نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

farhad urmia

عضو جدید
ما کوچک بچه های این باشگاه هم هستیم .:smile:

ما ارادتمندیم.
خلاصه بچه ها سر قولشون باشن. من خیلی جدی پیگیر این شام هستم. اگر هم میخان شام بدن من هفته ی آینده تهران و اصفهان هماهنگی کنند تا شام همون هفته بدن.خخخخخخخخخخخخخ

rotbebartar

عضو جدید
بچه ها تا اونجایی که من دیدم تو باشگاه رتبه یه رقمی و دورقمی نداشتیم؟ درست دیدم؟

• Like
واکنش ها: H_RZ

Jacobia

عضو جدید
اقا پوريا ازتون چندتا سوال داشتم:
من الان بين فرايند اميركبير و محيط زيست تهران دودلم
از طرفي با توجه با كار فعليم حتمن ميخوام تو زمينه فرايندي باشم و يبار ديدم شما گفته بوديد تو دانشگاه تهران زياد بين گرايشا تفاوت نيست
ميخواستم اگه براتون امكان پذيره يكم بيشتر در اين رابطه توضيح بديد
و اينكه ايا ميشه پايان نامه رو با استاد گرايش ديگه اي برداشت؟

سوال دومم اينكه قبولي شبانه و روزانه پارسال محيط زيست تهران چجوري بوده؟

ممنون از شما

hasti.v

عضو جدید
بچه ها رتبه من شد 893 . کسی در مورد دانشگاه بابل اطلاعی داره؟؟ دانشگاه مازندران بابلسر بهتره یا نوشیروانی بابل؟؟؟؟ اخه احتمال قبولی توی روزانه بابلسر زیاده و همچنین شبانه بابل.حالا موندم کدومو انتخاب کنم اول؟؟؟ با توجه به اینکه بابلسر سه سال رشته ما رو زده تو ارشد. من هم قصد ادامه تحصیل دارم.بابلسر دکتری نداره رشته ما

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
کسی آمارا دانشگاه خلیج فارس نداره؟ شبانه و روزانه

خلیج فارس امسال سال اولی هست که شبانه میگیره
سال قبل پیشرفته تا 600 و خورده ای میگرفت جداسازی هم تا 700 و خورده ای و 800 هم ترموسینتیک

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آخه اعتبار باهنر کرمان روهم که نداره.اون تا 1050 روز میگیره

این نظر شما اصلا درست نیست دانشگاه خلیج سطحش رفته بالاتر اون رتبه هایی که شما دیدی مثلا 900 خلیج روزانه قبول شدن سال 90 به پایین بوده الان رتبه بین 500 تا 800 میگیره روزانه.
این قدر هم دانشگاه خلیج بد نیست دانشگاه کرمان تا 1000 هم میگیره ولی خلیج سال قبل بین 500 تا 800 گرفت دانشگاه خلیج اعضای هیات علمیش تقریبا 12 تا شدن که نسبت به سال 90 4 تا افزایش داشته تازه دانشکده مهندسی شیمی هم جداگانه براش زدن که اینم باعث میشه رتبه ها نسبت به سالهای پیش بیاد پایین.
البته امسال گرایش صنایع پتروشیمی هم اضافه کردن ممکنه از دوباره اخرش 900 بگیره ولی شک نکن که رتبه هایی که دانشگاه خلیج میگیره پایین تر از کرمانه.

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
این هم اضافه کنم دانشگاه خلیج فارس بوشهر سابقه زیادی نداره نبت به دانشگاههای شهرهای بزرگ ایران
این دانشگاه سال 71 تاسیس شده که مهندسی شیمی هم جز اولین رشته ها نبوده طبیعیه رتبه های بالاتر بگیره
دانشگاه کرمان و سیستان هر چند از بوشهر قدمت بیشتری دارن خصوصا مهندسی شیمیشون ولی رتبه های بالاتری نسبت به بوشهر میگیرن
بنظر شما دانشگاهی که سال 71 تاسیس شده با دانشگاههایی که بعضا قبل انقلاب هم بودن باید مساوی باشن اگه مخالف نظرم هستین من دیگه حرفی ندارم
این دانشگاه از محدود دانشگاههایی هست که در مراکز استانها تقریبا نوپا هست یه د انشگاهی مثل مازندران قبل از انقلاب هم بوده تازه بنظر من تو چندسال اینده دانشگاه بوشهر
از این چیزی که می بینید بهترم میشه.امسال 4 گرایش گرفته جداسازی طراحی فرایند ترموسینتیک صنایع پتروشیمی.این نشون میده سال به سال دارن پیشرفت میکنن
ناگفته نماند که دانشجوهای دانشگاه خلیج فارس نسبت به سطح دانشگاهشون بیشترین امار قبولی تو سطح کارشناسی ارشد دارن در مقایسه با دانشگاههای دیگه کشور

