مهمترین ملاک شما برای انتخاب همسر کدام است؟

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
نه 4نفر دیگه اینجا هستن اونام کمک کردن!خخخخ
ی جمله ای هست که میگه عشق در دریا غرق میشه اما دوس داشتن شناور........عشق تو زندگی معنا پیدا میکنه اونی که تو میگی هوسه نه عشق ...اگه کسیو از ته دل دوس داشته باشی میتونی باهاش ازدواج کنی ...بچه دار بشی....زندگیت هدفدار بشه......اون وقته که عشق پدیدار میشه ....به همسرت به همه چی عشق می ورزی دی:D

آبـی

کاربر بیش فعال
کاربر ممتاز
1- زیبایی 2- اخلااق 3- ثروت
4- تحصیلات 5- صداقت 6- نجابت
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هه... قشنگ بود!

یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم

تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم

تو جگر گوشه هم از شیر بریدی و هنوز

من بیچاره همان عاشق خونین جگرم

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
ی جمله ای هست که میگه عشق در دریا غرق میشه اما دوس داشتن شناور........عشق تو زندگی معنا پیدا میکنه اونی که تو میگی هوسه نه عشق ...اگه کسیو از ته دل دوس داشته باشی میتونی باهاش ازدواج کنی ...بچه دار بشی....زندگیت هدفدار بشه......اون وقته که عشق پدیدار میشه ....به همسرت به همه چی عشق می ورزی دی:D

اهان اون عخش که گفتم رد گم کنی بود!خخخخ فک کردی واقعی گفتم؟خخخ اره باید دوست داشت!دوست داشتن توی مقیاس بزرگ میشه همون عشق!:D

memarmemar

عضو جدید
کاربر ممتاز
1- زیبایی 2- اخلااق 3- ثروت
4- تحصیلات 5- صداقت 6- نجابت
.
.
.
.
.
.
.
.
.
هه... قشنگ بود!

یار و همسر نگرفتم که گرو بود سرم

تو شدی مادر و من با همه پیری پسرم

تو جگر گوشه هم از شیر بریدی و هنوز

من بیچاره همان عاشق خونین جگرم

چی شد؟از بین اینا قرار بود انتخایب کنی!

jastina1

اخراجی موقت

:D من تا حالا نتونستم کسیو دوست داشته باشم
همه برام ی جورن همه برام غریبن

f-15c

عضو جدید
من کلا ادم قانعی هستم
همون ویژگی های پسر بیل گیتس رو داشته باشه برام بسه
با تشکر :)