موضوع پایان نامه شما چیست؟

movahedihadi

عضو جدید
با سلام موضوع منم هتل با رویکرد معماری سبز هستش .ولی نمیدونم از کجا شروع کنم -میتونید کمکم کنید.movahedihadi@yahoo.com

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز

SAHAR KOH

عضو جدید
سلام دوست خوبم موضوع پایان نامه من پژوهشکده هنر و معماری ایرانی هستش راستش هرسایتی که بگی رفتم اما مطلبی راجبش پیدا نمی کنم تورو خدا به من بیچاره کمک کنید خواهش می کنم قول می دم اگه رسالشو آماده کردم در اختیار همتون قرار بدم
کمکم کنید...:(:(

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست خوبم موضوع پایان نامه من پژوهشکده هنر و معماری ایرانی هستش راستش هرسایتی که بگی رفتم اما مطلبی راجبش پیدا نمی کنم تورو خدا به من بیچاره کمک کنید خواهش می کنم قول می دم اگه رسالشو آماده کردم در اختیار همتون قرار بدم
سلام
نباید با اسم زیادخودتون رو درگیر کنید
شما باید اطلاعاتی راجع به معماری ایرانی جمع آوری کنید.........که مطالب زیادی میتونید پیدا کنید در این مورد
همچنین پژوهشکده که چیه حالا مربوط به هر چی....هنر و... و ریزفضااش که مشترکه.......

به صورت جدا اطلاعاتو میتونید راحت جمع آوری کنید

hm1369

عضو جدید
با سلام. موضوع طرح نهایی من دادگاه خانواده هست. واسه شروع راهنمایی می خواستم

sahar-architect

مدیر بازنشسته
کاربر ممتاز

سلام
شما 2 تا بخش ویژه مطالعاتی دارین: پژوهشکده+ هنر و معماری ایرانی
در مورد اولی چون یه موضوع عملکردیه میرین دنبال ضوابط،برنامه فیزیکی،عملکرد و کلا باید و نباید
دومی یه معرفی کلی ازش میکنید مرتبط با کانسپتتون مطالعات رو پیش میبرید و حشو نمیگید چون موضوع هنر و معماری هرکدوم به تنهایی به حد کافی گسترده ست چه برسه به ایرانیش کمی از اصول طراحی ایرانی میگید (چون به هرحال باید اثرش در طراحیتون مشهود باشه)
درمورد جفت بخشها هم به حد کافی مطلب هست
نمونه موردی هم art research center سرچ کنید کم نیست
موفق باشید.:gol:

tara 92

عضو جدید
موضوع پایانامه من سالن موسیقیه ولی راجع به استاندارهاش نتونستم مطلب پیدا کنم میشه کمک کنید.......

Eagle Golden

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها به طور ناگهانی دفاعم 2ماه جلو افتاده:cry:
فقط نصف رساله رو بستم
طرح هیچی
موضوعم مرکز خلاقیت کودکانه کسی میتونه کمکم کنه؟

nasim_shsh

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان راجب شهر کتاب(یعنی یک مجموعه که همه چیز درباره کتاب باشه) میتونین راهنمایی کنید؟

bakhtiarimaryam

عضو جدید
بچه ها موضوع پایان نامه ی من خانه ی سالمندانه.اگه اطلاعاتی واسه طراحی دارید کمک کنید لطفا

آخرین ویرایش:

M I N A

دستیار مدیر مهندسی معماری
کاربر ممتاز
بچه ها موضوع پایان نامه ی من خانه ی سالمندانه.اگه اطلاعاتی واسه طراحی دارید کمک کنید لطفا

سلام دوست خوبم باتوجه به موضوع پایان نامه شایداین لینکاکمک کنه :
[ضوابط ونمونه های طراحی] فضایی برای سالمندان

[ دانلود ] پلان های خانه سالمندان

ریز فضا برای خانه سالمندان :#9
کتاب برای طراحی خانه سالمندان:#14
برای نمونه هم میتونید از این تاپیک استفاده کنید:
خانه سالمندان Nursing Home

tarhino

عضو جدید
موضوع پایان نامه من خانه موسیقی است. و واقعا در نوشتن پروپزالش مشکل دارم، اگر کسی بتونه کمکم کنه ممنون میشم

roya ranjbar

عضو جدید
سلام.موضوع کار من تالار کنسرت شهر هست.ولی دنبال رویکرد هستم .اگه نظری دارید لطفا کمک کنید.

28Yasaman28

عضو جدید
سلام
موضوع من خانه مد بر اساس طرحهای سنتی و اسلیمی ایران هست !!!!
و باید عرض کنم که به غلط کردن افتادم !!!
لطفا کمکم کنید
خیلی گناه دارم

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
موضوع من خانه مد بر اساس طرحهای سنتی و اسلیمی ایران هست !!!!
و باید عرض کنم که به غلط کردن افتادم !!!
لطفا کمکم کنید
خیلی گناه دارم

سلام
اول باید اطلاعات کاملی راجع به طراحها پیداکنید بعد همونا رو با ایده های دیگه اجرا کنید چون تنوع اصل کار شماس واین طرحها هم متنوع هستن

مهدی نجار

عضو جدید
سلام دوست عزیز موضوع منم موزه س و تازه شرو کردم اگه تا الان مطالعاتی جمع کردید به منم لطف کنید دعاتون می کنم

architecttak

کاربر فعال
درود بر دوستای خوبم
میخواستم ببینم دوستان درباره مجتمع مسکونی،پارک و بیمارستان پروپوزال یا مطالعاتش رو دارن؟؟
ممنون میشم اگه هست واسم میل کنید
shivana2012@yahoo.com
3پا3 :)

محسن داودی

عضو جدید
سلام دوستان خوبم.
موضوع پایان نامه من طراحی مجتمع قرآنی یا همون دارالقرآن هست.اگر برا مطالعاتش کمکم کنید یا نمونه موردی بهم معرفی کنید ممنون میشم

FINALLY

عضو جدید
سلام موضوع پایان نامه من سالن برگزاری مسابقات ژیمناستیک هست .
کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟

dkh

عضو جدید
سلام
موضوع پایان نامه من خانه سینماست خیلی استرس دارم برای دفاع به نظر شما روی چه نکاتی بیشتر تمرکز کنم که به سوالات خوب جواب بدم

memmar

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
موضوع پایان نامه من خانه سینماست خیلی استرس دارم برای دفاع به نظر شما روی چه نکاتی بیشتر تمرکز کنم که به سوالات خوب جواب بدم
سلام.
روی سالن سن و نمایش زاویه ی دید حضار وچیدمان و اختملاف ارتفاع صندلی ها و... باید دقت کنید.

mehraz-merana

عضو جدید
سلااااااااااااااااااااااام خواهشا به داد من برسید پایان نامه من فرودگاه بیچاره شدم لطفا کمک کنید سرانه و فضاهاش رو ندارم کمک کنیییییید.لطفا.ایمیل من mehrnoosh_baroon@yahoo.com

بالا