مهمترین ملاک شما برای انتخاب همسر کدام است؟

لیلاا

عضو جدید

1- زیبایی 2- اخلااق 3- ثروت
4- تحصیلات 5- صداقت 6- نجابت

آخرین ویرایش:

لیلاا

عضو جدید
من کپی پسیت می کنم اخه چرا نشون نمیده
برا خودم که نشون میده
بازم معذرت می خوام از همه دوستان

eti68

عضو جدید
کاربر ممتاز
من به یه نتیجه ای رسیدم کسایی که هی میگن صداقت صداقت دوس دارن فقط حرف راست بشنون ولی خودشون همش دوروغ میگن!:cool:
هیچکدوم ازش خوشم بیاد تمومه..:smile:

дажджавая кропля

عضو جدید
کاربر ممتاز
خب اولش اخلاقه....دوم خوشمل باشه.....سوم صداش خوب باشه...چهارم تحصیلاتش کامل باشه...چهارم خانوادش با فرهنگ باشه....پنجم دوست پسر کم داشته باشه:w07:

rahino

کاربر فعال تالار اسلام و قرآن ,
کاربر ممتاز
مشخصه که دوستان همگی مجرد هستند
من که ازدواج کردم و یه جورایی اینوری هستم
طبق تجربه ی چندین ساله به عرض شما میرسونم که
اخلاق و اخلاق و اخلاق
بعدش صداقت و نجابت که یه جورایی زیر مجموعه ی اخلاق هستند........

مااهاایاا

عضو جدید
اخلاق و اخلاق و اخلاق

حرفتون درسته ها ولی کافی نیست من مورد سراغ داشتم طرف اخلاقش عالی بوده سر بی پولی کارشون به طلاق کشیده شد

یکی از بچه ها

عضو جدید
کاربر ممتاز
اخلاق و اخلاق و اخلاق
کاملا با شما موافقم دوست گرامی

rahino

کاربر ممتاز
حرفتون درسته ها ولی کافی نیست من مورد سراغ داشتم طرف اخلاقش عالی بوده سر بی پولی کارشون به طلاق کشیده شد

عزیزم دو طرف باید رعایت کنند
اگه زن و شوهر واقعا همدیگه رو بخوان برا حل مشکلاتشون به هم کمک میکنن نه اینکه وقتی یه مشکلی برا یکیشون پیش اومد اون یکی بزاره بره
وقتی اوضاع روبراهه که کنار هم بودن هنر نیست

مااهاایاا

عضو جدید
عزیزم دو طرف باید رعایت کنند
اگه زن و شوهر واقعا همدیگه رو بخوان برا حل مشکلاتشون به هم کمک میکنن نه اینکه وقتی یه مشکلی برا یکیشون پیش اومد اون یکی بزاره بره
وقتی اوضاع روبراهه که کنار هم بودن هنر نیست

آخه من خیلی شنیدم بی پولی باعث از بین رفتن عشق میشه

یعنی قبل از ازدواج نباید به این مورد توجه داشت؟

HaMiD.TcI

مدیر تالار موبایل متخصص سیستم عامل Apple
مدیر تالار
حرفاتون تا روی کاغذ هست درسته
اما فقط در حد ایده هست
نمیگم این مورد اخلاق رو باید نادیده گرفتا,باید در نظرش داشت
اما بحث پول هم خیلی خیلی قابل تامله,آدما ممکنه با پول خوشبخت نشن, ولی بدون پول بدبختن!
عشق و علاقه ی زیاد واسه ی آدم خونه نمیشه,آب و نون نمیشه,کمک کردن به هم وقتی پسر توانایی پول در آوردن نداره نمیشه
پول خیلی خیلی برای دوام یه رابطه مهمه, درسته پولدارانی هستند که مشکلات خانوادگی توشون بیداد میکنه, ولی مطمئن باشید این موضوع توی افراد فقیر موج میزنه!
پدری که چک برگشتی داره, مطمئنن نمیتونه توی خونه بگه و بخنده
مادری که پول نداره شکم بچه هاشو سیر کنه, نمیتونه خوشحال باشه, و اینطوری بنیان خانواده از هم میپاشه,هر چیزی خوبه ولی به اندازش,نرید عاشق یکی بشید بگید خوب دیگه دلباختمه خوبه دیگه همین.
بزرگترین اشتباه توی زندگی اینه که آدم از راه دل بره وارد یه زندگی طولانی مدت و مادام العمر بشه,خیلی این کار خطرناکه
یادتون نره, آدما با پول شاید خوشبخت نشن,ولی بدون پول مطمئنا" بدبخت میشن....

(لطفا در مورد پستم اظهارات فانتزی و خنده داری از جمله:با عشق میشه به پول دست یافتو,مهم اینه طرف بخوادت بقیش حل میشه,خدا روزی رسونه و .....که فقط توی دنیای نظریه میگنجه ننویسید,با تشکر! )

zaha joon

عضو جدید
درسته ولی عجیبه که یه پسر این حرفا رو میزنه
حرفاتون تا روی کاغذ هست درسته
اما فقط در حد ایده هست
نمیگم این مورد اخلاق رو باید نادیده گرفتا,باید در نظرش داشت
اما بحث پول هم خیلی خیلی قابل تامله,آدما ممکنه با پول خوشبخت نشن, ولی بدون پول بدبختن!
عشق و علاقه ی زیاد واسه ی آدم خونه نمیشه,آب و نون نمیشه,کمک کردن به هم وقتی پسر توانایی پول در آوردن نداره نمیشه
پول خیلی خیلی برای دوام یه رابطه مهمه, درسته پولدارانی هستند که مشکلات خانوادگی توشون بیداد میکنه, ولی مطمئن باشید این موضوع توی افراد فقیر موج میزنه!
پدری که چک برگشتی داره, مطمئنن نمیتونه توی خونه بگه و بخنده
مادری که پول نداره شکم بچه هاشو سیر کنه, نمیتونه خوشحال باشه, و اینطوری بنیان خانواده از هم میپاشه,هر چیزی خوبه ولی به اندازش,نرید عاشق یکی بشید بگید خوب دیگه دلباختمه خوبه دیگه همین.
بزرگترین اشتباه توی زندگی اینه که آدم از راه دل بره وارد یه زندگی طولانی مدت و مادام العمر بشه,خیلی این کار خطرناکه
یادتون نره, آدما با پول شاید خوشبخت نشن,ولی بدون پول مطمئنا" بدبخت میشن....

(لطفا در مورد پستم اظهارات فانتزی و خنده داری از جمله:با عشق میشه به پول دست یافتو,مهم اینه طرف بخوادت بقیش حل میشه,خدا روزی رسونه و .....که فقط توی دنیای نظریه میگنجه ننویسید,با تشکر! )

rahino

کاربر ممتاز
آخه من خیلی شنیدم بی پولی باعث از بین رفتن عشق میشه

یعنی قبل از ازدواج نباید به این مورد توجه داشت؟

من نگفتم اصلا توجه نداشته باشید اما اولویت نباید باشد
وقتی یک جوان سالم برا خواستگاری بیاید که از لحاظ ایمانی قابل تصدیق باشد و مرد زندگی باشد یعنی تنبل و علاف نباشد میشود بهش اعتماد کرد
یه نمونش زندگی خودم که باور کنید اگه بگم با هیچی شروع شد شاید باور نکنید اما عین واقعیته
الان همه چیز شکر خدا داریم
امابا هر سختی آسانی نیز هست