نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

zaha hadid26

کاربر فعال
شما درست میگین من با شما صحبتی ندارم شما اطلاعاتتون چون قبول شدین داریند میگیند پس اطلاعات شما هوایی وبرای دلگرمی خودتونه;) بله چون همه تویه یه کلاس نمیشینن شما برو واحد آموزشش بپرس بهتون میگند اون وقت اگر رقم بنده نجومی بود من حرفی ندارم. اگر پارسال بودی در جریان میدید تکمیل ظرفیت چه جوری با اسم ذخیره کلی دانشجو برداشت حتی علوم تحقیقات مرکزی هم اعتراض کرد به این موضوع ولی کاری به جایی نبرد. اما دوست عزیز مهم دانشگاه نیست مهم خودتونید که تلاش کنید نه اسم دانشگاه فقط حرف من اینه حیفه دانشگاه تهران مرکز وعلوم تحقیقات اینجوری ظرفیت برداره حیفه
من پدرم از روسایه واحد دانشگاه ازاده حرفتون اشتباس...250 نفر تو هیچ واحدی پذیرش نداشتن...لطفا شایعه سازی نکنید

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم به شما دلگرمی میدم برین همون رشت :) به هر حال چون دوست دارین هزینه رو ندید و نگرانش هستی دوست داری تخریب کنی . اما واقعیت چیزه دیگست که خودتم میدونم . اگه به حرفت اعتقاد داشتی میومدی میرفتیم دانشگاه بپرسیم ;)
شبانه رشت هزینه اش برای من سنگیتر هم میشه چون شبانه تو مقططع ارشد از آزاد گرون تره. نگران هزینه نیستم مساله ای نیست میریم میپرسیم هر کدوم. در هرحال همه من رو میشناسن که به هرکی بدترین جایه ممکن هم قبول میشه تبریک میگم

آخرین ویرایش:

Paradiso100

عضو جدید
ممنون.راستی شما مطمین هستین که می شه شهر رو عوض کرد؟

ببینید ، اگه شما مجاز به شرکت توی اسکیس باشید و اسکیس بدین خوب توی تکمیل ظرفیت اون واحدهایی که ظرفیتشون تکمیل نشده رو میتونین بزنید و اگه ترازتون برسه قبول میشین

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
در ضمن تو همین سایت ببین چند نفر علوم تحقیقات قبول شدند تو یه جامعه آماری کم این همه قبولی در علوم تحقیقات

Paradiso100

عضو جدید
شبانه رشت هزینه اش برای من شنگیتر هم میشه چون شبانه تو مقططع ارشد از آزاد گرون تره. نگران هزینه نیستم مساله ای نیست میریم میپرسیم هر کدوم. در هرحال همه من رو میشناسن که به هرکی بدترین جایه ممکن هم قبول میشه تبریک میگم

دقیقا منم به شما تبریک گفتم دوست عزیز . دوس داشتم با هم بریم بپرسیم بهتر باشه :)... ضمنا شما در عرض ی روز چند تا اطلاعات ناقص به خورد بچه ها دادین که خوب انتظارم نداشته باشید باز اینم قبول کنن ازتون که فرداش بفهمن اشتباه گفتی

arien

عضو جدید
سلام..
دوستان؟اگه مثلا 10 تا انتخاب داشته باشیم هر ده تا رو میگه که قبول شدیم یا نه یا که مثلا اگه سومی رو مجاز شده باشیم دیگه بقیه رو بررسی نمیکنه؟

Paradiso100

عضو جدید
بچه ها یکی از دوستای من یه کنکور درخشانی <3 داده که باعث شده تراز 20 تا از دانشگاهها دستم بیاد... من که نفهمیدم چه ارتباطی بین رتبه آخرین نفر قبولی و تراز
آخرین نفر قبولی تو هر رشته محل هست... ولی مطمئنم که رتبه ها رتبه کلی از بین همه داوطلبا نیست... مشاهده پیوست 169227

