا شیرازم تا 400به بالا میگیره...
200 :D حدودای 800 روزانه اش رو میاره

shiaz

عضو جدید
سلام.دوستان .
رتبم م.شیمی شده 1800و بیوتکنولوژی 400بنظرتون کجاها قبول میشم؟رشته اصلا واسم مهم نی فقط دوست دارم یکی از دانشگاههایه تهران بخونم

سلام.پردیس دانشگاههای تهران هر چی هست همه رو بزن..همه گرایشهاش..قبول میشی.اما بیو اطلاعی ندارم

بالا