منتظران ظهور تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد آزاد 89

وضعیت
موضوع بسته شده است.

addicted

عضو جدید
بچه ها یه سر به این بزنین ممنون میشم:
http://www.www.www.iran-eng.ir/show...-درباره-طراحی-جدید-مرکز-فرهنگی-اسلامی-نیویورک

5967

عضو جدید
با سلام راجع به این علوم تحقیقات مرکزی کسی چیزی می دونه؟
من دفترچه رو نگاه کردم در استان مرکزی دانشگاه ازاد اصلا رشته معماری وجود نداره
علوم تحقیقات 3 واحد داره تهران فارس اصفهان
http://www.iau.ac.ir/

amir987

عضو جدید
تا اونجایی که من میدونم علوم تحقیقات کرمان و خوزستان هم داریم.بهترین کار اینه که با دانشگاه آزاد اراک یا مرکز آزمون دانشگاه آزاد تماس بگیری و بپرسی.ضمنا علوم تحقیقات مرکزی انتخاب دانشگاه تو بهمن گرفته و احتمالا مهر پذیرش نداشته که تو دفترچه نیست.

amir987

عضو جدید

یه سری هم به این سایت http://www.srbiau.ac.ir/ بزن شاید چیزی دستگیرت شد.احتمالا واحدهای علوم تحقیقات شهرستانها زیر مجموعه (شعبه) هستن.

• Like
واکنش ها: 5967

addicted

عضو جدید
من خودم کاردانی(سراسری) و کارشناسی(غیر انتفایی)اراک خوندم.6 سال اراک بودم و حالا حالا ها اراک ارشد نمیاره.چه دولتی چه آزاد.چون من اساتیدشو میشناسم، نه استاداشو داره و نه امکاناتشو.
البته اگه بیاره خیلی خوبه.چون اراک واقعا دانشجو خیزه

• Like

5967

عضو جدید
اگه ممکنه شماره تماس ازاد اراک رو بدی ممنون میشم
من خودم کاردانی(سراسری) و کارشناسی(غیر انتفایی)اراک خوندم.6 سال اراک بودم و حالا حالا ها اراک ارشد نمیاره.چه دولتی چه آزاد.چون من اساتیدشو میشناسم، نه استاداشو داره و نه امکاناتشو.

5967

عضو جدید
http://www.afarineshdaily.ir/afarinesh/News.aspx?NID=60913

اریخ 1388/12/24 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (دوشنبه)
نسخه شماره 3556

