[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

engineer_alireza

عضو جدید
از این که این رشته رو نمیشناسنو مسخرش میکنن ازش راضی نیستم فقط انگار خواستن ماها رو بذارن سرکار .زیاد سخت نبود من عاشق رشته عمرانم. من از متنوع بودن درسای مهندسی اجرایی توی دانشگاه جدا لذت میبردم.

قبولت دارم صد در صد

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
منم از اینکه تنوع داره کاملا راضیم.من یه مشکل بزرگ دارم اونم اینکه چه گرایشی برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

ENG.L.S

کاربر فعال تالار مهندسی عمران ,
منم از اینکه تنوع داره کاملا راضیم.من یه مشکل بزرگ دارم اونم اینکه چه گرایشی برم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظر من صنایع بهتره.حداقل مشکلاتنظام مهندسی رو که گرایش عمران داره رو نداره.بیش تر هم میگن به صنایع نزدیکه ولی ما بیش تر استادامون مکانیک بودن.

ENG.L.S

خواهش میشه .فقط از چند نفر دیگه هم بپرسید شاید مکانیک هم مناسب باشه؟!ما دانشگامون قدرت ارائه دروس تخصصی مکانیک رو نداشت. هیچ کس نرفت مکانیک. جالب اینجا بود که دانشگاه رشته مکانیک داشت.

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
بچه ها من دارم کم کم از این رشته ناامید میشم.
همین که میبینم بچه های دیگه تا ترم 5بالاخره یه چیزی از رشته تخصصی خودشون بارشون هست اما ماها ول معطلیم منو نا امید کرده.

ENG.L.S

بچه ها من دارم کم کم از این رشته ناامید میشم.
همین که میبینم بچه های دیگه تا ترم 5بالاخره یه چیزی از رشته تخصصی خودشون بارشون هست اما ماها ول معطلیم منو نا امید کرده.

چرا بارت نیست هر درسی که میخونه اطلاعاتتو خارج از کلاس زیاد کن هر جا ایراد داشتی از استادات بپرس.!تو اگه بری توی یه ساختمون از تاسیساتش سیستم های تهویه متره و براورد اگه تحلیل سازه داشته باشی مقاومت وارده و خیلی چیزای دیگه سردر میاری .
یا اگه بری توی شرکت میتونی کارهای دو بعدیشونو با نرم افزار اتوکد وکارهای 3بعدی رو با نرم افزار سالیدورک کار کنی.بعد با برنامه msp کارکنی.دوره ما باید دوره icdlهم باید میگذروندیم باهفت مهارت کامپیوتر هم اشنایی داریم.
تازه برنامه نویسی cهم بلدیم.ما این همه کار بلدیم.ولی باید جدا اینا رو قوی کنیم تا بتونیم از رشتمون دفاع کنیم.
همه اینارو اگه بخوایم تودانشگاه نمیشه یاد گرفت خودمون باید تقویتش کنیم.

ENG.L.S

من الان نگران خودم شدم من خودمم که از این رشته تعریف کردم با این که دلم از این رشته پره مجبوریم دیگه.
ای شا.. ما اجرایی ها به یه جایی میرسیم.

ALI BAKHSHANDEH

عضو جدید
باسلام واحترام به همه هم رشته ای های عزيزم
من هم مهندسی عمران آب را باگذراندن 12 واحد بيش از 140 واحداصلی (برای عمران عمران)در دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی تهران گذراندم وحدود 16سال فعاليت عمرانی در سطوح مختلف نمودم حالا در علوم تحقيقات دماوند مدیریت اجرایی می خونم ترم 3 هستم
بااحترام مجدد علی بخشنده

ALI BAKHSHANDEH

عضو جدید
رشته مديريت اجرايی باتوجه به مطالب درسی که می گذراند ،می تواند در امور اداری وپشتيبانی سازمانها،مديریت منابع انسانی ،امور اجرايی پروژه ها ،وبعضا در واحدهای مالی (البته با کار آيی کمتر از دیگر موارد گفته شده )،ودر مدیریتهای میانی وارشد سازمانهای دولتی وخصوصی و نیز در مديريت کارخانجات وشرکتهای تولیدی وبازرگان بهترین بهره وری سازمانی را داشته باشد البته اگر تجاربی هم درسطوح پایینتر کسب کند بهتر است،

saadat_93

عضو جدید
سلاااااااااام به همگی
بنده هم دانشجو رشته مهندسی مدیریت اجرایی هستم در دانشگاه پیام نور .خیلی خوشحال میشم با هم رشته ای های عزیز:) اشنا بشم

saadat_93

عضو جدید
سلام من هم در رشته ي مهندسي مديريت اجرايي پيام نور درس مي خوانم.:w33: رشتم رو خيلي دوست دارم. اگر كسي سايتي رو ميشناسه كه بشه پاسخ نمونه سوالهاي اقتصاد مهندسي رو دانلود كرد لطفا" به من بگه. مرسي:w27:

سلام دوستم بنده هم دانشجو م.م .اجرایی هستم از دانشگاه پیام نور -از سایت رشته صنایع دانشگاه پیام نور محلات بگیر-منم ترم 5هستم و تنها درسی ک میترسم بردارم همین درسه-موفق باشی

golii

عضو جدید
سلام دوستم بنده هم دانشجو م.م .اجرایی هستم از دانشگاه پیام نور -از سایت رشته صنایع دانشگاه پیام نور محلات بگیر-منم ترم 5هستم و تنها درسی ک میترسم بردارم همین درسه-موفق باشی
دوستان نمونه سوالات رشته مدیریتاجرا پیام نور درس مبانی طراحی معماری و شهرسازی رو از کجا گیر بیارم؟ همه سایت ها یا باید ثبت نام کرد یا پولیه؟ اینجا کسی داره؟؟؟؟؟؟ مرررسی

acnaein

عضو جدید
[h=3]نمونه سوالات رشته مدیریت اجرایی پیام نور مقطع کارشناسی نیمسال اول ۹۳-۹۲ + پاسخنامه[/h]کاملا رایگان (البته من خریدم) گفتم بذارم بقیه استفاده کنند :)

لطفا در اختیار بقیه هم قرار بدین با تشکر

لینک دانلود

لینک کمکی

shahryar goli

عضو جدید
با سلام به دوستان گلم منم مهندسی اجرایی میخونم و خیلی بهش علاقه دارم خواهشا عزیزانی که هم رشته ای هستن اعلام موجودیت کنن که بیشتر با هم اشنا بشیم

ENG.L.S

نمیدونم چرا همه فکر میکنن که رشته مهندسی اجرایی با مدیریت اجرایی یکیه ولی این دو رشته با هم فرق داره مدیریت اجرایی بحث درباره گارافرینی برای یه شرکته یا عمومه و فقط مقطع ارشد داره و مهندسی مدیریت اجرایی یک رشته فنی مهندسیه و میان رشته ای هست از 5 تا رشته مکانیک و کامپیوتر و برق و صنایع وعمران این دو تا رشته با هم فرق دارن.

saba27

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
سلام به همه دوستان و هم رشته ای های عزیزم ،رشته ما فوق العاده است فقط مشکلی که این رشته داره اینه که کسی رشته ما رو نمی شناسه و باید هر بار که میگیم رشته ما چیه یکبار هم رشته مون رو کامل واسشون توضیح بدیم و این آدم رو کلافه میکنه تازه بدتر از همه اینه که این رشته رو با مدیریت اجرایی اشتباه میگیرند ،یکی میخواد بهشون بگه آخه هر گردی که گردو نیست:biggrin:

ENG.L.S

سلام به همه دوستان و هم رشته ای های عزیزم ،رشته ما فوق العاده است فقط مشکلی که این رشته داره اینه که کسی رشته ما رو نمی شناسه و باید هر بار که میگیم رشته ما چیه یکبار هم رشته مون رو کامل واسشون توضیح بدیم و این آدم رو کلافه میکنه تازه بدتر از همه اینه که این رشته رو با مدیریت اجرایی اشتباه میگیرند ،یکی میخواد بهشون بگه آخه هر گردی که گردو نیست:biggrin:
خب خوبیش کجا بود جز اینکه دانشجو از تنوع درساش لذت میبره (ولی بعضی از درساش اصلا لذت بخش نبودن اینقد سخت بودن ) مزایای دیگه نداره!
علاوه بر اشتباه گرفتن با مدیریت اجرایی یه مشکل دیگه داره برای ادم میخندن که رشتمون توش همه چی داره !

سلام منم دانشجوی اجرایی هستم تو پیام نور همدان ترم 7 مهر 93 هستم . ما تو دانشگاهمون برای معرفی رشتمون تو انجمن یه فعالیتایی داشتیم .... به نظرم بد نبود اما خب تاثیر انچنان نداشت بخصوص اینکه حاشیه هایی هم بود ... به هر حال از اشناییتون خوشحالم و واقعا دوست دارم با بچه های رشتم تو شهرای دیگه ارتباط داشته باشم

سلام بچه ها .... saba منم از اینکه شناخته شده نیس ناراحتم اما سعی دارم که حالا که اومدمو دارم انرزیمو ب میذارم بتونم تو رشتم موفق باشم وم یدونم خواستن توانستن است .

*Maedeh.archi*

کاربر حرفه ای
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال داشتم اگه کسی کارشناسی معماری داشته باشه میتونه ارشدواسه مدیریت اجرایی شرکت کنه؟یاحتمابایدلیسانس عمران باشه
درکل از رشتتون راضی هستید؟پیشنهادمیکنید؟

.
.

:gol:

mahdis.

عضو جدید
کاربر ممتاز
سلام دوستان
یه سوال داشتم اگه کسی کارشناسی معماری داشته باشه میتونه ارشدواسه مدیریت اجرایی شرکت کنه؟یاحتمابایدلیسانس عمران باشه
درکل از رشتتون راضی هستید؟پیشنهادمیکنید؟

.
.

:gol:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/498853-%D9%85%D9%87%D9%86%D8%AF%D8%B3%DB%8C-%D9%85%D8%AF%DB%8C%D8%B1%DB%8C%D8%AA-%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%A7%DB%8C%DB%8C
mba or emba؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
فرق دارن با هم.

mino8

عضو جدید
سلام

من به تازگی از رشته مهندسی اجرایی فار غ التحصیل شدم و وضعیت الانم بلاتکلیفی ست . توی یه شرکت مهندسی مشغول به کار هستم . همه چیز بلدم و هیچ چیز بلد نیستم . پیشنهادم به دانشجوهای این رشته اینه که بعد از گذروندن واحدهای کاردانی راه اصلی تونو مشخص کنید و توی یکی از پودمان های مورد علاقه تون حتما تخصص و مهارت پیدا کنید . به دانشگاه و اساتید اکتفا نکنید . وگرنه دچار حالتی از بلاتکلیفی مثل من میشید و متوجه نمیشید چند مرده حلاجید .
موفق باشید.

بالا