[ مهندسی مدیریت اجرایی ] گفتگو و معرفی اعضا مهندسی مدیریت اجرایی

reza1368

عضو جدید
سلام دوستان عزیز منم مهندسی مدیریت پروژه میخونم اما به دلیل اینکه پیام نور نمیتونست مارو ساپورت کنه مجبورم برم تغییر رشته بدم و برم مهندسی صنایع.نمیدونم به نظر من یه مهندس مخصوصا مهندسی مدیریت پروژه که فردا باید در کنار دانشجویان عمران بایسته و کار کنه باید خیلی سطح علمی و عملی بالایی داشته باشه به نظر من پیام نور نمیتونه دانشجویان اینجور رشتها رو قوی بار بیاره.

parham_33

عضو جدید
سلام میخواستم از دروس ارشد بپرسم؟من رشته فنی لیسانس دارم با 10 سال سابقه مدیریت حالا تصمیم گرفتم ارشد مدیریت اجرایی(ام-بی-ا) امتحان بدم.میتونی کمکم کنی؟مرسی

amiriii

عضو جدید
salam , ino movafegham ke payame noor chizi be bacheha yad nemide , valy gharar ham nist ke hamishe baghie bian ye chizi began ta ma yad begirim , ye vaghtayy ham bayad ye harekatiam khodemoon bokonim !

خنسیر

عضو جدید
سلام به همگی فکر می کنم رشته ما رو بیشتر به عنوان یه رشته مدیریتی میشناسن تا رشته مهندسی دلیلش هم اینه که تا حالا فقط در مقطع ارشد مدیریت اجرایی فارغ تحصیل داشتیم و تو مقطع کارشناسی هنوز کسی درسشو تموم نکرده یا حداقل من خبر ندارم. به هر حال توی این محلی که من دارم کار می کنم و پر از رشته های مختلف مهندسیه نه تنها کسی با این مشخصات وجود نداره دانشجوی این رشته هم بجز خودم کس دیگه ای نیست . به نظر میاد مدیریت صنعتی تا حالا فرصت های شغلی مهندسی مدیریت اجرایی رو پوشش میداده تو بعضی از موارد هم مهندسی صنایع این کار رو انجام میده صادقانه عرض کنم توی وادی مهندسی مکانیک (که من خودم قبلا" تو این رشته تحصیل کردم) ، مهندسی عمران و مهندسی کامپیوتر نمیتونیم حرفی برای گفتن داشته باشیم بالعکس در زمینه مدیریت و کنترل پروژه های صنعتی به شدت جای خالی مهندس های مدیریت اجرایی و پروژه حس میشه پس بجنبید و بیست واحد بیست واحد (شایدم بیشتر) پاس کنید. موفق باشید

• Like
واکنش ها: pme

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
رشته فقط مهندسی مدیریت پروژه
مهندسای این رشته قدرت مدیریتیشون تو پروژه های عمرانی خیلی زیاده.

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
خوش اومدي:gol:

سلام به همگی فکر می کنم رشته ما رو بیشتر به عنوان یه رشته مدیریتی میشناسن تا رشته مهندسی دلیلش هم اینه که تا حالا فقط در مقطع ارشد مدیریت اجرایی فارغ تحصیل داشتیم و تو مقطع کارشناسی هنوز کسی درسشو تموم نکرده یا حداقل من خبر ندارم. به هر حال توی این محلی که من دارم کار می کنم و پر از رشته های مختلف مهندسیه نه تنها کسی با این مشخصات وجود نداره دانشجوی این رشته هم بجز خودم کس دیگه ای نیست . به نظر میاد مدیریت صنعتی تا حالا فرصت های شغلی مهندسی مدیریت اجرایی رو پوشش میداده تو بعضی از موارد هم مهندسی صنایع این کار رو انجام میده صادقانه عرض کنم توی وادی مهندسی مکانیک (که من خودم قبلا" تو این رشته تحصیل کردم) ، مهندسی عمران و مهندسی کامپیوتر نمیتونیم حرفی برای گفتن داشته باشیم بالعکس در زمینه مدیریت و کنترل پروژه های صنعتی به شدت جای خالی مهندس های مدیریت اجرایی و پروژه حس میشه پس بجنبید و بیست واحد بیست واحد (شایدم بیشتر) پاس کنید. موفق باشید

حالا كه دارن اسمشو تغيير ميدن به مهندسي عمران گرايش پروژه:redface:

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز

تو تاپيک اجرايي هارت و پورت نکن داداش . :w13: فقط اجرايي . اينام که مي بيني همه رفيقامن يه ندا بدم سه سوته با خاک يکسانت مي کنن پس به رشته ميتيکمان احترام بذار :w16::w11:

خنسیر

عضو جدید
سلام به همگی می خواستم بگم خیلی در قید و بند عنوان و اسم رشته نباشید شاید این حرفم جز نصیحتهای کلاسیک و قدیمی باشه ولی واقعیتیه که هر روز و هر لحظه تو محیط کار باهاش مواجهم. تا خلاصه و شسته رفته براتون بگم ، اصلا" رشته یا عنوان رشته مهم نیست مهم داشتن پارتی برای ورود به محل کار و خیلی مهمتر از اون داشتن فاکتورهای مهمی مثل جسارت در تصمیم گیری ها ، قدرت و درایت در پوشوندن گندهای فنی که میزنید داشتن روابط عمومی و صد البته خصوصی (بخونید توانایی یافتن و ایجاد پارتی) و چند تا فاکتور مهم دیگه که جز واقعیت های محیط های صنعتی در ایرانه . به هر حال نمی خواستم سیاه نمایی کنم قصدم واقع نمایی بود پس شعار جدید اینه بیستا بیستا واحد پاس کنید و هزارتا هزارتا پارتی پیدا کنید

خنسیر

عضو جدید
باز هم سلام ، راستی کسی از این سایت خبرداره ، شایدهم من آخرین نفر باشم که خبردار شدم به هر حال یه سری بهش بزنید شاید نمونه سوالاتی که می خواستید پیدا کردید

ببخشید گفته بودم بچه دهاتم ، بلد نیستم لینک بزارم

www.egza.tk

آرماندیس

عضو جدید
کاربر ممتاز
باز هم سلام ، راستی کسی از این سایت خبرداره ، شایدهم من آخرین نفر باشم که خبردار شدم به هر حال یه سری بهش بزنید شاید نمونه سوالاتی که می خواستید پیدا کردید

ببخشید گفته بودم بچه دهاتم ، بلد نیستم لینک بزارم

www.egza.tk

تشکر نداشتم . ممنون . من قبلاً تو این سایت رفته بودم خیلی سایت مفیدیه . مرسی که لینکشو واسه بچه ها گذاشتی .

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
قرار بود اسمشو عوض کنند اما الان این قضیه منتفیه واسه رشته پروژه میگم ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
تو تاپيک اجرايي هارت و پورت نکن داداش . :w13: فقط اجرايي . اينام که مي بيني همه رفيقامن يه ندا بدم سه سوته با خاک يکسانت مي کنن پس به رشته ميتيکمان احترام بذار :w16::w11:
شيطونه مي گه تاپيكو به دو سنگر متفاوت تبديل كنما:w02:
فقط مهندسي مديريت پروژه بابابزرگ ميتي:thumbsup2:
اين حقيقت داره؟؟؟؟

قرار بود اسمشو عوض کنند اما الان این قضیه منتفیه واسه رشته پروژه میگم ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
هنوز به درخواست جواب ندادن حداقل مركز رشت كه اينطوريه:redface:

آخرین ویرایش:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
pmeجان پایتم تاپیکو جدا کنیم تا کی این اجراییها می خوان بنده ما پروژها باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خجالتم خوب چیزیه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

pme

عضو جدید
کاربر ممتاز
pmeجان پایتم تاپیکو جدا کنیم تا کی این اجراییها می خوان بنده ما پروژها باشن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خجالتم خوب چیزیه ها!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11
:w15::w15::w15:
نمي دونم والا من هر چي خبره داغ بهشون مي دم بازم ميگن ما ميتيكومانيم:d
لغوشدن امتحان ترم پيش و همين طور تغيير كردن اسم رشتشون:w00:
جاي تشكرشونه:w00:

hamidelahi

عضو جدید
کاربر ممتاز
ذات اجراییها اینجوریه
لا تبدیل لخلق الله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

بالا