آخ دستت درد نکنه ، دنبال ی همچین چیزی میگشتم :)

i n.y

عضو جدید
بچه ها یکی از دوستای من یه کنکور درخشانی <3 داده که باعث شده تراز 20 تا از دانشگاهها دستم بیاد... من که نفهمیدم چه ارتباطی بین رتبه آخرین نفر قبولی و تراز آخرین نفر قبولی تو هر رشته محل هست... ولی مطمئنم که رتبه ها رتبه کلی از بین همه داوطلبا نیست... مشاهده پیوست 169227

ایشون که هیچ کجا قبول نشدن چه طوری همه اینارو زده تو کارنامشون اون وقت مال من فقط انتخاب اولمو نوشته؟؟:eek:

simai

عضو جدید
مجاز شدم برای محلات ولی نمی دونم ارزششو داره برم منظورم اینه که دانشگاهش خوبه یا نه؟

erisss

عضو جدید
شما درست میگین من با شما صحبتی ندارم شما اطلاعاتتون چون قبول شدین داریند میگیند پس اطلاعات شما هوایی وبرای دلگرمی خودتونه;) بله چون همه تویه یه کلاس نمیشینن شما برو واحد آموزشش بپرس بهتون میگند اون وقت اگر رقم بنده نجومی بود من حرفی ندارم. اگر پارسال بودی در جریان میدید تکمیل ظرفیت چه جوری با اسم ذخیره کلی دانشجو برداشت حتی علوم تحقیقات مرکزی هم اعتراض کرد به این موضوع ولی کاری به جایی نبرد. اما دوست عزیز مهم دانشگاه نیست مهم خودتونید که تلاش کنید نه اسم دانشگاه فقط حرف من اینه حیفه دانشگاه تهران مرکز وعلوم تحقیقات اینجوری ظرفیت برداره حیفه

شما كه سراسري قبول شدي بيخيال آزاد باش بيخودي هم بحث نكن توويه محيط مجازي،برو لذت سراسري قبول شدنتو ببر دوست عزيز . الانم اگه كسي ايرادايه آزادو بگه بازم بعضي از دوستان طرفداري ميكنن .خب حقم دارن قراره ٢سال توويه دانشگاه آزاد درس بخونن ، به نظر من هركسي مشكلات آزاد رو تا حدودي ميدونه خب دوستاني هم كه سراسري قبول نشدن يا غيرانتفاعي و پيام نوراي خيلي پرت قبول شدن مجبورن برن آزاد در هر صورت
تبريك ميگم به همه دوستاني كه قبول شدن

has ti

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام..
دوستان؟اگه مثلا 10 تا انتخاب داشته باشیم هر ده تا رو میگه که قبول شدیم یا نه یا که مثلا اگه سومی رو مجاز شده باشیم دیگه بقیه رو بررسی نمیکنه؟

نه دیگه ، هر کجا که قبول شده باشی دیگه بقیه رو بررسی نمی کنند.

far gol

عضو جدید
بچه ها من واحد یزد قبول شدم انتخاب اولم !!!!1
دوستم مردود شده میگین میتونه واسه تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟؟؟؟

mahfo

کاربر بیش فعال
بچه ها شما درصداتون درسته؟من زبانمو مطمئن بودم بالای 80 زدم ولی زده 55%:surprised:

ne.arch

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها با اطمینان 100 ٪ می گم که رتبه ای که براتون زده فقط تو اون واحد
یعنی اگه تو واحد علوم تحقیقات شده باشید 5 یعنی در میان داوطلبانی که واحد علوم تحقیقات زدند شدید نفر 5
چون من الان رتبه انتخاب اول با انتخاب دومم فرق داره
کسی می دونه تراز آخرین نفر قبولی واحد تهران مرکز چند بوده؟

6373 تراز آخرین نفر

arien

عضو جدید
بچه ها؟
یکی از دوستای من 20 تا انتخاب داشته بعد میگه از انتخاب 6امش به بعد همه روبراش زدن قبول...آره...!!!!؟؟؟؟ :eek:

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من واحد یزد قبول شدم انتخاب اولم !!!!1
دوستم مردود شده میگین میتونه واسه تکمیل ظرفیت شرکت کنه؟؟؟؟

می شه رتبه و ترازتون را بگید

اخه من انتخاب بعدیم بوده
می خوام ببینم قبول می شدم یا نه؟

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا