[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم مهندسی مدیریت پروژه می خونم
اینم وبم www.pme-pnu.blogfa.com
من ترم چهارم و استاتیک ریاضی 2 فیزیک 2 برنامه سازی ÷ایدم
خوبه؟

عالیه ترم چهاری ان شا... ترم 10 یا 12 هم تحلیل بر میداری:biggrin::biggrin::biggrin:
سلام به مهندسای عزیز.مثل اینکه بچه های پروژه و اجرایی خیلی درس می خونن که اصلا خبری ازشون نیست.من ترم 4هستم و خیلی خوشحالم که دارم این رشته ی عالی رو میخونم.اینقدر به رشتم علاقه دارم که سختیای پیام نور یادم رفته.اگه سوالی داشتید در خدمتم.

تو این تاپیک من و ابجی یاسمن(pme) ترمه 6 هستیم و بزرگتر از بقیه هستیم:biggrin::biggrin:

• Like
واکنش ها: pme

سایه نورانی

عضو جدید
سلام منم دانشجوی مهندسی مدیریت پروژه دانشگاه پیام نور واحد شهر جدید هشتگرد هستم.ترم4ام.تازه عضو شدم. از اینکه یه همچین سایتی هست که راجع به رشتمون اطلاع رسانی کنه خیلی خوشحالم:gol::D

• Like

kurdse7en

عضو جدید
سلام
به خدا رشته خیلی توپی داریم
دستا بالا و بیایید یه کاری کنیم که همه بدونند که چه رشته ای داریم . . .
www.pme-pnu.blogfa.com

• Like

kurdse7en

عضو جدید
سلام منم دانشجوی مهندسی مدیریت پروژه دانشگاه پیام نور واحد شهر جدید هشتگرد هستم.ترم4ام.تازه عضو شدم. از اینکه یه همچین سایتی هست که راجع به رشتمون اطلاع رسانی کنه خیلی خوشحالم:gol::D
سلام
منم خوشحالم ترم 4 هستم - برای آشنایی بیشتر به این وب مراجعه کن
www.pme-pnu.blogfa.com
انتقاد ایده نظر در خدمتیم
منتظرم

kurdse7en

عضو جدید
عالیه ترم چهاری ان شا... ترم 10 یا 12 هم تحلیل بر میداری:biggrin::biggrin::biggrin:

تو این تاپیک من و ابجی یاسمن(pme) ترمه 6 هستیم و بزرگتر از بقیه هستیم:biggrin::biggrin:

سلام
فکر کنم اشتباه گرفتی . . .
ترم 3 استاتیک رو با نمره 75/16 پاسیدم و حالا که ترم چهارم هستم مطمئنم که مقاومت رو بالای 17 می گیرم و ترم پنجم تحلیل رو برمی دارم . . .
در ضمن با همین واحدهایی که گذروندم دارم تو یه شرکت کار می کنم . . .
مهندس محاسباتت اشتباه در آمده . . . اونم چه جورش 5 کجا با 10 و 12 کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوست عزيز
خوش اومدي:gol:

باز تو خنديدي؟:w00:
بگو موفق باشي:w02:
من ترم 5 آقا بزرگه:w02:
سلام
به خدا رشته خیلی توپی داریم
دستا بالا و بیایید یه کاری کنیم که همه بدونند که چه رشته ای داریم . . .
www.pme-pnu.blogfa.com
سلام
آفرين اراده ي خوبي داري:thumbsup2:
سلام
ترم 3 استاتیک رو با نمره 75/16 پاسیدم و حالا که ترم چهارم هستم مطمئنم که مقاومت رو بالای 17 می گیرم و ترم پنجم تحلیل رو برمی دارم . . .
مهندس محاسباتت اشتباه در آمده . . . اونم چه جورش 5 کجا با 10 و 12 کجا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
موفق باشي:gol:
سلام
منم مهندسی مدیریت پروژه می خونم پیام نور سنندج
چون علاقه زیادی به عمران داشتم و نتونستم دانشگاه دولتی قبول شم رفتم پیام نور
اگه بشتر می خوای بدونی اینم وبم:
www.pme-pnu.blogfa.com
عمران باشه براي فوق:w12:
سلام به مهندسای عزیز.مثل اینکه بچه های پروژه و اجرایی خیلی درس می خونن که اصلا خبری ازشون نیست.من ترم 4هستم و خیلی خوشحالم که دارم این رشته ی عالی رو میخونم.اینقدر به رشتم علاقه دارم که سختیای پیام نور یادم رفته.اگه سوالی داشتید در خدمتم.
سلام
آره ...همه درس خونن اينجا:thumbsup2:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

مرسی همته مضاعف و کاره مضاعف.:biggrin:
امیدوارم موفق باشید;):gol::gol::gol:

سایه نورانی

عضو جدید
سلام
ما به شما افتخار میکنیم;)