در آينده اي نزديک آغاز مي شود احداث واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي در زميني به مساحت 85 هکتار
در آينده اي نزديک، فعاليت هاي عمراني واحد علوم و تحقيقات شعبه استان مرکزي (اراک) در زمين دريافتي از استانداري مرکزي به مساحت 85 هکتار در شمال غربي شهر اراک و در مجاورت دانشگاه علوم پزشکي و دانشگاه اراک آغاز مي شود.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد اراک، دکتر ملک حسيني رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اراک، بيان کرد: ازجمله مهمترين فعاليت هاي صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامي اراک در سال 1388 تاسيس و راه اندازي دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي است که با همت و پيگيري مسئولين استان و دانشگاه آزاد اسلامي در 15 رشته تحصيلي در مقطع کارشناسي ارشد شامل حقوق جزا و جرم شناسي، مديريت دولتي، مشاوره و راهنمايي، رياضي کاربردي- آناليز عددي، شيمي تجزيه، شيمي معدني، شيمي آلي، ميکروبيولوژي، مهندسي عمران-سازه، مهندسي عمران- مکانيک خاک و پي، مهندسي عمران-مهندسي و مديريت ساخت، مهندسي معماري، ساخت و توليد، طراحي کاربردي و تبديل انرژي است. وي گفت: درحال حاضر اين واحد در ساختماني آموزشي با زيربناي بالغ بر2000 مترمربع فعاليت علمي و آموزشي خود را آغاز کرده و در آينده اي نزديک، فعاليت هاي عمراني واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي در زمين دريافتي از استانداري مرکزي به مساحت 85 هکتار در شمال غربي شهر اراک و در مجاورت دانشگاه علوم پزشکي و دانشگاه اراک آغاز مي شود.
شايان ذکر است اين دانشگاه در حوزه روابط عمومي و اطلاع رساني نيز براي هفتمين سال متوالي در دومين اجلاس ساليانه شوراي اطلاع رساني و روابط عمومي مناطق چهارده گانه دانشگاه آزاد اسلامي، روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي اراک رتبه برتر را به عنوان روابط عمومي خلاق کسب نمود.
بازديد رئيس منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامي از واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي
رئيس منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامي از واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي (اراک) ديدن کرد.
به گزارش آفرينش، در حاشيه شوراي منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر علي محمد رنجبر رئيس منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر علي رضا نظام آبادي، دبير منطقه پنج با اتفاق دکترعباس ملک حسيني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اراک و تعدادي از روساي واحدها و مراکز آموزشي منطقه پنج از ساختمان واحد علوم و تحقيقات شعبه استان مرکزي (اراک) و همچنين زمين 85 هکتاري اين واحد بازديد کردند .در اين بازديد دکتر رنجبر ساختمان آموزشي واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي را براي شروع فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي بسيارخوب توصيف کرد و در بازديد از زمين 85 هکتاري اين واحد ضمن تشکر از تلاش هاي دکتر ملک حسيني، دکتر نظام آبادي ومهندس انوري اظهار داشت: پيگيري هاي لازم درخصوص تملک زمين، تهيه نقشه جامع و آغاز عمليات عمراني جهت احداث پروژه هاي عمراني در اسرع وقت صورت گيرد.

addicted

عضو جدید
http://www.afarineshdaily.ir/afarinesh/News.aspx?NID=60913

اریخ 1388/12/24 - روزنامه مستقل سراسري صبح ايران (دوشنبه)
نسخه شماره 3556

در آينده اي نزديک آغاز مي شود احداث واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي در زميني به مساحت 85 هکتار
در آينده اي نزديک، فعاليت هاي عمراني واحد علوم و تحقيقات شعبه استان مرکزي (اراک) در زمين دريافتي از استانداري مرکزي به مساحت 85 هکتار در شمال غربي شهر اراک و در مجاورت دانشگاه علوم پزشکي و دانشگاه اراک آغاز مي شود.
به گزارش آفرينش به نقل از روابط عمومي واحد اراک، دکتر ملک حسيني رييس دانشگاه آزاد اسلامي واحد اراک، بيان کرد: ازجمله مهمترين فعاليت هاي صورت گرفته در دانشگاه آزاد اسلامي اراک در سال 1388 تاسيس و راه اندازي دانشگاه آزاد اسلامي واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي است که با همت و پيگيري مسئولين استان و دانشگاه آزاد اسلامي در 15 رشته تحصيلي در مقطع کارشناسي ارشد شامل حقوق جزا و جرم شناسي، مديريت دولتي، مشاوره و راهنمايي، رياضي کاربردي- آناليز عددي، شيمي تجزيه، شيمي معدني، شيمي آلي، ميکروبيولوژي، مهندسي عمران-سازه، مهندسي عمران- مکانيک خاک و پي، مهندسي عمران-مهندسي و مديريت ساخت، مهندسي معماري، ساخت و توليد، طراحي کاربردي و تبديل انرژي است. وي گفت: درحال حاضر اين واحد در ساختماني آموزشي با زيربناي بالغ بر2000 مترمربع فعاليت علمي و آموزشي خود را آغاز کرده و در آينده اي نزديک، فعاليت هاي عمراني واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي در زمين دريافتي از استانداري مرکزي به مساحت 85 هکتار در شمال غربي شهر اراک و در مجاورت دانشگاه علوم پزشکي و دانشگاه اراک آغاز مي شود.
شايان ذکر است اين دانشگاه در حوزه روابط عمومي و اطلاع رساني نيز براي هفتمين سال متوالي در دومين اجلاس ساليانه شوراي اطلاع رساني و روابط عمومي مناطق چهارده گانه دانشگاه آزاد اسلامي، روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي اراک رتبه برتر را به عنوان روابط عمومي خلاق کسب نمود.
بازديد رئيس منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامي از واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي
رئيس منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامي از واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي (اراک) ديدن کرد.
به گزارش آفرينش، در حاشيه شوراي منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر علي محمد رنجبر رئيس منطقه پنج دانشگاه آزاد اسلامي، دکتر علي رضا نظام آبادي، دبير منطقه پنج با اتفاق دکترعباس ملک حسيني رئيس دانشگاه آزاد اسلامي اراک و تعدادي از روساي واحدها و مراکز آموزشي منطقه پنج از ساختمان واحد علوم و تحقيقات شعبه استان مرکزي (اراک) و همچنين زمين 85 هکتاري اين واحد بازديد کردند .در اين بازديد دکتر رنجبر ساختمان آموزشي واحد علوم و تحقيقات استان مرکزي را براي شروع فعاليت هاي آموزشي و پژوهشي بسيارخوب توصيف کرد و در بازديد از زمين 85 هکتاري اين واحد ضمن تشکر از تلاش هاي دکتر ملک حسيني، دکتر نظام آبادي ومهندس انوري اظهار داشت: پيگيري هاي لازم درخصوص تملک زمين، تهيه نقشه جامع و آغاز عمليات عمراني جهت احداث پروژه هاي عمراني در اسرع وقت صورت گيرد.

