[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همگی
بابا رشته ی به این توپی داریم بیاین عرض اندام کنیم دیگه . من تازه واردم دوست دارم بچه های هم رشته م رو بشناسم و باهاشون تعامل داشته باشم .;)
اول از خودم . من توی دانشگاه پیام نور مهندسی مدیریت اجرایی می خونم و به دلایلی با اینکه خیلی به معماری علاقه داشتم الان اجرایی می خونم و راضیم . (البته قصد دارم معماری رو هم بخونم ) . :):sweatdrop:
شما هم خودتونو معرفی می کنید ؟؟؟:gol::gol:

shakil

عضو جدید
سلام به همگی
بابا رشته ی به این توپی داریم بیاین عرض اندام کنیم دیگه . من تازه واردم دوست دارم بچه های هم رشته م رو بشناسم و باهاشون تعامل داشته باشم .;)
اول از خودم . من توی دانشگاه پیام نور مهندسی مدیریت اجرایی می خونم و به دلایلی با اینکه خیلی به معماری علاقه داشتم الان اجرایی می خونم و راضیم . (البته قصد دارم معماری رو هم بخونم ) . :):sweatdrop:
شما هم خودتونو معرفی می کنید ؟؟؟:gol::gol:
salam man saharam to reshte modiriat poroje dars mikhonam mesle khodet taze varedam

elenor

عضو جدید
سلام من هم در رشته ي مهندسي مديريت اجرايي پيام نور درس مي خوانم.:w33: رشتم رو خيلي دوست دارم. اگر كسي سايتي رو ميشناسه كه بشه پاسخ نمونه سوالهاي اقتصاد مهندسي رو دانلود كرد لطفا" به من بگه. مرسي:w27:

ali8098

عضو جدید
مدیریت فروش

مدیریت فروش

سلام من یک پروژه یا مقاله در مورد مدیریت فروش می خوام اگه کسی میتونه کمکم کنه;)

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام من هم در رشته ي مهندسي مديريت اجرايي پيام نور درس مي خوانم.:w33: رشتم رو خيلي دوست دارم. اگر كسي سايتي رو ميشناسه كه بشه پاسخ نمونه سوالهاي اقتصاد مهندسي رو دانلود كرد لطفا" به من بگه. مرسي:w27:

سلام عزیزم من نمی دونم از کجا می تونی بگیریش ولی می خواستم بگم من پاسش کردم و امتحانش فوق العاده راحت بود . امیدوارم موفق باشی.

elenor

عضو جدید
سلام عزیزم من نمی دونم از کجا می تونی بگیریش ولی می خواستم بگم من پاسش کردم و امتحانش فوق العاده راحت بود . امیدوارم موفق باشی.
سلام مرسي از روحيه دادن:w27: .اما من امتحانش رو بد دادم:crying::weirdsmiley:.خدا كنه پاس شم!شما بايد ترم 3يا4 باشيد.من ترم1 هستم.ميخواستم با شماها بيشتر آشنا بشم.انگار فقط ما 3 نفر اينجا عضو هستيم!ولي مهم نيست. با آرزوي موفقيت در امتحانات :D:smile:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام مرسي از روحيه دادن:w27: .اما من امتحانش رو بد دادم:crying::weirdsmiley:.خدا كنه پاس شم!شما بايد ترم 3يا4 باشيد.من ترم1 هستم.ميخواستم با شماها بيشتر آشنا بشم.انگار فقط ما 3 نفر اينجا عضو هستيم!ولي مهم نيست. با آرزوي موفقيت در امتحانات :D:smile:

elenor عزیز من ترم سوم مدیریت اجرایی ام :). چون رشته مون جدیده هنوز اینجا خلوته انشالله به زودی زود بچه های دیگه م میان .
خوشحال می شم اگه کمکی راهنمایی چیزی از دستم بر بیاد . :)من خودم ترم اول ورودم واقعاً گیج بودم هیچی از واحدایی که باید پاس کنم و اینجور بحثا نمی دونستم . خلاصه ما در خدمتیم .:cool: دوست گلمی .;)

elenor

عضو جدید
elenor عزیز من ترم سوم مدیریت اجرایی ام :). چون رشته مون جدیده هنوز اینجا خلوته انشالله به زودی زود بچه های دیگه م میان .
خوشحال می شم اگه کمکی راهنمایی چیزی از دستم بر بیاد . :)من خودم ترم اول ورودم واقعاً گیج بودم هیچی از واحدایی که باید پاس کنم و اینجور بحثا نمی دونستم . خلاصه ما در خدمتیم .:cool: دوست گلمی .;)
سلام خوبي؟ مرسي :w27:حتما" اگه كمكي خواستم رو شما حساب مي كنم:D:w14:.من امتحاناتم تموم شد .مال شما كي تموم مي شه؟:)چطوري ميتونم اينجا چت كنم ! آخه هميشه آفلاين نوشته!:question: با تشكر:w27: ...........:w30: .......:victory:

BASHKAN

عضو جدید
سلام :smile:
من هم مثل شما مهندسی پروژه می خونم قبلا زیاد تو سایت میامدم ولی حالا با توجه
به سخت تر شدن درسها و حجم زیاد کتابهای پیام نور کم میام.
خوشحالم که با شما دوستان آشنا می شم ;)

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام خوبي؟ مرسي :w27:حتما" اگه كمكي خواستم رو شما حساب مي كنم:D:w14:.من امتحاناتم تموم شد .مال شما كي تموم مي شه؟:)چطوري ميتونم اينجا چت كنم ! آخه هميشه آفلاين نوشته!:question: با تشكر:w27: ...........:w30: .......:victory:

من ششم امتحانام تموم می شه . راستش نمی دونم عزیزم منم تا حالا تو این فروم چت نکردم .

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام :smile:
من هم مثل شما مهندسی پروژه می خونم قبلا زیاد تو سایت میامدم ولی حالا با توجه
به سخت تر شدن درسها و حجم زیاد کتابهای پیام نور کم میام.
خوشحالم که با شما دوستان آشنا می شم ;)

BASHKAN عزیز . از بودنت کنارمون خوشحالم . انشالله امتحانا که تموم شه بچه های مدیریت پروژه و اجرایی هم بیشتر میان اینجا و با هم بیشتر آشنا می شیم . امیدوارم امتحاناتو خوب بدی و فعال تر برگردی .

مدیر فردا

عضو جدید
یه سوال دارم : میخواستم ببینم منابع ارشد رشته مدیریت اجرایی شامل چه کتابایی ؟

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه امتحان استاتیکی دادم گند . خیلی سخت بود . تا ما رو تو این دانشگاه زجرکش نکنن ولمون نمی کنن . استاتیکمو در حد 16-17 بلد بودم . یه بارم افتاده بودم :redface:. ولی الان 8 به زور می شم . خدایا ما رو از دست این قوم الظالمین نجات بده .:cry::cry::cry: یه وضعی بود ، خرپارو با قرقره ادغام کرده بودن :confused::confused::eek: . 8 تا سوال سه ساعت و نیم وقت داشت . تصور کن . راست می گفتن پیام گوره:w06: .:w47:

hajagha

عضو جدید
سلام
میگن جایی که شیر نباشه قورباغه هفتیر میکشه!
خوب خیلی خوش اومدین پیام نوریهای عزیز
امیدوارم از دانشگاه و سیستم اپدیت بینوامملیش لذت برده باشین
همین جا صبر کنیم
اونایی که عقبا خودشونو برسونن و اونایی هم که جلو ترن برگردن
:biggrin:
حاج اقا وارد میشن
دیگه از اسم ما پیداست که تو این رشته کهنه کاریمو تو این سایتم همو جور
من علی دانشجوی رشته مدیریت پروژه واحد مشهدم(نایب الزیاره هم نمیشم گفته باشم)
از این دانشگاه مزخرف نالانم ولی حیف چه کنم که بدان در گرانبها (مهندسی مدیریت پروژه) که در میان این باتلاق پرتو افشانی میکنه دل بستم و پروانه وار میسوزم:(

elenor

عضو جدید
سلام خوبيد؟ البته با اين حرفها معلومه كه حالتون خرابه!:crying:با اين حرفها آدم ميترسه اين رشته رو ادامه بده:weirdsmiley::question:. اما اعتماد به نفس وخونسردي من مانع اين ميشه:victory::d.انشالله با مشكل كمتري روبرو بشيم.
علي(حاج آقا)مگه ترمه چندي؟...چطور هنوز دراين باتلاق فرو نرفتي وغرق نشدي؟:w47::w22:
آرمانديس نگران نباش .هميشه اونطور كه فكر مي كني نميشه.انشالله پاس ميشي.منم فكر ميكردم مديريت مهندسي رو خوب دادم اما لب مرز قبول شدم.اصلا" فوقش ميفتي !آسمون به زمين كه نميرسه؟! با آرزوي موفقيت:w14: باي

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
وقتی امتحان دادم اینقدر عصبی بودم که نگو . ولی بعد که نشستم حساب کردم دیدم اگه استاده خوب تصحیح کنه 10 و 11 رو میشم .:) خدا کنه پاس شم . با این امتحانایی که دادم مشروط نشم خدا رو شکر می کنم . :twisted:

امروز امتحانام تموم شد .:w11: آخرین امتحانم ++C بود که آسون بود . بعد امتحان با دوستم رفتیم بیرون با فراغ بال کلی خوش گذروندیم :w42::w42::w34:. خدا رو شکر تموم شد راحت شدم :w21:. امیدوارم شماهم زودتر امتحاناتون تموم شه حتی اگه خراب بدین . :biggrin:

همینجا قول می دم از ترم بعد کلاسامو درست برم . این ترم هیچی کلاس نرفتم به جز برنامه سازی حتی یه جلسه .:redface:
همه مشکلاتو به خاطر رشته مون به جون می خریم دیگه :thumbsup::lol:. موفق باشین همتون

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام

من علی دانشجوی رشته مدیریت پروژه واحد مشهدم(نایب الزیاره هم نمیشم گفته باشم)

:(

تو رو خدا ؟ چرا نمی شین ؟ :thumbsup2::thumbsup2::w15::w15:

تا جایی که من می دونم واحد مشهد همون 86 که من وارد شدم سال اولی بود که اجرایی و پروژه آورده بود حالا شما چه جوری خیلی قدیمی هستین خدا می دونه :question:
از اومدنت به جمعمون خوشحالیم .

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
یه سوال دارم : میخواستم ببینم منابع ارشد رشته مدیریت اجرایی شامل چه کتابایی ؟

دروسی که تو کارنامه شما هست زبان عمومی و تخصصی ، استعداد و آمادگی تیصیلی ویژه رشته مدیریت، دانش مسائل روز در زمینه موسسات تولیدی ، خدماتی و طرحهای عمرانی ، نظریه های عمومی مدیریت و زبان فارسیه ، که منابعش به تفصیل تو این لینکی که واستون میذارم هستش.
ببخشید دیر جوابتونو دادم . امتحان داشتم . موفق باشین .

http://shabaneh.ir/کارشناسی-ارشد-مدیریت-اجرایی.html

hajagha

عضو جدید
سلام خوبيد؟ البته با اين حرفها معلومه كه حالتون خرابه!:crying:با اين حرفها آدم ميترسه اين رشته رو ادامه بده:weirdsmiley::question:. اما اعتماد به نفس وخونسردي من مانع اين ميشه:victory::d.انشالله با مشكل كمتري روبرو بشيم.[QUOTE]نه فقط یه خورده منطقی و واقع گرا هستم حداقل باید دانشجوها از حقو حقوقشون اگاه باشن

علي(حاج آقا)مگه ترمه چندي؟...چطور هنوز دراين باتلاق فرو نرفتي وغرق نشدي؟:w47::w22:
از قانون عمل و عکس العمل نیوتون استفاده کردم:):cool::biggrin:
آرمانديس نگران نباش .هميشه اونطور كه فكر مي كني نميشه.انشالله پاس ميشي.منم فكر ميكردم مديريت مهندسي رو خوب دادم اما لب مرز قبول شدم.اصلا" فوقش ميفتي !آسمون به زمين كه نميرسه؟! با آرزوي موفقيت:w14: باي[/quote]