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
بچه ها رتبه من شد 893 . کسی در مورد دانشگاه بابل اطلاعی داره؟؟ دانشگاه مازندران بابلسر بهتره یا نوشیروانی بابل؟؟؟؟ اخه احتمال قبولی توی روزانه بابلسر زیاده و همچنین شبانه بابل.حالا موندم کدومو انتخاب کنم اول؟؟؟ با توجه به اینکه بابلسر سه سال رشته ما رو زده تو ارشد. من هم قصد ادامه تحصیل دارم.بابلسر دکتری نداره رشته ما
سلام.. همون طور که خودتون گفتید دانشگاه بابلسر رو که حتما قبولید .. ولی صنعتی بابلسر یکم بعیده .. و هم بهتره روی شبانش حساب کنید .. ولی خب توی این قضیه به خود شما بستگی داره .. اول اینکه کجا سکونت دارید و دانشگاهی که برای شما تحصیل راحت تره رو انتخاب کنید .. و به تفاوت شبانه و روزانه هم توجه کنید. همونطور که قبلا هم به دوستان گفتم خیلیییی تفاوت خاصی بین این دانشگاه ها نیست . طوری که با خودتون بعدا بگید چه اشتباهی کردم این دانشگاه اومدم و کاش یه دانشگاه دیگه میرفتم. به راحتی خودتون بیشتر فکر کنید.
در مورد دکترا هم اگر قصد ادامه تحصیل دارید خب اگر دانشگاه خودتون دکترا بگیره یه مزیته! و اگر رتبه کافی رو بیارید راحت تر شما رو میگیرن. اینم موضوعی هست که باید بهش فکر کنید. ولی از لحاظی به قول دوستان حالا کو تا دکترا!

hasti.v

عضو جدید
سلام.. همون طور که خودتون گفتید دانشگاه بابلسر رو که حتما قبولید .. ولی صنعتی بابلسر یکم بعیده .. و هم بهتره روی شبانش حساب کنید .. ولی خب توی این قضیه به خود شما بستگی داره .. اول اینکه کجا سکونت دارید و دانشگاهی که برای شما تحصیل راحت تره رو انتخاب کنید .. و به تفاوت شبانه و روزانه هم توجه کنید. همونطور که قبلا هم به دوستان گفتم خیلیییی تفاوت خاصی بین این دانشگاه ها نیست . طوری که با خودتون بعدا بگید چه اشتباهی کردم این دانشگاه اومدم و کاش یه دانشگاه دیگه میرفتم. به راحتی خودتون بیشتر فکر کنید.
در مورد دکترا هم اگر قصد ادامه تحصیل دارید خب اگر دانشگاه خودتون دکترا بگیره یه مزیته! و اگر رتبه کافی رو بیارید راحت تر شما رو میگیرن. اینم موضوعی هست که باید بهش فکر کنید. ولی از لحاظی به قول دوستان حالا کو تا دکترا!

ممنون از پاسخ شما.من ساکن بابل هستم و بابل برام راحتتره.به هر حال من باید به دکترا هم فکر کنم.چشم رو هم میذاریم فوق هم تموم میشه.

P O U R I A

مدیر تالار
ممنون از پاسخ شما.من ساکن بابل هستم و بابل برام راحتتره.به هر حال من باید به دکترا هم فکر کنم.چشم رو هم میذاریم فوق هم تموم میشه.
اون که بعله .. 2سال ارشد مثل برق میگذره . .ولی توی همین 2سال کلی تفکرات ادم هم تغییر میکنه .. ولی با توجه به اینکه خودتون هم ساکن بابل هستید و دانشگاه بابل هم دکترا داره .. فقط میمونه هزینه شبانه که اگر مشکلی با اون ندارید از سایر لحاظها بهتره برای شما. البته اگر گرایش های مختلف رو بزنید احتمالش هست که روزانه هم بیارید.

