نتایج اولیه و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 92

وضعیت
موضوع بسته شده است.

mahyar21

عضو جدید
دوستان اگه کلا مردود بشیم باز تو تکمیل ظرفیت شرکت داده میشیم؟

ff_z

عضو جدید
بچه ها من برای پردیس زنجان دعوت شدم ، ولی از شش انتخابی که کردم 3 تاش تو کارنامم هست علتشو میدونین ؟

Paradiso100

عضو جدید
بچه ها من برای پردیس زنجان دعوت شدم ، ولی از شش انتخابی که کردم 3 تاش تو کارنامم هست علتشو میدونین ؟

خوب انخاب سومی که داشتی احتمالا پردیس زنجان بوده دیگه . که سیستم بعد از اینی که اینو مجاز شدی بقیشو نگا نکرده

• Like
واکنش ها: ff_z

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
بعیده :) ... حقتو کجا وردیم مرد حسابی D: آخه ارشد سهمیه نداشت . بعدش علم غیب دارن من شهرستانیم که بخوان بهم سهمیه بدن ؟ نمیدونم والله .... مشاهده پیوست 169219
شما رو نگفتم که دوست عزیز;) نمیتونم مشکلم رو بگم برخی دوستانی که میدونند میفهمند چی میگم:smile:

pedram131

عضو جدید
شماره داوطلبی یا پرونده از کجا میشه گرفت؟
لطفا کسی بلده لینک بزاره

kimia572

عضو جدید
کاربر ممتاز
آقا من پرونده و داوطلبی ندارم
این سایت ثبت نام مرکز آزمون کههیچی توش نیست من اطلاعاتم را به دست بیارم
یکی بهم بگه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
دوستان تا خلوته زنگ بزنید مرکز آزمون بپرسیند چون لینکی وجود نداره واسه شماره داوطلبی الان دیدم من

22574050 (021)
22573131 (021)
22574333 (021)
22580077 (021)
22581322 (021)
22581327 (021)

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
میتونم ترازتون رو بدونم دوست عزیز؟
دوستان فکر نکنید حتما باید همین دانشگاه قبولی رو بریند اسکیس رو خوب بزنید تو تکمیل ظرفیت ایشالا جای بهتری که دوست داریند قبول میشیند;) فقط چرا این همه ظرفیت گرفت امسال:razz:

Paradiso100

عضو جدید
دوستان فکر نکنید حتما باید همین دانشگاه قبولی رو بریند اسکیس رو خوب بزنید تو تکمیل ظرفیت ایشالا جای بهتری که دوست داریند قبول میشیند;) فقط چرا این همه ظرفیت گرفت امسال:razz:

هنوز که نگرفته بدونیم چند نفر میگیرن . الان علوم تحقیقات 200 نفر زده که بیان اسکیس. پارسال 120 نفر گرفت :)) امسال ظرفیت آزاد کم شده

کورش68

عضو جدید
کاربر ممتاز
هنوز که نگرفته بدونیم چند نفر میگیرن . الان علوم تحقیقات 200 نفر زده که بیان اسکیس. پارسال 120 نفر گرفت :)) امسال ظرفیت آزاد کم شده
80 نفر افزایش داشته که تازه 2 مرحله تکمیل ظرفیتم هم اضافه کنید:smile: در هر صورت علوم تحقیقات وتهران مرکز جزیی از بهترین دانشگاه های ایران هستند حیفه اینجوری ظرفیت زیاد بر دارند واسه ارشد

Paradiso100

عضو جدید
80 نفر افزایش داشته که تازه 2 مرحله تکمیل ظرفیتم هم اضافه کنید:smile: در هر صورت علوم تحقیقات وتهران مرکز جزیی از بهترین دانشگاه های ایران هستند حیفه اینجوری ظرفیت زیاد بر دارند واسه ارشد

کجا اضافه کردن 80 نفر؟ این 200 نفر که قبول نشدن که !! نهایت 40 - 50 نفر بگیره از اینا

آگرین

عضو جدید
یمی به من بگه شماره پرونده و داوطلبی کجا بیارم

شماره داوطلبی یا پرونده از کجا میشه گرفت؟
لطفا کسی بلده لینک بزاره

آقا من پرونده و داوطلبی ندارم
این سایت ثبت نام مرکز آزمون کههیچی توش نیست من اطلاعاتم را به دست بیارم
یکی بهم بگه چی کار کنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سازمان سنجش این اطلاعات رو به دواطلبها میده و فکر کنم دانشگا ه ازاد چنین لینکی نداره...چون خونه نبودم و دسترسی نداشتم خواستم بگردم آخرش مجبور شدم زنگ زدم به خواهرم تو خونه سیستم برام پیداش کرد

YA3_3PID

عضو جدید
کاربر ممتاز
من مردود شدم خیلی اختلاف نداشتم با اخرین نفر قبولی :cry:
من پارسال بندر عباس و تهران غرب تو تکمیل ظرفیت قبول شدم ولی فارق التحصیل نبودم الان می تونم برم انتقالی یا مهمان دائم به شیراز بگیرم ؟!

Negar-A

عضو جدید
سازمان سنجش این اطلاعات رو به دواطلبها میده و فکر کنم دانشگا ه ازاد چنین لینکی نداره...چون خونه نبودم و دسترسی نداشتم خواستم بگردم آخرش مجبور شدم زنگ زدم به خواهرم تو خونه سیستم برام پیداش کرد
پس ما باید الان چیکار کنیم؟تلفن رو هم که جواب نمی دن:( البته من پرینت خرید کارت اعتباری رو دارم با اون نمیشه کاری کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ff_z

عضو جدید
من پارسال دوستم مجاز نشد ولی تو تکمیل ظرفیت شرکت ازاد شاهرود قبول شد!!!

پارسال که دو مرحله ای نبود!!!! امسال اینطوری شده منم فک میکنم باید حتما مجاز باشه تا تو تکمیل شرکت کنه

elham m

عضو جدید
دوستان عزیز کسی زنجان قبول شده میخوام تراز زنجان رو بدونم

sahel_00743

عضو جدید
منم برای انتخاب اولم...تهران مرکز دعوت شدم....که البته نمیرم...ایشالا دوستانی که علاقه مند هستن قبول بشن...

neda...

عضو جدید
دوستان اگه کلا مردود بشیم باز تو تکمیل ظرفیت شرکت داده میشیم؟

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از اعلام تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد در اواخر شهریور ماه خبر داد و گفت: کلیه پذیرفته‌شدگان و پذیرفته‌نشدگان دوره‌های کارشناسی ارشد می‌توانند در تکمیل ظرفیت شرکت کنند، همچنین سعی می‌شود تا قبل از 15 مهر نتایج تکمیل ظرفیت اعلام شود.

وضعیت
موضوع بسته شده است.
بالا