نتایج اولیه و نمونه کارنامه های کنکور ارشد مهندسی شیمی 94

HOMAESM

عضو جدید
مرسی میشه دقیقا بگید چه گرایش هایی رو؟

یه فایلی تو پست های قبلی گذاشتن اونو بخون حتما
از رتبه 80 به بالا اینا رو قبول شدن روزانه : ترمو سینتیک و کاتالیست-انرژی و محیط زیست - زمینه مهندسی پزشکی -سیستم های انرژی- مهندسی پلیمر - فناوری های انرژی -صنایع غذایی

• Like
واکنش ها: za-y

hamed392

عضو جدید

برای مهندسی شیمی، امیرکبیر خوبه یا تربیت مدرس؟؟
سوال دوم، با رتبه 148، روزانه ی چه دانشگاه هایی رو در تهران میشه آورد؟؟ فقط روزانه
ممنون از جواباتون، مخصوصا آقای اقبال احمدی
به نظر من تربیت مدرس قوی تره
با ۱۴۸ روزانه های زیرو میشه اورد
شریف صنایع غذایی و گرایش های پایین تر ،پارشال با ۲۴۰ اوردن!
امیرکبیر همه گرایش ها جز ترموسینتیک و فرایند
علم و صنعت همه گرایش ها
تهران هم بعید میدونم روزانه چیزی بشه

البته اینارو باتوجه به قبولی دوستام و امار پارسال میگم ! به نظرم امسال بهتر میشه قبول شد

ئدز

عضو جدید
توصیه کلی

توصیه کلی

سلام
اول تبریک
دوم اینکه انگار ظرفیت زیاد شده سال شما اخه 22تا فرایند فقطططط تهران میگیره! نوش جونتوت
توصیه به کسایی که الویت نوشتم رشته ها براشون حیاتی.....حتما 30-40تای اول رو تاپ بزنید نگید نمیشه !!چون شانس قبولی دارید الویت ها براتون حیاتیه!پس واقعا چیزی رو بالا بزارید که براتون ارجحیت داره
تو قبولی نهایی ارشد انتخاب رتبه های بالا دستی شما حیاتیه بعضا میبینید فاصله بین دو نفر تو یه رشته 100 تاست که تو کارشناسی این غیر ممکنه و فقط به خاطره الویت های انتخاب افراده بالادستیه!!پس قشنگ فکر کنید....
هیچ رشته ایی رو بی فکر بالا نزنید ....هسته ایی رو من تایید نمیکنم رفتنش رو.....البته این نظر شخصیمه لطفا اگه کسی نظره مخالف داره با دلیل برای بچه ها توضیح بده
رتبه های 100 تا 300 دقت کنن فرصت هاشون رو با پیش زمینه فکری خراب نکنن مشاوره های که تو پارسه و اینا میدن واقعاااا ناقصه اونا رو ملاک نکنید .....صنایع غذایی سال قبل ما یعنی دوسال پیش امیر کبیر تا 312 داشت!!بیو تا 68 راه داره و شاید بیشتر میدون رو.با نمیشه این گفت و اون گفته خالی نکنید 100 تا انتخاب دارید همه رو بزنید تا خیالتون راحت بشه چیزی از دست ندادید

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
حال همگی خوبه
رتبه من شده 215 طبق قولی که دادم دو روز بعد اعلام نتایج اومدم.
درصدای من اینا هستن خواستم عکس بذارم ولی نمیدونم پیدا نکردم جایی که بشه عکس بفرستی.
انتقال حرارت35
ترمودینامیک40
مکانیک سیالات19
انتقال جرم و عملیات واحد45
طرح راکتورهای شیمیایی84
ریاضیات33

leyla70

عضو جدید
سلام بچه ها
من رتبه بیوم شده 16، ترتیب انتخاب دانشگاهی که در نظر گرفتم اینه، شریف-تهران-تربیت مدرس-امیر کبیر
نظر شما چیه؟ اول تهران بعد تربیت مدرس یا برعکس؟ آخه زیادی تعریف تربیت مدرس رو شنیدم. کسی میدونه پارسال شریف تا چه رتبه ای قبول شدند؟ از طرفی اگه کسی در مورد اساتید این دانشگاهها ،میزان سخت گیری و روال هرکدوم اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار بذاره.

mohammad aghaei

عضو جدید
سلام دوستان
حال همگی خوبه
درصدای من اینا هستن خواستم عکس بذارم ولی نمیدونم پیدا نکردم جایی که بشه عکس بفرستی.
انتقال حرارت35
ترمودینامیک40
مکانیک سیالات19
طرح راکتورهای شیمیایی84
ریاضیات33

آقا تبریک! پس شیرینی افتادیم دیگه:D

sakin.m

عضو جدید
سلام به همگی
میشه همه شما نظرتون بگید
اینکه برای انتخاب رشته بر اساس گرایش بهتر انتخاب کنم یا دانشگاه و شهر بهتر؟لطفا جواب بدید:(مرسسسسسسسیی

سرمد حیدری

مدیر تالارهای مهندسی شیمی و نفت
مدیر تالار
سلام بچه ها
من رتبه بیوم شده 16، ترتیب انتخاب دانشگاهی که در نظر گرفتم اینه، شریف-تهران-تربیت مدرس-امیر کبیر
نظر شما چیه؟ اول تهران بعد تربیت مدرس یا برعکس؟ آخه زیادی تعریف تربیت مدرس رو شنیدم. کسی میدونه پارسال شریف تا چه رتبه ای قبول شدند؟ از طرفی اگه کسی در مورد اساتید این دانشگاهها ،میزان سخت گیری و روال هرکدوم اطلاعاتی داره ممنون میشم در اختیار بذاره.

برای رشته بیوتکنولوژی تربیت مدرس از جاه‌های دیگه قویتره. البته به نظر من چون خودم هم بیوتکنولوژی بودم.
انشاالله قبول شدی استاد راهنمات رو دکتر محسن نصرتی انتخاب کن. استاد راهنمای خودم بوده. فوق العاده باسواده

پسر شاه پریان

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا تبریک! پس شیرینی افتادیم دیگه:D
من که خودم اول از همه پیشنهاد دادم همه بچه بیان اصفهان چون اصفهان وسط ایرانه تو زاینده رود می نشستیم شیرینی میدادیم.:biggrin:
ولی واقعیتش درصدایی که بچه ها بعد کنکور برای خودشون اعلام کردن بهتراز من بود ولی دیگه خواست خدا بود که منم رتبه تقریبا خوبی کسب کنم.
دانشگاه شیراز میزنی ؟

Jacobia

عضو جدید
تو دفترچه زده براي اطلاع از شهريه دانشگاها در نوبت دوم به سايشتون مراجعه كنيد
من چيزي تو اين زمينه تو سايتا پيدا نكردم
كسي ميدونه چجورياس؟؟

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام دوستان
حال همگی خوبه
انتقال حرارت35
ترمودینامیک40
مکانیک سیالات19
طرح راکتورهای شیمیایی84
ریاضیات33

آقا مجددا تبریـــــک.
ما منتظر کارت دعوت هستیما!!!:)

roziita

عضو جدید
سلاااااام به همه.

میشه بگین کدوم یکی از دانشگاهها تراز علمی بالاتری دارن.اگه به ترتیب برام مشخص کنید ممنون میشم.

دانشگاه های شیراز، صنعتی شیراز، مشهد ، تبریز ، سهند , اراک، کاشان ، بابل ، رشت و کاشان ،

Honey.ChEng

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلامممم
به همه دوستانی که قبول شدند خیلی خیلی تبریک میگم
انشاالله اونایی هم که توفیق قبولی نداشتند آینده خوبی درپیش رو داشته باشن و سال آینده با تلاش بیشتر قبول بشن

...Kh-

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلامممم
به همه دوستانی که قبول شدند خیلی خیلی تبریک میگم
انشاالله اونایی هم که توفیق قبولی نداشتند آینده خوبی درپیش رو داشته باشن و سال آینده با تلاش بیشتر قبول بشن

سلام.
ممنون هانی جان.لطف کردی.
ان شاء الله.

hamed392

عضو جدید

سلام به همگی
میشه همه شما نظرتون بگید
اینکه برای انتخاب رشته بر اساس گرایش بهتر انتخاب کنم یا دانشگاه و شهر بهتر؟لطفا جواب بدید:(مرسسسسسسسیی
این یه چیز انفرادیه اخه! یکی گرایش براش مهمه یکی دانشگاه یکی شهر!
من خودم اول شهر بعد دانشگاه بعد گرایش

hamed392

عضو جدید
نمونه انتخاب رشته خودمو که دو رشته همزمان انتخاب شده شیمی و بیو رو براتون اپلود کردم چون چند نفر پرسیدن انتخاب رشته دو رشته ای چطوریه گفتم اینجا بزارم شاید برای بقیه هم مفید باشه

کارنامه نهایی همون انتخاب رشته هم در ادامه میزارم که ببینید تا چه رتبه ای کدوم گرایش گرفته پارسال

hamed392

عضو جدید

سلاااااام به همه.

میشه بگین کدوم یکی از دانشگاهها تراز علمی بالاتری دارن.اگه به ترتیب برام مشخص کنید ممنون میشم.

دانشگاه های شیراز، صنعتی شیراز، مشهد ، تبریز ، سهند , اراک، کاشان ، بابل ، رشت و کاشان ،
راجع به شیراز و کاشان و بابل زیاد شنیدم بقیه رو اطلاع ندارم

P O U R I A

مدیر مهندسی شیمی مدیر تالار گفتگوی آزاد
مدیر تالار
سلاااااام به همه.

سلام
نمیشه دانشگاه های کشور رو یکی یکی مرتبه بندی کرد ..
در کل دانشگاه های شیراز و اصفهان و مشهد و تبریز بعد از دانشگاه های تهران در مرتبه بالاتری نسبت به بقیه هستند .. بعدش تا حدودی اراک . بقیه دیگه همه مثل همن و خیلی فرقی نداره کدوم دانشگاه باشید. همونی رو انتخاب کنید که راحت ترید و گرایشی رو که دوست دارید میتونید برید.

بالا