والا به خدا ما پارسال که اراک بودیم اصلا همچین خبری درز نکرد وگرنه من حتما میفهمیدم.
نمیدونم الان این دانشکده وجود خارجی داره اصلا یا نه؟؟؟؟؟
ولی شک دارم که باشه

• Like

مه نگار

عضو جدید
والا به خدا ما پارسال که اراک بودیم اصلا همچین خبری درز نکرد وگرنه من حتما میفهمیدم.
نمیدونم الان این دانشکده وجود خارجی داره اصلا یا نه؟؟؟؟؟
ولی شک دارم که باشه
اراك ارشد داره يكي از دوستان من پارسال بهمن با رتبه اولي رفت اراك

amir987

عضو جدید
کسی از تاریخ اعلام تکمیل خبر نداره.سایت مرکز آزمون دانشگاه اطلاع رسانی نمیکنه.خسته شدم از انتظار

5967

عضو جدید
اگه انلاین هستید یه خبر بدید من داشتم میرفتم تهران .یعنی ساعت 2شب می خوام برم اگه اراکه من بیخیال شم؟!!برم بخوابم توی جای گرم ونرمم!!

اراك ارشد داره يكي از دوستان من پارسال بهمن با رتبه اولي رفت اراك

addicted

عضو جدید
momkene yeki manabee arshade azado bezare ?mamnon

شهره جان،اصولا منابع ارشد آزاد یا سراسریش فرقی نداره همشو باید بخونی.ولی برای آزاد همیشه اینجوریه که اگه نمونه سئوالای سالای پیشو خوب بخونی درصد بالایی از تستارز میتونی بزنی چون تکراری خیلی میاد. ولی یه سر به این لینک بزن:
http://www.www.www.iran-eng.ir/showthread.php/202307-درخواست-کمک-برای-منابع-ضروری-ارشد-معماری

amir987

عضو جدید
سلام.چرا نتایج تکمیل نمیاد؟خسته شدم دیگه...کسی تماس با مرکز آزمون نداشته؟اگر خبری دارین لطفا مارو در جریان بذارین.:(:(:(:(:(:(:(

addicted

عضو جدید
سلام.چرا نتایج تکمیل نمیاد؟خسته شدم دیگه...کسی تماس با مرکز آزمون نداشته؟اگر خبری دارین لطفا مارو در جریان بذارین.:(:(:(:(:(:(:(