elenor

عضو جدید
آرمانديس سلام حالم خيلي بده:crying2::w04: .چيكار كنم؟ :w19:به من نخنديا! فارسي رو افتادم !!! :crying::cry:حالا بايد چيكار كنم ؟؟ خودخوان هم بوده. آيا بايد برم دانشگاه ؟آيا اميدي به نمره گرفتن هست:question: ؟يعني بايد ترم بعد اينو بگيرم؟ :confused:چي ميشه؟آه آه.......:crying::cry::w09::crying2::crying2::(

ipma

عضو جدید
با سلام خدمت دوستان عزیزم خصوصا بچه های مدیریت پروژه:) من ipma از ساری هستم. یه سوال داشتم .کسی از شماها انجمن مدیریت پروژه تشکیل داده ؟:que: چه کارهایی واسه تشکیل انجمن لازمه:que:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
آرمانديس سلام حالم خيلي بده:crying2::w04: .چيكار كنم؟ :w19:به من نخنديا! فارسي رو افتادم !!! :crying::cry:حالا بايد چيكار كنم ؟؟ خودخوان هم بوده. آيا بايد برم دانشگاه ؟آيا اميدي به نمره گرفتن هست:question: ؟يعني بايد ترم بعد اينو بگيرم؟ :confused:چي ميشه؟آه آه.......:crying::cry::w09::crying2::crying2::(

سلام عزیزم ، خودتو ناراحت نکن . من ترم اول همه واحدایی که برداشتم پاس کردم ولی ترم بعد دو تا سه واحدی افتادم :redface:، بعضی بچه ها هم ترم اولو خراب کردن از ترمای بعد جدی تر درس خوندن. منم فارسی رو ترم اول داشتم خودخوانم نبود تازه ، ولی نصف بیشتر بچه ها افتادن . خودمم با اینکه پایه ادبیاتم خیلی خیلی خوب بود 14 شدم . زیاد جدی نگیر ، کلاً تو پیام نور زیاد واسه افتادن نباید ناراحت شی چون بعضی امتحانا واقعاً سخت برگزار می شه . ;)

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
با سلام خدمت دوستان عزیزم خصوصا بچه های مدیریت پروژه:) من ipma از ساری هستم. یه سوال داشتم .کسی از شماها انجمن مدیریت پروژه تشکیل داده ؟:que: چه کارهایی واسه تشکیل انجمن لازمه:que:

سلام . منظورتون از انجمن مدیریت پروژه همون انجمن علمیه یا نه؟؟:gol::gol:

elenor

عضو جدید
سلام آرمانديس خوبي؟ مرسي از روحيه دادن .ميدوني آخه من از اينجور درسا بدم مياد:weirdsmiley: و حتي كنكور هم ادبيات رو نخوندم .خوب ديگه كار از كار گذشته و كاري نميشه كرد.انشالله ترم بعد جبران ميكنم.:w27:باي

BASHKAN

عضو جدید
سلام بچه ها امیدوارم که از امتحانات لذت برده باشین!!!

آرماندیس جان من هم عین خودت فکر نمی کردم استاتیک اینطوری بشه :( انصافا خیلی سخت بود.:cry: توزیع نمرات ورقه هم خوب نبود (نمودار لنگر خمشی و برشی 3 نمره!!!) من این مطلب رو بخاطر ساده بودن نخوندم حالا آمد این سادگی کار دستمون داد!
به هر حال ان شاالله همه قبول می شیم من که دلم می خواد زود مقاومت مصالح رو بخونم!

سلام دوست عزیز آره کلاس ما تشکیل داده که خیلی به درد بخوره!
چون از تمامی ابعاد می تونین رشته تون را به همه معرفی کنین چه داخل دانشگاه چه بیرون.
داخل دانشگاه : استفاده از امکانات و حمایتهای دانشگاه جهت برگزاری سمینار و اردوهای علمی و شرکت در نمایشگاهها و ...
بیرون دانشگاه : ایجاد سایت برای کلاس و همکاری و ارتباط یا همکلاسی ها و...
البته باید یه اساسنامه بنویسین که در آن وظایف اعضا مشخصه. اگه به مسئول رشته تون مراجعه کنین راهنمایتون می کنه.
در ضمن این آدرس وبلاگه ماست هر سوالی داشتی مطرح کن
http://pme-pnut.blogfa.com/