سلام دوستای خوبم کسی مطلبی در مورد CPMداره واسم بزاره واسه کنفرانس میخوام ممنون

m.ghasemi22

عضو جدید
سلام
برای کسب هر گونه اطلاعات در خصوص رشته مدیریت اجرایی و پروژه حتما به وبلاگم سری بزنید(مقاله ،نمونه سوال همراه با جواب و .... ) http://gorganproject.blogfa.com/ وبلاگ مهندسی مدیریت اجرایی و پروژه پیام نور گرگان

حتما سری بزنید پشیمون نمیشین

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
برای کسب هر گونه اطلاعات در خصوص رشته مدیریت اجرایی و پروژه حتما به وبلاگم سری بزنید(مقاله ،نمونه سوال همراه با جواب و .... ) http://gorganproject.blogfa.com/ وبلاگ مهندسی مدیریت اجرایی و پروژه پیام نور گرگان

حتما سری بزنید پشیمون نمیشین
سلام
وبلاگ خوبي دارين...موفق باشين:gol:

shapar

عضو جدید
سلام :smile:
من هم مثل شما مهندسی پروژه می خونم قبلا زیاد تو سایت میامدم ولی حالا با توجه
به سخت تر شدن درسها و حجم زیاد کتابهای پیام نور کم میام.
خوشحالم که با شما دوستان آشنا می شم ;)
سلام منم رشته مهندسی :que:مدیریت پروژه هستم می تو نید برای پیدا کردن نمونه سوال تاسیسات زیر بنایی و ساختمان توی اینترنت به من کمک کنید . با تشکر.

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام منم رشته مهندسی :que:مدیریت پروژه هستم می تو نید برای پیدا کردن نمونه سوال تاسیسات زیر بنایی و ساختمان توی اینترنت به من کمک کنید . با تشکر.

سلام دوسته عزیز :gol::gol::gol:
راستش این درس تو پیام نور برای بار اول هست که ارائه میشه و پیدا کردن نمون سوالاش یه خورده سخته.میتونی از رشته عمران یا شاید مکانیک اگر این درسو دارن کمک بگیری تو همین باشگاه تالاره مهندسی عمران

porozhe

عضو جدید
سلام
من دانشجوي رشته ي مهندسي مديريت پروژه در دانشگاه پيام نور هستم و از اولين وروديهاي اين رشته هستم و در حال حاضر ترم 6 رو هم تموم كردم
اميدوارم دوستان بسياري پيدا كنيم
با آرزوي موفقيت براي همه ي عزيزان

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من دانشجوي رشته ي مهندسي مديريت پروژه در دانشگاه پيام نور هستم و از اولين وروديهاي اين رشته هستم و در حال حاضر ترم 6 رو هم تموم كردم
اميدوارم دوستان بسياري پيدا كنيم
با آرزوي موفقيت براي همه ي عزيزان

:gol::gol::gol::gol::gol:
خوش اومدید

samira sanami

عضو جدید
سلام به همگی
بابا رشته ی به این توپی داریم بیاین عرض اندام کنیم دیگه . من تازه واردم دوست دارم بچه های هم رشته م رو بشناسم و باهاشون تعامل داشته باشم .;)
اول از خودم . من توی دانشگاه پیام نور مهندسی مدیریت اجرایی می خونم و به دلایلی با اینکه خیلی به معماری علاقه داشتم الان اجرایی می خونم و راضیم . (البته قصد دارم معماری رو هم بخونم ) . :):sweatdrop:
شما هم خودتونو معرفی می کنید ؟؟؟:gol::gol:

salam man samiram manam taze varedam modiriyat porozhe mikhunam mikhastam ba bachehaye ba tajrobe sohbat konam ta azashun komak begiram....mersi:w26:

Me00

عضو جدید
سلام
من تازه واردم.کمی رهنمایی میخام.تو اینجا میتونم نمونه سوالات سیستم های اطلاعات مدیریت رو از دوستان بگیرم.مهندسی اجرایی هستم.و 3-4روز دیگه تا امتحانمه و هیچی نخوندم حجم کتابم که دیدین!

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
من تازه واردم.کمی رهنمایی میخام.تو اینجا میتونم نمونه سوالات سیستم های اطلاعات مدیریت رو از دوستان بگیرم.مهندسی اجرایی هستم.و 3-4روز دیگه تا امتحانمه و هیچی نخوندم حجم کتابم که دیدین!

سلام.یه سر به سایته خوده دانشگاه بزنید
http://www.pnu.ac.ir/Portal/Home/Default.aspx?CategoryID=d906c356-34b9-4ab8-90c3-5893b4e20165

• Like
واکنش ها: Me00

Me00

عضو جدید
سلام
اونجا که نیست!:razz:
فقط4-5 تا درس داره!
از دوستان کسی توی حساب کاربریش تو سیستم گلستان نمونه سوالشو نداره بگیره بتونه برا استفاده بزاره؟هرکی تونست لطفا جواباشم بگیره.
سپاس:gol:

بالا