والا کاره منم شده چک کردن سایت آزمون هر چند ساعت یه بار.
فعلا که خبری نیست....:wallbash:

addicted

عضو جدید
دوستان،عزیزان و هم تاپیکیهای محترمه بنده در پایگاه اینترنتیه iran-eng ،لطفا خونسردیه خود را حفظ نموده و کمتر به دست اندر کارانه دانشگاه آزاد آسلامی ناسزا گوِییـــــــــــــــــــــد.:)weirdsmiley::exclaim::evil::wallbash::w24:)
اعصاب ندارم...!

design_ap2007

عضو جدید
تکمیل ظرفیت آزاد89

تکمیل ظرفیت آزاد89

سلام بچه های ارشد قزوین
بعد از ورود به سایت دانشگاه قزوین وارد دانشکده معماری شده و رشته دانشگاهی رو انتخاب کنید
اونجا می تونید از ورودی ها و فارق التحصیلان سال های پیش آمار بردارید
رتبه امسال
زبان 21
تاریخ 50
مبانی 85
فنی 21
اسکیس 90
رتبه 36
:)

design_ap2007

عضو جدید
[
سلام بچه های ارشد قزوین
بعد از ورود به سایت دانشگاه قزوین وارد دانشکده معماری شده و رشته دانشگاهی رو انتخاب کنید
اونجا می تونید از ورودی ها و فارق التحصیلان سال های پیش آمار بردارید
رتبه امسال
زبان 21
تاریخ 50
مبانی 85
فنی 21
اسکیس 90
رتبه 36

Dinoo

عضو جدید
سلام دوستان،یه سوالی داشتم.دانشگاه آزاد چند مرحله تکمیل ظرفیت داره؟؟؟هم مهر،هم بهمن اعلام میکنه؟
کسی اطلاع نداره تا چه رتبه ای تو تکمیل ظرفیت واحدهای تهران قبول شدن؟؟؟

5967

عضو جدید
دانشگاه ازاددددد:hate::hate:

:)مهر ماه تکمیل ظرفیت اصلی دانشگاه ازاده
وفکر کنم اخرین قبولی65-70باشه
تکمیل ظرفیت بهمن سر ریز به دانشگاه های دیگه است

سلام دوستان،یه سوالی داشتم.دانشگاه آزاد چند مرحله تکمیل ظرفیت داره؟؟؟هم مهر،هم بهمن اعلام میکنه؟
کسی اطلاع نداره تا چه ر
تبه ای تو تکمیل ظرفیت واحدهای تهران قبول شدن؟؟؟

yalda65

عضو جدید
کسی اطلاع نداره تا چه رتبه ای تو تکمیل ظرفیت واحدهای تهران قبول شدن؟؟؟
سلام تهران زدين شما؟چند شده رتبه تون؟كارنامه تون رو اگه ممكنه بگذارين.بله سال گذشته هم تكميل مهر داشتيم كه تا رتبه 150 قبول شدن و هم تكميل بهمن كه تا رتبه 180 قبول شدن.البته تكميل بهمن انتخاب دانشگاه بود كه علوم تحقيقات اراك از بچه هاي تهران و همچنين خوراسگان تكميل گرفت.

Dinoo

عضو جدید
مرسی از جواباتون!من رتبه ام 220 شده بود.فکر نکنم اصلا شانسی داشته باشم!!!
حتمااگه کارنامه امو داشته باشم میزارم!!!اگر چه بیشتر درس عبرته!!!!!!!!:)))))

yalda65

عضو جدید
به گزارش خبرنگار باشگاه خبرنگاران دانشجویی ایران "ایسکانیوز" کارنامه پذیرفته شدگان تکمیل ظرفیت آزمون کارشناسی ارشد سال 89 این دانشگاه از ساعت 14 امروز پنجشنبه 22/7/89 در پایگاه اینترنتی اعلام نتایج قابل مشاهده است.
http://iscanews.ir/fa/ShowNewsItem.aspx?NewsItemID=392151

وضعیت
موضوع بسته شده است.