623

عضو جدید
من شدیدا دو دل هستم که انتخاب رشته بکنم یا نه؟ آخه میگن با مدرک ارشد نمیشه به کار کردن در صنعت فکر کرد:( پس چرا باید ادامه تحصیل بدیم؟ نون و آبمونو از کجا باید تهیه کنیم پس؟

P O U R I A

مدیر تالار
بابل دو تا گرایش ترمو و جداسازی داره. امیدوارم همون روزانه اش قبول بشم.یعنی امیدی هست؟
برای ترمو احتمالش هست. انشالله
من شدیدا دو دل هستم که انتخاب رشته بکنم یا نه؟ آخه میگن با مدرک ارشد نمیشه به کار کردن در صنعت فکر کرد:( پس چرا باید ادامه تحصیل بدیم؟ نون و آبمونو از کجا باید تهیه کنیم پس؟
ارشد نرید میخواید چیکار کنید؟

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز

انتخاب رشته کن.چون ممکنه وقتی فوق لیسانس گرفتی نظرت تغییرکنه و شرایط برای ادامه داشته باشی و بتونی دکتری بخونی
حالا برفرض مثال اگه تا فوق لیسانس متوقف شدی اگه دیدی کار خوب گیرت نمیاد با فوق لیسانس مدرک لیسانستو نشون بده این دیگه نهایت بدشانسیه.
در ضمن ارشد رفتن هیچوقت برای کسی بد نمیشه ممکنه سودی نداشته باشه ولی ضرر هم اصلا نداره

623

عضو جدید
ارشد نرید میخواید چیکار کنید؟[/QUOTE]
حداقل احتمال یک هزارم درصدی که شاید یه وقتی یه جایی کار پیدا کنمو از دست نمیدم.....ارشد نریم همین جای خودمون باقی می مونیم ولی ارشد بریم دو سال عمر و هزینه های جانبیشو از دست میدیم....رشته ی ما اصلا به درد ایران نمیخوره

623

عضو جدید
انتخاب رشته کن.چون ممکنه وقتی فوق لیسانس گرفتی نظرت تغییرکنه و شرایط برای ادامه داشته باشی و بتونی دکتری بخونی
حالا برفرض مثال اگه تا فوق لیسانس متوقف شدی اگه دیدی کار خوب گیرت نمیاد با فوق لیسانس مدرک لیسانستو نشون بده این دیگه نهایت بدشانسیه.
در ضمن ارشد رفتن هیچوقت برای کسی بد نمیشه ممکنه سودی نداشته باشه ولی ضرر هم اصلا نداره
اگه ادامه بدیم با مدرک دکتری چکار میشه کرد؟

P O U R I A

مدیر تالار
حداقل احتمال یک هزارم درصدی که شاید یه وقتی یه جایی کار پیدا کنمو از دست نمیدم.....ارشد نریم همین جای خودمون باقی می مونیم ولی ارشد بریم دو سال عمر و هزینه های جانبیشو از دست میدیم....رشته ی ما اصلا به درد ایران نمیخوره
چرا اخه از دست بدید! به نظر من حتما ارشد رو برید .. خب اگر تمایلی به ارشد خوندن ندارید در حینش دنبال کار هم بگردید .. ارشد خیلی وقتی از شما نمیگیره. اینطور هم فکر نکنید که خوندن ارشد بی فایده است. به هر حال اگر شما ارشد باشید از یک کارشناسی بالاتر خواهید بود.
شما ارشد رو بخونید .. اگر کاری پیدا کردید دوست داشتید ارشد رو بذارید کنار! توی ارشد با اساتید جدیدی اشنا میشید که خودشون توی شرکت های مختلف کار میکنن. کلا فضای ارشد خیلی با کارشناسی فرق داره.

farhad urmia

عضو جدید
دودل بودن در صورتی درست هستش که خدمت نرفته باشی و با مدرک ارشد بری خدمت و پایان خدمتت با مدرک ارشد صادر بشه. من خودم بعد لیسانس رفتم خدمت که ای کاش بعد کاردانی میرفتم. اگه خدمت کرده باشی مشکلی نیس کسی نیست بیاد زاغ سیاه مدرکت چوب بزنه که ارشد یا لیسانس

بالا