hajagha

عضو جدید
سلام
بچه ها کلا هیچ غصه ای تو پیام نور وجود نداره
این ترم افتادی ترم بعد وردار ترم بعد افتادی باشه برای بعدش
اما عزیزان دل تا حالا چند بار برنامه ی نیمه ی تخصصی رو دیدید ؟
هیچ میدونید غیر از ترم هفت چهار تا ترم دیگه ی نیمه ی تخصصی هر کدوم میانگین 19 واحد باید بگذرونیم فقط ترم هفت 12 واحد داره که اونم باید اونایی که از ترم قبلش افتادیم پاس کنیم تا ترم بعد کم نیاریم!
پیشنهاد: این ترم ماکسیمم واحد رو بردارین و بدون توجه به سختی و اسونی و کوتاه یا بلند بودن ترمتون به معدل بالای 17 فکر کنید تا ترم 5 با 24 واحدی که میتونید بردارید یه خورده از گذشته رو جبران کنید!
راه حل : درسها رو برای شب امتحان نذارین و از همین الان شروع کنین به خوندن
در ضمن منم استاتیک رو غیر از دو تا سوال اول که به احتمال 90 درصد درست جواب دادم باقیه سوالا فقط تو فکر راه حلم
تربیت بدنیم و از بیست نمره تستی شدم 13.33 و اخلاقم هم شدم -0.67- حال کردین وضع همه خراب ولی با یه همت همه چی درست میشه

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام
بچه ها کلا هیچ غصه ای تو پیام نور وجود نداره
این ترم افتادی ترم بعد وردار ترم بعد افتادی باشه برای بعدش
اما عزیزان دل تا حالا چند بار برنامه ی نیمه ی تخصصی رو دیدید ؟
هیچ میدونید غیر از ترم هفت چهار تا ترم دیگه ی نیمه ی تخصصی هر کدوم میانگین 19 واحد باید بگذرونیم فقط ترم هفت 12 واحد داره که اونم باید اونایی که از ترم قبلش افتادیم پاس کنیم تا ترم بعد کم نیاریم!
پیشنهاد: این ترم ماکسیمم واحد رو بردارین و بدون توجه به سختی و اسونی و کوتاه یا بلند بودن ترمتون به معدل بالای 17 فکر کنید تا ترم 5 با 24 واحدی که میتونید بردارید یه خورده از گذشته رو جبران کنید!
راه حل : درسها رو برای شب امتحان نذارین و از همین الان شروع کنین به خوندن
در ضمن منم استاتیک رو غیر از دو تا سوال اول که به احتمال 90 درصد درست جواب دادم باقیه سوالا فقط تو فکر راه حلم
تربیت بدنیم و از بیست نمره تستی شدم 13.33 و اخلاقم هم شدم -0.67- حال کردین وضع همه خراب ولی با یه همت همه چی درست میشه

من این ترم مشروط می شم. :redface:تو سه ترم اولم 36 واحد پاس کردم . یعنی هر ترم 12 واحد . این ترمم که 12 تا بیشتر نمی تونم بردارم . بچه ها چن ترم مشروطی اخراج داره ؟
منم تربیت بدنیمو شدم 14 بری به کی بگی . خدایی آدم دوست داره سرشو بکوبه تو دیوار :wallbash:بعد اون همه امتحان عملی یه امتحان تئوری اینجوری نوبره دیگه .
امشب داشتم به مامانم اینا می گفتم میخوام انصراف بدم , یا میرم علمی کاربردی یا کنکور آزاد میدم . ولی الان که فکرشو می کنم حداقل دو سال از زندگیم عقب میفتم اعصابم به هم می ریزه .:w06::w04: کاش از اول نمیومدیم تو پیام نور حالا باید بسوزیم و بسازیم . حیف ماها با این همه استعداد واسه این خراب شده تئوری محور .:crying2:

hami_life

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام به همه
خوبید
من خیلی رشته مهندسی مدیرت اجرایی رو دوست دارم
چارتش رو دارید
راستی همون MBA هست دیگه یا فرق می کنه ؟
انشاالله ارشد میام
همتون شاد باشید
راستی استاتیک هم مگه دارید ؟:w00:

بالا